Setari Cookie-uri

matrimoniale ..........trei!

sub egida "ma dor degetelele "inauguram matrimoniale 3.........va astept sa taiati BENTITA s-au ce aveti de taiat...depinde de preferinte!

Postat pe 1 Iulie 2008 23:39
"barbatii sunt niste catei in calduri si n-au curajul sa intre pe aici, ca le sar fulgii cocosilor astora... " "eiii uite ca se gasi unul...,auzi onnyta draga,eu stiu am o catelusa ,care atunci cand intra in calduri,i se umfla gogoasa ,trece la jigniri si ironii"...bla,bla..,bla..,COTOHARLELOR,VULPILOR,SULTAN,CADANELOR,HAREM,STELUTA SCORPIUTA..,remember matrimoniale 1 !!! NASAAAA..,cu PARIUL CUM RAMANE...????? sau credeai ca am uitat..???? ,unul pt toate,DESI MERITATI PE TOTI...

Postat pe 2 Iulie 2008 00:05
is ca raia...mei sultane nu ma refeream la tine mei in postul meu pe "certareti",am inceput prin a-ti raspunde tie dar....am sfarsit prin a vb cu mine insumi,pt ca e frustrant sa vezi atata pesimism in jur,exista si parti bune ...doar sa vrem sa le vedem si cu asta gata buna auzi meeei sultane da mandru al micut si negru????s-a pierdut pe drum?????
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iulie 2008 00:50
eeee!ce vremuri! ema cred ca s-a speriat!

Postat pe 2 Iulie 2008 09:53
fataaa,poi ti-am apreciat postul tare mult !! ,dar va trebui sa ma cert cu cineva acolo,pe acel topic si neavand cu cine,o fac si eu cu voi ... vezi ce inseamna sa nu citesti tot topicul ,ca ma provoca nesuferiele astea si uite cum ajung sa vorbesc..

Postat pe 2 Iulie 2008 09:57
va draga, ce sa te faci cu nesuferitele astea care-ti mananca sufletul in fiecare zi? pai, mai sultane ce te-ai face fara noi? sintem sarea si piperul draga!!

Postat pe 2 Iulie 2008 10:10
that's righit,onyta!!!
alone
Postat pe 2 Iulie 2008 10:21
tu esti piperul nasa,ele sarea..,iar eu cel mai gustos(asa) Delik'at(ese)

Postat pe 2 Iulie 2008 12:15
mama!!!!ce va cautai frate pe aci!!!!!!!!!!!!!!!!dar va gasii bag seama! fetelor,cadinelor!!!!!!!!!!!!!!! la raport ca trebuie schimbat sultanul........se plinge ca nu mai poate unde este micul negru ca la cit e de vinjos poate il bagam in probe!

Postat pe 2 Iulie 2008 12:19
na,ca acu' vazui ca trecuram la episodul 3!!!!.......p-ala micu' l-o fi "spulberat" fr'un val....sau fr'o gagica de-aia plina de "maruntis"......ca el n-o fi obisnuit cu de-astea pline doar de dragoste si goale"pe la buzunare"!!!......nu stie el ce pierde......

Postat pe 2 Iulie 2008 12:30
etta,
alone
Postat pe 2 Iulie 2008 12:32
ma gindi la cintecul ala"vine valul i-mi ia calul" !

Postat pe 2 Iulie 2008 12:39
sauti,fetele!!!!....mai bine zis: vine valu'/si-mi ia....armasaru',nu?????.....

Postat pe 2 Iulie 2008 12:42
adio nunta .....uffff mai micutule si tuma lasasi meeei???? pfui fetelor parca am raie si alta nu fug berbantii de mine ca dracu de tamaie!!!!:(
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iulie 2008 15:52
haide mai ema..cum asa? ia uite tu cum a aparut....

Postat pe 2 Iulie 2008 16:02
asta e urat si cu barba ....micutul era el negru si urat ....dar in realitate cicatelea era frumos cu draci...nu ca mi-ar pasa mie prea tare cum arata dar io il vreau calare pe un lipitzan alb ca laptele....nu pe motor...ala e visul meu erotic...nu de nunta....:P
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iulie 2008 16:21
ufffff....... ca bine zici...




Postat pe 2 Iulie 2008 16:26
cred ca l-a gasit..el este....?????


Postat pe 2 Iulie 2008 17:04
nope....nici asta nu e meeei..... ufffff nevoie mare ...maimicutule unde esti mami te speriai si pe tine????
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iulie 2008 19:38
lasa ema, nu fi trista, ca sa vezi ce FAT FROMOS iti gasim, acusica!vrei sa vina pe cal alb sau pe un motor?

Postat pe 9 Iulie 2008 12:15
draga onnyta il vreau pe cal alb ca laptele si mandru ca un fat frumos.....(poa sa fie si maiuratel asa dar sa aiba spirit de fat frumos).pe motor imi place mie si in consecinta imi voi procura un scuter mai intai ca inca nu am chef de scoala de soferi...un pericol in minus la vola ca si asa berbatii astia ne considera pricole publice la vola...asa ca o sa fiu inamicul nr unu pe scuter!!! atentie militieni!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Iulie 2008 13:21




Postat pe 9 Iulie 2008 13:40
eee daca avea si aripiaore precum miticul calut pegas era tacamul complet!!!da' iti ,ultumesc mult maryamm pt gandul frumos
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Iulie 2008 13:56
a fost odata ca niciodata o nebuna care dorind sa scape de propunerile indecente de pe forum a deschis topicul cu matrimoniale la care a percutat sultanul..........si uite asa a luat nastere haremul ca el saracu avea nevoie de multe cadine..........si ma uita pe mine.......si ramasei pe cap cu steluta scorpiuta alias socrela......fata batrina! mai mai sultane asa ne fu vorba?

Postat pe 31 August 2008 19:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
te rog ajuta-ma...!!!! 3 De la: freakbabe 3 Februarie 2010 19:13
hei, esti credincios? 9 De la: blue07scorpion 7 August 2009 16:13
amenda ratb 6 De la: ad__83 9 Iunie 2011 19:39
"Pestisorul auriu" 48 De la: Diavolyta_ 3 Mai 2009 02:28
Paradoxul vremurilor noastre. 2 De la: 16 August 2015 16:06