cei mai cool pantofi pe care ii am

Voteaza:
Rating curent cei mai cool pantofi pe care ii am: (4.7 din 3 voturi)

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
Fosta membra Kudika.ro
eu am o pereche de pantofi care imita zebra si talpa de pluta, i-am luat de la aldo anul trecut. voi?
bau bau
pysoyas Avatarul lui pysoyas

22 mesaje
Oras: botosani

eu am o multime de incaltari
toate imi plac
chiar daca unele sunt mai iefrine -pt mine conteaza sa fie comod si sa am la ce sa ii asortez ,
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
da chiar asa...
Josie Avatarul lui Josie

499 mesaje

si eu am o pereche de pantofi de la Aldo Absolut superbi
Sunt decupati, au toc metalic, talpa de piele si interior tot de piele si la exterior sunt imbracati cu un fel de matase(culoarea violet). Sunt cei mai finuti pantofi pe care i-am vazut .. ever ... and they're mine
HABIBA_CHANDRAMUCKI Avatarul lui HABIBA_CHANDRAMUCKI

155 mesaje
Oras: cluj

am o gramada nu sunt de firma dar sunt mortali tocmai mi-am cumparata o pereche de pantofi negri superbi, si o pereche de balerini mov decupati in fata si cu un mic toculet
القاء نظرة على الذهاب ، ويعاني في مشاهدة لي ، وبلادي الدموع القلب ، دون المي لك ، انك لا تريد له ، وهو حتى الآن انا احب دون ان يترك له فرصة الفرق
eusiparerilemele Avatarul lui eusiparerilemele

4 mesaje
Oras: timisoara

PANTOFII? Sunt viata mea ! nu am decat pantofi haiosi, mai bine zis ciudati... cei mai ciudati sunt cei de la london fly! ii ador! imi plac pantofii mai "copilarosi", ii urasc pe cei cu toc..mi se potrivesc de minune modelele care sunt acum la moda, in culori vii, cu albinute, floricele, etc.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Aldo este unul din prefratele mele.....dar iubesc Salsa Jeans ...nu stiu cata lume a auzit de magazinul acesta..dar va spun ca este unul dintre putinele magazine cu marfa de calitate si modele unice..ex: am o pereche de cizme din blugi de la Salsa....still cowboy ....multa lume a vrut sa le cumpere de la mine si chiar purtate..cu un pret dublu sau chiar mai mare....sigur ca nu le-am dat..sunt superbe si foarte confortabile....

1 mesaj

preferatii mei sunt o pereche roz, din lac.. decupati in fata, stil peep-toe.. sunt pur si simplu deliciosi :)
cosnita_ana_maria Avatarul lui cosnita_ana_maria

4 mesaje

toti pantofii pe care ii am (si sunt cativa...)imi plac la nebunie, cu toate ca nu toti sunt de firma. Preferatii mei sunt de la leonardo, sunt albi, din piele, cu talpa joasa....foarte comozi.
ciufi87 Avatarul lui ciufi87

18 mesaje

pantofii mei sunt rosu cameleon ce se schimba in negru,decupati in fata,cu toc inalt,de lac,stilul anilor '60.
buZzik Avatarul lui buZzik

5 mesaje
Oras: bucuresti

am niste pantofi de la manolo blanhic super tari
Josie Avatarul lui Josie

499 mesaje

mmm manolo blahnic wooow te invidiez

1 mesaj

foxyy_ladyy69 Avatarul lui foxyy_ladyy69

6 mesaje

o pereche de pantofi cu toc cui de 10 cm,negri,cu un fermoar de-a lungul lor si pe botul lor..........
Criss_MS Avatarul lui Criss_MS

5 mesaje

pentru KALOMIRAA16 : draga mea daca ai avea pantofi de firma renumiti de care vorbesti ai stii fara doar si poate ca se scrie MANOLO BLAHNIK ;););) sau daca chiar ii ai ...ai doar bani si atat ;) si i-ai cumparat numai "sa dea bine ";) mi-a facut placere :)
ali_cia101 Avatarul lui ali_cia101

54 mesaje

Pantofii ,ii iubesc si nu pot sa aleg o pereche preferata.Cand ies ma gandesc ce pantofii incalt astazi si pe urma vine restul. Apropo cunosc Salsa jeans,sunt super!!!
Fa mare atentie la ceea ce iti doresti ptr ca e posibil sa se implineasca.
anarki91_myself Avatarul lui anarki91_myself

14 mesaje

Au toc, sunt rosii si stralucesc de la kilometrii (metaforic vorbind) Am mentionat ca ii ador

1 mesaj

Pantofi toc inalt, platforme, sandale romane, cizme, etc toate la 165 lei. Comanda pana pe 14 AUGUST! Grabiti-va pt ca cizmele albastre sunt aproape epuizate! CLICK AICi HTTP://VINTAGEMYLOVE.BLOGSPOT.COM !

