Setari Cookie-uri

el-CAPRICORN- EA-RAC

CUM E BARBATUL CAPRICORN PANA LA 30 ANI, SI CUM E DUPA 50 ANI???
CINE A AVUT RELATII CU ASEMENEA BARBATI?????? SI CINE A AVUT O RELATIE CU CU UN BARBAT MAI MIC CAM CU 6 ANI ????? SI CINE A AVUT O RELATIE CU UN BARBAT MAI MARE CAM CU 17 ANI???? DIN ACEEASI ZODIEEEEEEEE ..............
MULTUMESCCCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yus
Postat pe 5 August 2008 12:58
Buna! Prietenul meu este capricorn..si e un tip destul de romantic, dar care ofera foarte multa dragoste.
similik
Postat pe 7 August 2008 23:17
am fost maritata cu un capricorn...eu rac,a fost dezastru,el mai mare cu 9 ani...am,,mutat munti,,ca sa pot sa traiesc cu el dar nu,nu,nu se poate e o combinatie care pana la urma sigur se finalizeaza prost...el e sef..nu e sot nu e tata..sufera de boala,,conduceri,,uita ca trebuie sa fie si iubit,sot,tata
andreimarcela
Postat pe 9 August 2008 12:37
multumesc de raspunsssssssssssssssss .
nu am fost casat cu dl capricorn (care e cu 18 ani mai mare), nu am locuit impreuna,(eu am fost casat si nu prea as mai risca) dar cam asa a fost, am incercat orice varianta sa mearga rel, pt ca e o pers care a fost cit de cit linga mine si fiul meu, chiar si cind eram certati, am simtit ca tine la mine, m-a rasfatat mult, dar am obosit psihic sa mai tot incerc si sa iert. chiar dc e pers la care am tinut cel mai mult si probabil ca intotdeauna va ramane o pers speciala pt mine (m-a atras f mult, l-am iubit enorm, chiar dc e asa dif de virsta si nu aprob rel cu asa dif de virsta), dar nu putem fi impreuna din cauza lui (in mare). iar recent am ,,intilnit" alt ,,capricorn" (cu 5 ani mai mic), insa in cate-va luni cam s-a terminat, pt ca il cunosc prea bine si nu vreau sa continuiiiiiiiiii . am o atractie pt zodia capricorn!!!! DIN NEFERICIRE !!!!! SAU????

yus
Postat pe 19 August 2008 13:51
MERCI!!!!!!!

AM AVUT UN PRIETEN CAPRICORN CU 17 ANI MAI MARE, LA CARE AM TINUT MAXIM, SI SIMTEAM CA SI EL TINE, MA RASFATA, ETC, DAR AM CEDAT PSIHIC, AM RENUNTAT SA MAI LUPT SA I TOT DOVEDESC CA TIN LA EL, E F INFLUENTABIL, SCHIMBATOR, ORGOLIOS,SI ASTA E SFIRSITUL. CHIAR DC VA RAMANE O PERS SPECIALA PT TOTDEAUNA SI CEL MAI BUN PRIETEN.
ACUM UN TIMP AM INTILNIT,,ALT CAPRICORN", CU 5 ANI MAI MIC. DAR DEJA IL CUNOSC .......... SI FATA DE CELALAT E IMATURRRRRRRRR. MAXIM!!!! BINENTELES CA IMI PLACE, DARRRRRRRR.......... NU CRED CA V-A MERGE!!!!
ITI DORESC MULTA RABDARE!!!!!!!!!!
yus
Postat pe 19 August 2008 14:01
eu sunt nascuta in zodia berbec si am fost prietena cu un capricorn cu trei ani mai in virsta un an de zile mereu ne-am certat si iar ne-am impacat pina cind el s-a saturat sia spus ca a terminat orice relatie cu mine in prezent s-a impacat cu fosta lui nevasta de care nu s-a despartit nici dupa divort a spus ca el a divortat doar pe hirtie si ca fosta lui nevasta a fost o femeie de nota 10

Postat pe 14 Septembrie 2008 18:41
yo am stat 8luni de zile cu un capricorn..mai mare cu 10 ani..yo rac..toate bune si frumoase..era fermecator..nu zic k am fost yo q el..dar toata lumea din jur o spunea,in special pritenele mele il admirau...si cum ziceam..era kiar perfect..(n prea era grozav l pat..dar in cateva luni..s.a schimbat si aveam niste partide de sex p cinste )e dupa toate astea m am dus o data l biroul lui(|asa cum faceam mereu d altfel dar d aceasta data n l am mai sunat sa i spun)..si nu era el..insa era nevasta lui..si cum nu era d ajuns..mai era si gravida..am ramas semi-lesinata p scaun si mi a adus femeia un pahar q apa..cand i am zis cine sunt..era sa lesine si ea..el..ce a facut?a fugit....k un las...deci am trait 8luni d zile o minciuna..dar a fost frumos..pana in momentul in care am aflat d nevasta.sa si copil..
mamaia
Postat pe 16 Septembrie 2008 15:49
ai avut ghinion ca te-ai culcat cu un capricorn cu nevasta chiar asa te-a pacalit 8 luni si nu ti-a spus ca e casatorit,capricornilor le place sa-si insele nevasta si sa faca sex cu cit mai multe femei

Postat pe 17 Septembrie 2008 16:27
De la: dana_3, la data 2008-09-17 16:27:38ai avut ghinion ca te-ai culcat cu un capricorn cu nevasta chiar asa te-a pacalit 8 luni si nu ti-a spus ca e casatorit,capricornilor le place sa-si insele nevasta si sa faca sex cu cit mai multe femei


am stat 8luni impreuna q familia lui,pritenii lui,m am ocupat si d afacerile lui...si n am aflat nimik..toti o tineau"ascunsa"p nevasta sa..mai ales familia lui..am banuit k sta q ea pt bani..banuiala c mi a fost confirmata d familia lui si kair d nevasta sa(cand m am intalnit q ea l am inteles..el este un barbat superb iar ea..n sunt ki urata dar..e f in varsta are sper 40 ani el 29)...tot c are el sunt ale lui nevasta sa ..iar familia lui mi a spus k n poate sa s desparta k ea k vezi doamne l.ar lasa in curu gol..iar eu..in nici un caz oricat d mult l.as iubi..nu l voi intretine..sa ajung si yo in situatia lui nevasta.sa..sa raman gravida..si sa aflu k ma inseala d 8luni.....
mamaia
Postat pe 18 Septembrie 2008 17:01
nu stiu multe dar pot sa iti spun de sora mea si prietenul ei cu care e de aproape 7 ani si la anul urmeaza sa faca nunta, se inteleg super ea e rac cu ascendentul in leu iar el nu stiu sigur parca varsator...el e mai tacut si pare a nu avea prea multe griji spre deosebire de sora-mea care e opusul lui:vorbareata, multe idei pe care le impartaseste usor celor dragi.amandoi au multi prieteni si mereu la ei acasa se strange toata lumea.
c_r_i
Postat pe 20 Septembrie 2008 20:10
fetele, si eu tot rac sunt si prima mea iubire era tot capricorn, am fost impreuna 8 ani cu pauze, il iubeam si il uram in acelasi timp, devenise o absesie ptr mine,indiferenta lui ma chinuia cel mai tare dar in acelasi timp eram atrasa de el ca de un magnet.....am ramas cu sechele , de cate ori fac cunostinta cu un capricorn incep sa fac comparatii... nu mai suntem impreuna de 3 ani... de aproape 2 ani am o relatie f serioasa cu un tip care este in zodia fecioara.... macar acum stiu unde stau adica vad si eu ce inseamna sa fi iubit si sa ti se arate asta, macar acum cand ma cert nu mai raman singura in camera cu usa trantita in nas.....deci, nu va pierdeti speranta, si zic eu daca esti femeie rac fugi de barbatul capricorn cat poti de tare!!!!!!!!!!!
gyageorgia
Postat pe 26 Septembrie 2008 16:59
E prima data cand aud vorbe rele despre cuplul Capricorn-Rac...Sunt Rac si am o relatie de 2 ani si jumatate cu un Capricorn. Jur ca niciodata nu m-am inteles prost cu el! E cel mai iubitor si atent baiat din lume, si la cate toane am, ma mir ca ma suporta si ma sustine intr-atata. Nu stiu daca ma credeti, dar mi-am pirdut inelul de logodna si el nu s-a suparat tare pe mine, chiar daca l-a deranjat. Suntem fara averi, ca sa nu zic saraci, amandoi, nu vad interese la mijloc, vrea sa ma casatoresc cu el, imi arata tot timpul ca ma iubeste, e linistit si calm, eu sunt energica , agitata si vorbareata, ma iubeste asa cum sunt. Iar de a ma insela nu poate fi vorba, e extrem de fidel. In 2 ani si jumatate mi-as fi dat seama ca nu-i asa...Concluzie: nu ar trebui sa-i bagam pe toti intr-o oala, conteaza cum au crescut, cum au fost educati, ce valori si-au insusit, cat de proasta e femeia care sta cu el...nu stiu ce sa zic...nu conteaza atat de mult zodia, sunt multi factori influentatori. Nu va lasati pacalite, nu e asa negru...

Postat pe 9 Octombrie 2008 10:51
De la: demiana, la data 2008-10-09 10:51:37E prima data cand aud vorbe rele despre cuplul Capricorn-Rac...Sunt Rac si am o relatie de 2 ani si jumatate cu un Capricorn. Jur ca niciodata nu m-am inteles prost cu el! E cel mai iubitor si atent baiat din lume, si la cate toane am, ma mir ca ma suporta si ma sustine intr-atata. Nu stiu daca ma credeti, dar mi-am pirdut inelul de logodna si el nu s-a suparat tare pe mine, chiar daca l-a deranjat. Suntem fara averi, ca sa nu zic saraci, amandoi, nu vad interese la mijloc, vrea sa ma casatoresc cu el, imi arata tot timpul ca ma iubeste, e linistit si calm, eu sunt energica , agitata si vorbareata, ma iubeste asa cum sunt. Iar de a ma insela nu poate fi vorba, e extrem de fidel. In 2 ani si jumatate mi-as fi dat seama ca nu-i asa...Concluzie: nu ar trebui sa-i bagam pe toti intr-o oala, conteaza cum au crescut, cum au fost educati, ce valori si-au insusit, cat de proasta e femeia care sta cu el...nu stiu ce sa zic...nu conteaza atat de mult zodia, sunt multi factori influentatori. Nu va lasati pacalite, nu e asa negru...




demiana s-ar putea sa ai dreptate a propos de cum este crescut,cum a fost educat s.a.m.d,...dar...nu bag mana in foc pt nimeni.intr-adevar sunt oameni si oameni..capricornul meu..era q femeia aia d 4 ani..gravida in 6 luni ..dar s pare k nu l a deranjat prea tare..si aku ar vrea sa continuam relatia desi el are nunta peste 1 luna si copilul s va naste in decembrie..
mamaia
Postat pe 10 Octombrie 2008 10:24
mamaia, imi pare foarte rau pentru ce ti se intampla, dar putem oare da vina doar pe zodie? Sa fim seriosi, capricornul ala al tau e un bou, scuza-ma! nu inseamna ca ar trebui sa-i uram acuma pe toti. Doamne fereste sa nu patesc si eu ceva, dar am incredere si sper sa ma ajute Dumnezeu dupa increderea mea. Nu as renunta la el pentru ca sunt capricorni care fac lucruri urate. Oamenii sunt 5 miliarde, iar zodiile sunt 12...ma rog...nu incap toti in "pachetul" zodiilor. Sper din tot sufletul sa iti mearga bine!

