Setari Cookie-uri

ghicitul in cafea

Buna!
inainte de a va povesti ce mi s-a ghicit intr-o cafea sa va povestesc cate ceva despre viata mea, pentru a face o legatura.
Am o relatie de 5 ani si locuim impreuna. situatia intre noi nu este prea roza. Ne certam foarte des din lucruri copilaresti, pasiune nu exista intre noi, este mai mult o relatie obosita ca dupa 20 de ani de casatorie. Insa nu as putea renunta niciodata la el pentru ca este totul pentru mine, tinem unul la altul extrem de mult.
De ceva timp am cunoscut un barbat de care ma simt ft atrasa, nu stiu daca e dragoste, dar stiu ca ceva acolo exista si mi-as dori extrem de mult o relatie cu el.Din partea lui nu sunt semne, cum nu sunt nici din partea mea pentru ca si el este implicat intr-o relatie serioasa. Nu siu ce simte el pentru mine dar inima imi spune ca nu-i sunt indiferenta. deci sentimentele mele pentru el sunt platonice.
Iar acum revin la partea cu ghicitul:
in urma cu 2 saptamani am fost la o femeie care mi-a ghicit in cafea. Stiu ca este pacat, dar am facut acest lucru din cauza ca mi-a disparut pisica la care tineam ca la ochii din cap si doar atat vroiam sa stiu- ce s-a intamplat cu ea. Depre pisica nu mi-a spus absolut nimic, in schimb mi-a spus unele lucruri care m-au tulburat total. si mi-a spus asa: ca am sa ma despart de prietenul meu pe o data de 8 sau 28 (cel mai probabil 28) pana la sfarsitul anului, ca prietenul meu este o persoana rea, mincinoasa, imi va cere bani, ca in curand se va muta, ca sunt persoane care ne gelozesc, ori pe mine ori pe el, iar lucrurile nu merg atat de bine intre noi. Ca voi cunoste peste 3 saptamani sau 3 luni (de fapt mi a spus ca deja cunosc, dar eu habar nu am cine este persoana) un alt baiat cu initiala I, care este un baiat foarte bun, blond, bogat, care ma iubeste si cu care voi fi foarte fericita. mi-a spus foarte multe lucruri printre care si faptul ca voi primi un cadou.
Majoritatea dintre voi in acest moment credeti ca este pura vrajeala faza cu ghicitul si probabil ati abandonat cititul, dar cadoul deja l-am primit (desi nu ma asteptam la el si nici nu ii acordam prea mare importanta)
iar acum ca sa leg lucrurile spun asa:
prietenul meu intr-adevar este o persoana ft schimbatoare acum se poarta frumos, apoi imediat urat, lucrurile intre noi nu merg asa de bine cum crede lumea, ma minte foarte mult si des, de nici eu nu stiu cand sa-l cred. bani ar avea de unde sa-mi ceara in cazul in care ne-am desparti, de mutat s-ar muta de la mine, iar blondul cu initiala "I" ar putea fi persoana de care ma simt atrasa dar ii cunosc un singur nume iar acesta este Florin...
la sfarsitul intalnirii, femeia mi-a spus cu o mare siguranta: lasa ca ne vom mai vedea noi peste 3 saptamani...
in timpul ghicitului nu reuseam sa leg cu adevarat lucrurile, insa cand am ajuns acasa am inceput sa fac conexiuni...
Nimic nu m-ar face mai nefericita decat o despartire, dar in acelas timp nimic nu m-ar face mai fericita decat o relatie cu Florin
iar in momentul de fata nu mi-a ramas decat sa mai astept ... inca o saptamana... sa vedem...

pusyka11
Postat pe 9 Decembrie 2010 19:45
mai scurt nu se poate?
pickard
Postat pe 9 Decembrie 2010 19:52
innainte sa citesc nu trebuya sa te duci la ghicitori
thadoogback
Postat pe 9 Decembrie 2010 19:57
De la: thadoogback, la data 2010-12-09 19:57:16innainte sa citesc nu trebuya sa te duci la ghicitori

