Setari Cookie-uri

ce sa cred?

imi spune ca nu sunt buna ca amanta dupa ce vreu sa pun capat "relatiei"sau ca nu stiu sa fac fata acestei situatii...el are pe altcineva,noi am fost impreuna anul trecut...sa combinat cu actuala dupa ce ne am certat,eu eram plecata din localitate am pastrat legatura cu el prin telefon habar nu aveam ca are pe alta am aflat dupa ce m am culcat cu el ((((((((((((( si asa am continuat sa ne intalnim pe ascuns pana n am mai rezistat sa fiu a doua....azi imi spune ca nu sunt buna...... voi ce parare aveti?astept sfaturi ms
happ
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:13
da-i papucii cat poti de repede
kitty_krieger
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:15
cere o a doua opinie
iris_4_ever
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:43
Cred ca te-a folosit.Stiu ca doare, dar daca te consoleaza nici pe oficiala nu o apreciaza prea mult. Primul pas l-ai facut cand i-ai spus sa aleaga.Ca sa fi respectata, trebuie sa te respecti tu prima.Capul sus...nu merita!
alexandra0810
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:46
ori nu exista compatibilitate sexuala intre voi ori este un tip caruia ii place sa mai schimbe "peisajul" din chind in chind ..... oricare din situatii nu te avantajaza asa ca ignora-l si fa-ti o viata a ta ... ai o virsta
ca esti buna sau nu ....... asta e o chestie relativa si tine de gustul omului si de compatibilitatea intre oameni
bafta in viata care sper sa o incepi de acum inainte ........ evident cu altul
poparemus_a
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:53
hmm eu zic sa mergi innainte si sa-ti vezi de viata ta ca e mai bine ptr amundoi
sirena22
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:57
Mah copii , voi nu ati citit faptul ca inainte au fost iubiti de o dati inainte cu incopatibilitatea asta ?
NU e buna ca amanta dar ca iubita era buna .....

Happ draguta , vorba aia cum iti asterni asa dormi iti spune ceva sau te lasa rece ?
Cum pana mea ai acceptat sa iesi pe ascuns cu el de vreme ce el era iubitul tau ?
S-a combinat cu alta pe vremea cand erati certati , de acord dar nu te stresai deloc la ideea ca pe tine doar te ....tine de amanta ca sa nu ma exprim altfel ?

Si acum cand afla ca vrei mai mult nici macar ca amanta nu esti buna .....asculta sfatul meu si cere o a doua opinie ca mai ai un pic si incepi sa crezi ca tipul are dreptate daca te-ai apucat sa ne intrebi ce parere avem
bafta
iris_4_ever
Postat pe 24 Ianuarie 2009 13:19
Iris ...... din cite inteleg eu ei s-au culcat prima data dupa ce s-au impacat si dupa ce el avea o relatie cu a doua .......
poparemus_a
Postat pe 24 Ianuarie 2009 13:39
De la: poparemus_a, la data 2009-01-24 13:39:19Iris ...... din cite inteleg eu ei s-au culcat prima data dupa ce s-au impacat si dupa ce el avea o relatie cu a doua .......


Imposibil ....adica ar fi prea de tot sa fie adevarat asa ca ...tre sa fie ca mine

Au avut o relatie , au avut contacte sexuale pe durata relatiei ...s-au despartit si de abia dupa ce a avut iar contact cu el a aflat de existenta celeilalte fete !
iris_4_ever
Postat pe 24 Ianuarie 2009 13:48
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-24 13:48:34
De la: poparemus_a, la data 2009-01-24 13:39:19Iris ...... din cite inteleg eu ei s-au culcat prima data dupa ce s-au impacat si dupa ce el avea o relatie cu a doua .......


Imposibil ....adica ar fi prea de tot sa fie adevarat asa ca ...tre sa fie ca mine

Au avut o relatie , au avut contacte sexuale pe durata relatiei ...s-au despartit si de abia dupa ce a avut iar contact cu el a aflat de existenta celeilalte fete !





Orice ar fi tre sa fie ca tine ....... esti femeie, iar eu sunt constient .... :)))))
poparemus_a
Postat pe 24 Ianuarie 2009 13:54
De la: poparemus_a, la data 2009-01-24 13:54:33
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-24 13:48:34
De la: poparemus_a, la data 2009-01-24 13:39:19Iris ...... din cite inteleg eu ei s-au culcat prima data dupa ce s-au impacat si dupa ce el avea o relatie cu a doua .......


Imposibil ....adica ar fi prea de tot sa fie adevarat asa ca ...tre sa fie ca mine

Au avut o relatie , au avut contacte sexuale pe durata relatiei ...s-au despartit si de abia dupa ce a avut iar contact cu el a aflat de existenta celeilalte fete !





Orice ar fi tre sa fie ca tine ....... esti femeie, iar eu sunt constient .... :)))))


Nu numai ca sunt femeie dar este foarte logic rationamentul meu .

Daca ar fi fost la primul contact ....fata nu ar fi acceptat sa o faca pe ascuns....sau o fi logica mea gresita ?
Clar nu , deminitatea nu ar fi lasat-o....clar , au avut si alte contacte
iris_4_ever
Postat pe 24 Ianuarie 2009 14:00
Iris ........ rationamentul tau e perfect sanatos si normal poate al ei nu sau macar modul de exprimare, din care se daduce cu totul altceva : "am pastrat legatura cu el prin telefon habar nu aveam ca are pe alta am aflat dupa ce m am culcat cu el ((((((((((((( si asa am continuat sa ne intalnim pe ascuns pana n am mai rezistat sa fiu a doua....azi imi spune ca nu sunt buna...... "
poparemus_a
Postat pe 24 Ianuarie 2009 14:04
De la: poparemus_a, la data 2009-01-24 14:04:51Iris ........ rationamentul tau e perfect sanatos si normal poate al ei nu sau macar modul de exprimare


Exact , eu consider ca e doar o greseala de exprimare ,chiar nu vreau sa cred ca face parte din categoria femeilor pe care nu le respect!
iris_4_ever
Postat pe 24 Ianuarie 2009 14:25
De la: happ, la data 2009-01-24 12:13:46 imi spune ca nu sunt buna ca amanta dupa ce vreu sa pun capat "relatiei"sau ca nu stiu sa fac fata acestei situatii...el are pe altcineva,noi am fost impreuna anul trecut...sa combinat cu actuala dupa ce ne am certat,eu eram plecata din localitate am pastrat legatura cu el prin telefon habar nu aveam ca are pe alta am aflat dupa ce m am culcat cu el ((((((((((((( si asa am continuat sa ne intalnim pe ascuns pana n am mai rezistat sa fiu a doua....azi imi spune ca nu sunt buna...... voi ce parare aveti?astept sfaturi ms



iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hatttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeee AMANTELE...................SA MA IETRE DZEU........DA VOI AMANTELE SUNTETI O EROARE...
nirvana_cukramel
Postat pe 8 Februarie 2009 00:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Compatibilitate taur-balanta 1 De la: MissPotter 30 Noiembrie 2009 08:47
intrebare de sarbatori 6 De la: yumalai 29 Iunie 2009 08:19
:-s 20 De la: Cassey 17 Mai 2009 18:20
Important!!!!!!!! Tks 5 De la: _dulcik_ 23 Aprilie 2009 11:09
intrebare 18 De la: Na2am 12 Septembrie 2008 19:56