Setari Cookie-uri

aparat portabil pentru masaj cu vacuum CELLULESS



Buna ziua tuturor!Am si eu o intrebare:a folosit careva produsul caruia i se face reclama la top-shop,CELLULESS?este un aparat portabil pentru masaj cu vacuum.Stie cineva daca se merita a fi comandat?
alexia3
Postat pe 11 Iunie 2008 15:11
nu prea cred in minunile facute de aparatele minunate vandute prin curierat.

Postat pe 11 Iunie 2008 16:53
Nu meritã. Rezultate mai bune obþii cu ventuzele bunicii.
gilili
Postat pe 28 Iunie 2008 16:30
buna! eu mi-am cumparat cellules si este o mare porcarie. l-am trimis inapoi. intr-adevar, tratamentul cu vacuum este fff bun pt. celulita. eu fac masaj o data pe saptamana si doamna care imi face masaj imi face si un tratament anticelulitic cu ventuze (d-alea ca ale bunicii, cum zicea gili) si a dat super rezultate. asta a fost motivul pt. care am comandat aparatul, stiam ca tratamentul asta da rezultate. cellules nu are putere, d-abea daca simti ceva, iar daca il folosesti la nivel max. in mai putin de un minut se opreste. nici nu se compara cu ventuzele clasice. sa speram ca sunt seriosi si imi dau banii inapoi. deci, alexia3, cheltuieste-ti banii pe altceva folositor.
and1982
Postat pe 19 Iulie 2008 12:48
multumesc pentru sinceritate!
alexia3
Postat pe 27 Noiembrie 2008 17:07
ok...sa`mi dau si eu cu parerea. hmm..e o situatie cam ciudata. la teleshopping aparatu cik era ff skump..eu sincer am cautat pe alte site`uri (tag`uri) si am gasit la 60 de lei...nu mi s`a parut exagerat pretul, comparativ cu cel de la tv..si l`am comandat. L`am comandat seara pe la ora 23, in 24 de ore trebuia sa fiu sunata ptr a mi se comfirma comanda. la 9 dimineata, next day..am fost sunata si in urmatoarea zi la ora 16 mi`a fost livrat aparatu.(firma e din buc..eu sunt din oradea) deci..cel putin de unde eu l`am comandat..nu am asteptat1 sapt sau o luna sa`l primesc. Acum referitor la rezultate....il am de 4 zile...deci nu ma pot pronunta. Insa...aparatu meu de 60 de lei..are fortza sa traga..spre deosebire de ce se aude despre celalalt, skump. si inca ceva...in cazul in care ati mai vazut pareri si pe alte forum`uri...da..e cu baterie reincarcabila, care nu tine mai mult de juma de ora....dar are cablu conectat direct la priza..deci il poti folosi si in timp ce se incarca. Ma consider o norocoasa cred...cel putin nu ma plang ca se descarca si trebuie sa astept alte 8 ore ptr a`l incarca...sau ca nu trage. rezultatele o sa apara sper cu timpul...meanwhile...eu il recomand..ca nu e suma mare de pierdut, in cazul unei dezamagiri.
Lovable22
Postat pe 18 August 2010 15:35
Buna!Nu folosesc Celluless dar folosesc Cellulex Pro si dupa 5,,sedinte'' chiar vad rezultate.O,, sedinta'',ca sa-i spun asa,dureaza cam o ora.Pielea are un aspect foarte placut si incepe sa dispara si aspectul de coaja de portocala inca dupa prima utilizare a ventuzelului.Eu il folosesc impreuna cu uleiul de masaj anticelulitic de la Elmiplant .Daca iti achizitionezi un astfel de aparat sa ai grija sa o iei treptat,chiar daca ti-i se pare ca nu simti nimic.Altfel risti sa te invinetesti si sa-ti spargi vasele capilare.
Dupa ventuzeala, la dus poti folosi zatul de cafea si dupa neaparat o crema anticelulitica.
Spor la treaba!!!
kudika318337
Postat pe 31 August 2010 17:33
il recomand. folosesc atat eu cat si foarte multe persoane care il cumpara de la mine la cel mai mic pret de pe net . intra aici pentru detalii: http://produseuniversale.blogspot.com/p/produse-de-slabit.html
puniversale
Postat pe 12 Martie 2011 18:38
kudika226898
Postat pe 13 Martie 2011 07:26
Frate deci voi nu stiti sa il folositi :)) El daca nu e tinut lipit de piele si mai intra aer sub ventuza EVIDENT ca nu trage. Io il folosesc de 2 zile si deja mi-a spart din celulita. Deci e bun, numai ca tre sa stii cum sa il folosesti :P Si neaparat cu ulei, ca sa alunece bine si sa nu "franeze"
kudika404931
Postat pe 26 Mai 2011 23:49
kudika226898
Postat pe 29 Mai 2011 14:18
Un ajtor impotriva celulitei este ventuza clasica care o poti folosi cu usurinta acasa, ea este folosita foarte des in saloane de catre maseuri pt un mai bun rezultat in tratarea celulitei, ea creaza vacuum si activeaza circulatia sangvina si imprastie celulita prin miscari circulare. O puteti gasi pe sit-ul
http://magazinulmeu.blogspot.com/2011/06/ventuza-ventuze-pentru-masaj.html
Eu am cumparat si ajuta mult pe langa exercitiile fizice care le fac.
Ventuza are garantie 3 ani si e creata dintr-un material medicinal.
Va scuteste de banii care ii dati la maseur.
Georgya7
Postat pe 8 Iunie 2011 11:27
In caz de comanda unde se poate trimite sau cu cine trebuie sa iau legatura? Mai am si alte intrebari. Multumesc?
karmen_alyna
Postat pe 23 Iunie 2011 16:23
De la: ANUTZA_BAICULUI, la data 2011-03-12 18:38:28il recomand. folosesc atat eu cat si foarte multe persoane care il cumpara de la mine la cel mai mic pret de pe net . intra aici pentru detalii: http://produseuniversale.blogspot.com/p/produse-de-slabit.html


Cum se poate comanda? Si care sunt termenii de livrare si plata? Multumesc.
karmen_alyna
Postat pe 23 Iunie 2011 16:25
Si eu azi am primit aparatul cellules md,pot sa spun despre el ca il asteptam cu nerabdare,azi am facut prima sedinta cu el si pare foarte bun,are putere de aspiratie,are mai multe trepte de intensitate ,depinde cat de mult suporta fiecare in parte,l-am folosit cu ulei de masaj pt alunecare si crema anticelulitica.are incarcator,il folosesc in timp ce sta in priza,asa am siguranta ca nu ramane fara baterie sau ceva.Sper sa dea rezultate bune ,chiar daca o sa dureze ceva mai mult ca la un salon...Am sa revin cu noutati,daca e bun sau nu,pentru ca nimeni nu a scris exact care sunt rezultatele si in cat timp.
kudika_3271
Postat pe 28 Februarie 2012 18:52
Incercati http://preturirezonabile.ro/Aparat_anticelulitic_Celluless au o livreare rapida
Folosesc acest aparat de 1 an si ceva si am rezultate foarte bune. Recomand doamnelor si domnisoarelor pentru indeparterea efectului de portocala.
kudika_31350
Postat pe 10 Martie 2013 19:12
De la: kudika_31350, la data 2013-03-10 19:12:05Incercati http://preturirezonabile.ro/Aparat_anticelulitic_Celluless au o livreare rapida
Folosesc acest aparat de 1 an si ceva si am rezultate foarte bune. Recomand doamnelor si domnisoarelor pentru indeparterea efectului de portocala.



Reclame, reclame..vorbe goale.
kudika226898
Postat pe 11 Martie 2013 18:54
Buna ziua! As dori sa stiu daca v-ati primit banii inapoi pe cellules pana la urma,am comandat si eu si pur si simplu nu merge,in conditiile in care a stat la incarcat o zi intreaga... sun la ei si nu raspunde nimeni la numarul care il au afisat. Va multumesc!
Alexandra_Lazar_2
Postat pe 11 Aprilie 2014 09:57
De la: Alexandra_Lazar_2, la data 2014-04-11 09:57:20Buna ziua! As dori sa stiu daca v-ati primit banii inapoi pe cellules pana la urma,am comandat si eu si pur si simplu nu merge,in conditiile in care a stat la incarcat o zi intreaga... sun la ei si nu raspunde nimeni la numarul care il au afisat. Va multumesc!