DA, de asta mi-am dat seama si eu!
credeti-ma ca nu-i usoara indoiala asta!!! si nu vreau sa mai trec prin asa ceva... dar de acum asta e... merg mai departe
pusyka11
Postat pe 9 Decembrie 2010 20:01
Haoleu, faraoanco, chiparoaso, hai sa-ti ghiceasca baba in cafea, in bobi, scot argintul viu, leg si dezleg cununii, fac de urat, de apropiere si de despartire :) Nu trebuie sa-mi dai bani, iti ghiceste baba in cafea, ia uiteeeee, uliuuu, ce vaz io acileaaa, un chiparos, care iti cade la asternut la drum de seara.
Nu e pacat sa mergi la ghicitoare, e jaf pe fata. Daca vi la mine intr-o zi, te fac de 1000 de euro cat ai zice...cafea :) Si chiar n-am nicio treaba cu ghicitul :) Hai mah, dati-o incolo de treaba cu sarlatancele voastre. Atat de mare sa fie disperarea incat sa apelam la aceste creaturi agramate care ne iau banii privindu-ne in ochi si pe te miri ce baliverne?
Ionyssa
Postat pe 9 Decembrie 2010 20:05
De la: pusyka11, la data 2010-12-09 20:01:38
De la: thadoogback, la data 2010-12-09 19:57:16innainte sa citesc nu trebuya sa te duci la ghicitori

DA, de asta mi-am dat seama si eu!
credeti-ma ca nu-i usoara indoiala asta!!! si nu vreau sa mai trec prin asa ceva... dar de acum asta e... merg mai departe
bn pentru ca ti ai dat seama hai ca citesc
thadoogback
Postat pe 9 Decembrie 2010 20:07
De la: Ionyssa, la data 2010-12-09 20:05:23Haoleu, faraoanco, chiparoaso, hai sa-ti ghiceasca baba in cafea, in bobi, scot argintul viu, leg si dezleg cununii, fac de urat, de apropiere si de despartire :) Nu trebuie sa-mi dai bani, iti ghiceste baba in cafea, ia uiteeeee, uliuuu, ce vaz io acileaaa, un chiparos, care iti cade la asternut la drum de seara.
Nu e pacat sa mergi la ghicitoare, e jaf pe fata. Daca vi la mine intr-o zi, te fac de 1000 de euro cat ai zice...cafea :) Si chiar n-am nicio treaba cu ghicitul :) Hai mah, dati-o incolo de treaba cu sarlatancele voastre. Atat de mare sa fie disperarea incat sa apelam la aceste creaturi agramate care ne iau banii privindu-ne in ochi si pe te miri ce baliverne?


Usor nu te precipita! am uitat sa precizez ca nu mi-a luat bani pentru ca este o cunostinta.
pusyka11
Postat pe 9 Decembrie 2010 20:09
Eu am citit tot...si ce daca?!? nu?
Pai tu doar povestesti...dar nu pui nicio intrebare
pinguina
Postat pe 9 Decembrie 2010 20:10
De la: pusyka11, la data 2010-12-09 20:09:40
De la: Ionyssa, la data 2010-12-09 20:05:23Haoleu, faraoanco, chiparoaso, hai sa-ti ghiceasca baba in cafea, in bobi, scot argintul viu, leg si dezleg cununii, fac de urat, de apropiere si de despartire :) Nu trebuie sa-mi dai bani, iti ghiceste baba in cafea, ia uiteeeee, uliuuu, ce vaz io acileaaa, un chiparos, care iti cade la asternut la drum de seara.
Nu e pacat sa mergi la ghicitoare, e jaf pe fata. Daca vi la mine intr-o zi, te fac de 1000 de euro cat ai zice...cafea :) Si chiar n-am nicio treaba cu ghicitul :) Hai mah, dati-o incolo de treaba cu sarlatancele voastre. Atat de mare sa fie disperarea incat sa apelam la aceste creaturi agramate care ne iau banii privindu-ne in ochi si pe te miri ce baliverne?


