Setari Cookie-uri

De ce acum, de ce el, de ce asa.... dar de ce nu?!?

Cu siguranta nu e Luceafarul, da' daca voiam sa citesc literatura elevata nu eram pe forumul asta... Ca ma asteapta vreo 8 carti gata download-ate si eu nimic! ( )
Stii, raspunsul e foarte simplu: Alta!
Atat!
Dor_a
Postat pe 24 Martie 2009 16:10
am avut nenorocul sa stau si eu langa un astfel fenomen...dar la mine a trecut 3 ani jumate..si exact cand aveam cea mai mare nevoie de el...tac-pac vrea sa cunoasca si alte femei.....si ca se gandise sa mai stea o perioada cu mine sa imi rezolv problemele....
dar anii au trecut si uite asa dupa alti 3 ani jumate a revenit in viata mea..culmea exact la acceasi data 3 martie cand am inceput relatia...eu alta persoana calita de n probleme si foarte senina..zambitoare..optimista si sigura pe mine... iar el s-a reindragostit de mine...si dupa o perioada de tatonari si insistente din partea lui..telefoane..e-mailuri...i-am zis si eu senina si cu zambetul pe buze ca l-am iubit...dar in viata mea exista altcineva....recunosc m-am razbunat putin...dar nu am rezistat...asa ca roata se intoarce cand te astepti cel mai putin...
fii optimista si totul va fi bine...
coffeeta
Postat pe 24 Martie 2009 16:12
O sa-ti raspund eu in locul lui desi nu stiu ce varsta aveti dar dupa cum s-a comportat fata de tine probabil ca e pustan ( 20 - 28 ani ).

Odata cu avortul tau si-a dat seama ca relatia voastra este mult mai serioasa decat se astepta el sa fie si acum considera tipul ca ar fi momentul pentru noi experimente.
Ca e idiot si putea sa-ti dea papucii dupa ce treceai peste evenimentul asta care in mod sigur te-a marcat....asta e alta treaba .

S-ar putea sa ma insel si sa fi descoperit baiatul ca sufera de nush ce boala grava si nu vrea sa te faca sa suferi stand langa el si privindu-l cum moare
iris_4_ever
Postat pe 24 Martie 2009 16:38
si cand ma gandesc ca si eu stau cu un pustan de 18 ani si ma astept la aceeasi soarta ca si a ta... sa aiva Dumnezeu grija de tine.esti puternica. iniatoarea topicului..
Amaruie
Postat pe 25 Martie 2009 18:24
stresata?
obosita?
vrei sa stii ce face cand nu e cu tine?
vrei sa stii daca te tradeaza?
este sincer?

Lasa-ma sa-ti spun cum ai sa-ti intalnesti sansele fabuloase in viata in decursul urmatoarelor saptamani, daca imi urmezi sfaturile.

Pot sa te ghidez catre aceste noi etape din viata ta, sa-ti arat cum sa profiti de toate lucrurile benefice pe care ti le rezerva destinul, lucruri care au fost tinute departe de tine de fortele opuse.

Multumita prezicerior mele vei putea face cele mai bune alegeri in viata, caci viata iti rezerva multe oportunitati.

http://cassandraspune.webs.com/
CASSANDRA
Postat pe 9 Iunie 2009 18:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tratat despre barbatii zgarciti 29 De la: catalina2089 12 Iunie 2015 17:49
am nevoie de sfaturi:!! pana miercuri:(( 27 De la: nimeni_alta13 6 Octombrie 2009 16:50
un sfat pls .... 19 De la: vitamina_c 14 Martie 2011 12:15
cum sa`i mai diminuez iesirile la o bere...doua, trei..? 61 De la: kudika046656 5 Iunie 2011 00:29
Ma iubeste dar vrea sa fie singur... 9 De la: Ciobanu_Ramonela_1 16 Martie 2014 12:37