Setari Cookie-uri

***SOS.....***

Va rog sa-mi raspunde-ti si mie la o intrebare!!!Am nevoie de o parere!!!Plsssssssssssss.......
Ma numesc cristina si de curand am cunoscut un tip superrr;ne intelegem destul de bine;dar intrebarea mea este urmatoarea: Amandoi sunt in zodia sagetator,de fapt suntem nascuti in aceeasi luna si zi,difera doar anul.
Deci,ce parere aveti se potriveste un sagetator cu un sagetator?Sunt compatibilele zodiile?
VA ROG RASPUNDETI-MI SINCER;PLSSSSSS......VA ROGGGGG ;MULTUMESC..... DECI CE PARERE AVETZI? PLSSSS...... ASTEPT AL VOSTRU RASPUNS..... MS MS MS .......

Postat pe 14 August 2008 15:19
Varsta ta spune tot.Numai tu puteai deschide un topic ca asta...Frate dar s-a impanzit forumul de topicuri asemanatoare..Duceti-va draga la o ghicitoare
ramo77
Postat pe 14 August 2008 15:22
bag de seama ca toata lumea are o obsesie cu zodiile si compatibilitatea...dupa parerea mea asta ar trebui sa-ti fie ultima grija.va intelegeti, aveti ce va impartasi, iubiti-va fratilor si lasati prostiile..

Postat pe 14 August 2008 15:27
asta da problema de viata si de moarte!da si tu cautare pe google si vezi ce zic aia la compatibilitate!

Postat pe 14 August 2008 15:27
Sagetator cu Sagetator: încap doua sabii în aceeasi teaca?

Se spune ca, în astfel de cazuri, cei doi sunt destul de asemanantori ca sa nu se contrazica si destul de diferiti ca sa nu se plictiseasca împreuna

Postat pe 20 August 2008 01:36
Cauta pe google! Vei gasi o tona de info despre zodii si compatibilitati! Sau ti-e lene?
Gaby211081
Postat pe 20 August 2008 09:15
cand am vazut mare"SOS" am zis:"mama trebuie sa fie ceva de viata si de moarte o problema care nu mai suporta asteptare" si cand am vazut ce a putut sa scrie fata asta, ce grija avea ea...mi-am dat seama ca unii sau unele sunt rupte/ii de realitate dar grav de tot..ma nene nu sunteti normali..te intelegi cu omu..ce te mai intereseaza de Mercur daca e retrograd ..de Venus sau mai stiu ce..reveniti-va..
andreea_m3l
Postat pe 20 August 2008 12:55

nu pot sa cred ca asta-i un topic...
n-am cuvinte!>....
Anissia27
Postat pe 20 August 2008 13:03
VA ROG FRUMOS ...imi spune si mie cineva daca relatia pesti-rac este compatibila ?

hai, nu fiti rele , raspundeti-mi rapid sa stiu daca-i daca papucii racului cu care sunt de 2 ani
iris_4_ever
Postat pe 20 August 2008 13:05
pai cum intrebarea este la "moda" ma gandesc ca asa fi la moda...
si daca tot va intelegeti superr bine..ma intreb ce rost mai are sa citesti horoscopul?asta asa ca sa te afli in treaba?sa stai sa il analizezi si mai mult?sa cauti motive..

pt iris : draga mea io zic sa nu ii dai papucii ci sa il gatesti
beem
Postat pe 20 August 2008 13:51
please pleaseeeeeeeeeee....ajutati-maaaaaa!
am cunoscut o varsatoare si ma intreb daca relatia poate sa mearga sau scartie din balamaleeeeeeeeeee?
mentionez in subsol ca si io sunt varsatoooor!
va rooooog! pleaseeeeeeeeeeeee! nu ma tineti in intuneeeeeriiiiic!!! vreau sa stiuuuuuuuuuuuu!!! merge doi varsatoooori!!?
in conformitate cu dreptu' la cunoastere, va ordon sa ma ajutati!! altfel voi baga numa' horoscoape naspa!