Usor nu te precipita! am uitat sa precizez ca nu mi-a luat bani pentru ca este o cunostinta.


aaa si eu tocmai vroiam sa te intreb daca i-ai povestit cate ceva de viata ta (ca na trebuie sa aiba si eu un punct de plecare)...dar acum ca imi spui ca va cunoasteti...s-a elucidat misterul...
Pana pe 28 luna asta mai sunt fix 19 zile...macar de asta o sa fii sigura, ca nu e asa mult de asteptat...daca nu se intampla nimic probabil ca o sa iti mai piara din stres...dar daca chiar va despartiti....nasol!!!
Sper ca lui nu i-ai spus ca trebuie sa va despartiti pe 28...
pinguina
Postat pe 9 Decembrie 2010 20:13
De la: pinguina, la data 2010-12-09 20:10:21Eu am citit tot...si ce daca?!? nu?
Pai tu doar povestesti...dar nu pui nicio intrebare

nu am pus o intrebare pentru ca nu am nevoie de raspunsuri, ci doar de pareri...
ce as fi putut intreba? daca voi credeti?... stiu ca parerile sunt impartite, si nimeni nu-mi va putea da un raspuns clar la ce ma doare pe mine... doar timpul va decide...
pusyka11
Postat pe 9 Decembrie 2010 20:13
Am si precizat ca nu trebuie sa-i dai bani :) Lucreaza numai cu metale din grupa I B :)
Ionyssa
Postat pe 9 Decembrie 2010 20:16
De la: pusyka11, la data 2010-12-09 20:13:40
De la: pinguina, la data 2010-12-09 20:10:21Eu am citit tot...si ce daca?!? nu?
Pai tu doar povestesti...dar nu pui nicio intrebare

nu am pus o intrebare pentru ca nu am nevoie de raspunsuri, ci doar de pareri...
ce as fi putut intreba? daca voi credeti?... stiu ca parerile sunt impartite, si nimeni nu-mi va putea da un raspuns clar la ce ma doare pe mine... doar timpul va decide...

NORMAL CA NU I-AM POVESTIT!!! nici el nu crede in lucruri de-astea mai ales cand a vazut ca nu mi-a spus nimik de pisica.
iar femeia nu cunoaste "picanterii" despre viata mea sentimentala... cum am mai spus nimeni nu stie cum stau de fapt lucrurile intre mine si prietenul meu... suntem vazut ca si "cuplul perfect" ce nu se va desparti niciodata
pusyka11
Postat pe 9 Decembrie 2010 20:17
eiii, gata, termina! ca n am chef de dispute...
pusyka11
Postat pe 9 Decembrie 2010 20:21
:) Nici eu, pisi :)
Ionyssa
Postat pe 9 Decembrie 2010 20:24
terminati cu ghicitoriile chiar daca vi se intampla exact ce va spune de ,,20 de ori la rand,,in momentul ala sunteti ghidate ,,voi nu mai reprezentati nimik
thadoogback
Postat pe 9 Decembrie 2010 20:39
De la: thadoogback, la data 2010-12-09 20:39:11terminati cu ghicitoriile chiar daca vi se intampla exact ce va spune de ,,20 de ori la rand,,in momentul ala sunteti ghidate ,,voi nu mai reprezentati nimik


da da! va manipuleaza!
pickard
Postat pe 9 Decembrie 2010 20:54
De la: Ionyssa, la data 2010-12-09 20:05:23Haoleu, faraoanco, chiparoaso, hai sa-ti ghiceasca baba in cafea, in bobi, scot argintul viu, leg si dezleg cununii, fac de urat, de apropiere si de despartire :) Nu trebuie sa-mi dai bani, iti ghiceste baba in cafea, ia uiteeeee, uliuuu, ce vaz io acileaaa, un chiparos, care iti cade la asternut la drum de seara.


