Setari Cookie-uri

Leg magic

mi-am comandat Leg magic..vroiam sa intreb dak are cineva..dak e bun..vedeti rezultatele?
melanya
Postat pe 13 Iunie 2008 15:43
Nu am,dar am auzit ca este destul de bun.Asta daca il folosesti zilnic.
ramo77
Postat pe 13 Iunie 2008 20:38
Am fost si eu tentata sa comand, da un semn dupa ce il primesti si , bineinteles, ai lucrat cu el...chiar sunt curioasa in ce masura ajuta. Merci !

Postat pe 14 Iunie 2008 17:03
Si eu ma gandeam saiau, dar as prefera ceva pt partea superioara a corpului, ca am niste umeri si brate de copil. Si mi-ar placea sa lucrez pe partea superioara, desi nici pt picioare nu strica. Ma gandeam ca magic-leg imi va dezvolta prea tare cativa muschi si atat. Astept si eu sa vad cum merge.

Postat pe 15 Iunie 2008 12:03
dupa ce il voi primi si voi vedea rezultate o sa va anunt :) numa k abia la inceputul lui iulie il primesc
melanya
Postat pe 15 Iunie 2008 17:39
buna fetelor, eu am leg magic de ceva timp dar numai de 2 zile lucrez la el... dupa parerea mea e destul de un si nici exercitiile nu sunt grele
Bafta si merita incercat
dream_ice
Postat pe 21 Iunie 2008 16:20
Buna, eu am leg magic de aproximativ o luna. Nu sunt foarte perseverenta, il folosesc doar de 2-3 ori pe saptamana, doar seara Ce rezultate am observat deocamdata: muschii mai fermi la picioare si ma masor in zona coapselor si am 1 cm mai putin acum , dupa 1 luna. Luna asta trag tare, ca sa am rezultate pana merg la mare. Dupa vreo 2 saptamani nu mi se mai pare dificil (cand lucrez la el pun si dvd-ul si acum tin pasul cu tipa din filmulet). Succes, cu vointa totul este posibil!
savianne
Postat pe 4 Iulie 2008 12:04
am deja trei saptamani de cand il folosesc aproape zilnic..si ink nu vad rezultate :D
melanya
Postat pe 22 Iulie 2008 18:51
am folosit si eu acest aparat in fiecare zi cate o jum de ora plus alte exercitii pe alte aparate...la inceput am fost multumita pt.ca simteam ca lucreaza toti muschii..dar pe urma am observat ca nu ma ajuta sa slabesc ci doar imi formeaza muschii.Pe urma mia povestit cineva de niste exercitii si am zis sa le incerc.Nu mia venit sa cred intr-o sapt.am dat jos mult mai mult decat am dat intr-o luna cu Leg Magic(in cm masurat) .Daca dorit sa incercati intrati pe google si scrieti "tae-bo".rezultate garantat.Succes
me_gargaritza
Postat pe 25 August 2008 16:18
Anny25, tu ai facut numai incalzirea aia timp de 5 min in acea sapt sau ai facut cate o ora pe zi?
ale_f_sasha
Postat pe 3 Septembrie 2008 22:44
http://www.ele.ro/SlideShow?id=7&page=1 pe site-u asta sunt 7 exercitii.Astea 7 le fac numai ca fac fiecare exercitiu in 3 serii a cate 40 de ridicari. Sper sa mearga si la voi.
me_gargaritza
Postat pe 4 Septembrie 2008 18:50
Diferenta in cm masurat, de care ai spus tu, e numai la picioare sau si la fese, abdomen (burta)? Incep si eu de azi exercitiile, sper sa dea rezultate si la mine... Iti multumesc inca o data... Ce am mai vrut sa spun, astea nu cred ca sunt Tae bo...
ale_f_sasha
Postat pe 4 Septembrie 2008 21:39
CUMPAR APARAT FITNESS MAGIC LEG
