Setari Cookie-uri

Confesiune

Nu vreau neaparat raspunsuri la ceea ce scriu aici.Incerc mai mult sa ma descarc,pt ca nu am cui sa ma plang acum.Prietenul meu se desparte mereu de mine pt niste nimicuri pe care nu le pot intelege.Ma depasesc!De ex ceea ce scriu eu pe forum sau parerea mea despre "a insela",pt micile glumitze pe care le am cu Geo...Ma considera infantila si imatura.Tocmai s-a despartit iar de mine...si sta si se uita la mine si eu incerc sa nu plang si sa par ocupata aici la calculator.
De fapt eu care tt trambit aici pe net despre incredere...tre sa spun ca nu a avut niciodata incredere in mine si ca in fiecare zi treuie sa platesc pt trecutul meu,pt gesturile mele,pt firea mea....pt tot ceea ce sunt.Si are dreptate sa se desparta de mine pt ca are dreptate,daca nu cu altceva,cu faptul ca nu ne potrivim,avem conceptii si pareri total diferte.
Si ma doare...ma doare asa de tare,ma doare sa il vad ca nu ii pasa ca http://www.kudika.ro/comunitate/forum/new_topic/99.html#ma doare.Cred ca v-am plictisit deja si nu mai aveti chef sa cititi jurnalul vietii mele...eh. .Stiu ca nu sunt nici prima si nici ultima care se desparte de persoana iubita,stiu ca toti trecem prin asta,doar ca la mine acum e mai acuta durerea si am simtit nevoia sa imi spun of-ul...

Postat pe 5 August 2008 02:25
sper ca e o gluma!!

Postat pe 5 August 2008 12:23
Si eu sper ca-i o gluma pentru ca altfel ar insemna sa imi schimb urgent id-ul , sa rog anumite persoane sa stearga anumite poze de pe site si sa sper ca al meu nu va avea niciodata timp sa-mi urmareasca mesajele postate si citate de altii .
Glumeam, al meu e normal !Nu cauta motive de cearta stupide.
iris_4_ever
Postat pe 7 August 2008 10:44
uuuu!!
valeleuuuu, cat am de sters!!

Postat pe 7 August 2008 12:48
A fost o greseala.Tot al meu a fost...
sweetpink
Postat pe 7 August 2008 12:58
nu nu! io ziceam ca daca soata mea gaseste mesajele si fisierele personale parolate cu parola "el gigolo virtuale", are material pentru trei divorturi!!

Postat pe 7 August 2008 13:07
:)
sweetpink
Postat pe 7 August 2008 13:24
dc se desparte de tine in mod constant si pt niste nimicuri,inseamna k nu prea tine la tine.altfel si-ar dori sa fie cat mai mult timp in preajma ta si nu departe de u.dar nu cred k in ceea ce scrii tu aici s-ar putea gasi un motiv serios pt incheierea unei relatii.tu pur si simplu iti asterni propriile opinii asupra unor subiecte si comunici k ceilalti,asa k unde este crima?cred k trebuie sa vb serios k el,sa vezi dc tine la tine,iar dc nu lasa-l pt k nu are rost sa suferi pt el zilnic,iar el sa fie indiferent.poate ii place sa te faca sa suferi,o fi masochist
acy_mik
Postat pe 7 August 2008 13:57
Se desparte mereu de tine? Inseamna ca tu mereu il ierti? Si il primesti inapoi? Stiam ca despartirea e defintiva, restul sunt certuri. Oricum, arata-i smecherului intr-o zi ca ti s-a pus pata, si daca zice ca iar vrea sa va despartiti tu fa ca el si apoi ignora-l o perioada. Nu mnai rasp la telefoanele lui, la mesaje, pe mess, eventual iesi si distreaza-te cu prietenele ori chiar cu alti baieti si vezi ce fel reactioneaza smecherasul. Cred ca el este atat de sigur de iubirea si fidelitatea ta incat crede ca poate sa faca orice. Dovedeste-i ca nu e chiar asa si pune-l un pic pe jar, sa vezi ce fel ii trece nebuneala.

Postat pe 7 August 2008 18:02
Voi fetele sunteti altfel...simtiti mai profund. noi suntem superficiali, si, chiar si la batranete tot copii ramanem...
bold
Postat pe 6 Noiembrie 2008 22:23
De la: bold, la data 2008-11-06 22:23:37Voi fetele sunteti altfel...simtiti mai profund. noi suntem superficiali, si, chiar si la batranete tot copii ramanem...


si va place al naibii de milt sa va jucati, nu?
ralukiss
Postat pe 6 Noiembrie 2008 22:25
De la: geo32, la data 2008-08-05 12:23:20sper ca e o gluma!!


NU! E banc!
Scuze geo...nu eu...coniacul...
lonely_soul
Postat pe 6 Noiembrie 2008 22:37
De la: irina_teodora, la data 2008-11-06 22:37:25
De la: geo32, la data 2008-08-05 12:23:20sper ca e o gluma!!


NU! E banc!
Scuze geo...nu eu...coniacul...


alexandrion sau passion?

Postat pe 6 Noiembrie 2008 22:38
De la: bold, la data 2008-11-06 22:23:37Voi fetele sunteti altfel...simtiti mai profund. noi suntem superficiali, si, chiar si la batranete tot copii ramanem...