Maica, da' ce le ai! Ar fi fost SUPER sa te "aud"...
mimi_ca29
Postat pe 9 Decembrie 2010 21:31
De la: Ionyssa, la data 2010-12-09 20:05:23Haoleu, faraoanco, chiparoaso, hai sa-ti ghiceasca baba in cafea, in bobi, scot argintul viu, leg si dezleg cununii, fac de urat, de apropiere si de despartire :) Nu trebuie sa-mi dai bani, iti ghiceste baba in cafea, ia uiteeeee, uliuuu, ce vaz io acileaaa, un chiparos, care iti cade la asternut la drum de seara.
Nu e pacat sa mergi la ghicitoare, e jaf pe fata. Daca vi la mine intr-o zi, te fac de 1000 de euro cat ai zice...cafea :) Si chiar n-am nicio treaba cu ghicitul :) Hai mah, dati-o incolo de treaba cu sarlatancele voastre. Atat de mare sa fie disperarea incat sa apelam la aceste creaturi agramate care ne iau banii privindu-ne in ochi si pe te miri ce baliverne?

..app...ce-i legatul acela de cununii?(vb serios)
kudika195501
Postat pe 9 Decembrie 2010 21:38
stai sa vad daca am inteles bine...esti cu un tip cu care nu te mai intelegi...un altul iti da tarcoale...iar bomboana de pe coliva o reprezinta tanti frasinica ghicitoarea'n zat, care-ti spune ca o sa te desparti.... si acum urmeaza sa imi iau moaca mirata......bre suntem deja in sec XXI...inca ne mai ghidam dupa practici din astea? daca nu'l mai iubesti, spune-i pa si pusi si gata... dar am uitat ca tu astepti data de 28, sa-ti dea el papucii...sau sa ai tu o revelatie relevanta in care sa-i spui tu bye bye amore mio...I love you...but I'l go to Africa
miss_darine
Postat pe 9 Decembrie 2010 21:45
De la: pinguina, la data 2010-12-09 20:13:18
De la: pusyka11, la data 2010-12-09 20:09:40
De la: Ionyssa, la data 2010-12-09 20:05:23Haoleu, faraoanco, chiparoaso, hai sa-ti ghiceasca baba in cafea, in bobi, scot argintul viu, leg si dezleg cununii, fac de urat, de apropiere si de despartire :) Nu trebuie sa-mi dai bani, iti ghiceste baba in cafea, ia uiteeeee, uliuuu, ce vaz io acileaaa, un chiparos, care iti cade la asternut la drum de seara.
Nu e pacat sa mergi la ghicitoare, e jaf pe fata. Daca vi la mine intr-o zi, te fac de 1000 de euro cat ai zice...cafea :) Si chiar n-am nicio treaba cu ghicitul :) Hai mah, dati-o incolo de treaba cu sarlatancele voastre. Atat de mare sa fie disperarea incat sa apelam la aceste creaturi agramate care ne iau banii privindu-ne in ochi si pe te miri ce baliverne?


Usor nu te precipita! am uitat sa precizez ca nu mi-a luat bani pentru ca este o cunostinta.


aaa si eu tocmai vroiam sa te intreb daca i-ai povestit cate ceva de viata ta (ca na trebuie sa aiba si eu un punct de plecare)...dar acum ca imi spui ca va cunoasteti...s-a elucidat misterul...
Pana pe 28 luna asta mai sunt fix 19 zile...macar de asta o sa fii sigura, ca nu e asa mult de asteptat...daca nu se intampla nimic probabil ca o sa iti mai piara din stres...dar daca chiar va despartiti....nasol!!!
Sper ca lui nu i-ai spus ca trebuie sa va despartiti pe 28...


Daca-i cunostinta, ti-e clar ca-i stia viata........chiar daca doar " franturi.
stem_29
Postat pe 9 Decembrie 2010 21:49
De la: kudika195501, la data 2010-12-09 21:38:26
..app...ce-i legatul acela de cununii?(vb serios)

