Setari Cookie-uri

Ce parfum f puternic si persistent stiti?

Buna fetelor,

Ce parfumuri as recomanda ca fiind esente tari si persistente: Lolita Lempika care e dulceag, dar nu e greu si persista destul de mult raportat la pret; in aceeasi categorie cu Lolita as integra Angel de la Thierry Mugler (dar asta-i foarte scump). Un altul ar fi Christian Dior Pure Poison, un parfum tare; Coco Mademoiselle de la Chanel, un parfum superb, merge si ziua daca dai putin; Burberry London For Women; Nino Cerruti 1881, iar un parfum persistent la un pret zic eu destul de bun. Paco Rabbane Black XS este super si acesta. Daca le cumparam online iesim mult mai ieftin - am testat eu. Daca va ajuta cu ceva va zic site-ul de unde le iau eu http://www.comanda-parfum.ro/ si pot sa va asigur ca-s originale. Dar inainte de toate incercati sa le mirositi...sa vedeti care da bine pe pielea voastra. Nu va hazardati sa le luati asa dupa ureche! Pupici!
AndreEa_1978
Postat pe 27 Septembrie 2009 07:45
Mie imi place foarte mult Lolita Lempicka...verde ...e foarte dulce si tare. De obicei folosesc parfumuri dulci si tari...dar cu orice parfum te-ai da...sfatul meu este sa il foloseste foarte des dupa un dus, si ca supliment foloseste o crema sau un spray de corp in ton cu parfumul respectiv. Eu procedez asa iar mirosul parfumului persista mai mult timp, pana si hainele dupa ce le speli ai sa obs ca inca mai miroase. Pupici si sper ca te-am putut ajuta cu sfatul meu
adinutza_adinutza
Postat pe 28 Septembrie 2009 09:58
buna!..de curand o sa imi iau si eu un parfum si anume.."inger si demon"...ce parere aveti despre el?
...mie mi se pare a fi mai mult de seara deoarece este foarte puternic..voi ce ziceti...ASTEPT RASPUNSUL VOSTRU!
laurablu3
Postat pe 30 Septembrie 2009 15:08
De la: sirena_blonda, la data 2008-04-05 15:47:05Eu prefer parfumurile foarte puternice si am tot folosit majoritatea pe care le stiu ,dar ma gandeam ca imi propuneti voi altceva.Ma refer la parfumurile de firma ,originale.


"sunt o cu**************va" de la bucci
greierash_is_back
Postat pe 1 Octombrie 2009 01:20
Coco Chanel
Erikka
Postat pe 1 Octombrie 2009 13:53
Pure Poison-Dior...e extraordinar si foarte persistent.dar...gusturile nu se discuta.....
mkdisk
Postat pe 10 Octombrie 2009 17:04
De la: AndreEa_1978, la data 2009-09-27 07:45:51Buna fetelor,

Ce parfumuri as recomanda ca fiind esente tari si persistente: Lolita Lempika care e dulceag, dar nu e greu si persista destul de mult raportat la pret; in aceeasi categorie cu Lolita as integra Angel de la Thierry Mugler (dar asta-i foarte scump). Un altul ar fi Christian Dior Pure Poison, un parfum tare; Coco Mademoiselle de la Chanel, un parfum superb, merge si ziua daca dai putin; Burberry London For Women; Nino Cerruti 1881, iar un parfum persistent la un pret zic eu destul de bun. Paco Rabbane Black XS este super si acesta. Daca le cumparam online iesim mult mai ieftin - am testat eu. Daca va ajuta cu ceva va zic site-ul de unde le iau eu http://www.comanda-parfum.ro/ si pot sa va asigur ca-s originale. Dar inainte de toate incercati sa le mirositi...sa vedeti care da bine pe pielea voastra. Nu va hazardati sa le luati asa dupa ureche! Pupici!



buna voiam sa te intreb cum ti-ai dat seama sigur ca sunt originale parfumurile de pe acest site?ca nu au preturi pea mari,eu cand mi-am luat am dat mult mai mult pe el,dar din magazin,as vrea sa imi iau de pe internet dar nu am siguranta
dalilascumpy
Postat pe 17 Octombrie 2009 18:34
BIRMANE - Van Cleef & Arpels
claudiasimona
Postat pe 18 Octombrie 2009 17:36
!
De la: dalilascumpy, la data 2009-10-17 18:34:03
De la: AndreEa_1978, la data 2009-09-27 07:45:51Buna fetelor,

