Setari Cookie-uri

marirea sanilor

Am citit eu undeva o chestie: cica sotia se tot plingea barbatului ca are sinii mici. Barbatu i-a zis ca a aflat de un tratament minune, in fiecare zi sa-si frece cu hirtie igienica sinii, dar asa cu simt de raspundere. Sotia l-a intrebta, si vor creste? Desigur I-a raspuns barbatul, cu fundul a mers...

Asa ca lasati-va sinii in pace. Barbatii poti fi atrasi initial de niste sini impresionanti, dar credeti-ma ca pot fi la fel de bine atrasi de cu totu alte lucruri, iar sinii sa fie ca niste butoane.
Daca vreti sini frumosi, aveti grija de ei. Si lasati silicoanele pentru cind vor trece in al treilea stadiu, sinii fiind grupati pe 3 stadii: mere, pere si bretele
brad71
Postat pe 4 Noiembrie 2008 19:24
dar de micsorat nu stiti nici un remediu?

la 18 ani si eu spuneam ca snt mici..dupanastere siceva probleme endocrine..m-am fc cat ursul..nu imi mai incap in sutien...
liliana_b2007
Postat pe 28 Decembrie 2008 23:07
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 29 Decembrie 2008 20:27
De la: _iluzie_, la data 2008-10-16 14:50:57Zi-mi si mie Barbara mamicule dar cit costa asa o "nazdravanie"...? Ca ma pusei pe ginduri...s3rios!


2300euro
sweetgirll
Postat pe 7 Ianuarie 2009 22:52
De la: liliana_b2007, la data 2008-12-28 23:07:06 dar de micsorat nu stiti nici un remediu?

la 18 ani si eu spuneam ca snt mici..dupanastere siceva probleme endocrine..m-am fc cat ursul..nu imi mai incap in sutien...


La tine trebuie sa vezi care e problema de fapt, faptul ca ti-au crescut sinii excesiv datorita problemelor endocrine, sau te-ai ingrasat excesiv si atunci sinii de fapt nu au crescut ci s-a dezvoltat stratul de grasime prea mult. Daca te-ai ingrasat peste tot, atunci solutia nu e decit o dieta drastica care sa-ti aduca greutatea in limite normale, si atunci si sinii vor reveni la normal (nu uita in cazul asta si de o gimnastica serioasa pentru a nu arata mai rau decit grasuta).
Daca doar sinii au crescut si in rest esti slaba, atunci ai 2 optiuni, fie iti iei un sutien mai mare si il lasi pe sotul tau sa se bucure in continuare de beneficii, fie apelezi la un cabinet de ajustare a dimesiunilor bazat pe bisturiu.
brad71
Postat pe 8 Ianuarie 2009 16:20
Gaby211081
Postat pe 9 Ianuarie 2009 16:53
da......sanii.si pt mn sunt o problema k sunt prea mici,d nu cred k in acest moment exista undeva cineva kre sami poata da un simplu tratament ......si surpriza ''mi-au crescut sanii''nici gand!......cred k sing sol reala e operatie,kiar sunt sig si nu mas risk cu cn stie c pastile minune...
nirvana_cukramel
Postat pe 16 Ianuarie 2009 18:46
eu am incercat cu marar o data si mi au mai crescut putin... am observat ca de cand iau calciu (recomandat de medic) au inceput sa mi creeeasca. dar nu prea vad legatura
criss_angel
Postat pe 28 Ianuarie 2009 22:07
EU ZIC SA ITI PUI SILICONANE ,SI EU AM SI SUNT MANDRA DE COMORILE MELE REC CAND AM IESIT DIN OPERATIE AM VRUT SA DAU TIMPU INAPOI DAR ACUM SUNT FOARTEEEEEEEE MULTUMITA

Postat pe 30 Ianuarie 2009 09:51
Buna.Sa stii ca s-sr putea sa-ti mai creasca........esti inca mica!iar in legatura cu acel 'formidabil'90/60/90 nu faci nimic stii dc?!,eoarece el ajuta un pic la inflamarea tesutului,prin urmare tu o sa ai sanii inflamati nu mai mari,o perioada se va intinde un pic pielea iar cand vei renunta,vei avea sanii lafel de mici dar lasati.Hai sa-ti sp ce am patit eu..................in urma utilizarii contraceptivelor yasmine mii s-au marit sanii cam cu 1 numar si jumatate,nu te mint chiar mi-am schimbat toate sutienele!Bine acum nu cred ca este neaparat valabil pentru toate femeile sau la orice varsta
bebe_Cristina
Postat pe 6 Februarie 2009 09:56
salut!in cautarea unor solutii am gasit o gama de produse pt marirea sanilor BosomPlus: pastile si 2 tipuri de creme. Le folosesc de aproape 2 luni,atat cremele cat si pastilele,dupa prima sapt am remarcat o usoara ridicare si marire a sanilor, iar acum deja cresterea cupei e evidenta. sunt extrem de multumita si va recomand si voua produsul,daca vreti sa aflati mai multe despre produs au si site oficial pt romania (unde de altfel poate fi facuta si comanda) www.bosomplus.ro
Daca incercati produsul sa-mi spuneti ce efect a avut la voi si in cat timp
Dalinda
Postat pe 20 Februarie 2009 11:35
Lasati fratilor sanii !

Voi nu ati auzit ca acum se cauta fundase ? :))

Tara, tara vrem fundase !

Postat pe 20 Februarie 2009 11:47
Ofer 2 kit-uri pentru tratament marirea sanilor......tratament ptr 9 luni la pret redus 30% fata de pretul de vinzare 450$. mai multe informatii pe siteul mama: www.bountifulbreast.com
functioneaza garantat, este natural si are rezultate. banii inapoi in 30 de zile daca nu functioneaza.
zuzuzuza
Postat pe 21 Februarie 2009 11:10
Exista o serie de creme care sunt un adevarat ajutor pentru marirea sanilor, Perfect Woman si Bosom Plus. Am prietene care au folosit si sunt foarte multumite de ele. Daca doriti mai multe informatii, puteti accesa http://perfect-woman.ro/ si http://bosomplus.ro/.
miaseo
Postat pe 24 Februarie 2009 10:06
Exista o serie de creme care sunt un adevarat ajutor pentru marirea sanilor, Perfect Woman si Bosom Plus. Am prietene care au folosit si sunt foarte multumite de ele. Daca doriti mai multe informatii, puteti accesa http://perfect-woman.ro/ si http://bosomplus.ro/.
miaseo
Postat pe 25 Februarie 2009 16:51
nu trebuie sa fi complexata pt ca ai sani mici..si eu sincer imi facem multe probleme,dar cine te iubeste sincer te iubeste asa cum esti...poate ca u ai ceva ce altele cu siguranta nu au..puup dulcee

Postat pe 18 Martie 2009 11:26
hi
Cassey_
Postat pe 24 Mai 2009 22:58
De la: tanita, la data 2008-05-06 02:15:57Buna. Am 18 ani si incep sa ma ingrijorej deoarece am sanii destul de mici. Nu stiu ce ar fi indicat sa folosesc pentru ca pe forumuri parerile sunt impartite. Am vazut ca a aparut de curand un produs nou 90-60-90 care se spune ca ar da rezultate, dar imi este cam teama sa incerc vrun fel de pastile pentru ca imi este sa nu afecteze la incetarea cresterii acestora. In plus stitu vrun doctor bun unde as putea sa-mi fac un ciontol si sa-mi prescrie ceva pentru un ajutor in plus la crestere? Va multumesc. Astept raspunsurile voastre caci in ultima vreme sunt foarte ingrijorata.

