Setari Cookie-uri

Ce parfum f puternic si persistent stiti?

Givenchy -Amarige.Si,apropo,voi de unde va cumparati parfumurile?A cumparat cineva de pe site-uri romanesti?MI-as lua si eu,da nu prea am incredere.Sunt unele cu preturi chiar mici,dar tocmai de-aia...
De pe parfumexpress.ro a cumparat cineva?

Postat pe 26 Februarie 2009 23:26
Thierry Mugler- ALIEN sau ANGEL
Miki_Andrescu
Postat pe 27 Februarie 2009 10:39
ar mai fi Samsara de la Guerlain. Iar in ceea ce priveste parfumurile cumparate d p net e mare teapa,eu am incercat
kittykat_2905
Postat pe 27 Februarie 2009 10:54
Hugo Boss Woman
Paco Rabanne Ultraviolet
Kenzo Jungle L'elephant
_dulcik_
Postat pe 28 Februarie 2009 09:47
nu stiu ce parere aveti voi, dar sfatul meu este sa mergi la parfumerie, si incearcale pe piele, depinde FOARTE mult de ph, eu de exemplu folosesc parfumuri destul de puternice.
Burrbery
Givency- Inger si Demon
D&G- The one
CK-Euphoria
Dior-Dolce Vita(unul dintre preferatele mele)
Chanel-Chance
Cu toate astea isi pierd foarte repede mirosul pe pielea mea, parfumuri care se stie ca sunt puternice, gucci, chanel, d&g, dior foarte puternice, la mine nu sunt, le absoarbe pielea, mai nou folosesc si cremele pentru corp complementar parfumului cu toate astea nu persista mirosul.
Am vazut ca multi recomandati Kenzo- jungle elepfhant, nu imi amintesc sa il fi incercat, cu siguranta il voi incerca.
ctwmn
Postat pe 28 Februarie 2009 15:36
Hugo Boss Woman...dar as vrea sa stiu cum vi se pare miracle de la lancome (2000)?
misterious
Postat pe 28 Februarie 2009 19:04
Revin cu intrebarea:a cumparat cineva de pe parfumexpress.?Please!

Postat pe 1 Martie 2009 00:12
Miracle e cam dezamagitor.Fata de Tresor de exemplu.

Postat pe 1 Martie 2009 00:36
buna!parfumul preferat si pe care l cumpar de 5 ani este de la o firma nu foarte mult cunoscuta LR si se numeste AMPARO.incearca l daca i l gasesti...sper sa ti placa.pup.
ALINAIONELA
Postat pe 1 Martie 2009 02:07
Incearca parfum cu Fermon
vernisdoll
Postat pe 1 Martie 2009 05:41
eu folosesc chanel allure de care sunt foarte incintata. persista si ma face fericita.niciodata pina acum nu am fost fericita din cauza unui parfum
maneadaniela1974
Postat pe 1 Martie 2009 09:49
incearca SHISEIDO-ZEN e nou aparut...insa e un parfum puternic...persista mult....si in plus e un parfum deosebit,distins...nu o sa regretati
dyene
Postat pe 1 Martie 2009 10:01
j'adore de la dior e super persistent
didyok_20
Postat pe 1 Martie 2009 11:16
depinde si de gusturi acum...eu am folosit kenzo jungle elefant (fffff persistent), D&G rosu, samsara de guerlain, poison de la cristian dior, allure-chanel si mai sunt. garantat toate sunt probate de mine
karma123
Postat pe 1 Martie 2009 12:05
Diesel e sooper, acum folosesc "unlimited" de la ei...
Si Armani Diamonds, Armani Mania... Si mai e unul la Prada pe care vreau sa mi-l iau, am uitat cum se numeste dar are ambalajul light pink...
danna_danutza
Postat pe 1 Martie 2009 12:10
mi se pare the best of DUNE dior
mac13
Postat pe 1 Martie 2009 12:31
am eu parfumuri de toate felurile de vanzare:D si la preturi rezonabile contact me on id: druga15 ptr mai multe detalii
druga15
Postat pe 1 Martie 2009 14:00
mie una mi se pare sooper kenzo Amor sau flower...preferatele mele si dolce &gabanna light
anku369
Postat pe 1 Martie 2009 15:43
De la: maneadaniela1974, la data 2009-03-01 09:49:25eu folosesc chanel allure de care sunt foarte incintata. persista si ma face fericita.niciodata pina acum nu am fost fericita din cauza unui parfum


