Nopti albe...

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Nopti albe...: (4 din 1 vot)

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
sweetadryana Avatarul lui sweetadryana

32 mesaje

Ce va determina sa nu dormiti? Ce va retine treji toata noaptea?
Raporteaza abuz de limbaj
adryana
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

cafeaua si o femeie blonda de 22 de ani.

1 mesaj

insomnia provocata de iubitul meu...

1 mesaj

sa-i explicam blondei de 22 de anisori, ca vorbim despre sex? sau sa o lasam sa descopere singura insomniile provocate de un ciucurel jucaus in splendoarea tariei lui?
acy_mik Avatarul lui acy_mik

89 mesaje
Oras: slatina

depide....poate fi iubitul care nu are stare,poate fi chiar o cearta k el sau pur si simplu nu vine mos ene pe la gene
corinacata Avatarul lui corinacata

1 mesaj
Oras: ploiesti

sa fiu cu iubitul meu,la mare saU o noapte romantica
Fosta membra Kudika.ro
iubitul ma tine treaza mai mereu....si daca dorm ma trezeste si se asigura ca nu mai adorm cateva ore
Kittynelle Avatarul lui Kittynelle

920 mesaje

pot spune ca sesiunile mi`au provocat cele mai multe nopti albe...pfff
"Nu stiu pentru cine scriu, dar stiu de ce scriu. Scriu ca sa ma justific. In ochii cui? Am spus-o deja, dar infrunt ridicolul de a mai spune-o o data: in ochii copilului care am fost." Octavian Paler - Desertul pentru totdeauna (I simply adore him!!!)
buburuza22 Avatarul lui buburuza22

87 mesaje
Oras: bucuresti

o noapte in oras!aici in bucuresti sau acum ca e vara,la mare in weekend!o noapte alba,in care umblam din club in club pana dimineata,dansam radem si ne distram.asta imi place din cand in cand,sa ma destind,sa imi distrag atentia de la birou si de la scoala,pt ca suntem tineri,frumosi si acum e timpul!eu am refuzat de mult sa mai pierd noptile pt un El care ma face sa sufar..
Atragatori ca niste fluturi si la fel de greu deprins
eclau Avatarul lui eclau

56 mesaje
Oras: arad

Am un servici de asa natura ca ajung acas pe la 24-1 noaptea si atunci nu pot adormi...mai intru putintel pe net si se face dimineata.....
sweetpink Avatarul lui sweetpink

807 mesaje

Sunt pasare de noapte,consider somnul o pierdere de timp-adica ne dormim aproape jumatate din viata .Dorm doar pt ca e necesar si reduc asta pe cat posibil.In plus ador nptile,pt ca absolut orice e mai frumos,calm,clar,pur...cum vreti voi...noaptea.Asa ca raspaltfella intrebare-ce ma tine treaza ziua??? Ca sa nu mint...cafeaua si cola au si ele un pic pitic de efect,nu tare mare,dar in rest...orice imi tine treaz interesul.Oricum deordez de energie
ly_ya Avatarul lui ly_ya

11 mesaje
Oras: bacau

eu nu prea pot pierde noptile ca a doua zi sunt ca un zombi as vrea sa nu mai dorm asa mult ( cam 7-8 ore pe noapte dorm acum) dar nu mai sunt buna de nimik apoi...
ly_ya Avatarul lui ly_ya

11 mesaje
Oras: bacau

eu nu prea pot pierde noptile ca a doua zi sunt ca un zombi as vrea sa nu mai dorm asa mult ( cam 7-8 ore pe noapte dorm acum) dar nu mai sunt buna de nimik apoi...

1 mesaj

Nopti albe am atunci cand sunt cu iubitul meu sau cand am o cearta cu el atunci chiar nu pot sa dorm!!Si cateodata se mai intampla din cauza ca fac exces de cafea si iar nu pot dormi!!

1 mesaj

Uneori adorm si pe la 9 dimineatza....e un coshmar pt mine...ma distrug insomniile...
despinarose Avatarul lui despinarose

166 mesaje

O carte buna pe care doresc sa o termin intr-o singura noapte(mi s-a intamplat),un film captivant,faptul ca dorm mai mult in ziua respectiva sau pur si simplu tristetea...

