Setari Cookie-uri

Prietenul meu vrea sa facem dragoste prea des???

Vreau sfaturile voastre si va rog sa ma ajutati.Prietenul meu vrea sa facem dragoste cred eu prea des.Cum cade ocazia el vrea sa raminem singuri.Spuneti-mi va rog o face ca intradevar ma iubeste sau poate fi totul o minciuna,nustiu de ce dar la cit de des vrea am impresia ca ma foloseste.El imi zice ca e serios in privinta asta si ca are intentii serioase pe viitor.Spune-ti-mi va rog ce credeti despre asta?
cristi1
Postat pe 20 August 2008 00:35
Ce inseamna "prea des"?
Desi sexul nu merge intotdeauna mana in mana cu ... iubirea (e bine cand vin ca si package ), eu cred ca e de bine:)
Cruella_de_vil
Postat pe 20 August 2008 05:19
Si eu la un moment dat simteam sexul ca pe o corvoada uneori , in sensul ca seara abia asteptam sa ma pun in pat sa dorm , nu mai aveam chef de sex , dar sotul meu nu....Suntem casatoriti de 8 ani , nu de ieri de azi , si totusi ...Acum suntem undeva la mijloc,si daca va iubiti ,poate fi o placere sa faceti sex (sau dragoste)des.
Oricum , nu ai zis cat de des?
tedy
Postat pe 20 August 2008 08:26
Si eu la un moment dat simteam sexul ca pe o corvoada uneori , in sensul ca seara abia asteptam sa ma pun in pat sa dorm , nu mai aveam chef de sex , dar sotul meu nu....Suntem casatoriti de 8 ani , nu de ieri de azi , si totusi ...Acum suntem undeva la mijloc,si daca va iubiti ,poate fi o placere sa faceti sex (sau dragoste)des.
Oricum , nu ai zis cat de des?
tedy
Postat pe 20 August 2008 08:26
ce inseamna pentru tine des? nu e prea des, atata timp cat nu afecteaza celelalte aspecte ale vietii. atata timp cat inca nu a devenit o depenenta pentru tine sau pentru el...
jaded_girl
Postat pe 20 August 2008 10:24
da te iubeste adanc si vb ta des
si pana la urma ce inseamna des?
beem
Postat pe 20 August 2008 10:29
hei frate nu exista prea des, mai ales daca sunteti la inceput de relatie.

conteaza foarte mult sa vreti amandoi s-o faceti si sa va simtiti bine. De obicei intr-o relatie ritmul sexual se stabileste singur in functie de cum simti nevoia.

Daca tu n-ai chef de sex intr-o seara si el vrea poti sa-i spui sau poti sa faceti altceva de natura sexuala. Sa-i faci un sex oral sau un handjob sau poti sa-i zici o fantezie si sa te uiti la el cum se satisface etc. Atata timp cat exista imaginatie totul o sa fie ok in dormitor.

anderson
Postat pe 20 August 2008 11:19
atata timp cat tie iti face placere sa faceti sex nu vad de ce crezi ca te-ar folosi ....
iris_4_ever
Postat pe 20 August 2008 11:26
adica yo il folosesc pe iubitu meu???
ok...pot sa traiesc cu asta pe constiinta
beem
Postat pe 20 August 2008 11:47
Prea des adica daca am fi impreuna mereu cred ca nu ar ezita sa facem dragoste de 3 ori pe zi

"anderson" cred ca ai dreptate, defapt sper sa fie asa: "De obicei intr-o relatie ritmul sexual se stabileste singur in functie de cum simti nevoia."

Da poate pt unele femei asta nu inseamna des, dar sunteti deacord cu mine ca noi nu avem acel chef mereu ca barbatii.

