Setari Cookie-uri

delta dunarii

dragele mele,
sotul meu m-a "amenintat" ca vara asta nu scap, ma cara dupa el in delta!
sunt ceva curioasa, as vrea sa si vad locuri faine, sa ma si relaxez..cat timp el va pescui (adica tot timpul)!vreau sa va intreb daca stiti ceva locuri dragute, pensiuni faine si curate, unde sa te poti odhihni, face plaja, sa ai acces la locuri de pescuit, etc..
va pup, concediu placut!
violetaioan
Postat pe 14 Iulie 2008 01:13
chiar fetelor,si eu plek pe 25 august pt o saptamana in delta si plek ku o uniune a studentilor,deci programu ni-l cam facem noi pe langa actvitatile de team-building pe care le facem impreuna...deci cine imi poatye psune care e "must see-ul" in delta,.,,dat fiind k nu sm mai fost .tzoook...si vacanta plakuta !
dydy88
Postat pe 17 August 2008 17:24
Eu am fost in delta in luna mai si am stat in Sulina...dar n`am fost prea incantata pt ca a fost un pic cam frigut. Peisajul e frumos , ne`am plimbat cu salupa , am avut si probleme pt ca ne`a intrat un plaur la motor Daca tot mergeti in Delta e super frumos sa ajungeti la Letea si Caraorman , neaparat!!!
Kittynelle
Postat pe 29 August 2008 15:20
Mie chiar mi-a placut foarte mult in delta este un loc unde chiar te linistesti!!

Postat pe 10 Septembrie 2008 19:27
ppff cate locuri frumoase sunt de vizitat puteti merge la Crisan la Sulina la Sf. Gheorghe la Mila 23 ....sunt locuri ffoarte frumoasa... eu sunt din tulcea si stiu ce este frumos :X

Postat pe 12 Septembrie 2008 08:13
vreau si eu in delttaaa
ralukiss
Postat pe 12 Septembrie 2008 08:57
Delta dunarii e super si mie imi place la nebunie acolo

Postat pe 12 Septembrie 2008 16:35
Daca vret delta si mare mergeti la Gura Portitei
juditc
Postat pe 29 Septembrie 2008 17:11
am fost catva ani la rand la sulina si chiar e un loc superb k s ate relaxezi
plus k are si ieisre la mare asa k poti sa faci baitza si in mare
bestiuitza
Postat pe 29 Septembrie 2008 17:16
ador delta....m-am nascut la tulcea si nu am cum sa nu o iubesc...revin acasa cu placere intotdeauna.delta o recomand celor care isi doresc sa asculte linistea...

sa stai cateva zile in delta e remediul cel mai bun pt oamenii f ocupati.ii trateaza de stres ...

nu ocoliti delta este poate cel mai tentant obiectiv turistic din tara noastra...si unic totodata!

o zi faina!
otto_otto2000
Postat pe 30 Octombrie 2008 14:35
De la: violetaioan, la data 2008-07-14 01:13:58dragele mele,
sotul meu m-a "amenintat" ca vara asta nu scap, ma cara dupa el in delta!
sunt ceva curioasa, as vrea sa si vad locuri faine, sa ma si relaxez..cat timp el va pescui (adica tot timpul)!vreau sa va intreb daca stiti ceva locuri dragute, pensiuni faine si curate, unde sa te poti odhihni, face plaja, sa ai acces la locuri de pescuit, etc..
va pup, concediu placut!


www.hotelplutitorserano.ro
te poate ajuta sa afli mai multe despre Delta Dunarii
O zi buna
llauraro2004
Postat pe 17 Noiembrie 2008 09:05


ITI RECOMAND DELTA. E SUPERB. AM FOST IN SEPTEMBRIE... A FOST,,, DE VIS. AM STAT IN SFANTUL GHEORGHE, PE PLAJA, IN CORT. DAR A FOST,,, AS MAI REPETA EXPERIENTA DE 1000 DE ORI...

MERGI. DIN SUFLET, RECOMAND DELTA TUTUROR.




jenesuispas
Postat pe 17 Noiembrie 2008 09:10
si eu am fost in delta pentru prima data.am stat in cort 9 zile.a fost super.din toti 4 citi am fost nu suntem nici unul pescar.toti cunoscutii nostrii ne intrebau ce cautam in delta daca nu stim sa pescuim?dar am vazut ca se poate sta in delta si fara sa pescuiesti.deja ne-am planificat concediul pe la anul.tot in delta dar in luna iulie,cind e plin de pasari,sa poti sa le vezi si asculta in toata splendoarea lor.daca va place natura nu ratati un concediu in delta.merita!!!!!
andaly
Postat pe 29 Noiembrie 2008 10:51
La cort? Si unde va spalati? Unde mancati?
Kathara
Postat pe 29 Noiembrie 2008 11:02
Va recomand: www.deltaclub.ro - e minunat
kudika073061
Postat pe 7 Octombrie 2009 09:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
delta dunarii 15 De la: kudika073061 7 Octombrie 2009 09:27
TABARA DE VARA PENTRU ADOLESCENTI 1 De la: EscapadeAdventurePark 21 Mai 2014 13:22
Cumpar prieteni 27 De la: edas 3 Noiembrie 2009 16:34
PRIMAVARA LA PARIS 1 De la: realturism 6 Ianuarie 2010 12:00
Bancomate Costinesti 2 De la: marco918 16 Iulie 2010 21:02