mi se pare ca se face ceva cu legaturile de la mort...da' nu bag mana'n foc ca asta este
miss_darine
Postat pe 9 Decembrie 2010 21:51
De la: pusyka11, la data 2010-12-09 19:45:50Buna!
inainte de a va povesti ce mi s-a ghicit intr-o cafea sa va povestesc cate ceva despre viata mea, pentru a face o legatura.
Am o relatie de 5 ani si locuim impreuna. situatia intre noi nu este prea roza. Ne certam foarte des din lucruri copilaresti, pasiune nu exista intre noi, este mai mult o relatie obosita ca dupa 20 de ani de casatorie. Insa nu as putea renunta niciodata la el pentru ca este totul pentru mine, tinem unul la altul extrem de mult.
De ceva timp am cunoscut un barbat de care ma simt ft atrasa, nu stiu daca e dragoste, dar stiu ca ceva acolo exista si mi-as dori extrem de mult o relatie cu el.Din partea lui nu sunt semne, cum nu sunt nici din partea mea pentru ca si el este implicat intr-o relatie serioasa. Nu siu ce simte el pentru mine dar inima imi spune ca nu-i sunt indiferenta. deci sentimentele mele pentru el sunt platonice.
Iar acum revin la partea cu ghicitul:
in urma cu 2 saptamani am fost la o femeie care mi-a ghicit in cafea. Stiu ca este pacat, dar am facut acest lucru din cauza ca mi-a disparut pisica la care tineam ca la ochii din cap si doar atat vroiam sa stiu- ce s-a intamplat cu ea. Depre pisica nu mi-a spus absolut nimic, in schimb mi-a spus unele lucruri care m-au tulburat total. si mi-a spus asa: ca am sa ma despart de prietenul meu pe o data de 8 sau 28 (cel mai probabil 28) pana la sfarsitul anului, ca prietenul meu este o persoana rea, mincinoasa, imi va cere bani, ca in curand se va muta, ca sunt persoane care ne gelozesc, ori pe mine ori pe el, iar lucrurile nu merg atat de bine intre noi. Ca voi cunoste peste 3 saptamani sau 3 luni (de fapt mi a spus ca deja cunosc, dar eu habar nu am cine este persoana) un alt baiat cu initiala I, care este un baiat foarte bun, blond, bogat, care ma iubeste si cu care voi fi foarte fericita. mi-a spus foarte multe lucruri printre care si faptul ca voi primi un cadou.
Majoritatea dintre voi in acest moment credeti ca este pura vrajeala faza cu ghicitul si probabil ati abandonat cititul, dar cadoul deja l-am primit (desi nu ma asteptam la el si nici nu ii acordam prea mare importanta)
iar acum ca sa leg lucrurile spun asa:
prietenul meu intr-adevar este o persoana ft schimbatoare acum se poarta frumos, apoi imediat urat, lucrurile intre noi nu merg asa de bine cum crede lumea, ma minte foarte mult si des, de nici eu nu stiu cand sa-l cred. bani ar avea de unde sa-mi ceara in cazul in care ne-am desparti, de mutat s-ar muta de la mine, iar blondul cu initiala "I" ar putea fi persoana de care ma simt atrasa dar ii cunosc un singur nume iar acesta este Florin...
la sfarsitul intalnirii, femeia mi-a spus cu o mare siguranta: lasa ca ne vom mai vedea noi peste 3 saptamani...
in timpul ghicitului nu reuseam sa leg cu adevarat lucrurile, insa cand am ajuns acasa am inceput sa fac conexiuni...
Nimic nu m-ar face mai nefericita decat o despartire, dar in acelas timp nimic nu m-ar face mai fericita decat o relatie cu Florin
iar in momentul de fata nu mi-a ramas decat sa mai astept ... inca o saptamana... sa vedem...



asa vezi tu casnicia dupa 20 de ani?
Uite, io-s casatorita de aproape 20, dar sa stii ca nu ne certam " des":))))
stem_29
Postat pe 9 Decembrie 2010 21:57
De la: stem_29, la data 2010-12-09 21:57:00

asa vezi tu casnicia dupa 20 de ani?
Uite, io-s casatorita de aproape 20, dar sa stii ca nu ne certam " des":))))

fiecare cu ce-l doare tzuc stem
miss_darine
Postat pe 9 Decembrie 2010 22:06
De la: miss_darine, la data 2010-12-09 22:06:33
De la: stem_29, la data 2010-12-09 21:57:00

asa vezi tu casnicia dupa 20 de ani?
Uite, io-s casatorita de aproape 20, dar sa stii ca nu ne certam " des":))))