Ce parfumuri as recomanda ca fiind esente tari si persistente: Lolita Lempika care e dulceag, dar nu e greu si persista destul de mult raportat la pret; in aceeasi categorie cu Lolita as integra Angel de la Thierry Mugler (dar asta-i foarte scump). Un altul ar fi Christian Dior Pure Poison, un parfum tare; Coco Mademoiselle de la Chanel, un parfum superb, merge si ziua daca dai putin; Burberry London For Women; Nino Cerruti 1881, iar un parfum persistent la un pret zic eu destul de bun. Paco Rabbane Black XS este super si acesta. Daca le cumparam online iesim mult mai ieftin - am testat eu. Daca va ajuta cu ceva va zic site-ul de unde le iau eu http://www.comanda-parfum.ro/ si pot sa va asigur ca-s originale. Dar inainte de toate incercati sa le mirositi...sa vedeti care da bine pe pielea voastra. Nu va hazardati sa le luati asa dupa ureche! Pupici!



buna voiam sa te intreb cum ti-ai dat seama sigur ca sunt originale parfumurile de pe acest site?ca nu au preturi pea mari,eu cand mi-am luat am dat mult mai mult pe el,dar din magazin,as vrea sa imi iau de pe internet dar nu am siguranta


parfumurile de pe site nu sunt originale....zilele trecute mi-am cumparat un calvin klein euphoria si e de 2ori mai scump dekt scrie pe acest site!m-am uitat la mai multe parfumuri si au niste preturi ft mici fata de cele din magazin.e adevarat exista site-uri care au parfumuri originale,dar la acelasi pret+taxele de transport.sfatul meu du-te la sephora sau oriunde in alta parte,poti sa le testezi direct,si in plus ai siguranta k sunt originale!!!!multi pupici!!!
raisa11
Postat pe 25 Octombrie 2009 18:44
De la: colorata_nas, la data 2009-10-25 18:44:16!
De la: dalilascumpy, la data 2009-10-17 18:34:03
De la: AndreEa_1978, la data 2009-09-27 07:45:51Buna fetelor,

Ce parfumuri as recomanda ca fiind esente tari si persistente: Lolita Lempika care e dulceag, dar nu e greu si persista destul de mult raportat la pret; in aceeasi categorie cu Lolita as integra Angel de la Thierry Mugler (dar asta-i foarte scump). Un altul ar fi Christian Dior Pure Poison, un parfum tare; Coco Mademoiselle de la Chanel, un parfum superb, merge si ziua daca dai putin; Burberry London For Women; Nino Cerruti 1881, iar un parfum persistent la un pret zic eu destul de bun. Paco Rabbane Black XS este super si acesta. Daca le cumparam online iesim mult mai ieftin - am testat eu. Daca va ajuta cu ceva va zic site-ul de unde le iau eu http://www.comanda-parfum.ro/ si pot sa va asigur ca-s originale. Dar inainte de toate incercati sa le mirositi...sa vedeti care da bine pe pielea voastra. Nu va hazardati sa le luati asa dupa ureche! Pupici!



buna voiam sa te intreb cum ti-ai dat seama sigur ca sunt originale parfumurile de pe acest site?ca nu au preturi pea mari,eu cand mi-am luat am dat mult mai mult pe el,dar din magazin,as vrea sa imi iau de pe internet dar nu am siguranta


parfumurile de pe site nu sunt originale....zilele trecute mi-am cumparat un calvin klein euphoria si e de 2ori mai scump dekt scrie pe acest site!m-am uitat la mai multe parfumuri si au niste preturi ft mici fata de cele din magazin.e adevarat exista site-uri care au parfumuri originale,dar la acelasi pret+taxele de transport.sfatul meu du-te la sephora sau oriunde in alta parte,poti sa le testezi direct,si in plus ai siguranta k sunt originale!!!!multi pupici!!!



mersi mult!chiar e ciudat pretul ca e f mic fata de magazine,dar speram sa fac o reducere,stii vreun site unde au parfumuri chiar originale?
dalilascumpy
Postat pe 26 Octombrie 2009 16:45
De la: AndreEa_1978, la data 2009-09-27 07:45:51Buna fetelor,

Ce parfumuri as recomanda ca fiind esente tari si persistente: Lolita Lempika care e dulceag, dar nu e greu si persista destul de mult raportat la pret; in aceeasi categorie cu Lolita as integra Angel de la Thierry Mugler (dar asta-i foarte scump). Un altul ar fi Christian Dior Pure Poison, un parfum tare; Coco Mademoiselle de la Chanel, un parfum superb, merge si ziua daca dai putin; Burberry London For Women; Nino Cerruti 1881, iar un parfum persistent la un pret zic eu destul de bun. Paco Rabbane Black XS este super si acesta. Daca le cumparam online iesim mult mai ieftin - am testat eu. Daca va ajuta cu ceva va zic site-ul de unde le iau eu http://www.comanda-parfum.ro/ si pot sa va asigur ca-s originale. Dar inainte de toate incercati sa le mirositi...sa vedeti care da bine pe pielea voastra. Nu va hazardati sa le luati asa dupa ureche! Pupici!


