Setari Cookie-uri

da....

buna...stau cu un baiat de 2 ani si 2 luni..dar noi tot timpul ne certam..mie nu imi convim multe lucruri la el dar tot stau cu el...nu vreau sa fiu nici sg...d multe ori ne certam din cauza ca p mine ma lasa pt parintii lui,gen ma duc cu ei la tara, ma duc sa il iau d nu stiu unde si p mine ma deranjeza...intotdeauna eu spun sa ne despartim ca e mai bine asa...s-a intamplat de cateva ori sa s intalneasca cu alte fete dar am trecut cu vederea...sunt genu de persoana care cauta intotdeauna de cearta...si d multe ori reusesc sa ma cet cu el ca il prind cu minciuna...in relatie mie mi-a placut sa fie cum zic eu ca atunci cand zice el ceva mi s pare mie ca nu e bine si el d fiecare data striga la mine ca "intotdeauna vrei sa fie ca u daca nu,te superi" ...ce sa fac??mai continui cu el..nu avem nici o relatie intima foarte agitata...fffffffffff rar facem chestia aia...mi-e nu imi place...deloc...nu mi-a placut niciodata...daca as fi putut nici nu as fi facut-o...va multimesc..

Postat pe 9 August 2008 21:38
adica "chestia aia" ce inseamna, sex!?
adica introducerea baghetei de jad in poarta fericirii se poate numii "chesta aia"?

Postat pe 9 August 2008 22:30
dap
amme22
Postat pe 9 August 2008 22:35
da,chestia aia se numeste SEX...un lucru pe care urasc sa il fac...


Postat pe 9 August 2008 22:36
nasol moment!!!
ince te mai intrebi de ce va certati!?

Postat pe 10 August 2008 13:05
Vad cu stupoare ca majoritatea oamenilor care scriu despre probremelelor pe forum au si raspunsul in ipoteza.Odys33a,Citeste inca o data ce ai scris tu,ca si cand ar fi scris altcineva si pe urma da-ti singura un raspuns!A,si o intrebare-doar cu el nu iti place sa faci "chestia aia" sau in general?
sweetpink
Postat pe 10 August 2008 14:22
nu imi place in general activitatea numita SEX...nu imi place subiectul asat...iar at cand facem eu plang ca ma simt foarte naspa...
si scriu pe forum ca poate sunt si fete care gandesc ca mine..nu ca sa aflu in treba..

Postat pe 12 August 2008 16:59
simplu ca buna ziua.... stai departe de SEX pana esti pregatita sa faci asta si pace buna...adica da-i papucii si asteapta-l pe fat frumos calare pe calul alb...ala cu care sa vrei tu sa faci SEX....nu ala care nu vede ca nu iti place ce iti face si tot iti face.
scurt si cuprinzator...
papucii si asteapta altul...
pofta vine mancand...mai multe feluri de mancare....
dandanaua_reloaded
Postat pe 12 August 2008 17:19
De la: odys33a, la data 2008-08-12 16:59:13nu imi place in general activitatea numita SEX...nu imi place subiectul asat...iar at cand facem eu plang ca ma simt foarte naspa...
si scriu pe forum ca poate sunt si fete care gandesc ca mine..nu ca sa aflu in treba..


Mai...tu fie iti bati joc...fie,chiar nu esti pregatita pt asta....fie...nu stiu...poate nu e la tine problema ci la el...poate u stie sa te faca sa te deconectezi,ceea ce ar fii tare naspa.Te simti naspa fizic sau psihic?Sau de ce plangi?Si de ce o mai faci daca e in halul asta de groaznic???????Nimic in lumea asta nu e obligatoriu!Si nu am zis ca scrii ca sa te afli in treaba,nu te ataca!
sweetpink
Postat pe 13 August 2008 21:43


incearca totusi sa vorbesti cu el,calm sa discutati problemele serios chiar si cea sexuala( daca tot zici ca nu vrei sa auzi de acest subiect)poate nu face bine ce face,ai ramas cu sechele din cauza unui "eveniment" care nu l-ai dorit,nu uita totul se rezolva cu calm.
anna_mariaO
Postat pe 10 Septembrie 2008 14:18
Daca nu iti place sa faci sex,e din cauza comportamentului partenerului,deci parerea mea e sa te desparti de el, si sa faci sex cand o sa simti ca o faci din placere.Exista si barbati care stiu sa se comporte,sa te faca sa te simti in al noulea cer!Am trecut si eu prin asta.
eclau
Postat pe 11 Septembrie 2008 16:31
Imi poti spune si mie cati ani ai?ca nu am vazut la avatarul tau... nu stiu, dar la prima impresie mi se pare o copilarie acum nu stiu exact care e problema Dar de ce plangi?de ce te simti aiurea?nu te face sa te simti bine?nu iti place cum se comporta cu tine in timpul actului sexual?sau doar pur si simplu tu consideri ca a face sex sau dragoste e ceva urat?????? pt ca sunt in ceata rau!!! Dar un lucru e cert: daca nu te simti bine cu el si nu esti pregatita, cel mai bine e s-o termini cu el, sa te linistesti o perioada si s-o faci cu cine te simti bine si cel mai important cand esti cu adevarat pregatita! Pt. ca sunt sigura ca tu n-ai vrut sa-ti incepi viata sexuala, ai facut-o doar de dragul de-a face-o, sau ca sa-i faci lui pe plac. Iar asta e cea mai mare greseala! Numai bine.
raluca_sarbu
Postat pe 26 Septembrie 2008 10:23
aoleu,doamne...o citesc si pe asta...pffff...no comment