tsunamy
Postat pe 5 Septembrie 2008 13:11
Sunt parti dintr-un exercitiu tae-bo.Da eu am slabit si la abdomen(intradevar mai putin decat la picioare). Dar vezi ca poti sa gasesti si niste exercitii pt abdomen si sa le combini.Eu am lucrat mai mult ex.pt picioare pt ca de alea aveam nevoie.Si inca un sfat BEA CAT MAI MULTA APA si te asigur ca o sa ai rezultatele mult dorite.Si sper ca sti chestia aia cu pielea ca timp de 28 de zile pielea se regenereaza ...mai intai se lasa si pe urma se strange.:D..In primele zile de exercitii o sa ai impresia ca teai ingrasat pt.ca ti se lasa pielea dar pe urma o sa se stranga.Iti recomand sa folosesti o crema de fermitate cu care sa te dai seara inainte sa te pui in pat.
me_gargaritza
Postat pe 5 Septembrie 2008 16:52
Eu am probleme mai mult in interiorul coapsei, acolo e mai moale carnea, grasimea... Exercitiile sunt bune si pt zona aceea? Cat ai dat jus in cm si unde si in cat timp? Scuze de atatea untrebari... Imi multumesc
ale_f_sasha
Postat pe 5 Septembrie 2008 18:58
Pay in zona aia in care sunt de obicei "pernitele" am dat jos cel mai mult:8cm.in aprox 2 sapt.Dupa cum am mai spus in primele zile o sa aveti impresia ca vati ingrasat pt.ca vi se lasa piele dupa care se strange.Pana acum eu nu am avut probleme cu abdomenul(adik aveam grasime si in partea aceea dar nu era asa de vizibila)insa dupa ce am inceput ex.mia cam aparut si umpik de burtika pt.ca in momentul in care slabiti tot ceea ce slabiti de sus(umeri,spate) se aduna in zona abdomenului dupa care se elimina.Asa ca nu va speriati pt ca dupa ce pielea se strange o sa aratati minunat.Trebuie sa stiti ca atunci cand incepeti sa slabiti pur si simplu intrati intr-un cerc vicios.Adica partea cu slabitu are si avantaje si dezavantaje care difera de la persoana la persoana.
me_gargaritza
Postat pe 6 Septembrie 2008 21:49
Mi se pare foarte mult 8 cm in 2 sapt... Asta ar veni cam 1 cm la 2 zile... Ar fi foerte bine sa fie asa, esti norocoasa ca la tine a dat asa repede rezultate... O sa ma pun sa fac si eu in fiecare zi sa vad ce rezultate am...
ale_f_sasha
Postat pe 8 Septembrie 2008 11:14
Mi-am cumparat si eu Leg Magic. Il am de doua saptamani si fac in fiecare zi trei serii de cate 100 de miscari. Rezultate foarte mari nu vad dar simt carnea mai tare pe picioare in special.Astept sa treaca o luna ca sa vad daca am rezultate spectaculoase. Sfatul meu este sa tineti si o dieta usoara,adica: micul dejun obligatoriu, pranz si seara incercati sa mancati ceva mai usor, sa nu va culcati cu burta plina. Mancati mai multe fruce si legume, beti apa si ceaiuri la greu. Incercati sa aveti un tranzit intestinal foarte bun ( scaun in fiecare zi) . Aparatul este bun... dar si cu un regim adecvat. Nu trebuie sa ne infometam. E cea mai mare prostie. In timp slabesti fara sa iti dai seama.

Postat pe 8 Septembrie 2008 17:59
aaaaa nu imi dau seama daca ajuta si la eliminarea celulitei In prima saptamana intradevar aveam impresia ca m-am ingrasat chiar daca am un regim echilibrat ( ma speriasem)