fiecare cu ce-l doare tzuc stem



Si eu!
Pai na:)).......tre' sa ma certu cu sotul daca e relatia de ani.
stem_29
Postat pe 9 Decembrie 2010 22:13
De la: kudika195501, la data 2010-12-09 21:38:26
De la: Ionyssa, la data 2010-12-09 20:05:23Haoleu, faraoanco, chiparoaso, hai sa-ti ghiceasca baba in cafea, in bobi, scot argintul viu, leg si dezleg cununii, fac de urat, de apropiere si de despartire :) Nu trebuie sa-mi dai bani, iti ghiceste baba in cafea, ia uiteeeee, uliuuu, ce vaz io acileaaa, un chiparos, care iti cade la asternut la drum de seara.
Nu e pacat sa mergi la ghicitoare, e jaf pe fata. Daca vi la mine intr-o zi, te fac de 1000 de euro cat ai zice...cafea :) Si chiar n-am nicio treaba cu ghicitul :) Hai mah, dati-o incolo de treaba cu sarlatancele voastre. Atat de mare sa fie disperarea incat sa apelam la aceste creaturi agramate care ne iau banii privindu-ne in ochi si pe te miri ce baliverne?

..app...ce-i legatul acela de cununii?(vb serios)


"Legatul cununiilor" e aceea gaselnita pe care o folosesc doamnele care se ocupa cu ghicitul si care merge de minune in cazul fetelor batrane: "gata, ai cununiile legate, de-aia nu te maritasi pana acum, asta e magie neagra chiparoaso, da' las' ca desface baba" :) Dupa care, ti se cer tot felul de "accesorii" pe care faraoanca le foloseste, chipurile, sa te elibereze de blestem. Accesorii deloc de neglijat, cum ar fi bijuterii de aur sau chiar alimente in cantitati industriale. Am vazut un documentar despre chestia asta cu ghicitul si ii cerusera unei domnisoare 10 litri de ulei :), 3 gaini, 5 kile' de sare :))
Ionyssa
Postat pe 9 Decembrie 2010 22:22
De la: pusyka11, la data 2010-12-09 19:45:50Buna!
inainte de a va povesti ce mi s-a ghicit intr-o cafea sa va povestesc cate ceva despre viata mea, pentru a face o legatura.
Am o relatie de 5 ani si locuim impreuna. situatia intre noi nu este prea roza. Ne certam foarte des din lucruri copilaresti, pasiune nu exista intre noi, este mai mult o relatie obosita ca dupa 20 de ani de casatorie. Insa nu as putea renunta niciodata la el pentru ca este totul pentru mine, tinem unul la altul extrem de mult.
De ceva timp am cunoscut un barbat de care ma simt ft atrasa, nu stiu daca e dragoste, dar stiu ca ceva acolo exista si mi-as dori extrem de mult o relatie cu el.Din partea lui nu sunt semne, cum nu sunt nici din partea mea pentru ca si el este implicat intr-o relatie serioasa. Nu siu ce simte el pentru mine dar inima imi spune ca nu-i sunt indiferenta. deci sentimentele mele pentru el sunt platonice.
Iar acum revin la partea cu ghicitul:
in urma cu 2 saptamani am fost la o femeie care mi-a ghicit in cafea. Stiu ca este pacat, dar am facut acest lucru din cauza ca mi-a disparut pisica la care tineam ca la ochii din cap si doar atat vroiam sa stiu- ce s-a intamplat cu ea. Depre pisica nu mi-a spus absolut nimic, in schimb mi-a spus unele lucruri care m-au tulburat total. si mi-a spus asa: ca am sa ma despart de prietenul meu pe o data de 8 sau 28 (cel mai probabil 28) pana la sfarsitul anului, ca prietenul meu este o persoana rea, mincinoasa, imi va cere bani, ca in curand se va muta, ca sunt persoane care ne gelozesc, ori pe mine ori pe el, iar lucrurile nu merg atat de bine intre noi. Ca voi cunoste peste 3 saptamani sau 3 luni (de fapt mi a spus ca deja cunosc, dar eu habar nu am cine este persoana) un alt baiat cu initiala I, care este un baiat foarte bun, blond, bogat, care ma iubeste si cu care voi fi foarte fericita. mi-a spus foarte multe lucruri printre care si faptul ca voi primi un cadou.
Majoritatea dintre voi in acest moment credeti ca este pura vrajeala faza cu ghicitul si probabil ati abandonat cititul, dar cadoul deja l-am primit (desi nu ma asteptam la el si nici nu ii acordam prea mare importanta)
iar acum ca sa leg lucrurile spun asa:
prietenul meu intr-adevar este o persoana ft schimbatoare acum se poarta frumos, apoi imediat urat, lucrurile intre noi nu merg asa de bine cum crede lumea, ma minte foarte mult si des, de nici eu nu stiu cand sa-l cred. bani ar avea de unde sa-mi ceara in cazul in care ne-am desparti, de mutat s-ar muta de la mine, iar blondul cu initiala "I" ar putea fi persoana de care ma simt atrasa dar ii cunosc un singur nume iar acesta este Florin...
la sfarsitul intalnirii, femeia mi-a spus cu o mare siguranta: lasa ca ne vom mai vedea noi peste 3 saptamani...
in timpul ghicitului nu reuseam sa leg cu adevarat lucrurile, insa cand am ajuns acasa am inceput sa fac conexiuni...
Nimic nu m-ar face mai nefericita decat o despartire, dar in acelas timp nimic nu m-ar face mai fericita decat o relatie cu Florin
iar in momentul de fata nu mi-a ramas decat sa mai astept ... inca o saptamana... sa vedem...