sunt de aceeasi parere...toate care le-ai enumerat sunt si pe placul meu...doar ca as mai adauga...CK-Eternity
monaq
Postat pe 26 Octombrie 2009 16:51
Burberry Brit are un miros puternic si persista foarte mult ;)
ela10
Postat pe 28 Octombrie 2009 23:38
hot coutture
http://www.omfragrances.com/images/Hot%20Couture.jpg
cel mai misto
cristiana_cris
Postat pe 29 Octombrie 2009 14:22
incearca Dior- Addict, sigur iti va place e puternic, foarte persistent si fooarte sexy
elagodess
Postat pe 30 Octombrie 2009 16:57
escada -into the blue
stefinica
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:15
De la: sirena_blonda, la data 2008-04-05 15:47:05Eu prefer parfumurile foarte puternice si am tot folosit majoritatea pe care le stiu ,dar ma gandeam ca imi propuneti voi altceva.Ma refer la parfumurile de firma ,originale.


Parfumuri puternice? Preferatul meu e "Ange ou demon'( Givenchy)- este foarte puternic si cu un miros dulce de floare orientala si crin, Coco Channel Mademoiselle- dulce dar cu un miros ce are persistenta amariue, Alien( Tierry Mugler) care dA CLASA, Angel( Tierry Mugler), Armani code si foarte multe .Asta depinde foarte mult si de Ph pielii tale. Incearca le direct pe piele.
love_strike
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:59
eu folosesc un parfum marca Fm ,aceeasi aroma ca si Chanel 5,doar ca este original Fm.
kudika070795
Postat pe 4 Noiembrie 2009 15:05
Alien Thierry Mugler(apa de parfum)...extraordinar
sasshenka
Postat pe 5 Noiembrie 2009 00:52
Christian Dior - Dolce vita . Este un parfum mai vechi, dar persista.
danyelica
Postat pe 15 Noiembrie 2009 17:07
Eu am parfum Nina ricci.imi place f mult. unii spun ca e prea dulce sau ca seamana cu parfumul bunicii.dar mie imi place :d
blondiewishes
Postat pe 21 Noiembrie 2009 09:19
Alien de la Thierry Mugler....excelent!(scump dar merita)
kudika008443
Postat pe 21 Noiembrie 2009 13:01
Niste parfumuri super pe care le-am incercat si ti le recomand sunt: Valentino V-dulce,romantic si foarte persistent,Nina Ricci Nina-feminin,jucaus,fructat(cu asta te faci remarcata foarte usor),Hypnose Lancome-rafinat,dulce si senzual, Morgan de Toi-dulce,misterios si vesel iar ultimul care imi place BVL pour famme-fresh si senzual.
kudika105248
Postat pe 12 Februarie 2010 17:29
Cu siguranta, Carolina Herrera- 212 Sexy si Elizabeth Arden- Provocative Woman.
adrianaflo
Postat pe 15 Februarie 2010 18:11
eu folosesc ferre rose
iulia069834
Postat pe 15 Februarie 2010 18:19
Kelly Caleche de la Hermes...e suuuper...
Andreiutza____
Postat pe 17 Februarie 2010 10:22
si era sa uit Contradiction de la CK ;)
Andreiutza____
Postat pe 17 Februarie 2010 10:25
De la: adrianaflo, la data 2010-02-15 18:11:27Cu siguranta, Carolina Herrera- 212 Sexy si Elizabeth Arden- Provocative Woman.



Cum e Provocative Woman? stii vreounul similar?
Kudika_ELA
Postat pe 17 Februarie 2010 16:13
D&G cel rosu este foarte puternic si persista la fel si samsara sau incearca Incanto de la Salvatore Ferragamo cel pe care scrie cu culoarea rosie.
TORALY
Postat pe 1 Martie 2010 15:06
chanel =allure senzuele..e f puternic
finutza
Postat pe 1 Martie 2010 16:22
Tendre Poison by Christian Dior, atat de puternic , ca moare lumea in jur mai ceva ca de la gazul sarin.

Postat pe 1 Martie 2010 16:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parfum Chalon 2 De la: Tudorache_Ana_Claudia_1 28 Decembrie 2011 19:26
ATENTIE!!!premiile de pe kudika nu se dau! 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:50
parfumuri FM 1 De la: kudika079730 26 Iunie 2011 21:08
Intrebareeeeeeeee:) 14 De la: MIS0GIN 1 Octombrie 2009 16:41
PENTRU D-VOASTRA SI FAMILIE 3 De la: Ionyssa 9 Decembrie 2010 23:19