1 mesaj

Noaptea este cumplita daca am patit vrun necaz sau am vreo suparare chiar nu pot sa adorm am incercat cu ceai dar nu are efect asa ca atunci cand nu pot sa dorm ma apuc si citesc o carte sau pierd noaptea pe net
mmodellino Avatarul lui mmodellino

357 mesaje

Noaptea de Revelion. din pacate e cam singura care reuseste
Yupi, Yupi, Yupi...Yupiei

1 mesaj

Pt mine este o placere sa stau noaptea treaza de obicei stau cu iubitul meu cam pana la 5 dimineata :D sau ne strangemmai multi prieteni la taclale, filme etc

Insa mai exista si noptile albe din sesiune , nu ma dau in vant dupa ele
di_cristina Avatarul lui di_cristina

166 mesaje

De la: geo32, la data 2008-07-11 13:00:53cafeaua si o femeie blonda de 22 de ani.

eu sunt blonda dar am 27 si ce, crezi ca oare chiar nu reusesc sa te tin treaz toata noaptea?? pppfff defapt ai dreptate dupa juate de noapte ca la carte ai sa dormi ca un bebelus asa ca mai bine cu una de 22....
glumesc geo...te pup
di_cristina Avatarul lui di_cristina

166 mesaje

De la: Rock__, la data 2008-09-14 05:03:07Uneori adorm si pe la 9 dimineatza....e un coshmar pt mine...ma distrug insomniile...

pppff te inteleg perfect eu una nici la 9 nu mai adorm ma prinde 11-12 ziua si dorm pana la 8-9 seara
mirelacm Avatarul lui mirelacm

884 mesaje

"hai la plimbare"...cu asta ma tine treaza, nu de alta dar din bucuresti ajungem in brasov :D; filmele ma mai tin treaza toata noaptea, cartile foarte interesante...problema dc stau treaza pana la 6 dimineatza adorm maxim 3 ore si dupa nu mai pot adormi decat dupa 12-2 noaptea
"nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt atunci cand sunt cu tine" g.g. marquez

1 mesaj

lucrarea de la microbiologie m-a tinut treaza aseara
Lexy87 Avatarul lui Lexy87

158 mesaje
Oras: iasi

De la: di_cristina, la data 2008-10-25 04:35:40
De la: Rock__, la data 2008-09-14 05:03:07Uneori adorm si pe la 9 dimineatza....e un coshmar pt mine...ma distrug insomniile...

pppff te inteleg perfect eu una nici la 9 nu mai adorm ma prinde 11-12 ziua si dorm pana la 8-9 seara

asa patesc si eu..dar dorm cel mult pana la 5 seara. am fost zilele astea la munte si am reusit totusi sa dorm noaptea k omu normal :D
erikahd2008 Avatarul lui erikahd2008

552 mesaje
Oras: hunedoara

De la: despinarose, la data 2008-09-14 05:07:40O carte buna pe care doresc sa o termin intr-o singura noapte(mi s-a intamplat),un film captivant,faptul ca dorm mai mult in ziua respectiva sau pur si simplu tristetea...
........................da cred ca as citi si eu ..dar mai nou caut prietene pt conversatii
erika
Fosta membra Kudika.ro
De la: adryana22, la data 2008-07-11 12:38:39Ce va determina sa nu dormiti? Ce va retine treji toata noaptea?

imbogatirea uraniului
miha_973 Avatarul lui miha_973

49 mesaje

problemele,grijile in general
Dragostea este ceea ce-i face pe doi sa stea unul langa altul atunci cand este suficient loc.
Fosta membra Kudika.ro
insomnia
Gandeste-te la toate lucrurile frumoase de langa tine si fi fericit ......Dragostea nu este asem„narea dintre dou„ persoane, ci misterul dintre ele......
Fosta membra Kudika.ro
jobul...
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

De la: adryana22, la data 2008-07-11 12:38:39Ce va determina sa nu dormiti? Ce va retine treji toata noaptea?

gandul ca nu stiu :-??
Sweet Little Devil
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: