Setari Cookie-uri

Prietenul meu vrea sa facem dragoste prea des???

De la: don_scarlatt, la data 2008-10-30 22:45:23
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-29 04:27:16au mama mea de 3 ori in 24 de ore e fff mult cum rezisti?un adevarat fenomen...scuza-mi ironia ...stiieu cred un lucru daca nu-ti place ii spuneai NU si gata dar si pe tine te manca de stai asa ca nu te plange ....mai ales daca te si simti bine baga mare pana la 7.8 poate 10 la 24 de ore mai ai ....LASA sa bage bine ca are unde


bei, frate, ase vorbeste un teolog? si te-ai mai si suparat cand ti-am zis ca suntem frati si ca supsesi la tata si eu la mama....

lasa sa bage bine ca are unde???? sa mori tu.... da' de unde stii????



ma sa imi su gi P u l a cine p u | a mea te-a invitat pe tine la discutie vb cum mi se s c oaloa si atata timp cat nu esti intrebat nu vb....idi nahui bleat.
mickyyo_parintele
Postat pe 31 Octombrie 2008 01:33
exista topic pt injuraturi !

Postat pe 31 Octombrie 2008 01:48
De la: Georgia99, la data 2008-10-31 01:48:45exista topic pt injuraturi !
]



draga mea u poate ai mai vazut postari ale mele pana nu sunt jignit nu supar.... decat cu parere despre sb dar nu asa ca i sa ridiucat domnului nivelu sa imi spuna ca sug de la tata....
mickyyo_parintele
Postat pe 31 Octombrie 2008 02:05
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-31 01:33:48
De la: don_scarlatt, la data 2008-10-30 22:45:23
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-29 04:27:16au mama mea de 3 ori in 24 de ore e fff mult cum rezisti?un adevarat fenomen...scuza-mi ironia ...stiieu cred un lucru daca nu-ti place ii spuneai NU si gata dar si pe tine te manca de stai asa ca nu te plange ....mai ales daca te si simti bine baga mare pana la 7.8 poate 10 la 24 de ore mai ai ....LASA sa bage bine ca are unde


bei, frate, ase vorbeste un teolog? si te-ai mai si suparat cand ti-am zis ca suntem frati si ca supsesi la tata si eu la mama....

lasa sa bage bine ca are unde???? sa mori tu.... da' de unde stii????



ma sa imi su gi P u l a cine p u | a mea te-a invitat pe tine la discutie vb cum mi se s c oaloa si atata timp cat nu esti intrebat nu vb....idi nahui bleat.


Tot dobitoc ai ramas marlan :))
Pierdut_in_lume
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:54
De la: Pierdut_in_lume, la data 2008-10-31 13:54:25
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-31 01:33:48
De la: don_scarlatt, la data 2008-10-30 22:45:23
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-29 04:27:16au mama mea de 3 ori in 24 de ore e fff mult cum rezisti?un adevarat fenomen...scuza-mi ironia ...stiieu cred un lucru daca nu-ti place ii spuneai NU si gata dar si pe tine te manca de stai asa ca nu te plange ....mai ales daca te si simti bine baga mare pana la 7.8 poate 10 la 24 de ore mai ai ....LASA sa bage bine ca are unde


bei, frate, ase vorbeste un teolog? si te-ai mai si suparat cand ti-am zis ca suntem frati si ca supsesi la tata si eu la mama....

lasa sa bage bine ca are unde???? sa mori tu.... da' de unde stii????



ma sa imi su gi P u l a cine p u | a mea te-a invitat pe tine la discutie vb cum mi se s c oaloa si atata timp cat nu esti intrebat nu vb....idi nahui bleat.


Tot dobitoc ai ramas marlan :))




sa o marlesc pe mata ma l a b a r ereditar....
mickyyo_parintele
Postat pe 1 Noiembrie 2008 02:00
Observ ca exista si sfatul sa vorbesti cu el ...

... ar fi o greseala sa ii spui ca vrei sa faci sex cu el mai rar... ar simti ca nu il doresti, s-ar simti respins ...si de fiecare data cand ar face dragoste cu tine ar simti ca poate tu o faci doar pentru el

sa nu ii spui ... e o greseala care va poate ruina relatia.

In alta ordine de idei ... remarc vesnicul gand al fetelor "oare nu se foloseste de mine ?" ... si ma amuz teribil.

