Setari Cookie-uri

EA varsator si EL fecioara ?

dragoste mare e o relatie perfecta
_dulcik_
Postat pe 6 Mai 2009 22:14
eu sunt de un an si ceva cu el, si ne intelegem bine, intradevar fecioarele sunt foarte critice... dar mie imi spune intodeauna ca.. ma iubeste, ca eu sunt totul pt el.... si se tine intodeauna de cuvant,, e un sot de nota 10, de obicei feciaorele cand vor sa obtina ceva, nu se lasa pana nu obtin.... eu varsator sunt incapatanata si cu idei fixe,,, cea ce el fecioara nu suporta, dar... pana la urma se lasa la mana lui.... fecioarele sunt de casa, au grija de familie, si i-si respecta sotia,, dar daca gresesti fata de el... pa... adik ce scuipa nu linge, iar cand gerseste ai pare f rau,, si cateodata sunt romantici... cel putin cu mine e asa...bafta la toate.... sper sa aveti si voi asa un barbat... feciaorele de obicei nu inseala...
kudika087321
Postat pe 27 Noiembrie 2009 15:13
Carmen te felicit din suflet ca ai reusit sa ai o asemenea relatie cu o fecioara!!!....Eu am suferit cumplit din cauza sotului meu - fecioara. Totul a fost ca un vis ....am crezut ca, in sfarsit, mi-am gasit jumatatea si rostul pe lume. Am trait un vis ireal 2 ani....ATAT.....L-am iubit, stimat, adorat, rasfatat ....de monotonie nu se poate vorbi....sex-foarte fierbinte.....converastii lungi si interasnte. Ce sa mai lungesc !!!! Traiam ca in rai !!!!....pana acum 6 luni cand mi-a spus clar ca vrea sa divortam....ca iubeste pe alta......A fost un pumn in plina figura si din al 9-lea cer am picat direct in cap. Nu ne-am certat odata....bani aveam suficienti.....evident ca banii mei ai fost banii lui....si s-a infruptat din ei cu sarg......Acum vrea acasa...vrea iertarea mea.....de parca mai poate avea asa ceva de la mine. Am suferit cumplit. Dar povestea mea nu se incheie aici......am intalnit alt barbat.....am inceput sa tin la el.....el pare indragostit pana peste cap.......SI AM AFLAT DE CURAND CA ESTE TOT FECIOARAAAAAAAAA..... raul deja s-a produs.....Ce sa fac?.....Imi este teama !!!!!....sa merg inainte?....sa am incredere?....poate fi altfel acum?
yrya
Postat pe 23 Decembrie 2009 19:20
Si eu sunt varsator iar el fecioara!Am trecut prin multe si am luptat enorm pt el!Am renuntat la multe lucruri, mi-am lasat locul de munk , locuinta, pt a venii cu el sa muncesc in germania!Am ajuns sa cred ca nu a meritat.Relatia noastra s-a racit f mult. tot timpul suntem in contradictoriu, am impresia ca nu ne mai leaga nimic.Firea lui f tacuta si rece ma face sa cred acest lucru!Il iubesc enorm dar am si eu nevoie de iubire sa mi se arate din cand in cand!!Sau poate ca nu mai exista din parte lui?Nu stiu ce sa mai cred! Sufar enorm!!
kudika150248
Postat pe 23 Martie 2010 03:46
Buna!Eu sunt varsator si el fecioara...suntem impreuna de 14 ani si casatoriti de aproape 8.Avem un baietel de 3 ani.Suntem fff. bine impreuna si cred ca ca daca iti iubesti partenerul treci peste probleme....Chiar daca astrele nu ne dadeau sanse noi am reusit....sper sa nu vb intr-un ceas rau . Si acum ne sarutam cand pleaca la servici ,cand vine....si de multe ori pe parcursul zilei.....ne spunem TE IUBESC de multe ori si ne imbratisam des.....conteaza mult asta.Noi chiar treceam ca si frati asa de bine semanam si fizic....si de multe ori vreau sa spun ceva si zice el....fara sa apuc sa deschid gura....glumim mult....si ne pasa de familia noastra.Si pe plan sexual incercam sa pastram flacara vie.......mi-a facut niste cadouri de la sex-shop de Ziua Indragostitilor ......Chiar muncim pentru un bebelus.... Sper sa iti mearga si tie la fel
gaby1980
Postat pe 23 Martie 2010 11:46
o relatie intre varsator si fecioara nu are final, fecioara e prea geloasa si posesiva pentru varsator care are nevoia de siguranta si libertate. o spun din propria experienta.... relatia a durat 6 ani..., dar o casatorie nu a fost niciodata sigura pt ca tensiune dintre varsator si fecioara este foarte mare.... eu am tot incercat sa mai dau o sansa si am tot dat dar nu am mai putut sa rezist. nu a meritat efortul, totusi au fost 6 ani, cine ma aude zice ca sunt nebuna, dar experienta m-a maturizat. deci fetelor nu va pierdeti timpul!!!!!! a si era sa uit barbatii fecioara, din punctul meu de vedere, sunt foarte needucati nu au cei 7 ani de acasa.........................
dynna_z
Postat pe 24 Martie 2010 13:07
Intersant...Eu exact asta am apreciat, poate, in primul rand, la "feciorii" pe care i-am cunoscut, educatia si modul lor de a se comporta, aproape ireprosabil. Exact lucrul acesta mi s-a parut aparte si mi-a atras atentia.
Insa, sunt oameni si oameni...
floaredecolt26
Postat pe 24 Martie 2010 20:45
buna
eu sunt varsator si el fecioara
suntem casatoriti de 18 ani ,avem un copil si pot spune ca ne intelegem f ffffff bine
totul a decurs de la sine, chiar daca nu ma crede cineva dar discutii adica certuri nu am avut in toata perioada asta (sper sa nu zic intr0un ceas rau)
este tipul cu picoarele pe pamant, barbat de casa si - mi da multa libertate - ii multumesc din suflet
si nu este gelos

inainte de a-mi cunoaste sotul, am mai vorbit tot cu un barbat fecioara dar care nu era nici pe departe cum este sotul meu -adica pur si simplu nu ne intelegeam deloc

nu va luati neaparat dupa astre cautati persoana cu care simtiti ca va intelegeti si o iubiti
multa bafta
kudika337510
Postat pe 8 Decembrie 2010 10:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
compatibilitate 3 De la: kudika_27795 28 Ianuarie 2013 11:21
La o cafea 21 De la: FAT__FRUMOSSS___ 8 Februarie 2012 11:21
eu fecioara el gemeni 8 De la: angii 21 Februarie 2009 11:39
eu balanta,,,,el fecioara,,,,,, 31 De la: kudika_1034339 19 Octombrie 2018 11:59
Amandoi capricorni 13 De la: ardna_1987 20 Aprilie 2010 11:15