Setari Cookie-uri

Jalnic

Fetelor, am revenit cu noutati. Cel despre care va povesteam acum doua zile ca si-a batut joc si s-a folosit de mine si-a pus poalele in cap. Am intrat din curiozitate pe profilul lui de pe Neogen. Si surpriza, omul si-a pus poze cu el in slip pe site. Sa vada lumea ce "frumos" e. Cat de disperat trebuie sa fii sa faci asa ceva? Nici la 16 ani nu se mai face asa ceva. Numai un disperat si un frustrat face asta. Singurul lui prieten pe Neogen e o tipa de 29 de ani. Alta victima. Ce parere aveti despre un asemenea om? Daca se poate numi asa. Imi face tare bine sa vorbesc cu voi. Astept opinii. Va pup. Va dai si link-ul: http://profil.neogen.ro/victor_uzum
Martina
Postat pe 21 Mai 2008 13:15
sper sa ma ajutati dupa aceea sa sterg link-ul
Martina
Postat pe 21 Mai 2008 13:17
Martina,fara cuvinte...acum cred ca te-ai convins...mai bine singura decat cu unul care"te iubeste" de nu mai poate...cat l-ai ajutat si a avut ceva de ros a fost bine...cand nu ai mai fost alaturi de el,nu ai mai zis ca el...totul s-a schimbat...ai grija de tine si lasa-l in plata domnului....pupici
ginetta
Postat pe 21 Mai 2008 13:24
Martina ,draga mea ma bucur ca ai realizat care este adevarata fata a pesoanei in cauza.mergi inainte si construieste ceva frumos din viata ta deoarece tu esti cea mai importanta si considera ca a fost o experienta neplacuta.din greseli invatam toti.mult noroc in ceea ce faci si sa fi fericita!

Postat pe 21 Mai 2008 14:36
ce sa- faci mai draga? e lumea asta plina de oameni de ... bravo tie ca ti-ai dat seama la timp!

Postat pe 21 Mai 2008 14:39
Va multumesc ca sinteti in asentimentul meu. Mi-ar fi utila parerea voastra despre individ si despre actiunile lui, vis-a-vis de poze. Deci, ce parere aveti?
Martina
Postat pe 21 Mai 2008 14:57
problema principala a idividului provine din faptul ca neavind incredere in capacitatile lui de orice fel refuleaza sub aceasta forma incercind sa arate ce are sub alte forme.poate face parte din rindul exchibiotinistilor care devin asa datorita problemelor din copilarie.probabil cu timp in urma sa intimplat ceva intre el si mama lui ...;;;ceva in sensul psihologic sa zic asa.in general mamele de baieti gresesc in comportamentul lor iar copii percep gresit informatiile ramanind cu sechele in viitor si afectindule intreaga viata.oricum zi mersi ca ai scapat de astfel de specimen.

Postat pe 21 Mai 2008 15:52
Bine ca ai scapat de el, priveste inainte chiar daca esti ranita.

Postat pe 21 Mai 2008 16:05
e greu nazanin pentru ea dar sigur o sa reuseasca.

Postat pe 21 Mai 2008 16:10
France, esti o femeie extraordinara si un bun psiholog. Mi-e greu, intr-adevar, insa mi-am dat seama ca mi-ar fi fost si mai greu sa traiesc cosmarul unei vieti langa el. Desi, si daca as fi divortat de sotul meu, tot nu ar fi stat langa mine. Omul asta are mari probleme. Le-am vazut abia cand am inceput sa vad lucrurile obiectiv, la rece. E un tip complexat, care nu si-a trait copilaria si nici adolescenta. Ceea ce face prin postarea acelor poze de la mare, pe site-ul Neogen, spune multe despre el. Lucrurile astea le fac pustii de 15 ani si nici aceia. Nu poate comunica cu oamenii, nu are prieteni. Este introvertit, este un tip care incearca sa-si depaseasca conditia, incercand sa se ridice la inaltimea celor din jur. Ca sa reuseasca se foloseste, cu ajutorul abilitatilor de comunicare si exprimare, de femei sensibile dar bine pozitionate. Desi nu comunica decat in scris, verbal nu o poate face. Se teme sa vorbeasca despre el. Are o mare nevoie de dragoste, dar una materna, pe care n-a primit-o niciodata. Parintii lui sint foarte duri, nu a fost mangaiat niciodata, ceea ce ma face sa cred ca de aceea avea nevoie de o femeie mai mare ca el. Ce sa mai zic? Mi-e mila de el. Sincer. Am simtit toate astea de mult la el si am incercat sa-i ofer tot ce nu avusese in anii acestia. Sustine pe site ca a facut Academia de Politie, desi nu-i adevarat. Doar ca sa impresioneze. Urmeaza alta victima, e deja acolo probabil. Am incercat sa-l ajut, chiar si dupa ce m-a ranit. Tu te pricepi mai bine si sint sigura ca ai intuit toate astea. Eu vindec durerea si boala, tu esti cea care se ocupa de suflete. Pe mine ma ajuti foarte mult. Iti multumesc. Va pup cu drag, pe toate.
Martina
Postat pe 21 Mai 2008 17:34
ma bucur daca te pot ajuta dar cel mai mult te ajuti singura facind lucruri care i-ti plac si incercind sa privesti inainte.curaj si nu te da batuta in lupta cu viata deoarece merita traita.zimbeste si mergi mai departe si cel mai important:IUBESTE-te pe tine insuti ca uneori ne face bine un pic de egoism.te pup!

