Setari Cookie-uri

ea sagetator el capricorn

hello,mai este cineva dintrevoi care are acelasi tip de relatie..cum va descurcati ca eu cateodata zic ca nu mai vreau,dar ...il iubesc...e atat de rece, nu se manifesta deloc..ma dispera...
michmichelle
Postat pe 21 August 2008 19:23
si eu sunt o sagetatoare casatorita de aproape 8 ani cu un capricorn.avem o relatie in primul rand de prietenie si abia apoi de dragoste.nu este deloc rece din contra este un tip sufletist familist ma respecta nu pune niciodata prea multe intrebari si nu este deloc gelos.e un tip super imi respecta cariera si ma ajuta si in bucatarie.e un bucatar f.bun.chiar daca este destul de mult timp plecat in tara dorm linistita.tot acasa se intoarce.
zeno13
Postat pe 22 August 2008 20:09
hello!
eu sunt capricorn,sotul meu sagetator.suntem impreuna de 20 de ani.
asta spune multe,nu?capricornul este ceva mai calculat,dar nu este rece.daca aveti soti capricorni,sa fiti sigure ca si daca vreodata va avea o aventura,tot acasa va veni.e foarte legat de familie.
apice
Postat pe 27 August 2008 06:36
dar daca eu sunt sagetator si el rac ce se intampla?nu merge relatia?ce ma enerveaza la el este chestia ca este prea calm
creatza_cristinutza
Postat pe 31 Octombrie 2008 12:01
eu sant capricorn si sant foarte de acord cu cele mentionate mai sus
bucurmariusandrei
Postat pe 1 Aprilie 2009 01:54
eu sunt capricorniar el sagetator, impreuna de 2 ani si pot spune k e bine.
Eu sunt mai rece k asta e felul meu.EL foarte calm si niciodata agresiv cu nimeni si nimic.
E un om bland si care gaseste resurse de a zambi chiar dak nu mai poate de oboseala sau este stresat.
CONCLUZIA: un cuplu ce merge si foarte echilibrat RECE-CALD,RAU-BUN SI TOT ASA
:D
kudika182034
Postat pe 10 Iunie 2010 05:09
EU SUNT SCORPION CASATORITA TOT CU UN SCORPION SI UNEORI E FOARTE GREU SA NE INTELEGEM SUNTEM APROAPE TOT TIMPUL IM RAZBOI.CAND CEDEAZA UNUL DINTRE NOI CADEM LA PACE DAR CAND NU O FACEM E RAZBOI.SUNTEM AMANDOI LA FEL DE INCAPATINATI GELOSI POSESIVI SI RAZBUNATORI .SINGURUL LOC IN CARE NE INTELEGEM BINE ESTE PATUL.
madalinamariana
Postat pe 10 Iunie 2010 05:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 7 De la: angel_in_disguise 13 Decembrie 2008 15:22
exista combatibilitate intre o geamana si un berbec??? voi ce ziceti????? 37 De la: ninushk 18 Iunie 2010 17:39
COMPATIBILITATE 13 De la: Amora 24 Aprilie 2009 16:54
Intelegerea dintre femeia pesti si barbatul berbec ? 5 De la: Georgi_Miha 20 August 2015 17:40
TRADUCERI DIN ENGLEZA IN ROMANA SI INVERS 3 De la: yumalai 20 Mai 2009 18:35