In 2 saptamini vom locui impreuna, sper sa fie totul bine....

cristi1
Postat pe 20 August 2008 19:44
De la: tedy, la data 2008-08-20 08:26:12Si eu la un moment dat simteam sexul ca pe o corvoada uneori , in sensul ca seara abia asteptam sa ma pun in pat sa dorm , nu mai aveam chef de sex , dar sotul meu nu....Suntem casatoriti de 8 ani , nu de ieri de azi , si totusi ...Acum suntem undeva la mijloc,si daca va iubiti ,poate fi o placere sa faceti sex (sau dragoste)des.
Oricum , nu ai zis cat de des?


asta era :D s-a intimplat si asa ca sa fim impreuna vreo 2 zile si eu cind vroiam sa ma pun in pat sa ma odihnesc un pic, normal ca el vroia un pic de dragoste mai intii, ma irita chestia asta
cristi1
Postat pe 20 August 2008 19:46
si inka ceva, de ex ne-am dus la un picnic intr-o padure cu mai multi prieteni si ne-am dus mai intr-o parte la care el mi-a zis sa-i ofer putina dragoste ca el vrea acu aici.Sincer nustiu e de rau sau de bine
cristi1
Postat pe 20 August 2008 19:50
vei vei!!!
daca tie iti face placere sa faci sex cu el de fiecare data, de ce iti pui atatea intrebari?

Postat pe 21 August 2008 09:16
pai din cate zice ea mai mult el doreste si vrea sa ii ofere putina dragoste ca asa vrea el...ma lesi?!
beem
Postat pe 21 August 2008 10:16
TE LAS!

n-am auzito sa se planga de partida in sine, fapt ce ma duce cu gandul la orgasme si pentru ea, ci doar de frecventa lor!

Postat pe 21 August 2008 10:25
De la: geo32, la data 2008-08-21 10:25:56TE LAS!

n-am auzito sa se planga de partida in sine, fapt ce ma duce cu gandul la orgasme si pentru ea, ci doar de frecventa lor!

ma lasi????!!!!
de cand asteptam asta mai geo da stai la coada ca te bate stii tu cine:P..
da nu se plange decat ca nu are ea chef
beem
Postat pe 21 August 2008 10:29
bine

Postat pe 21 August 2008 10:39
de ce nu vb cu el despre asta? presupun ca nici pentru el nu e prea bine daca tu o faci doar ca sa-l multumesti pe el... pentru o partida reusita e nevoie de doi care sa-si doreasca asta...
Oricum mie cel putin mi-ar placea ca el sa vrea mai mult.. nu m-as plange in nici un caz
ana_sss
Postat pe 21 August 2008 13:25
MS de sfaturi

cristi1
Postat pe 21 August 2008 14:06
au mama mea de 3 ori in 24 de ore e fff mult cum rezisti?un adevarat fenomen...scuza-mi ironia ...stiieu cred un lucru daca nu-ti place ii spuneai NU si gata dar si pe tine te manca de stai asa ca nu te plange ....mai ales daca te si simti bine baga mare pana la 7.8 poate 10 la 24 de ore mai ai ....LASA sa bage bine ca are unde
mickyyo_parintele
Postat pe 29 Octombrie 2008 04:27
Parintele, vezi ca de cand a deschis topicul asta, fata s-a si mutat cu prietenul ei... Si in 2 luni cu siguranta s-au intamplat multe...
Lucia1971
Postat pe 29 Octombrie 2008 08:22
cheama-l la mine......:))))
doamne......mare-i gradina ta..........imi plac detaliile....expune-le

Postat pe 29 Octombrie 2008 08:58
Nu te foloseste, te doreste!!!
roxypoxy
Postat pe 30 Octombrie 2008 01:40
De la: Lucia1971, la data 2008-10-29 08:22:58Parintele, vezi ca de cand a deschis topicul asta, fata s-a si mutat cu prietenul ei... Si in 2 luni cu siguranta s-au intamplat multe...



se poate lucia ...de la 3 ori poate au ajuns la 4 sau 2-a cinei mai intelege.
mickyyo_parintele
Postat pe 30 Octombrie 2008 03:00

