femeia capricorn, barbatul rac???

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Stii daca sunt compatibilii....
aiana_alexa Avatarul lui aiana_alexa

16 mesaje

cauta pe net compatibilitati. la noi este femeia rac barbatu capricorn... dar capri meu e un fel de mielusel cu mn ... acu nuj cat o sa dureze asta
Raporteaza abuz de limbaj
julya232004 Avatarul lui julya232004

10 mesaje
Oras: cluj

eu sunt capricorn si sotul meu e rac , suntem impreuna de 5 ani si casatoriti de 7 luni.el e super , intotdeauna a fost asa , cred ca e o caracteristica a racilor sa fie buni , linistiti, romantici, e perfect pt mine (eu sunt mai nebuna ce-i drept ).dar sincer ma consider o norocoasa ca l-am gasit .nu stiu dc toti racii sunt la fel , chiar sunt tare curioasa cum va potriviti voi.adevarul e ca si capricornii sunt f ok, in general.
aiana_alexa Avatarul lui aiana_alexa

16 mesaje

Toti racii sunt linistiti calmi etc.... la barbatzi te referi nu? :)
eu sunt rac si .... that`s me :D
otto_otto2000 Avatarul lui otto_otto2000

250 mesaje
Oras: bucuresti

femeile din capricorn sunt prea puternice si domina in totalitate un barbat rac.dupa multi ani de convietuire ajung sa se desparta elegant,....raman chiar f buni prieteni si se ajuta ori de cate ori este necesar.v-am descris mariajul parintilor mei .au stat impreuna 20ani.am uitat sa precizez in toti acesti ani s-au certat non-stop au stat impreuna doar pt noi....lucrurile bune intre ei s-au intamplat dupa ce s-au separat.

1 mesaj

si eu sunt rac

1 mesaj

te contrazic otto, nu e lege ca 2 persoane rac si capricorn sa se desparta, nu am nimic cu zodiacul dar mi se pare o prostie sa fim chiar asa d subiectivi, pot foarte bine sa traiasca fericiti pana la adanci batraneti
illussion Avatarul lui illussion

3 mesaje
Oras: bucuresti

eu sunt rac si am avut o relatie de 5 ani cu un capricorn, pot spune ca e o combinatieok,pana in momentul in kre capricornul incepe sa fie exagerat de posesiv si gelos, nesigur pe el si ajunge la paranoie:)))
shukitza Avatarul lui shukitza

2 mesaje
Oras: barlad

De la: illussion, la data 2008-11-10 10:14:23eu sunt rac si am avut o relatie de 5 ani cu un capricorn, pot spune ca e o combinatieok,pana in momentul in kre capricornul incepe sa fie exagerat de posesiv si gelos, nesigur pe el si ajunge la paranoie:)))
motroc_raluca Avatarul lui motroc_raluca

20 mesaje
Oras: mangalia

NUUUUUUUUUUUU!
AMBII SUNT AGRSIVI,UNU MERGE INAINTE IAR ALTUL DA INAPPOI