Setari Cookie-uri

informatii set manichiura/pedichiura

Salutare tuturor!
Am si eu o intrebare....daca poate cineva sa ma ajute. Tocmai a primit o trusa electrica de manichiura/pedichiura, care contine tot felul de pile...dar nu stiu sa o folosesc. Mentionez ca trusa se numeste AEG MPS4902.
Va multumesc anticipat pentru ajutor!
alinaposchina
Postat pe 1 August 2008 12:52
nu e prea buna pt manichiura,pt pielite ,pt ca pileste si unghia,nu ia doar pielita.am si eu dar nu o folosesc,am folosit o prima data si nu a indepartat pielita d tot ,nici uniform si mi a distrus unghiile,s au subtiat ,s au rupt si m au si durut pana a au crescut.dar poate u ai altceva c nu pileste unghia si poti folosi pila lunga si subtire la varf pt colturi iar cea subtire si uniforma pt pielita iar restu' sunt pt pedichiura pt suprafata unghiei,pt luciu,dai cu cea aspra,rotunda si apoi cu cea fina,face unghia fina si alba dar si subtire,ceea c nu e neaparat bine doar in cazul in care ai unghii f groase.pt a da forma unghiei cu ele trebuie sa ai mana f sigura dar t sfatuiesc sa folosesti in continuare pila din totdeauna,e mai sigura.sper ca t a ajutat c ti am spus
yoanarose
Postat pe 17 Ianuarie 2009 00:24
http://cmall.bizoo.ro/vanzare/52719/Set-manichiura-pedichiura,eu am astfel d trusa,du te p adresa scrisa
yoanarose
Postat pe 17 Ianuarie 2009 00:37
Aici am gasit un site unde poti sa-ti achizitionezi produse la preturi destul de accesibile, si au tot felul de instrumente si produse cu care sa-ti intretii frumos manichiura. www.cosmetics-online.ro
Georgya7
Postat pe 27 Ianuarie 2013 11:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
unghii false _ model gratuit!!! 2 De la: blazenetwork 5 August 2010 15:09
Oja fotocromica Blaze 1 De la: blazenetwork 5 August 2010 14:54
pensule pentru acryl/gel 1 De la: Inna30 3 Mai 2010 19:35
Unghii False cu Gel ! 1 De la: zw33ty 25 Aprilie 2012 16:28
Vand lacuri de unghii OPI 2 De la: BlondaX 11 Martie 2010 21:33