Setari Cookie-uri

Atentie fetelor la retelele de proxeneti care activeaza pe astfel de forumuri

Daca unii utilizatori de gen masculin petrec 24 de ore pe sit o fac nu fiindca sunt interesati de moda .Vor incerca sa intre in discutie : caut partener pentru menage-a -trois , hai sa ne intalnim, ce parere ai despre video-chat , droguri ori arabi ? Au mai multe id-uri si fotografii care nu le apartin , AGENTII in regula .

Postat pe 1 August 2008 18:57
De la: VLADCRIZNIC, la data 2008-08-01 18:57:26Daca unii utilizatori de gen masculin petrec 24 de ore pe sit o fac nu fiindca sunt interesati de moda .Vor incerca sa intre in discutie : caut partener pentru menage-a -trois , hai sa ne intalnim, ce parere ai despre video-chat , droguri ori arabi ? Au mai multe id-uri si fotografii care nu le apartin , AGENTII in regula .



ha ha ha ha ha ha MARINELA PORCU ....reusisi sa dezbati alt subiect...ha ha ha ha...


Postat pe 1 August 2008 19:00
o noua telenovela.. ce bine....astept episodul doi

Postat pe 1 August 2008 19:02
ATENTIE MARITA....MARINELA PORCU A REVENIT,PROXENETI PE IA

Postat pe 1 August 2008 19:11
DECI MI E LENE SA MAI SCRIU,MESAJ PT MARINELA PORCU:VEZI CA TI AM RASP.LA SUB CELALAT.MULTA M...E

Postat pe 1 August 2008 19:13
MARINELA PORCU NU E DISPONIBILA FRATILOR ACUM,CA ARE TREEEAAABAAAA FATA CA SA SI CASTIGE SI EA PAINEA! CHAR CRED CA ALTII DRAGA,CA TI AI TRAS O CU ARABI SAU TURCI SI N AI FOST PLATITA CUM TREBUIE,SAU CHIAR DELOC vezi:NU UITA! SPALA TE PE DINTI CU....

Postat pe 1 August 2008 19:20
MARINELA ITI SUGEREZ sa stai cu porcu si sa nu mai vii aici...ca nu-i de tine....abia ca mi-am facut un gagic arab..ptiuuuu..ce-am mai facut..oare gresesc eu???

fata ..porcul si cand fata tot purcea fata......deci purcelusa marinela sa te dai su curu pe razatoare si sa mananci mai mult ca mai ai de crescut si de invatat ca sa poti ajunge sau daca vei ajunje ceea ce nu cred in lumea civilizatiei.....ca mai degraba tu o sa ajungi in lumea pulivatiei...nu de alta dar ai nevoie si inca cata ..asa ca ia de aici....



Postat pe 1 August 2008 19:21
LUNA ,

Postat pe 1 August 2008 19:24
luna ....salam..cetori???..khobi??? ptiuuu na marinelo ca o dadui pe tiganeste.....


luna pupici


Postat pe 1 August 2008 19:25
HUBAM TU HOBI?

Postat pe 1 August 2008 19:33
ce i draga mafia,te ai apucat oare sa inveti persana?

Postat pe 1 August 2008 19:34
nu draga luna.... hubam...mersi.....asta este pura tiganeasca in gandirea marinelei cat despre persana nu este rau venita ...chiar imi place sa invat si mai multe.....



Postat pe 1 August 2008 19:36
nu serios,de unde sti?smechere!

Postat pe 1 August 2008 19:38
OOOOOOLLLLLLLLLLUUUUUUUUUUUU, vb mafiot in "suedeza" sa inteleaga si marinela porcu

Postat pe 1 August 2008 19:42
luna..gata..pai...cum asa..dau afara din casa totul..nu se poate ..cum ar mai fii curioasa marinela porcu..daca ar stii totul....



Postat pe 1 August 2008 19:42

Postat pe 1 August 2008 19:44
De la: VLADCRIZNIC, la data 2008-08-01 18:57:26Daca unii utilizatori de gen masculin petrec 24 de ore pe sit o fac nu fiindca sunt interesati de moda .Vor incerca sa intre in discutie : caut partener pentru menage-a -trois , hai sa ne intalnim, ce parere ai despre video-chat , droguri ori arabi ? Au mai multe id-uri si fotografii care nu le apartin , AGENTII in regula .

nu vad ce sens ar avea ca o agentie sa-si recruteze oamenii chiar de aici, de unde majoritatea sunt cam mari de ani, la cei mai multi mintea le merge impecabil, majoritatea se autofinenteaza si nu au nevoie de ajutorul nimanui.
Sa presupunem ca tu, marinelo, ai fi sefa unei astfel de agentii. Crezi ca ti-ar conveni sa conduci oamenii astia si sa-i faci sa joace cum le canti? Crezi ca ai putea sa scoti bani de pe urma lor?
Eu zic ca NU.
Nu spun ca asa ceva nu se practica pe alte siteuri. Daca vrei cu adevarat sa atragi atentia naivilor, mergi acolo si atentioneaza-i. La noi vremea copilariei a trecut de mult; nu mai suntem destul de fragede pt a fi scoase la produs
amme22
Postat pe 1 August 2008 20:04
bine zis!

Postat pe 1 August 2008 20:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti de barbatii din zodia fecioarei?cum sunt intr-o relatie? 70 De la: sopterean 28 Ianuarie 2016 19:54
FIDEL SAU INFIDEL IN OCCIDENT 58 De la: monik_mail2006 15 August 2009 01:45
nu sunt casatorita dar am deja amant... 51 De la: Barbie30 25 Iulie 2010 21:42
o relatie de compromis ? 21 De la: felixcat 4 Iulie 2009 12:36
Femeie crestina , barbat musulman credeti ca este o problema? 52 De la: c807 18 Iunie 2010 22:47