Postat pe 20 August 2008 13:57
am uitat elementele cheie.

pupici pupici...hai luati de aici..pupici.....ms ms ms ms

Postat pe 20 August 2008 13:58

Postat pe 20 August 2008 14:02
De la: geo32, la data 2008-08-20 13:57:02please pleaseeeeeeeeeee....ajutati-maaaaaa!
am cunoscut o varsatoare si ma intreb daca relatia poate sa mearga sau scartie din balamaleeeeeeeeeee?
mentionez in subsol ca si io sunt varsatoooor!
va rooooog! pleaseeeeeeeeeeeee! nu ma tineti in intuneeeeeriiiiic!!! vreau sa stiuuuuuuuuuuuu!!! merge doi varsatoooori!!?
in conformitate cu dreptu' la cunoastere, va ordon sa ma ajutati!! altfel voi baga numa' horoscoape naspa!


ce mai sufera unii cu capu' mai nene si altii ii tin trena...da tu in subsol esti varsator ....da la mansarda ce esti? dus cu pluta nu?
beem
Postat pe 20 August 2008 14:11
De la: geo32, la data 2008-08-20 13:57:02please pleaseeeeeeeeeee....ajutati-maaaaaa!
am cunoscut o varsatoare si ma intreb daca relatia poate sa mearga sau scartie din balamaleeeeeeeeeee?
mentionez in subsol ca si io sunt varsatoooor!
va rooooog! pleaseeeeeeeeeeeee! nu ma tineti in intuneeeeeriiiiic!!! vreau sa stiuuuuuuuuuuuu!!! merge doi varsatoooori!!?
in conformitate cu dreptu' la cunoastere, va ordon sa ma ajutati!! altfel voi baga numa' horoscoape naspa!

Ce tare esti mai geo32 Am murit de ras
ramo77
Postat pe 20 August 2008 14:18
geo te rog frumos stai la rand ok ?
eu am fost prima si tin sa mi se raspunda mie primda data , nu-s multumita cu raspunsul ala in doi peri ...auzi tu , sa-l gatesc ...pai iti dai seama ca tre sa pun de-o petrecere ca sa pot consuma un rac la 1.80 cm si 75 kg ?

Numai de petreceri nu am eu chef acum
iris_4_ever
Postat pe 20 August 2008 15:10
Hai si nu mai fiti asa de rai.E si ea mica...Ce conteaza zodiile, chiar crezi in prostii de astea? vad ca multa lume e preocupata de zodie si daca sunt compatibili! Lasati prostiile astea!important e sa va intelegeti bine.
raluca_sarbu
Postat pe 20 August 2008 15:21
parca toata lumeas e obsedata de zodii....eu nu cred in asa cv...citesc horoscop[ul dar doar de curiozitate....important e sa va completati....sa va intelegeti bn......si sa va iubiti...lasati zodiile
butterly
Postat pe 20 August 2008 21:44
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-20 15:10:35geo te rog frumos stai la rand ok ?
eu am fost prima si tin sa mi se raspunda mie primda data , nu-s multumita cu raspunsul ala in doi peri ...auzi tu , sa-l gatesc ...pai iti dai seama ca tre sa pun de-o petrecere ca sa pot consuma un rac la 1.80 cm si 75 kg ?

Numai de petreceri nu am eu chef acum


da de ce tre sa dai party?si de ce tre sa il imparti?eu l-as imparti in parti egale si l-as consuma in timp .da da da stiu egoista
beem
Postat pe 21 August 2008 07:07
De la: oranjada, la data 2008-08-21 07:07:38
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-20 15:10:35geo te rog frumos stai la rand ok ?
eu am fost prima si tin sa mi se raspunda mie primda data , nu-s multumita cu raspunsul ala in doi peri ...auzi tu , sa-l gatesc ...pai iti dai seama ca tre sa pun de-o petrecere ca sa pot consuma un rac la 1.80 cm si 75 kg ?