verifica daca nu ai un deficit hormonal! pt ca daca ai e probabiol ca in timp sa iti apara probleme gen tumori etc. crede-ma.
Diannnnnnna
Postat pe 5 Iunie 2009 09:43
Sfat de la un biochimist: NU LUA PASTILE (sau creme)ce tot apar pe piata, nu stii ce efecte au, ei vor doar sa-si vanda produsul.Pentru a spune ca un medicament nu are alte efecte la oameni...trebuie sa treaca aprox. 10 ani de cand este pe piata!!! Orice acest tip de pastile implica dereglari hormonale. Sistemul hormonal la orice persoana este foarte sensibil, ca sa nu mai mentionez ca tu ai 18 ani si este NATURAL DAT PESTE CAP!!!. Si eu am sanii mici, si eu ma gandesc la operatie, insa in curand imi propun sa am bebe...asa ca daca e dupa aceea, o sa fie mai putin dureros. Iti recomand acest tip de operatie dupa macar 22 de ani. Gandeste-te...este o operatie! Stiu ca auzi tot felul de povesti de groaza, cum ar fi ca li s-a deplasat proteza mamara sau alte horror-uri, insa daca tu esti constienta ca faci o investitie in tine si nu o sa fii zgarcita cu tine...nu o sa fie probleme. Pana la urma totul se invarte in jurul banilor ce aduc cu sine nivelul calitatii produsului si doctorul. Sora mea are implant de 3 ani si nu a avut absolut nici o problema, iar forma, nici nu realizezi ca sanii nu sunt naturali, dar pentru asta a platit atunci aprox 5500 Euro
So: Its ALL up to you! It's YOU'RE LIFE
Pup
Sorina_Angel87
Postat pe 5 Iunie 2009 10:04
fetelor daca tot vorbim despre sani.stiti cumva daca anticonceptionalele pot ajuta la cresterea lor ...am vazut la cineva ca a functionat fooorte bine
grosualisa
Postat pe 5 Iunie 2009 12:37
Abia astept sa ne spui daca ai vreun rezultat! Sincer, si eu am sanii mici, dar deocamdata nu ma simt complexata din acest punct de vedere...Si sanii mici pot fi atragatori, trebuie doar sa stii sa ii pui in valoare, sa ai grija de ei si cel mai important, sa ai incredere in tine!
kudika015056
Postat pe 5 Iunie 2009 15:01
NU se vede diferenta intre sani naturali si siliconati? Ma indoiesc. Am citit comentariile si am vazut ca doua persoane au scris asta. Dar tot ma indoiesc. As fi vrut si eu silicoane dar sotul meu mi-a spus ca daca fac asa ceva nu ma mai atinge si n-o sa-l mai atrag. Apoi m-am ingrasat putin ( eram f slaba) si mi-au crescut destul. Nu-i am prea mari dar sunt cat de cat multumita. Am folosit mai demult lemn dulce si niste pastile dar fara nici un rezultat.
Gazelle
Postat pe 5 Iunie 2009 18:05
tocmai am documnetam si eu pe net si am vazut ceva reclama la perfect women, bosom plus si breastplus.... ma intereseaza sa stiu in ce masura actioneaza.

Exista cineva care a folosit?Daca da sa ne dea si noua detalii. Eu as fi tentata dar nici nu`mi vine sa dau o caruta de bani si apoi sa mi se si lase sanii.
Nu ma intereseaza remarci de genul.."dar nu e nev" "dar nu numai sanii conteaza"...eu vreau un rsp concret daca stie cineva, pt k inainte eram mai plinuta...am slbait vre`o 8 kg...iar acum merele mele ziki k`s ciresi...e nuh cchiar dar oriucm port 36-75 de la 38-40...cu nu mai stiu cat

In fine..cert e ca au scazut....pe iubi il enerveaza k am slabit, si k mai slabesc...si knd a vazut ca ,ma documentam era ff incantat desi nu mi`a zis niciodata "nu`mi plac sanii tai"
Cherry_bob
Postat pe 9 Iunie 2009 12:01
De la: Cherry_bob, la data 2009-06-09 12:01:53tocmai am documnetam si eu pe net si am vazut ceva reclama la perfect women, bosom plus si breastplus.... ma intereseaza sa stiu in ce masura actioneaza.

Exista cineva care a folosit?Daca da sa ne dea si noua detalii. Eu as fi tentata dar nici nu`mi vine sa dau o caruta de bani si apoi sa mi se si lase sanii.
Nu ma intereseaza remarci de genul.."dar nu e nev" "dar nu numai sanii conteaza"...eu vreau un rsp concret daca stie cineva, pt k inainte eram mai plinuta...am slbait vre`o 8 kg...iar acum merele mele ziki k`s ciresi...e nuh cchiar dar oriucm port 36-75 de la 38-40...cu nu mai stiu cat

