Setari Cookie-uri

oana zavoranu

Mai bine nu ma opream aici,mi-am stricat seara.Oana...imi este greata!
Ce bine faceau nemti,exterminau tot ce credeau ca aduce prejudiciu rasei.
Pe vremea lor Oana nici in bordelul pt soldati nu ajungea,direct la camera de gazare.
Alexandra09
Postat pe 18 Noiembrie 2008 21:06
imi place fizicul ei de la gat in jos.In rest,ar trebui sa isi rezolve problemele in familie nu prin televiziuni pt ca nu e frumos.si razbooiul asta cu mama ei, urata treaba.nu mi se pare o persoana buna la suflet,o vad o rautacioasa si fara talent.cand canta e penibila.
Marina_20
Postat pe 25 Noiembrie 2008 00:54

Sunteti doar invidioase

Postat pe 25 Noiembrie 2008 16:17
sutem doar invidioase pe prostia ei tigania si aliura de Ferentari...aproape ca ne pare rau ca nu ne -am nascut acolo..
danutzza_stefi
Postat pe 26 Noiembrie 2008 11:57
da invidioaselor, o sa intre oana in politica si voi ba
yumy
Postat pe 26 Noiembrie 2008 13:11
pai da,intra in politica !asa ni se duce tara de rapa!unde esti tu ,Tepes,oare?
Marina_20
Postat pe 26 Noiembrie 2008 17:13
De la: laly_3l, la data 2008-11-25 16:17:14
Sunteti doar invidioase



Cata dreptate ai!!
Doar avem si pe ce sa fim invidioase.
Vai de capul meu!!!!
Alexandra09
Postat pe 26 Noiembrie 2008 17:35
De la: rxdana, la data 2008-11-26 11:57:24sutem doar invidioase pe prostia ei tigania si aliura de Ferentari...aproape ca ne pare rau ca nu ne -am nascut acolo..


Ba pardon, eu m-am nascut in Ferentari, nu-mi insulta cartierul originar.
Kathara
Postat pe 26 Noiembrie 2008 17:41
draga Kathara intelege sensul cuvintelor ... asta nu se refera strict la cartier ci la comportamentul unora nascuti acolo..
cu maniere alese ca ale lui Oana
danutzza_stefi
Postat pe 26 Noiembrie 2008 20:55
De la: rxdana, la data 2008-11-26 20:55:02draga Kathara intelege sensul cuvintelor ... asta nu se refera strict la cartier ci la comportamentul unora nascuti acolo..
cu maniere alese ca ale lui Oana

Si in ferentari se cizeleaza lumea
DAR OANA BA
yumy
Postat pe 27 Noiembrie 2008 21:14
Mama-mama,ce va mai place sa judecati oamenii,de parca voi ati fi perfecte.
Catalogati pe cineva doar pentru ca s-a nascut nu-stiu-unde?Nu are nici o relevanta...

Postat pe 27 Noiembrie 2008 22:44
ptr laly 31 nu catalogam pe nimeni a fost un ex.luat alaeatoriu..nu conteaza cat de lung am parul ci conteaza cum si cat gandesc,spunea cineva acum cativa ani
danutzza_stefi
Postat pe 29 Noiembrie 2008 23:55
Cred ca nu am voie sa folosesc cuvinte licentioase, asa ca asta e singurul motiv pentru care ma abtin, dar oameni buni.. Oana Zavoranu??? Ce-i cu topic-ul asta? Nu mai aveti idei...? Ati mancat ceva stricat????? Si apoi ne intrebam de ce tara asta se duce de rapa... Patetic!!!!!!!!!!!!!!!!
hieme13
Postat pe 12 Decembrie 2008 08:24
maneaalina88
Postat pe 13 Ianuarie 2009 17:52
oana... si incuieteanu... nope inca nu a facut nimic memorabil ca sa imi placa....
dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Ianuarie 2009 17:55
Oana Zavoranu? Hmm, nu m-am uitat la telenovelele in care juca, intamplator am vazut niste faze si culmea...se pricepe in ce face...E nebuna, nonconformista, are un stil aparte, nu se ascunde ca alte vedete sa para mironosita, arata ceea ce este. Good for her! E cam mahalagioaica de felul ei, dar sa fim seriosi, macar are ceva de zis. Spunea cineva de Monica Columbeanu... ei daca ii pui o intrebare nu stie sa lege doua cuvinte. In schimb Oana mereu are ceva de comentat...oricum pentru Romania e perfecta. Si unde mai pui ca arata si bine !?! Anyway, nu pot sa-mi dau seama ce cauta langa Pepe
kris07
Postat pe 27 Ianuarie 2009 21:23
De la: kris07, la data 2009-01-27 21:23:38Oana Zavoranu? Hmm, nu m-am uitat la telenovelele in care juca, intamplator am vazut niste faze si culmea...se pricepe in ce face...E nebuna, nonconformista, are un stil aparte, nu se ascunde ca alte vedete sa para mironosita, arata ceea ce este. Good for her! E cam mahalagioaica de felul ei, dar sa fim seriosi, macar are ceva de zis. Spunea cineva de Monica Columbeanu... ei daca ii pui o intrebare nu stie sa lege doua cuvinte. In schimb Oana mereu are ceva de comentat...oricum pentru Romania e perfecta. Si unde mai pui ca arata si bine !?! Anyway, nu pot sa-mi dau seama ce cauta langa Pepe




