Setari Cookie-uri

Va rog sa ma ajutati, nu va costa nimic

Ai votul meu! Succes!
corina_pop_21
Postat pe 27 Octombrie 2008 14:10
multa sanatate si lupta pt tine si pt sotul tau.ai dat dovada de mult curaj si asta e de apreciat. in asemenea cazuri nu conteaza varsta,esti totusi tanara.eu as fi facut ca tine si la 150 de ani.te pup
alice610
Postat pe 27 Octombrie 2008 14:53
vei reusi cu siguranta!!Sunt convinsa.Multa sanatate si fericire!
Rrosa
Postat pe 29 Octombrie 2008 18:34
SI VOTUL MEU!
CUINITSOC
Postat pe 29 Octombrie 2008 19:15
DACA SE POATE SI AL 2 LEA VOT
CUINITSOC
Postat pe 29 Octombrie 2008 19:16
tu esti si mai proasta decat ea daca spui asa!la 50 de ani corpul nu mai e la fel de rezistent ca in anii tineretii asa ca e destul de riscant sa faca acum un implant, mai bine ramane asa decat sa dea in alte complicatii , in plus ppoate sa traiasca si cu sani mici ca traiesc astea tinere care sunt de maritat si nu mai mor , tot le ia cineva, ea de ce nu ar trai , nu ii ajung lu barbatu-sau sanii ei sau ce....sa fie sanatos...si la 50 de ani poate sa nu mai aiba deloc sani ca si asa nu se mai uita nimeni la ea si poate sa traiasca si fara nu e o necesitate...inchide gura, nu mai arata si la altii cat esti de tampita...
mihaelachichirita
Postat pe 30 Octombrie 2008 16:26
De la: florinaN, la data 2008-08-23 10:35:26ai si votul meu
dumihellena
Postat pe 31 Octombrie 2008 11:39
ai si votul meu!bafta!
dumihellena
Postat pe 31 Octombrie 2008 11:40
ai s votul meu,sper sa castigi!mult succes
eu123
Postat pe 1 Noiembrie 2008 08:42
De la: mihaela.chichirita@yahoo.com, la data 2008-10-30 16:26:20tu esti si mai proasta decat ea daca spui asa!la 50 de ani corpul nu mai e la fel de rezistent ca in anii tineretii asa ca e destul de riscant sa faca acum un implant, mai bine ramane asa decat sa dea in alte complicatii , in plus ppoate sa traiasca si cu sani mici ca traiesc astea tinere care sunt de maritat si nu mai mor , tot le ia cineva, ea de ce nu ar trai , nu ii ajung lu barbatu-sau sanii ei sau ce....sa fie sanatos...si la 50 de ani poate sa nu mai aiba deloc sani ca si asa nu se mai uita nimeni la ea si poate sa traiasca si fara nu e o necesitate...inchide gura, nu mai arata si la altii cat esti de tampita...


Si tu si aia cu Dumnezeu sunteti niste scarbe, altfel nu pot sa va calific (iertati-ma voi restul ca trebuie sa cititi asa ceva, dar chiar mi s-a facut fizic rau)

Postat pe 1 Noiembrie 2008 09:47
De la: crista_galli, la data 2008-11-01 09:47:20
De la: mihaela.chichirita@yahoo.com, la data 2008-10-30 16:26:20tu esti si mai proasta decat ea daca spui asa!la 50 de ani corpul nu mai e la fel de rezistent ca in anii tineretii asa ca e destul de riscant sa faca acum un implant, mai bine ramane asa decat sa dea in alte complicatii , in plus ppoate sa traiasca si cu sani mici ca traiesc astea tinere care sunt de maritat si nu mai mor , tot le ia cineva, ea de ce nu ar trai , nu ii ajung lu barbatu-sau sanii ei sau ce....sa fie sanatos...si la 50 de ani poate sa nu mai aiba deloc sani ca si asa nu se mai uita nimeni la ea si poate sa traiasca si fara nu e o necesitate...inchide gura, nu mai arata si la altii cat esti de tampita...


Si tu si aia cu Dumnezeu sunteti niste scarbe, altfel nu pot sa va calific (iertati-ma voi restul ca trebuie sa cititi asa ceva, dar chiar mi s-a facut fizic rau)

Nu te mai supara.
Astea au mancat empatia, desteptaciunea din belsug cu lingura de luat spuma cand au fost copile.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 1 Noiembrie 2008 12:44
Am citit postarile de pana acum si am ramas uimit de cum unele fiinte si-au permis sa-si bata joc de suferinta altora. V-as invita sa va ganditi ca roata vietii se intoarce si daca va bateti joc sau radeti de suferinta fizica si psihica a altora s-ar putea sa ajungeti si voi la randul vostru in situatii similare. Nimeni nu e perfect in lumea asta relativa si fragila ca un fulg de azi si napasta nu ocoleste pe nimeni.

Postat pe 3 Noiembrie 2008 02:33
M-A IMPRESIONAT POVESTEA TA ASA K AI MAI CASTIGAT SI VOTUL MEU! MULT NOROC! SUCCES IN CONCURS!!!
LADY_DYANNA
Postat pe 4 Noiembrie 2008 14:47
NU STIU CUM PUTETI FI ATAT DE INSENSIBILE SI INDIFERENTE! DAK ERATI IN LOCUL ACESTEI FEMEI SUNT SIGURA K ERATI LA FEL DE DISPERATE SI V-ATI FI AGATZAT DE CEA MAI MICA SANSA ASA K NU MAI COMENTATI ATAT K AIA E PROASTA,K CEALALTA E TAMPITA K NU E NICI UNA MAI DEPARTE DAK GANDITI ASA.E FEMEIE SI CHIAR DAK ARE 50 ANI E TOT FEMEIE SI E DREPTUL EI SA-SI DOAREASCA ASTA.MULT SUCCES IN CONCURS DOAMNA! (DAK MAI E VALABIL CONCURSUL)
LADY_DYANNA
Postat pe 4 Noiembrie 2008 14:57
De la: coca10, la data 2008-05-23 22:16:13Va rog sa ma ajutati , nu va costa nimic decat cateva clicuri. Am avut o operatie de eliminare a unor celule benigne la ambii sani si acestia au devenit inestetici si sunt foarte mici(1/2 din cupa nr. 1). Interventia chirurgicala a avut loc la Institutul Oncologic ,,Chiricuta,, din Cluj-Napoca, in decembrie 2006. Am 50 de ani, 41de kg. si 1,60 inaltime. Este un handicap pentru mine, in primul rand. Nu imi pot permite o recostruire a sanilor, care oricum, se impune in acest caz si doresc acesta operatie numai pentru a avea o marime normala a acestora. Nu-mi doresc marimi exagerate care nu ma avantajeaza in raport cu inaltimea si greutatea mea. Si sotul ar dori sa ma vada asa cum eram inainte! Ma simt psihic ,,mutilata,, si as vrea sa inlatur acest stres din viata mea! De curand un site de specialitate a lansat un concurs avand ca premiu un implant de silicon. Nu imi permit asa ceva si va rog sa ma votati la adresa de mai jos pentru a castiga concursul. Va multumesc anticipat.
http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/44211.html
viovis2003
Postat pe 10 Noiembrie 2008 08:11
ai votul meu si mult succes!
viovis2003
Postat pe 10 Noiembrie 2008 08:13
Va urez un an nou fericit! Si toate dorintele frumoase, sa vi se implineasca!
Cassey_Tarot
Postat pe 30 Decembrie 2008 16:23
Ganditi-va cum va-ti simtii dupa 30 de ani de casnicie sa-ti pierzi sotu tocmai ca nu ai sani sunt si astfel de cazuri din pacate eu am o prietena a carei mama are 54 de ani si nu mai are nici un san din cauza cancerului totu a fost bine pana acum 5 luni cand a aflat ca sotu o inseala cand a intrbat de ce a zis ca din cauza saniilor.Mai sunt si asa barbati pana sa afle de boala si de pierderea saniilor totu a fost frumos .Asa ca nu va bateti joc de saraca femeie daca are 50 de ani nu inseamna ca nu mai are pt.ce traii.La Multi Ani

Postat pe 31 Decembrie 2008 18:31
Cu placere. Nu putem vota decat o data?
Dor_a
Postat pe 31 Decembrie 2008 18:47
M-am trezit si io! Era inchis de mult.. Ma duc, ca se pare ca m-am imbatat doar punand sampania la frigider
Dor_a
Postat pe 31 Decembrie 2008 18:49
CRED CA A EXPIRAT ACEST TOPIC..
_dulcik_
Postat pe 11 Martie 2009 13:50
De la: mihaela.chichirita@yahoo.com, la data 2008-10-27 11:22:58sincer la 50 de ani nu stiu de ce iti mai trebuie sani mari.ha ha ha ! sa iti ajunga cat ai si asa nu se mai uita nimeni la tine