Atat timp cat vei gandi asa ...nu va iesi nimic din relatia voastra.
florinbb
Postat pe 2 Noiembrie 2008 10:01
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-11-01 02:00:29
De la: Pierdut_in_lume, la data 2008-10-31 13:54:25
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-31 01:33:48
De la: don_scarlatt, la data 2008-10-30 22:45:23
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-29 04:27:16au mama mea de 3 ori in 24 de ore e fff mult cum rezisti?un adevarat fenomen...scuza-mi ironia ...stiieu cred un lucru daca nu-ti place ii spuneai NU si gata dar si pe tine te manca de stai asa ca nu te plange ....mai ales daca te si simti bine baga mare pana la 7.8 poate 10 la 24 de ore mai ai ....LASA sa bage bine ca are unde


bei, frate, ase vorbeste un teolog? si te-ai mai si suparat cand ti-am zis ca suntem frati si ca supsesi la tata si eu la mama....

lasa sa bage bine ca are unde???? sa mori tu.... da' de unde stii????



ma sa imi su gi P u l a cine p u | a mea te-a invitat pe tine la discutie vb cum mi se s c oaloa si atata timp cat nu esti intrebat nu vb....idi nahui bleat.


Tot dobitoc ai ramas marlan :))




sa o marlesc pe mata ma l a b a r ereditar....

Ciocul mic :D nu stii nimic
Pierdut_in_lume
Postat pe 2 Noiembrie 2008 13:20
De la: Pierdut_in_lume, la data 2008-11-02 13:20:10
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-11-01 02:00:29
De la: Pierdut_in_lume, la data 2008-10-31 13:54:25
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-31 01:33:48
De la: don_scarlatt, la data 2008-10-30 22:45:23
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-29 04:27:16au mama mea de 3 ori in 24 de ore e fff mult cum rezisti?un adevarat fenomen...scuza-mi ironia ...stiieu cred un lucru daca nu-ti place ii spuneai NU si gata dar si pe tine te manca de stai asa ca nu te plange ....mai ales daca te si simti bine baga mare pana la 7.8 poate 10 la 24 de ore mai ai ....LASA sa bage bine ca are unde


bei, frate, ase vorbeste un teolog? si te-ai mai si suparat cand ti-am zis ca suntem frati si ca supsesi la tata si eu la mama....

lasa sa bage bine ca are unde???? sa mori tu.... da' de unde stii????



ma sa imi su gi P u l a cine p u | a mea te-a invitat pe tine la discutie vb cum mi se s c oaloa si atata timp cat nu esti intrebat nu vb....idi nahui bleat.


Tot dobitoc ai ramas marlan :))




sa o marlesc pe mata ma l a b a r ereditar....

Ciocul mic :D nu stii nimic



ma cuc vezi-ti de treaba ta pe bune mi se face scarba cand te vad pe aici....lasa-te esti de nimic....bomboclat.
mickyyo_parintele
Postat pe 2 Noiembrie 2008 17:50
1. baieti, lasati-o moarta, am invatat deja toate cuvintele tari din vocabular, daca nu veniti cu ceva nou m-are rost!
2. vad ca fata care a deschis discutia n-a mai postat nimic, dupa ce s-a mutat cu superman; oricum, daca ceva merge rau eu una ma ofer sa-l iau intr-un concediu, nu de alta dar vreau sa vad si eu specimenu' care presteaza de 3 ori pe zi, 21 de zile la rand (zile lucratoare, ca la codul muncii) si sper ca mai mult de trei minute pe partida!; asta cand naiba o mai incarca?!?!? si ma mai roade si invidia cand ma gandesc la siluetele lor

Postat pe 4 Noiembrie 2008 04:28
n-are* nu m-are; simt nevoia sa rectific greseala, altfel se trezeste careva sa ma ia la ... ca ma bag in discutie si nici nu stiu sa scriu corect romaneste!

Postat pe 4 Noiembrie 2008 04:31
DRAGA CRIS....METODA E SAL LASI SA-SI CAUTE UNA CARE POATE MAI MULT SAU SAL LASI SA-SI MAI FACA UNA. CONSIDERA-TE DORITA NU FOLOSITA .... SPER CA MULT INSEAMNA PENTRU TINE DE LA 6 NR IN SUS PE ZI... MULTE NUMERE IN CONTINUARE

Postat pe 4 Noiembrie 2008 21:33
faceti sex...atunci....
si toti barb fac asta la inceput.....sa nu piarda ritmul..sau sa uite unde e gaura.....poate nimeresc in alta parte....fara antrenament...

Postat pe 5 Noiembrie 2008 23:17
De la: don_scarlatt, la data 2008-10-30 22:50:34
daca e mic, gras, cracanat si il cheama dan cred ca il cunosc. e un bulangiu...


Iepure.....Dan Iepure....



Esti bestial!! Mama ce ma distrez!
lonely_soul
Postat pe 5 Noiembrie 2008 23:28
Sau bestiala?...Oricum, de cate ori citesc ma distrez de numa
lonely_soul
Postat pe 6 Noiembrie 2008 11:11
De la: heaven_gate, la data 2008-11-05 23:17:05faceti sex...atunci....
si toti barb fac asta la inceput.....sa nu piarda ritmul..sau sa uite unde e gaura.....poate nimeresc in alta parte....fara antrenament...


