***SOS.....***

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent ***SOS.....***: (5 din 1 vot)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Va rog sa-mi raspunde-ti si mie la o intrebare!!!Am nevoie de o parere!!!Plsssssssssssss.......
Ma numesc cristina si de curand am cunoscut un tip superrr;ne intelegem destul de bine;dar intrebarea mea este urmatoarea: Amandoi sunt in zodia sagetator,de fapt suntem nascuti in aceeasi luna si zi,difera doar anul.
Deci,ce parere aveti se potriveste un sagetator cu un sagetator?Sunt compatibilele zodiile?
VA ROG RASPUNDETI-MI SINCER;PLSSSSSS......VA ROGGGGG ;MULTUMESC..... DECI CE PARERE AVETZI? PLSSSS...... ASTEPT AL VOSTRU RASPUNS..... MS MS MS .......
Raporteaza abuz de limbaj
ramo77 Avatarul lui ramo77

478 mesaje

Varsta ta spune tot.Numai tu puteai deschide un topic ca asta...Frate dar s-a impanzit forumul de topicuri asemanatoare..Duceti-va draga la o ghicitoare
Prostii par conceputi pe cale artificiala, Ca sunt multi ai dracu' si n-au nici o boala...

1 mesaj

bag de seama ca toata lumea are o obsesie cu zodiile si compatibilitatea...dupa parerea mea asta ar trebui sa-ti fie ultima grija.va intelegeti, aveti ce va impartasi, iubiti-va fratilor si lasati prostiile..

1 mesaj

asta da problema de viata si de moarte!da si tu cautare pe google si vezi ce zic aia la compatibilitate!

1 mesaj

Sagetator cu Sagetator: Óncap doua sabii Ón aceeasi teaca?

Se spune ca, Ón astfel de cazuri, cei doi sunt destul de asemanantori ca sa nu se contrazica si destul de diferiti ca sa nu se plictiseasca Ómpreuna
Gaby211081 Avatarul lui Gaby211081

125 mesaje
Oras: bucuresti

Cauta pe google! Vei gasi o tona de info despre zodii si compatibilitati! Sau ti-e lene?
andreea_m3l Avatarul lui andreea_m3l

2 mesaje

cand am vazut mare"SOS" am zis:"mama trebuie sa fie ceva de viata si de moarte o problema care nu mai suporta asteptare" si cand am vazut ce a putut sa scrie fata asta, ce grija avea ea...mi-am dat seama ca unii sau unele sunt rupte/ii de realitate dar grav de tot..ma nene nu sunteti normali..te intelegi cu omu..ce te mai intereseaza de Mercur daca e retrograd ..de Venus sau mai stiu ce..reveniti-va..
Anissia27 Avatarul lui Anissia27

391 mesaje
Oras: timisoara

nu pot sa cred ca asta-i un topic...
n-am cuvinte!>....
Oana 2704
iris_4_ever Avatarul lui iris_4_ever

6666 mesaje

VA ROG FRUMOS ...imi spune si mie cineva daca relatia pesti-rac este compatibila ?

hai, nu fiti rele , raspundeti-mi rapid sa stiu daca-i daca papucii racului cu care sunt de 2 ani
Fosta membra Kudika.ro
pai cum intrebarea este la "moda" ma gandesc ca asa fi la moda...
si daca tot va intelegeti superr bine..ma intreb ce rost mai are sa citesti horoscopul?asta asa ca sa te afli in treaba?sa stai sa il analizezi si mai mult?sa cauti motive..

pt iris : draga mea io zic sa nu ii dai papucii ci sa il gatesti

1 mesaj

please pleaseeeeeeeeeee....ajutati-maaaaaa!
am cunoscut o varsatoare si ma intreb daca relatia poate sa mearga sau scartie din balamaleeeeeeeeeee?
mentionez in subsol ca si io sunt varsatoooor!
va rooooog! pleaseeeeeeeeeeeee! nu ma tineti in intuneeeeeriiiiic!!! vreau sa stiuuuuuuuuuuuu!!! merge doi varsatoooori!!?
in conformitate cu dreptu' la cunoastere, va ordon sa ma ajutati!! altfel voi baga numa' horoscoape naspa!

1 mesaj

am uitat elementele cheie.

pupici pupici...hai luati de aici..pupici.....ms ms ms ms

1 mesaj

Fosta membra Kudika.ro
De la: geo32, la data 2008-08-20 13:57:02please pleaseeeeeeeeeee....ajutati-maaaaaa!
am cunoscut o varsatoare si ma intreb daca relatia poate sa mearga sau scartie din balamaleeeeeeeeeee?
va rooooog! pleaseeeeeeeeeeeee! nu ma tineti in intuneeeeeriiiiic!!! vreau sa stiuuuuuuuuuuuu!!! merge doi varsatoooori!!?
in conformitate cu dreptu' la cunoastere, va ordon sa ma ajutati!! altfel voi baga numa' horoscoape naspa!

ce mai sufera unii cu capu' mai nene si altii ii tin trena...da tu in subsol esti varsator ....da la mansarda ce esti? dus cu pluta nu?
ramo77 Avatarul lui ramo77

478 mesaje

De la: geo32, la data 2008-08-20 13:57:02please pleaseeeeeeeeeee....ajutati-maaaaaa!

