Setari Cookie-uri

Ce simtit cand va priviti in oglinda?

Cochetati cu oglinda sau o evitati? Dimineata va priviti atent in oglinda sau evitati pt ca aveti complexe?

Postat pe 28 Iunie 2008 20:11
chiar o evit, sunt plina de complexe
Bubu_uz
Postat pe 3 Iulie 2008 17:31
simt ca ma plictisesc sa ma holbez in ea. La mine e ceva in genul: "Aici e bun, dincoace e bun, gata. Hai mai repede la serviciu ca ajung maine.
amme22
Postat pe 3 Iulie 2008 19:24
oglinda e prietena mea..ma simt f bine in corpul meu cu f mici exceptii,la fata mi-as modifica un pic nasucul in rest toate bune....aaa ma urasc doar atunci cand is prea obosita si adorm fara sa ma demachiez si dimineata ma trezesc cu usoare urme de rimel
Lady_Gaga9
Postat pe 11 Iulie 2008 01:28
Vorbeste draga mai frumos ca se rusineaza fetele astea Vezi ca baga acum "raporteaza abuz de limbaj" Mai sunt si inteligenti precum "ochiul civilizatiei"care vor sa citeasca un forum decent
ramo77
Postat pe 11 Iulie 2008 08:50
ah, da, scuze!
corect era: tragea-mi-aso!

Postat pe 11 Iulie 2008 08:57
Vezi ca se poate?
ramo77
Postat pe 11 Iulie 2008 08:58
geo mama tare modest mai esti! te iubesti, nu gluma...

Postat pe 11 Iulie 2008 09:38
barem io-s sincer sadea, da' despre tine n-auzisi ce ganduri iti trec prin capshor cand oglinda ti-e cea mai buna confidenta. ia sa auzim!!

Postat pe 11 Iulie 2008 10:10
pai daca vrei sa fii iubit mai intai te iubesti tu pe tine insuti......deci geo modestul are si el dreptate!EU PERSON AL CIND MA PRIVESC IN OGLINDA VAD O FEMEIE MULTUMITA DE CEEA CE A REALIZAT IN VIATA!!!!!!!iar frumusetea vine din adincul sufletului meu implinit!

Postat pe 11 Iulie 2008 10:11
pai mi se cam vede pe chip starea din interior.cateodata ma enervez la culme, dar asta e. daca sint trista se vede pe fata mea de la o posta, iar daca si vesele radiez.

Postat pe 11 Iulie 2008 10:17
ah onita, io credeam ca o intrebi "oglinda oglinjoara, cine-i cea mai sexi fata din tara?"
si culmea, iti si raspundea!

Postat pe 11 Iulie 2008 10:28
pai sa stii ca-mi raspunde.

Postat pe 11 Iulie 2008 10:31
geo sexi si frumoasa!!!!!!!!!!!!!!!!!dar e data deja.....dar mai gasim noi la matrimoniale ceva si pentru tine!

Postat pe 11 Iulie 2008 10:45
hmmmm, cam la te-ai gandit!? ca-s curios si nu am noroc la intalnirile oarbe!
de obicei se nimereste sa fie vreo purtatoare de fuste si gaura la purtator cu ceva active la nimfomanie.
plus ca odata m-am intalnit cu una de venise cu oglinda din baie dupa ea si se studia din minunt in minut de ziceai ca-i lipita de oglinda.
deci, cu mila , te rog!

Postat pe 11 Iulie 2008 10:51
naspa situatie mai geo. ai avut noroc ca nu a luato si in pat!

Postat pe 11 Iulie 2008 10:54
Sau te pomeni ca a luat-o? Mai, ca atunci e de rau, dar nu fii necajit, ai sa intalnesti dragostea atunci cand nu te astepti.

Postat pe 15 Iulie 2008 18:23
Care e retardatul narcisist care a deschis acest forum >>>>

Postat pe 13 August 2008 00:18
Bey.......tu esti tampit? esti asa de idiot.......ca,nu-mi vine sa cred ce vad. chiar nu ai inteles ceea ce vrea sa zica? chiar asa de cretin poti fii? sincer:intrebarea e ceva de genul: ce vezi cand te uiti in oglinda,si.........daca esti genul de pers.care stai numa cu ochii in oglinda....... Doamne.....cat de cretin prost si retard sa fii? mi-i se pare mie? sau tu nu te vezi in oglinda? sau pur si simplu nu ai nimic de zis despre tine cand te uiti in oglinda?