Daca nu, potrivesti tu cu mana
lonely_soul
Postat pe 6 Noiembrie 2008 11:12
wow!!!cred ca multe dintre noi am vrea sa deschidem asa un topic

nu acum vb serios, pe de o parte ar trebui sa te simti bine.te-ai gandit vreodata ca vrea sa faca sex cu tine non-stop,pt ca te doreste f mult??

oricum bafta multa.nu-ti face proleme,mai tarziu va veti gasi un „ritm„ al vostru
misselena
Postat pe 8 Decembrie 2008 03:59
Dragii mei sorry ca nu v-am mai scris de mult...sa va zic situatia la noi din septembrie locuim impreuna si sa stiti ca ne simtim foarte bine, din partea sexului s-a regulat asa cum credeam....deci ce sa zic....ne iubim si totul merge bine.
apropo sa va zic de ce nu am fost nemultumita de la inceput?....ce credeti si voi...baiatu nu avuse de o luna nici-o relatie si era prea energic ceea ce pe mine ma enervase cumplit.ma bucur ca a revenit la normal si suntem fericiti.va pooooop
cristi1
Postat pe 12 Decembrie 2008 09:08
haha , nu exista prea des daca chiar exista atractia sexuala maxima. am stat cu un fost prieten 3 ani de zile in aceeasi casa si-l terminam pe ala, parea insa ca nu-l deranjeaza. nu cred ca exista barbat sa il deranjeze. dar totusi daca tu uneori nu ai chef, si daca relatia voasta e ok din punct de vedere comunicativ, trebuie doar sa vb cu el si sa ii explici. se poate discuta frumos pe tema asta, depinde cum pui problema.
pretty_me
Postat pe 7 Ianuarie 2009 02:43
cred ca incearca sa te manipuleze.. a observat ca cedezi usor si profita de asta. asa-s barbatii , "animalutze cu nevoi" de la mama natura. ai grija in leg cu asta. meanwhile, fa ce iti dicteaza inima. :)
Sweetie88
Postat pe 19 Ianuarie 2009 01:14
prea des...hmm...iar eu ma plang ca prea rar ...fi fericita, nu cred ca ai de ce sa iti faci probleme...daca nu mai vroia sa o faca, atunci trebuia sa t ingrijorezi...eu as vrea sa mai fie asa iubitul meu
iubi7a_lui
Postat pe 19 Ianuarie 2009 01:26
Cassey_
Postat pe 24 Mai 2009 13:34
cat am ras de cei doi....in frnte cu parintele.....marele zero!!! injura ca un magar. imi aminteste de cineva...ia ghici!
l_diana_c
Postat pe 24 Mai 2009 13:44
eu consider ca nu este o regula...prea des sau prea rar.Nimeni nu a reusit sa stabilesca ceea ce este normal sau anormal.Iar in privinta sexului e la fel nu exista regule generale,ci fiecare face cum simte.
Si nu inteleg de ce trebuie sa te simti folosita....sexul facut cum trebuie si cu cine trebuie e o placere foarte mare.Te face sa te simti implinita si satisfacuta....ASA CA PE TREABA!!!!!
vaduvasimona
Postat pe 27 Iulie 2009 22:02
la inceputul unei relatii se intimpla mai des..nu in padure da se intimpla
.....daca stai de vorba cu el..si ai spui ca mai vrei si odihna nu cred ca te violeaza
cristiana_cris
Postat pe 27 Iulie 2009 22:25
wow....de 3 ori pe zi si te plangi?...poi iubitul meu daca ar putea sa ma aiba o luna intreaga si sa facem numai dragoste o luna ar sta si fara mancare cel putin la mine de 3 ori pe zi e nimic din pct lui de vedere...si stai calma ca nu te foloseste.....doar te doreste foarte mult

Postat pe 28 Iulie 2009 00:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am si eu o intrebare. Va rog mult fetelor raspunde-ti! 38 De la: kristall92 9 Decembrie 2009 21:32
....n-are nicio treaba cu sexul!!!! 12 De la: helloyoana10 1 Noiembrie 2008 00:09
Virginitatea 9 De la: kudika_943294 1 Decembrie 2013 18:50
Cat sunt de sigure testele de sarcina in ciuda faptului ca scrie ca sunt sigure 99%???As dori tareee muult niste raspunsuuuri va roogg!!!! 26 De la: Narcisa_tesfio 1 Octombrie 2010 01:33
Hahahahaaaaa v-am ciuruit 20 De la: matracuca 6 Ianuarie 2010 22:58