Mai, rolurile oanei zavoranu au fost de mahalagioaica, asa cum este si ea :))
Asa ca nu merita un premiu pt gura ei mare, unei femei, mai ales daca este persoana publica, ii trebuie diplomatie, finete, eleganta...in niciun caz cum este oana :D

Postat pe 27 Ianuarie 2009 21:27
De la: rxdana, la data 2008-11-26 20:55:02draga Kathara intelege sensul cuvintelor ... asta nu se refera strict la cartier ci la comportamentul unora nascuti acolo..
cu maniere alese ca ale lui Oana


Stiu asta.
Kathara
Postat pe 27 Ianuarie 2009 21:47
o distrusa
_dulcik_
Postat pe 28 Martie 2009 22:50
nu o suport deloc..
Diavolyta_
Postat pe 2 Aprilie 2009 06:53
aseara m-am disrat enorm de mult cand am vazut-o la un un show pacatos era imbracata ca o paiata si avea si o gura cat o sura
_dulcik_
Postat pe 2 Aprilie 2009 08:42
sincera sa fiu imi placea de ea dar nu si de fitele ei
nu ii sta bine deloc iar asta ii afecteaza si imaginealui pepe el este un scumpic ma rog era....
dar cand e cu ea impreuna imi vin

e sa

Postat pe 28 Aprilie 2009 11:14
sincera sa fiu imi placea de ea dar nu si de fitele ei
nu ii sta bine deloc iar asta ii afecteaza si imaginealui pepe el este un scumpic ma rog era....
dar cand e cu ea impreuna imi vin

e sa

Postat pe 28 Aprilie 2009 11:14
e o proasta... sincer nu o suport deloc.... mai ales cum se imbraca parca ar fii parasuta... iar cand deschide guritza numai zic
_dulcik_
Postat pe 28 Aprilie 2009 22:55
Diavolyta_
Postat pe 7 Mai 2009 02:08
E averea mea toata de la tata fa vaco asta cea mai tare replica de la oana la acces direct
yumy
Postat pe 7 Mai 2009 07:59
din punct de vedere fizic nu cred ca ar arata rau cu mai putin machiaj......are buzele insa prea mari si naspa....si burta cateodata din ce am vazut eu......e o tipa acceptabila pana la urma ca fizic dar cand deschide gura isi da arama pe fatza.....si citez:
"FEMEIA FRUMOASA SI FARA MINTE E CA INELUL DE AUR IN RATUL UNUI PORC"
Purpurika
Postat pe 12 Mai 2009 16:23
Si voi cine mama naibii sunteti,fratilor?!Absolventi a vreunei academii de moda,de bune maniere,maestri in analizarea proportiilor corpului uman,doctori in retorica,vreun pui de Demostene sau de Cicero?!?!
Cred ca nu v-ati mai intalnit demult cu Domnisoara Oglinda si cu Doamna Autoevaluare.

Parerea mea...Singurul ei "defect" e ca a crescut printre oameni care n-au ajutat-o la dezvoltarea ei spirituala.In rest,e o femeie frumoasa si deloc proasta(pentru unii dintre noi diferenta intre "a sti" si "a fi destept" chiar nu exista).Din cauza oamenilor ca voi o ia lumea razna!

Care-i ultima carte care ati citit-o?Dar va mai aduceti aminte cand...?

Cred ca puteti mai mult de atat.
Aphrodisia
Postat pe 14 Iunie 2009 12:10
De la: Aphrodisia, la data 2009-06-14 12:10:41Si voi cine mama naibii sunteti,fratilor?!Absolventi a vreunei academii de moda,de bune maniere,maestri in analizarea proportiilor corpului uman,doctori in retorica,vreun pui de Demostene sau de Cicero?!?!
Cred ca nu v-ati mai intalnit demult cu Domnisoara Oglinda si cu Doamna Autoevaluare.

Parerea mea...Singurul ei "defect" e ca a crescut printre oameni care n-au ajutat-o la dezvoltarea ei spirituala.In rest,e o femeie frumoasa si deloc proasta(pentru unii dintre noi diferenta intre "a sti" si "a fi destept" chiar nu exista).Din cauza oamenilor ca voi o ia lumea razna!

Care-i ultima carte care ati citit-o?Dar va mai aduceti aminte cand...?

Cred ca puteti mai mult de atat.

daca mediul in care a crescut ea e nasol zici de carti oana cate cati citeste zero barat ca sa stii draga a fii nu depinde cate carti citesti daca spiritualitatea nu ti-o insufla cineva pana la anumita varsta dupa ti-o insulfi singur asa ca... tot ce ai zis nu are valoare iar dupa scandalul oanei cu monicaca pt mn e o distrusa
yumy
Postat pe 14 Iunie 2009 18:31
De la: yumalai, la data 2009-06-14 18:31:42
De la: Aphrodisia, la data 2009-06-14 12:10:41Si voi cine mama naibii sunteti,fratilor?!Absolventi a vreunei academii de moda,de bune maniere,maestri in analizarea proportiilor corpului uman,doctori in retorica,vreun pui de Demostene sau de Cicero?!?!
Cred ca nu v-ati mai intalnit demult cu Domnisoara Oglinda si cu Doamna Autoevaluare.

Parerea mea...Singurul ei "defect" e ca a crescut printre oameni care n-au ajutat-o la dezvoltarea ei spirituala.In rest,e o femeie frumoasa si deloc proasta(pentru unii dintre noi diferenta intre "a sti" si "a fi destept" chiar nu exista).Din cauza oamenilor ca voi o ia lumea razna!

Care-i ultima carte care ati citit-o?Dar va mai aduceti aminte cand...?

Cred ca puteti mai mult de atat.

daca mediul in care a crescut ea e nasol zici de carti oana cate cati citeste zero barat ca sa stii draga a fii nu depinde cate carti citesti daca spiritualitatea nu ti-o insufla cineva pana la anumita varsta dupa ti-o insulfi singur asa ca... tot ce ai zis nu are valoare iar dupa scandalul oanei cu monicaca pt mn e o distrusa


Mnoh...Ce zic eu si...ce intelegi tu...
Nu sunt deloc de acord cu ideea ta despre "autoinsuflarea" spiritualitatii.Dupa cum ziceam,o pondere foarte mare din formarea unui om o constituie mediul in care creste si traieste.Restul depinde de alegerea fiecaruia si,desigur,de capacitatea de invatare a omului.Eu nu prea am vazut oameni bogati spiritual si cu mintea antrenata sa fie limitati sau sa aiba orizonturi inguste-aici intervine,din nou,mediul:incepe sa aiba pretentii de la sine si de la oamenii care-l inconjoara,banalitatile si inutilitatile lasandu-l rece.
Stand printre prosti ajungi,inevitabil,sa fii unul dintre ei si sa te porti ca atare.
Apoi...la partea cu cititul...Chiar nu stiu cate carti citeste Oana Zavoranu,dar nu asta era ideea.Ma refeream la...tine,de exemplu.
"Draga",ai putea sa citesti o carte in loc sa critici o persoana pe care nu o cunosti si,chiar daca ai cunoaste-o,n-ai niciun drept sa faci asta.Cine stie ce-ar spune si altii despre tine daca ai ajunge persoana publica si s-ar deschide un asemenea topic pe seama ta?!
Sau poate tie ti se pare ca "a fii" depinde de cate emisiuni pline de scandal urmaresti...poate ca pt tine asta e din moment ce ne poti cita atat de bine din repertoriul don'soarei Oana.
Aphrodisia
Postat pe 15 Iunie 2009 23:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
deci pana la urma tot barbatii sunt de vina daca femeile ii lasa pt altii 3 De la: andreea1976 8 Decembrie 2009 19:24
un iubit inteligent si MITOCAN sau unul redus si usor de MANIPULAT?:D 62 De la: Yo0oliXa 5 Septembrie 2009 12:01
Oana Ionita, bebelusa Cronicii Carcotasilor 1 De la: kudika060087 31 August 2009 11:20
un comentariu, ar fi dragut 22 De la: Elyaa 16 Iulie 2011 22:14
Exista vreo femeie interesata de ceva serios,din Galati......? 16 De la: kudika029244 30 Noiembrie 2009 09:13