1 mesaj

am foarte multe perechi de pantofi.. de toate culorile. Dar am o slabiciune pt o pereche din piele intoarsa.. cu imprimeu de leopard.. sunt atat de chic!

1 mesaj

Ador pantofii de toate formele si culorile,dar sincer,cel mai.."eu" ma simt cu dragii mei balerini :D
Mentionez ca am destule perechi de balerini ;;)..o pereche alba,cu un toc mititel,mititel;negri,cu accesorii aurii;argintii tip plasa;galbeni,si cafenii,cu pietricele incastrate..:X:X
Si cred ca o sa mai adaug vreo pereche colectiei mele,cat de curand ,..Ma gandeam la un roz piersica

1 mesaj

Urasc balerinii... cei mai groaznici pantofi din lume... iti fac piciorul lung si te fac sa arati ca o ratza!
Barbatii urasc acest tip de pantofi... parca sunt desprinsi dintr-un film horror... si exprima orice altceva... numai sexualitate, feminitate si frumos NU!!!!

Criss_MS Avatarul lui Criss_MS

5 mesaje

fiecare femeie are piciorul diferit, logic si fiecare ne incaltam cu ce ne sta bine ...eu prefer balerinii pt zi si tocurile pt seara , deci depinde de fiecare , nu e cazul sa personalizam preferintele
BabyPinkGlam Avatarul lui BabyPinkGlam

7 mesaje
Oras: ramnicu valcea

poi ce sa zik am mai multe perechi da cei mai si cei mai pe care ii am sunt niste valentino ,au o bareta sub forma de fundita peste picior si sunt din saten ce sa mai sunt mortali!!!!
Biancagh Avatarul lui Biancagh

5 mesaje
Oras: cluj

Am multe perechi de pantofi superbi! Dar ii prefer pe cei cu toc. Am o pereche pe care ii ador, nu stiu daca materialul din care sunt facuti au o denumire exacta, este un material sifonat,argintii,finuti, decupati in fata, au o fundita si talpa neagra. Sunt superbi si multor fete le-au placut cand i-au vazut.
Fosta membra Kudika.ro
ca tot vine iarna cizmulite UGG din piele intoarsa si crosetate,doreste cineva ?pentru informatii norahbose@yahoo.com

1 mesaj

Postat pe: 10 Septembrie 2008, ora 14:46 Modifica Citeaza Raspunde

scz..

dragalaspui

80 mesaje
Oras: Ramnicu Valcea
Postat pe: 10 Septembrie 2008, ora 14:37 Citeaza Raspunde

VA ANUNT CA AZI SE DIFUZEAZA REPORTAJUL CU MINE LA POSTUL ACASA TV, LA ORA 17.30, IN RELUARE LA ORA 24.00

1 mesaj

fiecare pereche de pantofi pe care o am simbolizeaza ceva pentru mine asa ca imi plac toti pe care ii am si ii iubesc pe fiecare in parte
Fosta membra Kudika.ro
sunt obsedata de pantofi. am o gramada de perechi si sunt innebunita dupa toate. mi-am cumparat o pereche de pantofi negri, de lac, cu tocul foarte inalt, cel mai inalt si nu i-am purtat decat de 2 ori pentru ca imi sunt foarte incomozi.insa imi place sa-i admir:X
:)

1 mesaj

Eu am numai pantofi fara toc sau cu un toculet mic acum am primit o pereche de pantofi mi-a a adus cineva de la francesco morichetti sunt interesanti numai ca nu am cum sa ii port pt ca au un toc de 10-12 cm ceea ce detest am sa-i port la o nunta acum si gata ii pun la arhiva
dafffne Avatarul lui dafffne

360 mesaje
Oras: constanta

Ca toate femeile, ador pantofii. Cel mai mult imi plac cei cu tocuri f f da' f inalt.Cel mai mic toc la mine e de 10 cm. Cel mai mult in perioada aceasta imi plac niste pantofi rosii nine west, unii gri gianni si unii negri tabu exclusive.
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: