Setari Cookie-uri

Am si eu o intrebare...

Am si eu o intrebare sper ca am facut bine ca l-am postat aici.As vrea un job in modeling,sedinte foto,reclame ceva de genul acesta dar nu am idee unde sa apelez.Agentiile din oras sunt foarte scumpe si nu imi permit si mai nou modele sunt platite nu ele platesc.Am facut niste sedinte foto dar totul a fost in zadar.Pozele sunt frumoase dar tot degeaba pt ca am ramas fara niciun beneficiu.Le puteti vedea pe profilul meu: Miss_Lory.As dori un sfat,o idee,o sugestie.Va multumesc!
Miss_Lory
Postat pe 7 Iulie 2008 21:27
Buna , sunt dragute pozele tale , insa acelea nu sunt poze de book.De fapt nici macar nu`ti trebuie un book,daca asta ai dorit sa faci , pentru ca ti`l va face agentia la care vei lucra. Ai doar 15 ani asa ca daca iti doresti cu adevarat sa faci modelling vor veni sanse penru tine.Te sfatuiesc sa mergi la orice casting de care auzi , in Bucuresti se organizeaza multe (nu stiu din ce oras esti tu), iar daca prinzi cumva unul MRA , sa nu`l ratezi.Bafta multa!
Kittynelle
Postat pe 7 Iulie 2008 22:42
http://www.mramodels.ro/ e cea mai tare agentie; intra pe site si incerca sa iei legatura cu ei, da un telefon sau depune un CV ; MULTA BAFTA!! s-auzim de bine.
edviga
Postat pe 16 Iulie 2008 21:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CE PARERE AVETI DESPRE CAZUL BARBATULUI-MAMA????........POATE DEVENI,IN TIMP......O MODA????? 34 De la: ocgiogi 12 Februarie 2009 18:53
Buna! 4 De la: kudika_nikole 26 Ianuarie 2012 12:31
copiii strazii---fenomen? 18 De la: lavidenisa 18 Septembrie 2009 08:26
Sunt disperata ca nu mai stiu ce metoda sa adopt in educatia copilului meu! 901 De la: kudika045103 29 Iunie 2010 17:10
AI VOTAT AZI? 2 De la: yumalai 14 Iunie 2009 07:41