Postat pe 1 Decembrie 2008 16:01
frigidiate asta ai tu
cauta pe net si vei gasi solutii
si desparte-te de el ce dumnezelui vrei doar pe cineva cu care sa te certi ?
risezi
Postat pe 8 Ianuarie 2009 09:09
De la: odys33a, la data 2008-08-09 21:38:44buna...stau cu un baiat de 2 ani si 2 luni..dar noi tot timpul ne certam..mie nu imi convim multe lucruri la el dar tot stau cu el...nu vreau sa fiu nici sg...d multe ori ne certam din cauza ca p mine ma lasa pt parintii lui,gen ma duc cu ei la tara, ma duc sa il iau d nu stiu unde si p mine ma deranjeza...intotdeauna eu spun sa ne despartim ca e mai bine asa...s-a intamplat de cateva ori sa s intalneasca cu alte fete dar am trecut cu vederea...sunt genu de persoana care cauta intotdeauna de cearta...si d multe ori reusesc sa ma cet cu el ca il prind cu minciuna...in relatie mie mi-a placut sa fie cum zic eu ca atunci cand zice el ceva mi s pare mie ca nu e bine si el d fiecare data striga la mine ca "intotdeauna vrei sa fie ca u daca nu,te superi" ...ce sa fac??mai continui cu el..nu avem nici o relatie intima foarte agitata...fffffffffff rar facem chestia aia...mi-e nu imi place...deloc...nu mi-a placut niciodata...daca as fi putut nici nu as fi facut-o...va multimesc..

nu stiu de ce cred ca esti mai tinerica.....chiar, cati ani ai?ca daca esti mai tinerica poate ca nu esti pregatita inca pentru viata sexuala.ai rabdare ca lucrurile se vor rezolva.sexul nu e placut de la inceput,sunt niste dureri care vor trece cu timpul.ai timp toata viata sa faci sexi atunci cand te vei simti pregatita.cat despre tipul cu pricina....daca nu iti place, nu mai sta cu el si gata.
mkdisk
Postat pe 12 Ianuarie 2009 16:02
De la: risezi, la data 2009-01-08 09:09:56frigidiate asta ai tu
cauta pe net si vei gasi solutii
si desparte-te de el ce dumnezelui vrei doar pe cineva cu care sa te certi ?


nu cred ca are frigiditate ! Cred csa nu e cuplata cu cine trebuie !
sa -si caute perctea potrivita si sa invete sa faca dragoste nu ....SEX !
Asta depinde de sentimentele dintre ei sii .. de compatibilitatea fizica si mai ales ..psinica !
DIXIT !!!
UN_OM_OBISNUIT
Postat pe 14 Februarie 2009 02:39
"Chestia aia".....muhahahahahha...da hai k am trait sa aud si pe asta...sa plangi cand faci sex...daca iti displace asa mult sexu si te certi mereu cu iubitu dc nu te desparti?...apropo controlul medical cand l-ai facut ultima data?ala...stii tu...la cap....
BogdanPaul
Postat pe 27 Februarie 2009 11:25
zi-mi si mie cati ani ai? si and te-ai culcat cu el prima oara? :d ... el a fost primul baiat cu care te-ai culcat ?:D
o_alintata_micutsa
Postat pe 15 Iunie 2009 23:47
Sfat : prietenul nu e pt tine nicicum,desparte-te .Si cred ca tu nu ai facut niciodata dragoste cu adevarat.Tb sa intalnesti persoana de care sa te indragostesti f puternic si atunci si corpul tau se va schimba.

Postat pe 16 Iunie 2009 11:08
De la: odys33a, la data 2008-08-09 21:38:44buna...stau cu un baiat de 2 ani si 2 luni..dar noi tot timpul ne certam..mie nu imi convim multe lucruri la el dar tot stau cu el...nu vreau sa fiu nici sg...d multe ori ne certam din cauza ca p mine ma lasa pt parintii lui,gen ma duc cu ei la tara, ma duc sa il iau d nu stiu unde si p mine ma deranjeza...intotdeauna eu spun sa ne despartim ca e mai bine asa...s-a intamplat de cateva ori sa s intalneasca cu alte fete dar am trecut cu vederea...sunt genu de persoana care cauta intotdeauna de cearta...si d multe ori reusesc sa ma cet cu el ca il prind cu minciuna...in relatie mie mi-a placut sa fie cum zic eu ca atunci cand zice el ceva mi s pare mie ca nu e bine si el d fiecare data striga la mine ca "intotdeauna vrei sa fie ca u daca nu,te superi" ...ce sa fac??mai continui cu el..nu avem nici o relatie intima foarte agitata...fffffffffff rar facem chestia aia...mi-e nu imi place...deloc...nu mi-a placut niciodata...daca as fi putut nici nu as fi facut-o...va multimesc..

din moment ce tu spui ca intotdeauna cauti cearta, ca te superi pe el pt ca se duce sa-si ia parintii de nu ntiu unde, ca intotdeauna vrei sa fie cum vrei tu, si...pe de-asupra, nici nu-ti place sa faci "chestia aia"(cum ii spui tu), deci e clar ca nici in pat nu esti prea buna.....cred ca tu ai o problema, nu stii sa te comporti intr-o relatie...si asta o sa fie o problema, chit ca o sa fii cu el sau cu altcineva....
ralukutya
Postat pe 16 Iunie 2009 14:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Aveti arsuri si crampe la stomac???? 13 De la: Barbie30 6 August 2010 21:03
Va place sa va simtiti protejate? 11 De la: Summer_ 4 Aprilie 2010 21:40
Nasi pentru prima data! 3 De la: kudika_944494 20 Ianuarie 2014 16:23
Presentimente...credeti in ele? 33 De la: kudikaroxi 28 Mai 2009 17:31
Open the mind 33 De la: luchianramona 16 August 2011 14:09