Setari Cookie-uri

oare ce vrea

ceau!!! am si eu nevoie de unele pareri sincere, pt ca vreau sa vad cum se vede ceea ce voi relata eu si din afara, nu numai de la pers apropiate care ne cunosc p ama2. sunt studenta la cj, la fel si el.Suntem impreuna de vreo 4 luni dar dat fiind faptul ca e vacantza nu ne-am vazut in ultima perioada.In timpul petrecut pana la vacantza toate au fost super ne intelegeam perfect.A venit vacantza...ne-am mai intalnit odata si in vacantza....totul a fost perfect.Dar de vreo 3 sapt mi-a cerut o pauza motivand ca nush ce vrea si ca are nevoie de timp sa se gandeasca daca vrea sa mearga mai departe cu relatia noastra si ca ar fi bine sa o tinem asa pana in toamna cd ne intalnim si vedem ce si cum.Dar in tot acest timp am observat faptul ca totusi nu vrea sa se rupa totul intre noi....netrecand 2 zile in care sa nu vb deloc...fiind el cel care ma cauta. Ce credeti e gata totul sau e posibil sa o luam din loc in septembrie cand ne vom intalni?


Postat pe 8 August 2008 12:04
da

Postat pe 8 August 2008 12:07
da....e gata tot..sau da e posibil sa o luam de la capat in septembrie? :)

Postat pe 8 August 2008 12:17
da. e posibil in septembrie sa o luati de la cap

Postat pe 8 August 2008 12:25
Draga mea ariana, poate ca am vazut prea tarziu mesajul tau......hmmmm....in primul rand is fata:)......sa nu iti faci impresia ca is baiat.....noah.....este un tip ciudat....imi lasa impresia ca nu prea stie ce vrea de la el si ce vrea de la tine.....oricum draga mea.....iubirea NU SE DISCUTA.....ORI SIMTI ORI NU SIMTI....din 2 una......nu stiu ce sa iti spun mai mult de atat....este destul de greu sa analizezi un om dupa atat de putine informatii in legatura cu el.......dar un lucru este sigur....daca il iubesti si simti ca vrei sa il astepti si sa ii faci pe plac atunci sa nu ai retineri....iar daca totusi nu va fi cu happy-and nu regreta nimik din ce ai ales....ai treit, ai simtit si orice s-ar fi intamplat a fost o noua experienta(mai buna sau mai putin buna) sin care poti sa tragi concluziile potrivite pt viitorul tau......te pup si aminteste-ti NICIODATA SA NU REGRETI NIMIK.....viata este frumoasa si cu bune si cu rele....
LuckyMe
Postat pe 28 August 2008 18:40
E posibil sa vrea sa o continuati numai ca el este un baiat care nu stie ce vrea iti cere o pauza iar apoi incepe si te cauta asta e un lucru cam ciudat

Postat pe 12 Septembrie 2008 13:40
Hmmm....deci sa inteleg ca ci unul dintre voi nu sunteti din Cluj...Pai de ce sa nu fie posibil?Este,stai relax!Mai ales daca ati pastrat legatura cel putin telefonic.
sweetpink
Postat pe 12 Septembrie 2008 13:49
Sa stii ca de multe ori sunt bune si pauzele astea....e bine totusi ca va auziti si prin telefon.Cred ca va fi ok.
eclau
Postat pe 13 Septembrie 2008 13:24
Multi credem despre pauza ca daca o luam inseamna despartire dar in majoritatea cazurilor pauza aduce numai lucruri bune insa cred ca intr-o relatie nu trebuie sa iei pauza decat o data daca iei de mai multe ori asta intradevar inseamna despartire

Postat pe 15 Septembrie 2008 09:20
ciudat! eu as face asta decat daca as avea pe altcineva. totusi sa vrea o pauza cand si-asa nu va vedeti... la ce sa se gandeasca. oricum zici ca nu vb toata ziua sa nu aiba timp de tine sa gandeasca. mda... eu as face ce face el decat dintr-un motiv. "mi-e bine cu cine sunt acum, pe tine te tin acolo ca nush ce gasesc la cluj cand ma intorc si daca gasesc ceva mai bun... papa!"
sper sa ma insel si sa fie tot ce ti-ai dorit, dar nu cred!
sa ai bafta si sa ne tii la curent!
chibritzel
Postat pe 15 Septembrie 2008 17:12
TAKE IT AS IT COMES! NO REGRETS!
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 23 Septembrie 2008 12:30
A mers in vacanta acasa, unde si-a gasit o iubita de vacanta...care ii este aproape acum, dar stai linistita...cand incepe facultatea probabil va fi din nou al tau..ca doar tu ii vei fi aproape :>
c0r1nu7z4
Postat pe 26 Septembrie 2008 22:49
cam asa ma gandeam si eu...
chibritzel
Postat pe 28 Septembrie 2008 00:00
in fine... utilizatorul cica nu mai exista...
chibritzel
Postat pe 28 Septembrie 2008 00:02
Draga in cauza si nu numai, eu sunt de parere ca un baiat stie intotdeauna ce vrea, dar nu spune, sau cand spune nu este luat in serios pentru ca e crud de direct si de multe ori naiv in dorinte pentru ca se maturizeaza mai greu cand vine vorba de viata sentimentala, spre deosebire de fete care nu sunt constiente de ce vor de fiecare data si se bazeaza mult pe intuitie, instinc, chestii din astea specifice femeilor. Incearca sa descoperi ce iti doresti tu, te asigur ca el nu te considera jumatatea lui, ci mai degraba o fata care prinde bine la nevoie, acum gandeste-te ce ai tu de castigat din relatia aceasta, este el potrivit pentru tine? Si eu am spus unei fete ca am nevoie de timp pentru mine, dar acest lucru insemna cateva zile, o saptamana, e normal sa avem nevoie de timp pentru noi, sau am mai spus acest lucru atunci cand relatia ma sufoca, adica ea, sau aveam prea multe probleme in alte planuri ale vietii si nu puteam sa ma concentrez si pe o relatie. Apoi mai pune ca e varsta adolescentei, pe la 25 de ani stim aproape cu totii ce vrem.
san
Postat pe 3 Decembrie 2008 18:45
s-or fi impacat intre timp?....ma tot intreb....nu mai am liniste......daca stie cineva,haidetzi cu amanuntele....
matracucu
Postat pe 5 Decembrie 2008 15:08
De la: laurathegirl, la data 2008-12-05 15:08:32s-or fi impacat intre timp?....ma tot intreb....nu mai am liniste......daca stie cineva,haidetzi cu amanuntele....


laura iubita eu cred ca si-a gasit altul
donttouch
Postat pe 5 Decembrie 2008 15:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mai exista dragoste fara interes? 4 De la: valy90 13 Octombrie 2010 12:46
nevoia de afectiune 4 De la: dana_mv 8 Februarie 2009 15:29
iubirea vietii mele? sau prostia vietii mele 75 De la: anielles 14 Septembrie 2012 15:51
S-a îndrãgostit de altcineva. 5 De la: kudika_979977 22 Noiembrie 2015 13:57
Nu pot sa il inteleg 1 De la: stefy50_yahoo_com 19 August 2011 19:10