haoleuu,chiparoaso ai fost la mama Omida? Fata tu chiar crezi prostiile astea?
Valy90
Postat pe 11 Decembrie 2010 12:42
mah,nush care-i solutia cu prietenul...cu un posibil...viitor prieten(aici zic sa ast sa vezi ce-ti rezerva viitorul.ai stat 5 ani,acum n-oi muri. si sa nu te mai gandesti la "ghicit" ) dar ai fost dulce rau cu " Stiu ca este pacat, dar am facut acest lucru din cauza ca mi-a disparut pisica la care tineam ca la ochii din cap si doar atat vroiam sa stiu- ce s-a intamplat cu ea"
cred k si eu as fii procedat la fel k ultima solutie
ralucutza852001
Postat pe 19 Decembrie 2010 21:02
De la: ralucutza852001, la data 2010-12-19 21:02:52mah,nush care-i solutia cu prietenul...cu un posibil...viitor prieten(aici zic sa ast sa vezi ce-ti rezerva viitorul.ai stat 5 ani,acum n-oi muri. si sa nu te mai gandesti la "ghicit" ) dar ai fost dulce rau cu " Stiu ca este pacat, dar am facut acest lucru din cauza ca mi-a disparut pisica la care tineam ca la ochii din cap si doar atat vroiam sa stiu- ce s-a intamplat cu ea"
cred k si eu as fii procedat la fel k ultima solutie


rea matza!! cum indeamna ea la treburi murdare!
geo_resuscitat
Postat pe 19 Decembrie 2010 21:06
mai sunt 9 zile si ii da papucii the final countdown
miss_darine
Postat pe 19 Decembrie 2010 21:11
De la: miss_darine, la data 2010-12-19 21:11:08 mai sunt 9 zile si ii da papucii the final countdown


taaaaraaam, tararaam tam tam...............

io i-as propune sa se mai duca odata, la aceiasi Mama zatz. adevarata fica a mamei naut si sora cu preasfintita calugarita nescafe!
geo_resuscitat
Postat pe 19 Decembrie 2010 21:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce as putea face? 8 De la: smigal 10 Martie 2009 16:28
CADOU DE VALENTINE'S,ANIVERSARE SI ZI DE NASTERE 1 De la: kudika514482 2 Februarie 2013 11:50
school time...... 22 De la: cinderella 18 Mai 2009 00:58
iubesc doi baieti,ce sa fac? 33 De la: ego71 2 Iulie 2011 13:56
Atunci cand te simti singur/a.... 12 De la: kudika_6067 27 Aprilie 2012 07:03