Se poate sa ma sfatuiasca cineva, va rog?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Se poate sa ma sfatuiasca cineva, va rog?: (5 din 1 vot)

EuBebelusa Avatarul lui EuBebelusa

72 mesaje
Oras: bucuresti

Daca se poate sa cititi povestea mea si sa-mi spuneti, voi ce a-ti face? Stiu ca numai eu pot sa iau o decizie dar vreau sa stiu dc am gresit terminand totul.
seicaru_alice Avatarul lui seicaru_alice

44 mesaje
Oras: bucuresti

unde putem citi povestea ta?
Raporteaza abuz de limbaj
melanya Avatarul lui melanya

107 mesaje

mi se pare destul de trista povestea ta...ce pot sati spun..odata ce tiai pierdut increderea in persoana care o ai langa tine e greu sa mai continui relatia...desi el iti promite k nu o sa mai faca acest lucru trebuie sa fii constienta k se va mai intampla...ar fi bine sa incerci sa treci...desi la inceput iti va fi greu cu timpul iti vei reveni...nu are rost sa te minti pe tine singura si sa crezi k vei mai putea face ceva pentru k in acest caz pot spune k nu prea se mai poate face nimic...doar in cazul in care vrei sa traiesti inconjurata de minciuni.
melanya Avatarul lui melanya

107 mesaje

mi se pare destul de trista povestea ta...ce pot sati spun..odata ce tiai pierdut increderea in persoana care o ai langa tine e greu sa mai continui relatia...desi el iti promite k nu o sa mai faca acest lucru trebuie sa fii constienta k se va mai intampla...ar fi bine sa incerci sa treci...desi la inceput iti va fi greu cu timpul iti vei reveni...nu are rost sa te minti pe tine singura si sa crezi k vei mai putea face ceva pentru k in acest caz pot spune k nu prea se mai poate face nimic...doar in cazul in care vrei sa traiesti inconjurata de minciuni.
sweetpink Avatarul lui sweetpink

807 mesaje

Buna,am citit si eu povestea ta si trebuie sa iti spun ca subscriu la spusele Melaniei.Am avut si eu o experienta similara,doar ca de data asta eu eram cea acuzata ca din 10 propozitii 9 sunt minciuni,lucru total neadevarat,insa el devenise paranoic,nu mai avea incredere in mine si relatia era exact asa cum ai descris-o tu ...intr-un cuvant bolavicioasa. Practic ai doua obtiuni:
1.Ramai cu el,dar atunci tre sa ii dai toata increderea ta si daca ti-o inseala...vezi punctul 2
2.Te desparti de el ca ce nu te omoara te intareste. Nu va fi usor!Ba va fi foarte greu,dar tre sa fi hotarata si sa iti dai seama ca asa e mai bine si pt tine si pt el!

Nu cred ca poti sa faci pct 1,pt ca nu iti poti impune sa ai incredere in cineva,asta vine si daca nu vine...e grav in relatii de asa lunga durata,dar ai sprijinul meu daca il lasi si ai nevoie de orice...sfat sau nu stiu o vorba buna..orice

P.S. Si nu uita ca exista si altii in afara de el.Nu se termina aici,ci doar incepe.Nu iti fie teama de inceputuri ca sunt foarte misto

Bafta!
glorya20onna Avatarul lui glorya20onna

28 mesaje

pai care e povestea ta?!
_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

unde e povestea..?????..