10!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 6 Noiembrie 2008 22:41
De la: geo32, la data 2008-08-07 13:07:20nu nu! io ziceam ca daca soata mea gaseste mesajele si fisierele personale parolate cu parola "el gigolo virtuale", are material pentru trei divorturi!!


Lasa draga, nu dispera. Daca-s parolate, doar nu-i spui parola. Si gata. Ai scapat.
Ce! io de cate ori il prind pe al meu "consoland" o lady in distress!
Ma fac ca nu vad. Ca se se faca si el ca nu vede, draga!
lonely_soul
Postat pe 6 Noiembrie 2008 22:41
De la: bold, la data 2008-11-06 22:23:37Voi fetele sunteti altfel...simtiti mai profund. noi suntem superficiali, si, chiar si la batranete tot copii ramanem...


Normal...la batranete toti dam in mintea copiilor...chiar si noi femeile...profunde...
lonely_soul
Postat pe 6 Noiembrie 2008 22:44
De la: geo32, la data 2008-11-06 22:38:33

alexandrion sau passion?

Stai sa ma gandesc...Olimpus ...sau cam asa ceva.
Passion nu am gustat (dar e o idee buna!)
Alexandrion... a trecut perioada...
lonely_soul
Postat pe 6 Noiembrie 2008 22:46
nu ma referam la jocuri, ci la capacitatea de a ne implica
bold
Postat pe 6 Noiembrie 2008 22:49
Draga Bold,
Nu-ti face probleme. Ca sunt si femei care nu au capacitatea de a se implica.
Si sunt si barbati care au capacitatea (rar ce-i drept) de a se implica. exemplu Geo . Pur si simplu pentru faptul ca se gandeste sau tine cont de ce va zice sotia lui daca va vedea ce a postat.
Nu sterge Geo, ca nu ai scris nimic (din cate am citit) care sa te compromita.

Barfim barbatii, asa este, dar asta nu inseamn ca nu au si partile lor bune (te rog, nu ma pune sa spun care!)

Ciusi!
lonely_soul
Postat pe 6 Noiembrie 2008 23:24
get over it ,, dal in mortzi masi ;)
vyctor
Postat pe 9 Decembrie 2008 05:46
adevarat graisi baiete !

Postat pe 9 Decembrie 2008 10:55
unde-i initiaroarea topicului? si de ce nu pot sa-i vad profilul? si de ce este un utilizator din 7/11 ?ce piticii mei de pe creier sa intamplat in ziua respectiva? si ce are ala cu Geo? si tu fata ce ai cu Geo? spune-i prietenului tau sa nu te paraseasca, oricum Geo nu are cum sa fie al tau, e numai al meu...bine, mai sunt cateva fete care au oarescare drept asupra lui!


Si tu Geo? fii barbat...si provoaca-l la duel!


de ce am impresia ca m-am pus sa comentez o situatie inexistenta?
bai pitici, faceti ordine!

Postat pe 9 Decembrie 2008 13:20
Oktober,eu sunt initiatoarea topicului-il mai am o data la profilul meu.E foarte vechi oricum.Intre timp ne-am despartit,am ramas amici,mai nou ii dau sfaturi in dragoste .Important e ca totul s-a terminat cu bine dupa cateva saptamani de plansete...etc...
Cat despre Geo...ei bine Geo... ...daca nu stii cine e Geo lasa-l in pace, daca stii cine e...ma cam indoiesc ca e al tau, iar duelurile le tine el pt persoane mai importante...
Iar mie,daca ai ceva sa imi spui...iacata-ma-s!
sweetpink
Postat pe 25 Martie 2009 17:29
De la: bold, la data 2008-11-06 22:23:37Voi fetele sunteti altfel...simtiti mai profund. noi suntem superficiali, si, chiar si la batranete tot copii ramanem...

nu toate suntem la fel...
la mine ratiunea e mai puternica de cat sentimentele...e mult mai bine asa...
andreea_x
Postat pe 8 Aprilie 2009 17:55
De la: andreea_x, la data 2009-04-08 17:55:26
De la: bold, la data 2008-11-06 22:23:37Voi fetele sunteti altfel...simtiti mai profund. noi suntem superficiali, si, chiar si la batranete tot copii ramanem...

nu toate suntem la fel...
la mine ratiunea e mai puternica de cat sentimentele...e mult mai bine asa...


asta pana la proba contrarie...
camelusha83
Postat pe 12 Aprilie 2009 17:00
o lasa-ma.. s-a despartit de cate ori de tine? vai Doamne... nu stiam ca te poti desparti de mai multe ori... unii chiar n-au ce face... gasiti-va oameni de lucru... sau dicutati despre ceva mai ... sa zic interesant

Postat pe 21 Iunie 2009 18:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
zozo 9 De la: pickard 11 Noiembrie 2010 08:43
Micile rautati in cuplu - da sau nu? 3 De la: razz 12 Martie 2009 19:20
eu scorpion el sagetator..eu romanca el italian... 30 De la: angheluta_elena 3 Februarie 2009 02:24
iubire sau intelegere? voi ce ziceti? 28 De la: erikahd2008 17 Februarie 2009 19:44
El e extraordinar iar eu nu pot sa il iubesc 58 De la: kudika_34173 26 Mai 2013 18:20