Setari Cookie-uri

Feel Free

wow wow wow(vb cu kyle minogue)....cata sinceritate!
butterly
Postat pe 20 August 2008 22:48
Amice, probabil ca tu te consideri normal;
Eu- si atentie- nus- nici "baba" nici nu trag fete dee..., nici - multe altele din cele ce afirmi tu ca faci ( sua poate eu sun abnormal) nu te consider decat un pusti frustrat;
Stii ce se intampla: can suntem pusti- toti suntem frustrati; Fie ca avem sau nu bani; Frustrarile pot veni din orice; La baieti perioada de pubertate trece mai greu ( eu recunosc- macar dupa ce muzica ascult- n-a trecut nici acum :-)) sau...ma rog- altii ar zice ca am depasit la o varta prea frageda etapele de "discareala' si "house-ereala" si acult "culturi"
Ma rog- pentru tine ( ca tre` sa ma adresea "pe aceeasi lungime de unda"- cel mai bine ar fi ca atunci cand bei sa nu te manifesti;
frate:
Daca ai probleme sexuale- ai 2 variante: ori te duci la :fete" ( evindet daca-ti permite punga) ori- inceric sa -ti convingi colega de clasa ca esti exact ce si-a dorit ea din totdeauna.
Pana acolo insa, mai pune mana pe ceva de citit- mai fa-ti o micro - cultura- si ai sa vezi ca lucrurile nu stau atat de rau; Ce sa vrea o femeie /fata de la tine? Bani- zici ca n-ai; De vorbit elegant- nici atat, de respect- nu cred ca se poate pune problema ( atentie- fetele de obicei se maturizeaza mai repede)
Iti urez mare succes ( o sa ai nevoie)
Cu amicitie....
G_I_JOE
Postat pe 29 August 2008 03:31
PS- sorr pt literele lipsa si pentru cratimele ( am observat una) de asemenea; Incerc o tasstatura noua si am diferente intre taste si tipul de apasare;
Lenovo- rulez :-))
G_I_JOE
Postat pe 29 August 2008 03:33
bate vantu' prin topicul tau...
alexutzab
Postat pe 2 Octombrie 2008 10:22
citez:Nu fitzi femei fratilor! mai dat gata frate! u are the man! adica ce vrei sa spui nu fiti femei misoginule?:) o femeie iti schimba pampersu` cand erai tot plin de kkO la fund asa ca nu`ti mai da aere pe aici.
Amaruie
Postat pe 2 Octombrie 2008 16:21
feel free frate..
butterly
Postat pe 2 Octombrie 2008 18:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog ajutati-ma:D:D:D 29 De la: bursuka 10 Decembrie 2010 21:14
Kitaro 10 De la: Alexandra09 16 Martie 2009 16:17
copilaria lor vs. copilaria noastra 52 De la: ramo_88 7 Martie 2012 16:11
locul si momentul nepotrivit... 11 De la: loveactualy 4 Aprilie 2009 19:10
un vechi si bun prieten....acum amant... 16 De la: maralupu 5 Martie 2009 21:35