Ce tare esti mai geo32 Am murit de ras
Prostii par conceputi pe cale artificiala, Ca sunt multi ai dracu' si n-au nici o boala...

6666 mesaje

geo te rog frumos stai la rand ok ?
eu am fost prima si tin sa mi se raspunda mie primda data , nu-s multumita cu raspunsul ala in doi peri ...auzi tu , sa-l gatesc ...pai iti dai seama ca tre sa pun de-o petrecere ca sa pot consuma un rac la 1.80 cm si 75 kg ?

Numai de petreceri nu am eu chef acum
raluca_sarbu Avatarul lui raluca_sarbu

72 mesaje

Hai si nu mai fiti asa de rai.E si ea mica...Ce conteaza zodiile, chiar crezi in prostii de astea? vad ca multa lume e preocupata de zodie si daca sunt compatibili! Lasati prostiile astea!important e sa va intelegeti bine.
Fosta membra Kudika.ro
parca toata lumeas e obsedata de zodii....eu nu cred in asa cv...citesc horoscop[ul dar doar de curiozitate....important e sa va completati....sa va intelegeti bn......si sa va iubiti...lasati zodiile
Toti ne luam usor locul in societate Unii-au dat la facultate, altii-n cap la bloc in spate Prea multe tentatii, prea putini bani In loc sa-ti iei o slujba iei in tribunale ani Din toata agitatia si scandalul din liceu Ai un gol din ce in ce mai mare-n jurul tau Tot mai multe telefoane ocupate, Tot mai multe fete intristate In loc de rasete auzi tipete si te feresti Te-ntrebi daca asa se-ntampla atunci cand cresti...???
Fosta membra Kudika.ro
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-20 15:10:35geo te rog frumos stai la rand ok ?
eu am fost prima si tin sa mi se raspunda mie primda data , nu-s multumita cu raspunsul ala in doi peri ...auzi tu , sa-l gatesc ...pai iti dai seama ca tre sa pun de-o petrecere ca sa pot consuma un rac la 1.80 cm si 75 kg ?

da de ce tre sa dai party?si de ce tre sa il imparti?eu l-as imparti in parti egale si l-as consuma in timp .da da da stiu egoista

6666 mesaje

De la: oranjada, la data 2008-08-21 07:07:38
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-20 15:10:35geo te rog frumos stai la rand ok ?

da de ce tre sa dai party?si de ce tre sa il imparti?eu l-as imparti in parti egale si l-as consuma in timp .da da da stiu egoista

Io nu-s egoista deloc
Fosta membra Kudika.ro
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-21 19:14:52
De la: oranjada, la data 2008-08-21 07:07:38

Io nu-s egoista deloc

bine atunci cand ne inviti la masa?:P
_iluzie_ Avatarul lui _iluzie_

930 mesaje

Acum, ca au trecut 2 luni, sunt taaaare curioasa cum a decurs relatia saget-saget.
A meritat studiul sau nu?
WTF o viata avem....
'Natura umana tinde sa vada lucrurile pe care se astepta sa le vada...!"
ramo_88 Avatarul lui ramo_88

270 mesaje

Si eu care credeam ca ai vreo problema importanta...
Sunt o gramada de site-uri cu zodii, nu ne intreba pe noi ca niciuna nu e, din cate stiu eu, mama omida...
Exista iubiri care nu mor niciodata!Pacat ca nu intre oameni...
Fosta membra Kudika.ro
VA ROG FRUMOS ...imi spune si mie cineva daca relatia pesti-rac este compatibila ?

hai, nu fiti rele , raspundeti-mi rapid sa stiu daca-i daca papucii racului cu care sunt de 2 ani

iris eu zik sa-i dai papucii,nu o sa mearga niciodata relatia voastra,pai iti dai seama pesti si rac?! va muscati,nu,nu,clar nu! lasa racu sa plece:),era o gluma,sper sa nu te superi
Fosta membra Kudika.ro
please pleaseeeeeeeeeee....ajutati-maaaaaa!

haide geo sa-ti raspund si tie,nu te mai tinem aici in intuneric,iti spun eu din start k nu o sa mearga :)) deci,nici macar sa nu incerci k o varsatoare:)) da???cine naiba stie ce-o iesi :)) era o gluma si la tine, ca sa nu te superi :)
Fosta membra Kudika.ro
draguto cand am vazut SOS am zis ca cine stie ce pb grava ai si cand am citit...mai lasati naiba horoscoapele si zodiile! dak voi va intelegeti este ok,nu trebuie sa vezi u scris undeva ca faceti cuplul perfect...