Postat pe 8 Septembrie 2008 18:02
BUNA! eu am primit aparatul LEG MAGIC dar va spun sincer ca la timpul liber pe care-l am (lucrez de la 8 la 8 si uneori sunt chemata si duminica) am slabit vazand cu ochii asa ca nu mai am nevoie de el si nici timp. eu sunt din Pitesti si daca tenteaza pe cineva il vand cu ([b]200 lei[/b]) nr. meu de telefon este: [b]0740016206[/b]
artemisa24
Postat pe 15 Septembrie 2008 21:38
nu mai este valabil. imi pare rau
artemisa24
Postat pe 22 Septembrie 2008 18:08
Buna!Folosesc Leg -Magic de aprox. 1 luna cate 30 min/zi,insa rezultate...Va spun eu din proprie experienta:aerobic+banda sau bicicleta cca 45-50 min/zi ;mancati sanatos si rezultatele nu vor intarzia sa apara.Am uitat,si ffffffffff multa ambitie!
Mult succes!
P.S. Ideal ar fi pentru cine isi permite si masaj cu produse profesionale,dar e de ajuns putin spor cu o dieta sanatoasa.Probabil nu va spun noutati,dar asta e purul adevar
alexia3
Postat pe 26 Noiembrie 2008 21:47
am gasit pe net la promotie, mai ieftin ca la tv :)

http://www.tvtop.ro/stepper-lateral-leg-magic.htm
pitox
Postat pe 28 Noiembrie 2008 19:25
vreau sa stiu dac aparatul vostru face zgomot asa tare,pt ca mie imi bat vecinii in calorifer
gianisimo0
Postat pe 11 Decembrie 2008 20:36
Buna, si da, cam face zgomot, dar nu l folosesc intre orele de liniste
ci doar dimineata sau seara dupa h 17 si nu mai tarziu de h 20-21. Oricum eu zic ca merita.
ciocotof
Postat pe 12 Decembrie 2008 22:24
Buna..sunt noua pe acest forum si as vrea si eu sa comand leg magic sa vad cum functioneaza dar ininte de a da banii pe el as vrea sa il "testez" ca sa vad daca ar functiona la mine.........de aceea indraznesc sa rog pe una din voi care are leg magic daca ar putea sa mi-l imprumute si mie un pic(cateva zile)..daca se poate bineinteles . va pupik si astept un raspuns de la voi........VA MULTUMESC
princes_andreyta
Postat pe 15 Decembrie 2008 09:46
De la: melanya, la data 2008-06-13 15:43:18mi-am comandat Leg magic..vroiam sa intreb dak are cineva..dak e bun..vedeti rezultatele?


Eu al leg magic si iti pot spune ca sunt foarte multumita de el. Intradevar lucreaza partea interioara a coapselor. Insa sa stii ca nu are trepte de reglaj. Si eu am crezut ca are. dar merita. Impreuna cu aparatul iti vine si un cd super tare. Dupa 15 minute de exercitii, esti pur si simplu praf. Bafta si spor la treaba.
ursuletulmeu
Postat pe 16 Decembrie 2008 15:19
Buna fetelor.Am eu de vanzare un aparat leg magic.Il vrea cineva?Poate ma ajutati ...ca la mine sta degeaba.L-am folosit de doua ori doar.Ce pot sa va garantez este ca lucreaza bine piciorul de la genunchi in sus...chit e, ca am facut febra musculara.ma puteti cauta pe mess la ID-ul de aici.

Postat pe 2 Ianuarie 2009 11:44
Pentru danya_rs: Mai e valabil anuntul?

Postat pe 11 Ianuarie 2009 15:45
ma intereseaza si pe mine leg magic, mai este valabil???
miaonila
Postat pe 20 Ianuarie 2009 19:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum faci vecinii galagiosi de deasupra sa demenajeze? 12 De la: _oktober_ 31 Iulie 2009 15:53
Vin alegerile, alegeti-va presedintele dorit, impreuna cu noul cabinet! 2 De la: iulia069834 10 Noiembrie 2009 17:24
Ajutor urgent!! 1 De la: kudika355189 3 Octombrie 2011 16:15
Supewr Bingo Metropolis 1 De la: sofro 22 Decembrie 2009 13:34
Vand jocuri, jucarii si carti pentru copii 3 De la: ilumax_76 11 Noiembrie 2011 13:45