Setari Cookie-uri

Ajutati-ma!!!

Sunt intr-o mare dilema, incaltamintea:am un nr mic la picior si nu-mi gasesc deloc incaltaminte, cea mai mica marime e 36, mai gasesti dar foarte rar 35, nr. meu e mai mic, nu stiu de ce, inainte purtam 36, i-au vitamine, calciu, oare sa-mi fi scazut marimea la picior, nu stiu cum sa-mi explic astfel,umblu cu o pereche de pantofi un an sau doi:D, imi este greu sa-mi gasesc si sa nu spunem ca pe langa marime mai conteaza si modelul, pretul in special, ce sa ma mai fac, n-am nici o solutie, poate n-aveti nici voi...nu stiu...e o problema foarte serioasa si mi-e rusine de mine, vara, iarna tot cu ei...

Postat pe 23 Mai 2008 19:19
ma,subiectul asta e pus cu intriga???....ca asa,iti recomand cat mai mult coment pe forum,ca-ti dau astia premiu incaltaminte, ce marime,ce model si la cati bani vrei tu...pardon este gratis pan' la 500ron....succes...

Postat pe 23 Mai 2008 19:31
fi fericita ca nu esti cenusareasa ca i-ti taiau astia picorul.zi ce pantofi vrei ca o sa caut la tirg duminica ....pe bune nu glumesc

Postat pe 23 Mai 2008 19:47
aaa fideluta..tu crezi ca ai probleme????ia sa vezi ce inseamna sa cauti papuci marimea 34....
numa de la copii ma incalt deocamdata.oricum mie tare mult imi place sa am piciorul mic....nu traiesc draga pe picior mare...
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Mai 2008 20:15
aouleo, ce zici??? eu am marimea 33 si 34 draga, deci stiu ce inseamna sa caut dupa papuci, in fiecare sezon, din toamna in iarna si din primavara in vara si tot asa mai departe si sa nu pun la socoteala si preturile care le are

Postat pe 24 Mai 2008 16:24
nu te complexa...mandreste-te k ai un picior asa mic...probabil k esti si minioma...
ANNYBLONDY
Postat pe 4 Iunie 2008 13:43
Salutare!
Voi aveti o problema cu numerele mici la incaltaminte, insa eu am o MARE problema cand merg la cumparaturi. Poate va intrebati de ce: pentru ca port 40-41 si se gasesc foarte rar. Sa nu mai zic ca-mi place sa ma imbrac si foarte elegant.
Asa ca ... noi sa fim sanatoase!
Apropo fideluta de ce spui "mi-e rusine de mine". Important e sa te simti tu bine si sa nu dai ascultare "gurii lumii" ( ca un mic secret am pantofi si de acum 6 ani )
Fulguletz_
Postat pe 4 Iunie 2008 18:22
si eu port 35-36 si e o mare nebunie cand incep sa-mi caut ceva de incaltat.si eu am o pereche de sandale negre cu bareture de la banchetul de sfarsit de liceu..si sunt iar in mare voga acum.
zgabeatza
Postat pe 4 Iunie 2008 23:11
mai fetelor, eu ma ocup cu adusul imbracamintei si incaltamintei din SUA. preturile sunt in $ si taxele nu sunt mari la unele site-uri. booshop.blogspot.com e blogul meu unde am pus o gramada de site-uri de pe care aduc. va astept cu mailuri
alexboo
Postat pe 10 Iunie 2008 17:29
Si eu port tot 35 ....36 imi iau la adidasi incaltamintea sport sau de iarna prt ca tre sa mai mearga si o pereche de sosete Si e adevarat ce spui greu gasesti un pantof dragut ma refer la pantofi de ocazie prt cele de varsta mea nu la pantofi prt pustoaie cu floricele si fluturasi ca din aia gasesti cati vrei.
adri_2
Postat pe 13 Iunie 2008 10:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fazan 2 De la: yumalai 11 Aprilie 2010 09:33
AJUTOR! AJUTATI_MA SA MERG! 1 De la: dragalaspui 13 Decembrie 2008 20:12
casa in Bucovina 1 De la: rox_rbz 8 Decembrie 2011 18:17
Ce ne facem cu soacrele? 15 De la: valy90 27 Februarie 2011 16:37
Piercing in buric 27 De la: yumalai 17 Februarie 2010 08:20