Setari Cookie-uri

Se poate sa ma sfatuiasca cineva, va rog?

Daca se poate sa cititi povestea mea si sa-mi spuneti, voi ce a-ti face? Stiu ca numai eu pot sa iau o decizie dar vreau sa stiu dc am gresit terminand totul.
EuBebelusa
Postat pe 17 Iulie 2008 15:46
unde putem citi povestea ta?
seicaru_alice
Postat pe 24 Iulie 2008 14:51
mi se pare destul de trista povestea ta...ce pot sati spun..odata ce tiai pierdut increderea in persoana care o ai langa tine e greu sa mai continui relatia...desi el iti promite k nu o sa mai faca acest lucru trebuie sa fii constienta k se va mai intampla...ar fi bine sa incerci sa treci...desi la inceput iti va fi greu cu timpul iti vei reveni...nu are rost sa te minti pe tine singura si sa crezi k vei mai putea face ceva pentru k in acest caz pot spune k nu prea se mai poate face nimic...doar in cazul in care vrei sa traiesti inconjurata de minciuni.
melanya
Postat pe 26 Iulie 2008 00:24
mi se pare destul de trista povestea ta...ce pot sati spun..odata ce tiai pierdut increderea in persoana care o ai langa tine e greu sa mai continui relatia...desi el iti promite k nu o sa mai faca acest lucru trebuie sa fii constienta k se va mai intampla...ar fi bine sa incerci sa treci...desi la inceput iti va fi greu cu timpul iti vei reveni...nu are rost sa te minti pe tine singura si sa crezi k vei mai putea face ceva pentru k in acest caz pot spune k nu prea se mai poate face nimic...doar in cazul in care vrei sa traiesti inconjurata de minciuni.
melanya
Postat pe 26 Iulie 2008 00:24
Buna,am citit si eu povestea ta si trebuie sa iti spun ca subscriu la spusele Melaniei.Am avut si eu o experienta similara,doar ca de data asta eu eram cea acuzata ca din 10 propozitii 9 sunt minciuni,lucru total neadevarat,insa el devenise paranoic,nu mai avea incredere in mine si relatia era exact asa cum ai descris-o tu ...intr-un cuvant bolavicioasa. Practic ai doua obtiuni:
1.Ramai cu el,dar atunci tre sa ii dai toata increderea ta si daca ti-o inseala...vezi punctul 2
2.Te desparti de el ca ce nu te omoara te intareste. Nu va fi usor!Ba va fi foarte greu,dar tre sa fi hotarata si sa iti dai seama ca asa e mai bine si pt tine si pt el!

Nu cred ca poti sa faci pct 1,pt ca nu iti poti impune sa ai incredere in cineva,asta vine si daca nu vine...e grav in relatii de asa lunga durata,dar ai sprijinul meu daca il lasi si ai nevoie de orice...sfat sau nu stiu o vorba buna..orice

P.S. Si nu uita ca exista si altii in afara de el.Nu se termina aici,ci doar incepe.Nu iti fie teama de inceputuri ca sunt foarte misto

Bafta!
sweetpink
Postat pe 4 August 2008 10:47
pai care e povestea ta?!
glorya20onna
Postat pe 14 Februarie 2009 12:24
unde e povestea..?????..
_dulcik_
Postat pe 5 Martie 2009 18:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
gata 34 De la: scorpio67 7 Septembrie 2010 07:53
Pentru iubitorii de animale... 15 De la: oryxbeissa 18 Noiembrie 2009 14:48
despartiri-impacari....dar nici un rezultat! 0 De la: 27 Februarie 2010 15:03
buna ziua 20 De la: kudika_973333 9 Septembrie 2014 02:13
Prostie s-au razbunare ? 33 De la: FAT_FRUMOSSS 29 Ianuarie 2012 20:01