Setari Cookie-uri

Un loc romantic - vila Piatra Soimului din Sinaia

Daca trebuie sa oferiti un cadou ori sa va petreceti momente romantice intr-un cadru deosebit, va recomand vila Piatra Soimului din Sinaia. Fiecare din noi trebuie sa se departeze putin de agitatia orasului si de fetzele mohorate de acolo. Pentru mine un cadou potrivit si surprinzator de fiecare data a fost un sejur la munte pentru 2-3 zile, un adevarat energizant. Imi petrec cateva zile cu iubirea, ne bucuram amandoi, totul e perfect si de multe ori avem parte de surprize placute. De obicei merg in Sinaia, fiind un loc si cu istorie, si cu un cadru natural impresionant. Vila Piatra Soimului are servicii bune, confort si destul de multe facilitati. In plus este situata si intr-un cartier select din Sinaia, Cumpatu, si are si restaurant propriu cu multe feluri delicioase. Puteti verifica oferta de cazare pe www.piatrasoimului.ro. Am vazut ca exista si o oferta de Paste, pentru cine e interesata.
robo_sr
Postat pe 2 Martie 2009 11:41
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 18:19
De la: robo_sr, la data 2009-03-02 11:41:19Daca trebuie sa oferiti un cadou ori sa va petreceti momente romantice intr-un cadru deosebit, va recomand vila Piatra Soimului din Sinaia. Fiecare din noi trebuie sa se departeze putin de agitatia orasului si de fetzele mohorate de acolo. Pentru mine un cadou potrivit si surprinzator de fiecare data a fost un sejur la munte pentru 2-3 zile, un adevarat energizant. Imi petrec cateva zile cu iubirea, ne bucuram amandoi, totul e perfect si de multe ori avem parte de surprize placute. De obicei merg in Sinaia, fiind un loc si cu istorie, si cu un cadru natural impresionant. Vila Piatra Soimului are servicii bune, confort si destul de multe facilitati. In plus este situata si intr-un cartier select din Sinaia, Cumpatu, si are si restaurant propriu cu multe feluri delicioase. Puteti verifica oferta de cazare pe www.piatrasoimului.ro. Am vazut ca exista si o oferta de Paste, pentru cine e interesata.


buna draga mea...
vreau sa spun ca ador sinaia,si chiar planuiesc sa merg intr-o vacanta cu familia...trim si mie te rog detalii despre vila respective si cam cat mai costa cazarea acum?
si daca esti pusa la puct cu ultimele detalii,mai e deschis castelul Peles? de la cazarea mentionata mai sus se ajunge usor? acum nu sunt in tara dar vin intr-o luna,si chiar vreau sa ajung in Sinaia...Iubesc acest loc..
multumesc mult, astept rasp.
gabby_j
Postat pe 14 Iunie 2009 07:50
frumos loc :X:X:X dar sunt si multe altele mai frumoase si mai romantice oricum ideea e buna
yumy
Postat pe 14 Iunie 2009 07:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ecumenism - ce parere aveti? 30 De la: HannaH_RaluK 24 Mai 2009 00:22
AMERICA - Minunile Vestului 5 De la: marco918 6 Ianuarie 2010 14:02
Vrei sa ne imprietenim?Lasa-ti idul de messenger aici 49 De la: kudika418233 11 August 2011 17:19
eu gemeni el sagetator 9 De la: kudika053499 3 Noiembrie 2009 16:22
BILETE DE AVION 2 De la: miss_darine 6 Ianuarie 2010 13:32