Normal ca nu-ti raspund...ti-ai luat tzeapaaaaa....
kudika226898
Postat pe 11 Aprilie 2014 15:41
Au raspuns pana la urma si mi-au trimis si banii inapoi.
Alexandra_Lazar_2
Postat pe 13 Mai 2014 23:01
De la: Alexandra_Lazar_2, la data 2014-05-13 23:01:12Au raspuns pana la urma si mi-au trimis si banii inapoi.



Esti sigur?
kudika226898
Postat pe 14 Mai 2014 18:24
Buna,

Cum as putea sa comand si eu acest produs?
Roxy_Delpierita
Postat pe 12 Iunie 2014 00:26
buna...eu am Cellues Md...este un aparat bun,din punctul meu de vedere...daca te faci zilnic,rezultatele se vad ! eu il recomand
kudika_980222
Postat pe 26 Ianuarie 2015 21:11
da,asa este !!!
kudika_980222
Postat pe 26 Ianuarie 2015 21:12
De la: kudika_980222, la data 2015-01-26 21:12:14da,asa este !!!



Povesti...
kudika226898
Postat pe 27 Ianuarie 2015 18:08
De unde ai cumparat aaratul cellulex pro ?
kudika_981735
Postat pe 23 Februarie 2015 22:08
De unde pot cumpara aparatul celullex pro ?
kudika_981735
Postat pe 23 Februarie 2015 22:12
De la: kudika_981735, la data 2015-02-23 22:12:10De unde pot cumpara aparatul celullex pro ?



Cauta mesajele celor care s-au tzapit cu el si acum il lauda, sperând sa il vanda...
kudika226898
Postat pe 26 Februarie 2015 08:23
For Sale! Price 6000€
For more information: +40724731008
Sorin.Allien cont Facebook

New Technology
Pentru SPA, Clinici si Saloane de lux.
Aparat medical vacuum masaj crioterapie si mesoterapie.
Aparat profesional pentru remodelare corporala.
Tratamente faciale, bioelectrostimulare (diode laser, radio frecventa multipolara, fototerapie), anticelulitice, drenaj limfatic, cicatrice, operatii cezariene, inghetarea si eliminarea ridurilor, negilor, vergeturilor. natural100% fara interventii chirurgicale!

Technology of Cryo Meso
Cryo MESO is very unique Transdermal Delivery system(TDS), combined with Cryo technology.
When Electroporation combined with cooling probe, it reduces the down- time and risk, and also enhance penetration rate of solution.
Cryo- Electroporation treatment itself gives good results in skin brightening and tightening as well.
Feature:
1. Outstanding cooling performance
2. Advanced penetration function with Electroporation
3. Connecting bottle for applying solution in probe and more convenient to use.
Cyclone RF 80 & Cyclone RF 50
1. Multi Frequency RF, Motorised Cyclone.
2. Suction and Soft Light technology.
3. Rotating and squeezing massage moving mode.
4. It is setting the new standard of speed.
Function: Massage body; slimming; Skin whitening
B. E. A. M Plates(8pcs)
B. E. A. M- - BIO Electrical Acceleration Management
The human body is a well built machine with many unused capabilities.
B. E. A. MTM is a revolutionary technology that works in harmony with the natural system of the body, utilise those hidden resources.
BIO- Building and conditioning muscles is an instinctive response to the repeated contraction of muscle fibres.
Electrical- Pulses from B. E. A. MTM imitate the body’s own natural electrical signals from the nervous system.
Acceleration- B. E. A. MTM accelerates the body’s own natural process producing superior results in less time.
Management- B. E. A. MTM’ s unique management system allows you to control this BIO- Electrical process.
kudika_944688
Postat pe 3 Martie 2015 00:26
acum 2 ani mi am luat si eu un aparat celluless, am vazut rezultate, dar il foloseam o data la 2 zile, m am si invinetit la inceput pana s a obisnuit si corpul si am invatat si eu cum sa il folosesc, partea proasta a fost k s a stricat...acumulatorul cred...nu se mai incarca..am mai cautat, dar nu am mai gasit asa k m am dus la o clinica si am facut velashape cu care de asemenea am vazut rezultate f bune.
StefBella
Postat pe 29 Martie 2015 17:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Capsula De Slabit 27 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:15
pastile de slabit chinezesti 14 De la: andraandragirl 13 Noiembrie 2014 11:22
Acai Berry Thin 5 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:07
pt toata lumea 1 De la: kudika007259 6 Aprilie 2009 15:24
blog! 2 De la: _dulcik_ 6 Martie 2009 08:58