In fine..cert e ca au scazut....pe iubi il enerveaza k am slabit, si k mai slabesc...si knd a vazut ca ,ma documentam era ff incantat desi nu mi`a zis niciodata "nu`mi plac sanii tai"


si daca la un moment vei ajunge ca pamela andreson si sanii ti se vor revarsa, ce faci?
geo_x
Postat pe 9 Iunie 2009 12:32
In privinta anticonceptionalelor...eu am luat Diane 35 si mi se marisera sanii putin.....aveau o forma mai plinuta eram multumita. DAR! In primul rand eu am luat Diane ca tratament! Sunt foarte puternice, nu se iar decat la recomandarea doctorului. Mare grija! Si doi, imediat ce am incetat utilizarea lor au scazut sanii la loc. Asa ca......anticonceptionalele nu sunt o solutie, cel putin nu una de durata.

Take care;)
eineKatze
Postat pe 16 Iunie 2009 00:31
dragele mele fete sani nu cresc asa singuri de capul lor ci pt ca organismul nostru secreta un hormon care ii ajuta la crestere la unele femei se secreta mai mult la altele mai putin, iar atinconceptionalele contin astfel de substante asemanatoare celei produse de organismul nostru si daca o recunoaste se poate produce cresterea sanilor :)
yumy
Postat pe 16 Iunie 2009 08:10
Ca sa te credem, zi-mi si mie ceva despre mine. Daca e adevarat nu numai ca iti fac publicitate dar ma apuc si eu de dat in bobi, ghioc........sa nu uitam ca suntem in anul 2009 nu in 1709..... Chestia asta cu mersul la vrajitoare sa-ti rezolvi problema e pentru disperati sau fraieri.
De fapt escroacele tocmai asta speculeaza se imbogatesc pe disperarea sau naivitatea unora (atit barbati cit si femei). Mesajul este adresat d-nei sau d-soarei cu extraterestrii...pardon...tarot. Mie tarot imi suna a inchizitie sau evul mediu. Dar fraieri au existat si vor exista mereu.... .
MaximL
Postat pe 16 Iunie 2009 08:25
De la: MaximL, la data 2009-06-16 08:25:46Ca sa te credem, zi-mi si mie ceva despre mine. Daca e adevarat nu numai ca iti fac publicitate dar ma apu si eu de dat in bobi, ghioc........sa nu uitam ca suntem in anul 2009 nu in 1709..... Chestia asta cu mersul la varjitoare sa-ti rezolvi problema e pentru diperati sau fraieri.

daca te gandesti bine nu vrajitorii te ajuta ci omul de langa tine si omul din tine (nimic nu e imposibil daca crezi in acel lucru)
yumy
Postat pe 16 Iunie 2009 08:29
Eu am recurs la operatia de marire a sanilor, si nu cred in alte solutii pentru a avea sanii mai mari pentru ca am incercat orice: de la sport pana la pastile! Acum ma declar extraordinar de multumita, o recomand oricui se simte complexata pentru ca are sanii foarte mici (eu aveam cea mai mica cupa existenta) si celor care au depasit 25 de ani (sunt schimbari in greutate care pot afecta calitatea operatiei ulterior). Mai e cineva pe aici cu care ma pot sfatui cat de cat??? Sunt tare curioasa cum e la voi .
DRAGOMIR_ALEXANDRA
Postat pe 22 Aprilie 2010 13:06
Eu eram aproape decisa sa-mi fac operatie de marirea sanilor ,insa noroc cu o femeie de la plafar care mi-a recomandat pastilele xxlbust.Le-am luat 7 luni si sanii mei pur si simplu s-au transformat,au crescut 6cm,s-au intarit si nu au existat efecte adverse.
kudika_16081
Postat pe 11 Septembrie 2012 18:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Botox si acid hialuronic 2 De la: Dor_a 7 Iunie 2009 20:00
tratamente de slabit care dau rezultate 24 De la: mihaelaapopescu 12 Ianuarie 2017 10:56
salut. cautam o lotiune de corp greu de gasit la noi. so delicious by beauty planet' 3 De la: kudika226898 13 Noiembrie 2010 07:21
apa si sapun 25 De la: sirghea 30 Iunie 2010 15:26
dumnezeu a luat un suflet bun 2 De la: mikela_my 25 Februarie 2009 12:46