asta! si sunt fericita de fiecare data cand mi-l iau!
ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 15:46
incearca paco rabane ultraviolet sau armani diamonts
manuelastef
Postat pe 1 Martie 2009 16:05
aduce cu ultravioletul? nu stiu ca nu l-am incercat
manuelastef
Postat pe 1 Martie 2009 16:05
nu am vazut sa fi spus cineva un parfum puternic pana acum si mai ales rezistent! eu, sunt profund indragostita de Poeme se citeste poem, e de la Lancome, e un parfum pentru femei puternice si rafinate, femei care stiu sa se faca remarcate si atunci parfumul e amprenta pe care o lasa in urma ei, in jurul ei! din punctul meu de vedere acest parfum a depasit ori ce limita, a atins mirosul perfect si rezistenta maxima!daca ma dau si pe haine, crede-ma ca miroase si dupa ce le spal...!merita sa il incerci, dar sa stii ca indiferent de ce parfum vei folosii PH-ul pielii tale va transforma instantaneu mireasma parfumului!
elektro_grl
Postat pe 1 Martie 2009 16:08
EU MAI FOLOSESC PRINTE ALTELE SI GIANFRANCO FERRE ESSENCE ESTE PUTERNIC SI F ELEGANT
iozefina
Postat pe 1 Martie 2009 16:13
SCZ AM SCRIS GRESIT
iozefina
Postat pe 1 Martie 2009 16:14
eu am cumparat de pe net si pot spune ca nu am luat teapa, parfumul este original -exact ca cel pe care l-am incercat in magazin si care era cu 70 lei mai scump. n-am luat de pe site-ul parfumuriexpre.ro, ci de pe alt site. m-am uitat si eu pe site-ul respectiv si mi se par cam ieftine, totusi...
andreeastancila
Postat pe 1 Martie 2009 19:16
Eu iti recomand Angel de la Thierry Mugler. E foarte puternic si persista mult timp. Bineinteles gusturile difera. Mie, cel putin, mi-a placut extrem de mult.
Rei_Hino
Postat pe 1 Martie 2009 19:33
gucci rush rezista si dupa ce speli haina a2a oara =))
miraje
Postat pe 1 Martie 2009 20:29
harem,incercati ,e super tare
alexafaby_1981
Postat pe 2 Martie 2009 12:30
Si eu am probleme cu parfumurile,nu reusesc sa imi gasesc unul de suflet,ultima oara cand mi-am luat un parfum am cautat o gramada,am probat o gramada si tot nu sunt multumita de cel pe care l-am luat
HUGO BOSS - FEMME (roz) imi place cum miroase, dar e slabut
aaa..si mai am unul l-am primit de la soacra , e dragut si ff persistent p haine,se numeste
JEAN LOUIS GADY- MUSK OIL, nu stiu dak este in Romania dar e super si nu costa mult,cred k 15 euro

fiecare are un anumit gen de parfum care ii place,de exemplu mie imi placeau cele albastre,de un timp imi plac cele roz,dulci.

din experienta mea va pot spune care mi-au placut
LACOSTE -INSPIRATION, albastru, cu aroma lemnoasa,
VERSACE-LIGHT sau BRIGHT...nu mai stiu exact..e cel roz,
dar cel mai mult mi-a placut LA PERLA ffff. persistent,e roz,acum au mai aparut doua noi,si alea sunt faine

nu recomand YSL cel albastru cu negru,CHANNELE,sau GUCCI astea sunt genul pt babe

D&G light blu -am avut si nu mi-a placut e fff slab,discret

si as vrea sa mentionez si eu despre ANGEL de la Thierry Mugler,care mie personal nu imi place f mult cum miroase,dar vreau sa spun k e cel mai persistent parfum pe care l-am simtit vreodata de la cineva.aveam o colega la servici care folosea acest parfum,se simtea in toata fabrica,fara sa o vezi stiiai k e la munca.

si cam asta stiu din experienta mea despre parfumuri

ROZ=DULCE
ALBASTRU=SPORT
MARONIU=ELEGANT
ROSU=SENZUAL......

.....aaaaa...apropo.... aveam o manie cand eram mai mica,cand ma imbracam sport foloseam parfum albastru,iar cand ma imbracam elegant cel maroniu
sweet_xx
Postat pe 2 Martie 2009 13:56
De la: misterious, la data 2009-02-28 19:04:23Hugo Boss Woman...dar as vrea sa stiu cum vi se pare miracle de la lancome (2000)?



nu stiu de unde ai scos Woman, eu mi-am luat si scrie FEMME,cred k e acelasi cu ambalaj light roz,pe el scrie made in UK,dar tot femme scrie nu woman,si e original ,luat din parfumerie

aaa..scuze pt greselile de mai sus,dar nu stiu cum se scriu exact toate parfumurile

am uitat..in genul de parfumuri ''pt babe'' mai intra si PRADA ala cu ambalaju roz light de care vorbra cineva mai sus.
sweet_xx
Postat pe 2 Martie 2009 14:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parfumuri ZODIAC 5 De la: kudika226898 3 Aprilie 2011 11:29
Produse Avon 133 De la: roxisim 18 August 2014 20:49
promotie 2 De la: kudika226898 27 Noiembrie 2010 11:35
Vand Giordani Gold si Volare 2 De la: kudika226898 11 Iulie 2010 19:37
Parfum Tesori D`Oriente 1 De la: TAMYRACOM 14 Octombrie 2010 10:44