Numai de petreceri nu am eu chef acum


da de ce tre sa dai party?si de ce tre sa il imparti?eu l-as imparti in parti egale si l-as consuma in timp .da da da stiu egoista


Io nu-s egoista deloc
iris_4_ever
Postat pe 21 August 2008 19:14
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-21 19:14:52
De la: oranjada, la data 2008-08-21 07:07:38
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-20 15:10:35geo te rog frumos stai la rand ok ?
eu am fost prima si tin sa mi se raspunda mie primda data , nu-s multumita cu raspunsul ala in doi peri ...auzi tu , sa-l gatesc ...pai iti dai seama ca tre sa pun de-o petrecere ca sa pot consuma un rac la 1.80 cm si 75 kg ?

Numai de petreceri nu am eu chef acum


da de ce tre sa dai party?si de ce tre sa il imparti?eu l-as imparti in parti egale si l-as consuma in timp .da da da stiu egoista


Io nu-s egoista deloc

bine atunci cand ne inviti la masa?:P
beem
Postat pe 22 August 2008 09:41
Acum, ca au trecut 2 luni, sunt taaaare curioasa cum a decurs relatia saget-saget.
A meritat studiul sau nu?
WTF o viata avem....
_iluzie_
Postat pe 22 Octombrie 2008 11:28
Si eu care credeam ca ai vreo problema importanta...
Sunt o gramada de site-uri cu zodii, nu ne intreba pe noi ca niciuna nu e, din cate stiu eu, mama omida...
ramo_88
Postat pe 18 Decembrie 2008 17:04
VA ROG FRUMOS ...imi spune si mie cineva daca relatia pesti-rac este compatibila ?

hai, nu fiti rele , raspundeti-mi rapid sa stiu daca-i daca papucii racului cu care sunt de 2 ani

iris eu zik sa-i dai papucii,nu o sa mearga niciodata relatia voastra,pai iti dai seama pesti si rac?! va muscati,nu,nu,clar nu! lasa racu sa plece:),era o gluma,sper sa nu te superi
angel_05
Postat pe 18 Mai 2009 16:08
please pleaseeeeeeeeeee....ajutati-maaaaaa!
am cunoscut o varsatoare si ma intreb daca relatia poate sa mearga sau scartie din balamaleeeeeeeeeee?
mentionez in subsol ca si io sunt varsatoooor!
va rooooog! pleaseeeeeeeeeeeee! nu ma tineti in intuneeeeeriiiiic!!! vreau sa stiuuuuuuuuuuuu!!! merge doi varsatoooori!!?
in conformitate cu dreptu' la cunoastere, va ordon sa ma ajutati!! altfel voi baga numa' horoscoape naspa!

haide geo sa-ti raspund si tie,nu te mai tinem aici in intuneric,iti spun eu din start k nu o sa mearga :)) deci,nici macar sa nu incerci k o varsatoare:)) da???cine naiba stie ce-o iesi :)) era o gluma si la tine, ca sa nu te superi :)
angel_05
Postat pe 18 Mai 2009 16:11
draguto cand am vazut SOS am zis ca cine stie ce pb grava ai si cand am citit...mai lasati naiba horoscoapele si zodiile! dak voi va intelegeti este ok,nu trebuie sa vezi u scris undeva ca faceti cuplul perfect...
angel_05
Postat pe 18 Mai 2009 16:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu sagetator el gemeni??? 3 De la: kudy12 16 Iulie 2009 11:42
Cine stie sa imi spuna ce preturi au rochiile Laurei Oltean? 6 De la: Andreea_Zaya 18 August 2009 13:06
Rochita din saten cu aplicatie din dantela pe spate 1 De la: Lacatus_Mihaela_Roxana 3 Noiembrie 2011 01:03
DESPRE FOND DE TEN 2 De la: NicoNicco 5 Iunie 2010 10:38
Rochie neagra 9 De la: yumalai 5 Iunie 2010 16:10