Setari Cookie-uri

hernie a inghinanala

ce doctor cunoaste un leac
tarzan
Postat pe 6 August 2008 23:05
doctoru' Cutit

Postat pe 6 August 2008 23:16
De la: tarzan, la data 2008-08-06 23:05:55ce doctor cunoaste un leaca Ma numesc Mihai Popescu , am 56 de ani, sunt din Botosani si va scriu aceste randuri, cu toata recunostinta pe care un om care a trecut alaturi de moarte v-o poate purta, pentru ajutorul inestimabil pe care doamna doctor Mirela Wagner ( din Los Angeles ) il acorda celor loviti de soarta, uneori - in momentele cruciale ale vietii lor. Acum un an, am fost diagnosticat, fara drept de apel, cu adenocarcinom de prostata cu metastaze multiple. Medicii nu mi-au dat nici o sansa. Cum era si firesc, am intrat intr-o depresie adanca si ma simteam pe sfarsite, cand Dumnezeu s-a indurat de mine si m-a salvat. Mai precis, am gasit in paginile de pe internet un articol postat de o doamna care sa vindecat de cancer la colon si ficat dupa o schema de tratament data de dr Mirela Wagner. Desi fusesem sceptic pana atunci in fata tratamentelor naturiste, am considerat ca in situatia mea nu mai aveam ce pierde si m-am hotarat sa incerc. Rezultatul: in prezent sunt din nou un om sanatos. Uluitor, nu? Nici mie nu-mi vine sa cred, dar consultatiile si analizele medicale din aceasta primavara (la care s-au adaugat recent si doua examene tomografice) releva acest fapt, in plus, vitalitatea mea e comparabila cu cea din anii tineretii. Schema mea de tratament era asa :
Immuno-Assist 3/zi . Cordyceps Sinensis 3/zi, Agaricus de la Aloha 3/zi si REd Reishi de la aloha 3/zi.Acest tratament l-am urmat 13 luni fara intrerupere.Pe timpul vindecarii mele am vazut lucruri despre care am crezut ca doar visez: insanatosirea unor bolnavi cu diverse tumori, leucemie si boli endocrine. Inchei aceasta scrisoare prin a-mi exprima miile de multumiri si nemarginita stima, apreciere si recunostinta, pentru acest om distins, competent si atat de apropiat de cei suferinzi: d-na dr Mirela Wagner. Ma rog bunului Dumnezeu sa-i dea multa sanatate si o viata cat mai lunga si frumoasa, ca sa ajute cat mai multi suferinzi, asa cum m-a ajutat si pe mine. Eu las adresa d-nei Dr .Mirela Wagner pentru persoanele care sint in situatia mea si ma rog ca toti cei suferinzi sa aiba bucuria mea.Adresa este mirela_wagner@yahoo.com.Sanatate multa !

Postat pe 17 Octombrie 2008 11:25
hi
Cassey_
Postat pe 22 Mai 2009 11:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SUNT GELOASA..SE TRATEAZA? 10 De la: flodelmar 26 Februarie 2010 09:14
cum pot sa imi intarziu menstruatia si daca e buna vitamina k saw h? 8 De la: Summer_ 14 Decembrie 2009 01:19
si eu am nevoie de ajutor 7 De la: MissRainbow 26 Ianuarie 2012 11:23
operatie de hernie de disc cervicala c5-c6 1 De la: Lazar_Valentina 31 August 2011 21:06
va rog sa ma ajutati cu un sfat !!! 1 De la: simona_madalin 5 Iunie 2009 14:19