Postat pe 21 Mai 2008 17:54
Intr-adevar France, ar trebui sa pun mai mare pret pe mine. Bun sfat. Si nici un pic de egoism nu mi-ar strica. Ma rog in fiecare zi lui Dumnezeu, sa-mi dea putere sa ma ridic si sa merg mai departe. Sint mult mai bine acum. Si datorita voua. Va pup.
Martina
Postat pe 22 Mai 2008 17:00
martina tin sa te anunt ca pe france au "desfiintat-o"dusmanii soro draga....i-au sters contul...rusine sa le fie...chiar asa o mare amenintare este fata asta pentru "ei"....
ginetta
Postat pe 22 Mai 2008 17:54
De ce?
Martina
Postat pe 22 Mai 2008 22:21
mai...deja deveniti prea dramatice cu france.. mai lasati-o incolo de treaba.. de parca ce doamne s-a intamplat. Ce amenintare si atata tura-vura.. Daca cineva a sters contul, a fost france sau kudika.. ,,dusmanii,, ei nu pot face asta..
oana81
Postat pe 22 Mai 2008 22:51
mai frumusete comentariul nu are legatura cu subiectul.mai bine incearca sa activezi neuronii cu un sfat ceva.......marina am fost exterminata si am reaparut.te pup si oricind ai nevoie.oana daca nu ai fi dovedit ca ai suflet bun si esti saritoare te-as fi provocat in continuare dar asa te las cu micile tale rautati nesemnificative pe linga ale altora.asa ca te salut .

Postat pe 23 Mai 2008 10:31
draga oana, daca nu ai inteles france are prieteni in adevaratul sens al cuvantului!e normal sa luam atitudine pt. ca noi, prietenii ei o cunoastem in adevaratul sens al cuvantului si stim ce fel de om este.

Postat pe 23 Mai 2008 10:39
nu trebuie sa te justifici draga prietena si ma bucur ca printre altele am gasit aici si oameni intre oameni.nu nominalizez pentru ca se stiu singuri.

Postat pe 23 Mai 2008 10:42
............. ma abtin de la alte comentarii.. mda.. am dat cativa bani si am dovedit ce suflet mare am.. m-am scos.. hehe.. ca sa vezi, daca tot vb de neuroni dezactivati! In fine..
oana81
Postat pe 23 Mai 2008 12:01
eu unul ,cred ca inebunesc,serios.nu-mi plac contrele voastre..,faceti ceva,va rog!!!

Postat pe 23 Mai 2008 12:13
Ma bucur tare mult ca ai revenit, Francia. Fii binecuvantata. Simt ca chiar am nevoie de un terapeut.
Martina
Postat pe 23 Mai 2008 12:14
Martina, acolo, sunt foarte multi tipi care nici chiloti n-au pe ei ci isi arata asa goi cum i-a facut natura...e de toata groaza si de toata scarba, nu stiu de ce moderatorii nu fac nimic in privinta asta, nici nu accesezi bine site-ul neogen ca pozele apar cu ei direct in fata sa-i vada lumea...

Postat pe 23 Mai 2008 19:37
pai mai fideluta este o politica :arata si ei ce ar vrea sa aiba.........avem si noi un preten de aici pe acolo care se lauda ce biza face de noi.dumnezeu sa-i ierte ca sint o cauza pierduta......astia vor muri singuri cu servetelul in mina.MARTINA sper ca esti mult mai bine .pupici.daca ai nevoie de mine sint aici.....zimbeste ca nu esti singura.

Postat pe 23 Mai 2008 19:45
Iti multumesc Francia. Luni sper sa "vorbim" pe indelete. As prefera pe private. Te pup. Weekend excelent.
Martina
Postat pe 24 Mai 2008 23:49
nici o problema draga mea iar pina maine incearca sa faci lucruri placute sufletului tau.si eu te pup........si aici ploua deci stau cumintica cu barbatul si copilul la televizor .pe lundi.

Postat pe 25 Mai 2008 11:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
as vrea sa stiu ce e in mintea lui... 25 De la: bazgodia 5 Iunie 2009 12:26
............... 8 De la: inna_1688 31 Mai 2009 19:41
dorinta 11 De la: dandanaua_reloaded 11 Decembrie 2008 23:12
coincidenta sau destin...? 17 De la: cami_goanga10 8 Aprilie 2010 14:53
Vrem sa stim daca ? 107 De la: AdrianaR 28 Ianuarie 2011 14:00