HUO!
crissa_909
Postat pe 8 Iulie 2009 18:21
De la: coca10, la data 2008-05-23 22:16:13Va rog sa ma ajutati , nu va costa nimic decat cateva clicuri. Am avut o operatie de eliminare a unor celule benigne la ambii sani si acestia au devenit inestetici si sunt foarte mici(1/2 din cupa nr. 1). Interventia chirurgicala a avut loc la Institutul Oncologic ,,Chiricuta,, din Cluj-Napoca, in decembrie 2006. Am 50 de ani, 41de kg. si 1,60 inaltime. Este un handicap pentru mine, in primul rand. Nu imi pot permite o recostruire a sanilor, care oricum, se impune in acest caz si doresc acesta operatie numai pentru a avea o marime normala a acestora. Nu-mi doresc marimi exagerate care nu ma avantajeaza in raport cu inaltimea si greutatea mea. Si sotul ar dori sa ma vada asa cum eram inainte! Ma simt psihic ,,mutilata,, si as vrea sa inlatur acest stres din viata mea! De curand un site de specialitate a lansat un concurs avand ca premiu un implant de silicon. Nu imi permit asa ceva si va rog sa ma votati la adresa de mai jos pentru a castiga concursul. Va multumesc anticipat.
http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/44211.html
sonyka
Postat pe 18 Septembrie 2009 18:32
De la: coca10, la data 2008-05-23 22:16:13Va rog sa ma ajutati , nu va costa nimic decat cateva clicuri. Am avut o operatie de eliminare a unor celule benigne la ambii sani si acestia au devenit inestetici si sunt foarte mici(1/2 din cupa nr. 1). Interventia chirurgicala a avut loc la Institutul Oncologic ,,Chiricuta,, din Cluj-Napoca, in decembrie 2006. Am 50 de ani, 41de kg. si 1,60 inaltime. Este un handicap pentru mine, in primul rand. Nu imi pot permite o recostruire a sanilor, care oricum, se impune in acest caz si doresc acesta operatie numai pentru a avea o marime normala a acestora. Nu-mi doresc marimi exagerate care nu ma avantajeaza in raport cu inaltimea si greutatea mea. Si sotul ar dori sa ma vada asa cum eram inainte! Ma simt psihic ,,mutilata,, si as vrea sa inlatur acest stres din viata mea! De curand un site de specialitate a lansat un concurs avand ca premiu un implant de silicon. Nu imi permit asa ceva si va rog sa ma votati la adresa de mai jos pentru a castiga concursul. Va multumesc anticipat.
http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/44211.html


Ai si votul meu, draga mea!!! Si cu foarte multa placere inca.....
Niste intrebari am insa pt. tine si daca se poate sa imi spui si mie mai detaliat ce fel de celule benigne ai avut??? Adica, ma refer la faptul ca nu pot sa imi dau seama ce fel de.... ai avut incat sa ti se fi deformat sanii chiar asa cum spui tu.... Ma intereseaza pt.ca si eu am avut ceva probleme cu un san, inca mai am chiar, dar nu am mai auzit de astfel de deformari in urma operatiei....
Daca se poate, te rog mult sa raspunzi! Astept mesajul tau! Acum te las, sa pot sa intru la votat !!
Bafta iti doresc si sanatate multa!!!















Lacra___
Postat pe 18 Septembrie 2009 19:33
inca un vot...pupici
manalexandra
Postat pe 18 Septembrie 2009 19:38
De la: mihaelachichirita, la data 2008-10-27 11:22:58sincer la 50 de ani nu stiu de ce iti mai trebuie sani mari.ha ha ha ! sa iti ajunga cat ai si asa nu se mai uita nimeni la tine


Tu te auzi putin???? Cum poti sa fi atat de rautacioasa? nu sti cat este de geru sa ai un astfel de sentiment si probabil ca nu ai avut probleme cu sanii incat gandesti asa.... iti spun din proprie experienta ca nu este deloc un sentiment placut, indiferent de ce varsta ai........
Ar trebui sa nu mai fi asa egoista, prntru ca nu se stie niciodata...... la cate se intampla in ziua de astazi, ai putea fi chiar tu una sutele de mii care au probleme cu sanii!!! Si sincer, nu iti doresc!!! Asa ca gandeste de 2 ori inainte sa vb ceva.........fara nici o rautate acuma!!!
Lacra___
Postat pe 18 Septembrie 2009 19:41
stiti ceva? si eu am 49 de ani, am sanii maricei si vreau sa-i operez. sa-i fac noi si rotunzi ca doua balonase. si am s-o fac chiar daca am 49 de ani. si stiti de ce? pt ca inca se mai uita cineva la mine. si vreau sa-i placa ce vede. daca ma simt bine asa si capat mai multa valoare in ochii mei cine ce are cu mine? aud? u-mi plac comentariile astea rautacioase. fiecare femeie e datoare sa arate bine la orice varsta si asta in primul rand fata de ea insasi si apoi fata de cei care o privesc. nu mai e un moft sa iti corectezi mici defecte. e o necesitate. daca poti fa-o!
bee_bee
Postat pe 18 Septembrie 2009 19:48
ok..pen` tati fetili carora li se starneste marnimia la aproximativ un an de la deschidere...am ovesti proasta...nu mai e valabil votu`

PS si io as fi votat
mitura
Postat pe 18 Septembrie 2009 19:54
D-zeu sa te binecuvanteze! ai desigur si votul meu.
elenaval
Postat pe 21 Septembrie 2009 08:13
mai exista acea pagina cu concursul acesta..pt ca eu intru si mie imi apare ca nu mai exista..sau dane mai detalita ce trebuie sa facem...
manalexandra
Postat pe 21 Septembrie 2009 16:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
retete culinare-prajituri 12 De la: dulcik_ubita 11 Septembrie 2008 17:43
Intrebari de orice fel... Ce va chinuie? 373 De la: habbie 8 Octombrie 2009 14:32
arhitectura, design interior, constructii 1 De la: darina 25 Noiembrie 2008 13:45
URGENT ULTIMA ZI DE VOT 1 De la: ingridthebabe 19 Ianuarie 2009 10:16
cum e posibil ?? 65 De la: polin 26 Noiembrie 2011 16:12