Postat pe 17 Octombrie 2008 08:56
De la: demiana, la data 2008-10-09 10:51:37E prima data cand aud vorbe rele despre cuplul Capricorn-Rac...Sunt Rac si am o relatie de 2 ani si jumatate cu un Capricorn. Jur ca niciodata nu m-am inteles prost cu el! E cel mai iubitor si atent baiat din lume, si la cate toane am, ma mir ca ma suporta si ma sustine intr-atata. Nu stiu daca ma credeti, dar mi-am pirdut inelul de logodna si el nu s-a suparat tare pe mine, chiar daca l-a deranjat. Suntem fara averi, ca sa nu zic saraci, amandoi, nu vad interese la mijloc, vrea sa ma casatoresc cu el, imi arata tot timpul ca ma iubeste, e linistit si calm, eu sunt energica , agitata si vorbareata, ma iubeste asa cum sunt. Iar de a ma insela nu poate fi vorba, e extrem de fidel. In 2 ani si jumatate mi-as fi dat seama ca nu-i asa...Concluzie: nu ar trebui sa-i bagam pe toti intr-o oala, conteaza cum au crescut, cum au fost educati, ce valori si-au insusit, cat de proasta e femeia care sta cu el...nu stiu ce sa zic...nu conteaza atat de mult zodia, sunt multi factori influentatori. Nu va lasati pacalite, nu e asa negru...


Bv voua!
Eu sunt rac si am fost casatorita cu un capricorn...si am divortat!
Deci mare dreptate: sa nu ii bagam pe toti in aceeasi oala, nu suntem toti la fel, chiar daca suntem in aceeasi zodie.
Felicia.
Felicia_29
Postat pe 27 Octombrie 2008 16:46
buna ziulica....eu sunt "racushoara" iar sotul meu e capricorn.eu sunt mai mare cu 7 luni decat el si suntem impreuna de aproape 2 ani si ne merge belea. in pat e de nedescris si asta pentru ca ne daruim total.asa ca mai depnde si de om nu numai de zodie.pupici si bafta....macar cat mine sa aveti....
racushor_26
Postat pe 28 Octombrie 2008 20:47
Eu sunt rac, si sotul meu capricorn! Bun baiat capricornul, dar sa nu il bagi prea mult in seama...este vesnic nemultumit, vrea mereu mai mult, este sever cu copiii, si rece cu sotia! citez"eu nu`mi pot manifesta iubirea decat prin faptul ca nu va lipseste nimic"!
N`o sa`l vezi venind sa te ia in brate vreodata si sa te sarute!
N`o sa`ti spuna niciodata "te iubesc" decat daca este departe si iti scrie vreo scrisoare sau e-mail!
Cand il intrebi..ma iubesti?...el tandru spune"ihi"!
Un tip capabil, f destept, cu multe realizari profesionale, care are grija ca familia sa aiba tot ce trebuie, sa nu lipseasca nimic, material vorbind!
Dar...racul, fire sensibila si romantica are nevoie de mult mai mult...vrea dragoste,vrea mangaiere,vrea rasfatat, vrea plimbari pe malul marii, imbratisari...etc..
Suntem de 12 ani impreuna, si cred ca am rezistat atat doar ptr ca sta f putin timp acasa.sau poate ca am reusit sa inteleg ca "daca cineva nu te iubeste asa cum ai vrea tu, nu inseamna ca nu te iubeste"!
CristianaP
Postat pe 28 Octombrie 2008 20:51
De la: CristianaP, la data 2008-10-28 20:51:08Eu sunt rac, si sotul meu capricorn! Bun baiat capricornul, dar sa nu il bagi prea mult in seama...este vesnic nemultumit, vrea mereu mai mult, este sever cu copiii, si rece cu sotia! citez"eu nu`mi pot manifesta iubirea decat prin faptul ca nu va lipseste nimic"!
N`o sa`l vezi venind sa te ia in brate vreodata si sa te sarute!
N`o sa`ti spuna niciodata "te iubesc" decat daca este departe si iti scrie vreo scrisoare sau e-mail!
Cand il intrebi..ma iubesti?...el tandru spune"ihi"!
Un tip capabil, f destept, cu multe realizari profesionale, care are grija ca familia sa aiba tot ce trebuie, sa nu lipseasca nimic, material vorbind!
Dar...racul, fire sensibila si romantica are nevoie de mult mai mult...vrea dragoste,vrea mangaiere,vrea rasfatat, vrea plimbari pe malul marii, imbratisari...etc..
Suntem de 12 ani impreuna, si cred ca am rezistat atat doar ptr ca sta f putin timp acasa.sau poate ca am reusit sa inteleg ca "daca cineva nu te iubeste asa cum ai vrea tu, nu inseamna ca nu te iubeste"!


adevarat cristiana,daca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu asa nu inseamna ca nu t iubeste..dar..intodequna exista un dar...e bine sa facem acest compromis..viata este una..ce rost are sa stam langa un om daca nu simtim pe deplin ca ne iubeste..yo sunt rac si simt tot timpu nevoia sa mi spuna ca ma iubeste,ca ma doreste...ca orice femeie de altfel..oare cum ar trebui sa inclinam balanta?sa stam ca dragul copilului cu el(sa nu stricam familia)sau de dragul trecutului,sa ne amagim viata speram sau acomonandu ne cu ideea..e las'asa este el?as vrea sa stiu unde si cand trebuie sa facem acel compromis tacit pentru ca o relatie cu un barbat pe car il iubim sa mearga?va urez multa bafta fetelor,pup
mamaia
Postat pe 30 Octombrie 2008 10:14
nu vreau sa para a lauda..pt ca nu e....n-as avea nimik de castigat....sotul meu capricorn...eu rac....sun "racushoara" de mai sus.....si tot citind parerile altor femei rac maritate cu capricorni....constat ca nu tine dor de zodie....ci poate si de mediu....de cuplu....de persoane....pentru ca sotulmeu capricorn e in stare sa stea doar cu mine in brate, ma pupa non-stop , uneori il mai opresc eu....nu conteaza ca suntem acasa sau cu lume in jur....isi arata mai usor decat mine iubire.....nu ma lasa sa fac nimik cat e acsa....nici vase nu ma lasa sa spal....ce sa mai zic de sacose....cos cu rufe....n-am voie sa fac efort cat e el in preajma....ma alinta...primesc cadouri...flori mai mereu.....se lasa pe el entru mine....dar, si tatal meu e capricorn, si e diferit de sotul meu, el isi arata dragostea doar in prezenta mamei, pare usor rece dar are un suflet minunat....trebuie sa incercati sa-i intelegeti...sunt lafel si totusi atat de diferiti....ca sa nu mai zic.....nasha si fata nashei mele capricorni, nasul meu rac....total diferiti
racushor_26
Postat pe 30 Octombrie 2008 17:25
Cred ca in general barbatii sunt mai cu picioarele pe pamant ca sa zic asa si vor fapte concrete -direct la subiect adica il iubesti sau nu...dar,daca simte o oarecare frustare din partea ta inseamna ca nu il iubesti si el de asta are nevoie dupa o zi de munca obositoare si mult stres,sa fie iubit prin gesturi delicate de femeie linistita si sotie iubitoare ce esti ;exemple: il astepti cu mancare deja pregatita ,cu un zambet cald ,cu o vorba dulce intr-un cuvant o buna gospodina si nu numai dar toate cand isi au rostul lor nu toaata ziua buna ziua pup,ma iubesti/ faptele vorbesc in primul rand asta e!si inca ceva ,barbatul care tace e cam nemultumit in sine si s-ar putea sa isi caute alinare in bratele altcuiva daca esti o femeie cicalitoare!
Angelyka
Postat pe 4 Decembrie 2008 19:18
pentru femeia sagetator si barbatul balanta stie cineva combinatzia?
acnaib
Postat pe 5 Decembrie 2008 17:36
Si eu sunt rac si el este capricorn..si sincer pana acum ne este bine...suntem de 6 luni de zile impreuna..si pot spune ca ne intelegem super bine..intr'adevar am discutat la inceputul relatiei si i'am zis clar ca sunt o fiinta umana si am nevoie de atentia lui si am cazut de acord ca orice lucru fie el cat de mic sa il discutam si sa rezolvam asa oricew problema si pot spune ca ...momentan functioneaza ..chiar prea bine... uneori ma sperie chestia asta pentru ca niciodata nu m'am inteles asa de bine cu vreun tip..inainte am avut numai lei sau fecioare si nu am fost deloc multumita..pentru ca barbatii fecioara sunt in general mult prea ipocriti iar barbatii leu vor sa fie ei in permanenta cei mai cei...pe cand acum...capricornul meu pot spune ca nu situ de ce dar am impresia ca ma completeaza cel mai bine ..si ma rasfata si ma respecta enorm si tine la relatia asta cu adevarat..sper sa nu se schimbe prea curand..sau daca o face macar sa fie foarte curand sa nu cumva sa ma indragostesc irecuperabil de el
Arhemit
Postat pe 11 Decembrie 2008 14:56
da pot sa zic cda merge eu sunt rac si iubitul meu e capricorn ...............am avut o reletie de 5 ani

Postat pe 2 Ianuarie 2009 14:30
ce stiti despre relatia dintre scorpion si capricor. Eu sunt scorpion si am intalnit de curand un capricorn. Deocamdata e bine dar... parca uneori nu prea se leaga tot ceea ce imi spune,... parca ascunde ceva.
cristinagrigori
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:20
Eh iaca eu pot sa va contrazic. Cea mai frumoasa relatie a mea a fost cu un capricorn, eu fiind rac. N-am vazut in niciun alt barbat ce am vazut in el. Devotament, respect, dragoste neconditionata, afectiune etc etc. Un singur bai avea, era extrem de gelos si posesiv, dar n-a sarit niciodata calul. Sunt 13 ani de cand ne-am despartit, si guess what? nu trece zi de la D-zeu fara ca eu sa ma gandesc la el. Din pacate dupa 12 ani de asteptare, (s-o fi saturat si el saracu') anul trecut a devenit tatic, eu din punctul meu de vedere, indiferent care ar fi sentimentele noastre (ale mele si ale lui) puterea e la mine, si n-am sa iau niciodata un barbat de langa copilul lui. A fost relatia mea perfecta, barbatul meu perfect. Si asa va ramane.
koph
Postat pe 8 Mai 2009 11:20
sa vedem eu rac, tata capricorn- un prost pe kre nu l-am vazut niciodata sau cel putin nu-mi aduc aminte pentru k aveam 4 ani ultima oara si kre a sunat chiar zilele trecute asa dupa 14 ani pt k si-a adus el aminte k fac 18 ani asa si??? nu a vrut sa vb cu mine pentru k e un las dar i-am luat telefonul mamei si am vorbit cu el...raspunsuri demne de un las dar f incantat de faptul k mai are un copilas de 4 ani kre abia asteapta sa ma vada ;;) be serious!!! ala micu nu are nicio vina,,,dar asta pentru a evidentia prostia lui...

asa acum sa trecem la partea a doua vb aia eu tot rac si fostul prieten capricorn
nu am facut niciodata asemanari intre el si tata sau ceva in genu, nici nu mi-a trecut prin minte pana la topicul asta...Am fost aproape un an cu el...in principiu o relatie buna...adik ne intelegeam extrem de minunat,mi se paruse k waii l-am gasit pe fat-frumos , singurele probleme k sa zic asa erau anumite crize de nervi si descarcari de kre eu nu intelegeam de unde provin...era gelos, posesiv peste masura, nu se putea sa am spatiu liber, ieseam cu fetele dar vorbeam cu el la telefon , knd am iesit din "perioada chioara" am vazut toate astea am incerkt sa ii explic vreo 4 luni sa il fac sa inteleaga dar el nimic...sa vedem ink si acum la 5 luni dupa relatia noastra ink mai imi trimite kte-un mesaj spunandu-mi k nu o sa mai dau peste vreun baiat asa minunat k el si k nu mi-am dat seama ca am dat cu piciorul la dragostea vietii mele....

dupa fosta mea relatie as putea zice k e cea mai proasta combinatie...dar nu tre sa tinem cont foarte mult de zodii...difera persoanele intre ele ho ho...desi am gasit aceste trasaturi "minunate" descrise si de voi...dar se pare k nu pe toata lumea deranjeaza..asta este...eu sunt eu...

pentru toate cele kre se inteleg minunat cu un capricorn

sweetviper
Postat pe 8 Mai 2009 18:08
De la: andreimarcela, la data 2008-08-09 12:37:08am fost maritata cu un capricorn...eu rac,a fost dezastru,el mai mare cu 9 ani...am,,mutat munti,,ca sa pot sa traiesc cu el dar nu,nu,nu se poate e o combinatie care pana la urma sigur se finalizeaza prost...el e sef..nu e sot nu e tata..sufera de boala,,conduceri,,uita ca trebuie sa fie si iubit,sot,tata


Perfect adevarat~
Noi inca traim impreuna, nu suntem casatoriti.
E obsedat de munca.O data a venit la 22.30 de la munca.Si inca nu avem copii.
Cauta mai degraba solutii pt sef, cum sa fie mai eficient si vine cu planuri noi.
In loc sa se consume cum sa faca sa mearga relatia noastra,

In pat in timpul sapatamanii nici ca l prind.Niic nu poate fi vorba de asa ceva.
Noroc ca ne am luat biciclete si mai iesim in weekend la plimbare.Pt el weekend ul inseamna lucru la calc, ca are un proiect de facut

ANIKSAMAIA
Postat pe 8 Mai 2009 19:24
straniu dar...mi se intampla cam acelas lucru si am cam aceeasi dubi
kudika008837
Postat pe 21 Mai 2009 16:19
Ce sa zic, io-s capricorn, barbat. Daca dintr-o camera plina de femei aleg una, aia mereu e racuta; de ce? habar nu am.
Am avut prietene racute si relatia cu ele a fost interesanta. pe una o iubesc si acum ca un nebun, dar asta e altceva, dar tocmai cu ea nu am fost impreuna. O fi magnetism sau nu...eu racute gasesc...

Postat pe 24 Iunie 2009 14:38
eu sunt capricorn si ea era rac am stat 8 ani jumate canda sa facem 9 ani ea a rupt relatia intr-un mod urat , ma inselase si nici nu a avut curaj sa imi zica era de ceva timp si mai vb cu mine si imi zicea te iubesc si ca ii e dor de mine problema ca ea in ultimele 6 luni de relatie a plecat dincolo si acolo au inceput toate .. Ciudat ca se spune ca capricornul nu arat dragoste gresit , eu nu mai stiam cum sa ii arat pe zi ce mult o iubesc din prima zi am fost nebun dupa ea si pe parcursul relatiei eu era cel care incerca sa repare cand a aparut ceva .. Nu am avut probleme mari in general 99% din relatie a fost superba ne intelgeam perfect in toate planurile , dar ea mai facea anumite chesti si dupa ii parea rau . Racul e cel ce nu poate spune TE IUBESC si zice numa da sau normal as sta cu tine ..

Deci e si in functie cum zicea cineva cum ai crescut si ce valori ai urmat si ai fost invavat in viata ..

Ea era pt mine viata mea,dar ea renunta intr-o clipa si din cate spune ea fara sa sufere asa peste noapte dupa ce ea imi zicea ce insemn eu pt ea peste noapte am devenit cel mai urat om de ea CIUDAT Nici macar nu s-a mai interesat de mine macar odata si sincer va zic Eu nu am facut nimica asta e si din spusele ei nici acuma nu stiu motivul din gura ei .. dar am avut probleme finaciare e singurul motiv e pacat cand se face asa ceva pt bani nu as fi crezut niciodata..

Numa bine .
myhayy
Postat pe 3 Decembrie 2010 08:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Compatibilitate:Eu Balanta-El Capricorn 6 De la: Barbie30_ 1 Martie 2011 19:44
Compatibilitate intre femeia rac si barbatul leu ? NU 38 De la: rockk 16 Februarie 2011 06:49
dar barbatul LEU ? 127 De la: mainedimineata 28 August 2012 14:35
cumsa grabesc ciclu menstrual 39 De la: maarinncik 30 Decembrie 2015 05:11
barbatul rac tot ce stiti despre el,cum il tii aproape? 14 De la: duphz 28 Iulie 2010 00:27