Mda...pai lasai fata ca s-a invatat deja proabil cu ideea ca "Masina de cusut Ileana" s-a facut dupa un model
Acum lasand gluma la o parte nu e rau ca sunt tineri!Sa se protejeze doar si sa nu faca excese...in rest...va venii vremea cand se va ruga de el si el...nu va mai avea chef sau nu va mai avea cu ce...Cat despre intebarile tale legate de seriozitatea baiatului...ar trebui sa stii mai bine decat noi ca detalii nu ne-ai dat despre cum se compotra cu tine,de cat timp sunteti impreuna daca va iubiti etc..insa daca v-ati mutat impreuna ma gandesc ca nu e rau!Bucura-te ca te vrea!Daca nu ar vrea si ar zice ca fosta era mai buna???Asta da problema...
sweetpink
Postat pe 30 Octombrie 2008 03:14
eu zic ca daca s-au mutat impreuna ritmul s-a mai diminuat.
anderson
Postat pe 30 Octombrie 2008 12:04
bucurate acum ca faceti sex des,ca daca va mutati impreuna o sa ajungeti sa o face-ti de 3 ori /saptamana nu /zi dupa un timp
ETE_EU
Postat pe 30 Octombrie 2008 19:38
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-29 04:27:16au mama mea de 3 ori in 24 de ore e fff mult cum rezisti?un adevarat fenomen...scuza-mi ironia ...stiieu cred un lucru daca nu-ti place ii spuneai NU si gata dar si pe tine te manca de stai asa ca nu te plange ....mai ales daca te si simti bine baga mare pana la 7.8 poate 10 la 24 de ore mai ai ....LASA sa bage bine ca are unde


bei, frate, ase vorbeste un teolog? si te-ai mai si suparat cand ti-am zis ca suntem frati si ca supsesi la tata si eu la mama....

lasa sa bage bine ca are unde???? sa mori tu.... da' de unde stii????

Postat pe 30 Octombrie 2008 22:45
De la: ETE_EU, la data 2008-10-30 19:38:08bucurate acum ca faceti sex des,ca daca va mutati impreuna o sa ajungeti sa o face-ti de 3 ori /saptamana nu /zi dupa un timp


admitand ca mai au si alta ocupatie, mi se pare rezonabil... nici prea prea, nici foarte foarte....
desi la inceputul relatiei, e de inteles sa nu se mai sature unul de altul...

Postat pe 30 Octombrie 2008 22:48
De la: cristi1, la data 2008-08-20 00:35:03Vreau sfaturile voastre si va rog sa ma ajutati.Prietenul meu vrea sa facem dragoste cred eu prea des.Cum cade ocazia el vrea sa raminem singuri.Spuneti-mi va rog o face ca intradevar ma iubeste sau poate fi totul o minciuna,nustiu de ce dar la cit de des vrea am impresia ca ma foloseste.El imi zice ca e serios in privinta asta si ca are intentii serioase pe viitor.Spune-ti-mi va rog ce credeti despre asta?


daca e mic, gras, cracanat si il cheama dan cred ca il cunosc. e un bulangiu...
daca nu e ala, inseamna ca pot sa iti dau nr astuia...
eu zic sa il lasi...cat mai ai timp si nu ajungi astenica de la atata nesomn...

Postat pe 30 Octombrie 2008 22:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Masturbare ! 3 De la: dedemary19 20 Februarie 2016 13:07
Un milion de dolari contra virginitate 106 De la: cristiana_cris 8 Octombrie 2009 16:47
sex masturbare fotbal 21 De la: felixcat 25 Aprilie 2011 14:20
Probabil sunt de vina cu ceva? 16 De la: anderson 3 Iunie 2009 14:18
Ejaculare in locuri ciudate... 1753 De la: Lucia38 10 Aprilie 2011 19:34