Postat pe 14 August 2008 21:17

Postat pe 14 August 2008 21:18
Mie imi place sa ma privesc in oglinda ....nu pt ca mi-ar placea la nebunie sa ma vad , insa pt micile detalii care trebuie puse la punct zilnic si pe care altfel n-as putea sa le depistez ca fiind in neregula...Nu cred ca exista vreo femeie - frumoasa sau mai putin frumoasa - care sa nu se priveasca in vitrina vreunui magazin sau in orice alta oglinda intalnita in drumul ei .
Cand ma vad , sunt multumita ...asta simt...

Postat pe 15 August 2008 09:50
eu...oglinda...avem tangente knd mi se pune pata.....ca in rest...ma plicti sa ma uit in ea..
butterly
Postat pe 20 August 2008 22:44
Nu am o problema in a ma uita in oglinda dimineata ...si petrec ceva timp ca na...demachiere , tonifiere , crema de zi etc... Ceea ce imi place dimineata este ca pielea e foarte fina si intinsa dupa somnic
Kittynelle
Postat pe 24 August 2008 21:18
da, ma uitam in oglinda sa vad daca am mai crescut in brat =))

Postat pe 24 August 2008 22:50
in bratu' drept!?

Postat pe 24 August 2008 23:07
eu in ultima vreme m-am uitat cam mult si cam des in oglinda:))... imi place ce vad shi nu cred k ash schimba ceva la mine in momentul de fatza...poate ash mai da jos inka 3 kg, dar cam atat! :">... ah...shi nu-mi spunetzi k st narcisista! pur shi simplu ma accept asha cum sunt, nu ma supra-apreciez dar nici nu ma sub-apreciez... :D
ankutzikaa
Postat pe 25 August 2008 07:23
De multe ori ma uit in oglinda si incerc sa imi imaginez ca nu ma cunosc. Incerc sa aflu cum ma vad cei din jur. M-am contrazis in liceu cu dna profesoara de romana care imi spunea ca parintii ma cunosc cel mai bine. Eram de parere ca eu sunt cea care ma cunosc cel mai bine. Nimeni nu stie ce gandesc si cum ma comport secunda de secunda. Insa imi place sa cred ca m-am mai maturizat si sunt de parere ca nu stiu absolut nimic despre mine. Iau decizii si reactionez in moduri care ma uimesc. Daca ma descriu, o fac privindu-ma prin ochii celor din jurul meu. Concluzia mea este ca in oglinda vedem de cele mai multe ori ceea ce vrem noi sa vedem nereferindu-ma aici la minore defecte fizice carora noi le oferim mare importanta, in timp ce pe langa cei din jur trec neobservate.
Lacramici
Postat pe 3 Septembrie 2008 04:48
Ma uit in oglinda destul de des in schimb nu sunt o obsedata de ea!!

Postat pe 12 Septembrie 2008 20:13
si eu ma uit destul de des in oglinda mai ales cand sunt undeva sa verific daca machiajul e ok,daca mai trebuie retusat ceva... in schimb cand eram mai junioara cam prin liceu eram obsedata si in timpul orelor ma uitam in oglinda boala asta de la prietena mea ce-a mai buna am luat-o ca eram si colege de banca,si tot timpul ziceam ba eu ba ea:da-mi un pic oglinda dar de cativa ani am trecut de faza asta si ma uit cand si cand dar sa raspund la intrebare ce simt?pai ma iubesc mult pupa-m-as toata de narcisista mica it's a joke

Postat pe 12 Septembrie 2008 20:28
Ce simt cand ma uit in oglinda?pai radiez de fericire asa cum sunt ma iubesc si imi place de mine si in momentele in care nu dorm f mult k doar iubirea e si la bine si la rau
bestiuitza
Postat pe 22 Septembrie 2008 23:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
2 sufletele 4 De la: diana1981 8 Mai 2009 23:07
Ce m-a impresionat.... 456 De la: rondina 6 August 2015 09:12
FETELE HELP, CUM SA IES BASMA CURATA???? 9 De la: pisicuta_trista 1 Mai 2009 10:44
sunt toate frumoase si misto dar ne trb si bani...asa ca hai sa mai facem ceva banuti...un venit pasiv..de care nu trb sa ne batem capul. 3 De la: kudika226898 11 Martie 2011 22:13
PORTRETE LA COMANDAAA....cine vrea? 1 De la: lil_devil 18 Martie 2009 23:59