Setari Cookie-uri

oana zavoranu

va place oana?
ralucami
Postat pe 2 Septembrie 2008 17:54
Nu.
Kathara
Postat pe 2 Septembrie 2008 18:13
nu, de cand s-a declarat dusmanca mea , ca am buzele mai mari ca ale ei!

Postat pe 2 Septembrie 2008 18:15
de ce ar trebui sa imi placa??? adica insira si tu ceva acolo ca deh..... nu am pe ce anume sa imi dau cu parerea....

dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Septembrie 2008 18:23
De la: io_me_sicumine, la data 2008-09-02 18:23:38de ce ar trebui sa imi placa??? adica insira si tu ceva acolo ca deh..... nu am pe ce anume sa imi dau cu parerea....



Mi-ai luat vb din gura
iris_4_ever
Postat pe 2 Septembrie 2008 18:24
Faptul ca spune de fiecare ce gandeste, eu spun ca este de admirat. Mai rar mondenitati care isi spun pe sleau opinia.
Lacramici
Postat pe 3 Septembrie 2008 02:58
Spune prea mult ceea ce gandeste. Consider ca o persoana publica ar trebui sa aiba niste limite , eu una nu apreciez cum isi dezbate toata viata personala la dan diaconescu.

Postat pe 3 Septembrie 2008 11:18
aaaa eeeeee pai sincera sa fiu nu prea e de admirat fatul CUM spune ce gandeste. si mondenitati care spun pe sleau ce gandesc sunt cu duiumul doar ca o fac la modul elegant,frumos si gramatical corect,plin de tact,etc....
nu vad ce anume ar fii de admirat la o persoana "publica" asa cum e madam mai sus mentionata,faptul ca isi expune ideile crete in public si isi spala hainele murdare pe la diferite televiziuni de scandal.
iar cand e luata la "misto" sau se fac tot felul de ironii sare de posterior in sus ca hopa-mitica.

sincera sa fiu ....si ca sa raspund la intrebarea topicului.... am o parere nu proasta ci foarte proasta despre oana zavoranu atat din punct de vedere social cat si personal(nu ca as cunoaste un astfel de specimen doar ca nu asi vrea sa o cunosc vreodata)
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Septembrie 2008 11:32
nici mie nu-mi place.. nici cum arata, nici cum gandeste nici cum vorbeste

Postat pe 6 Septembrie 2008 02:45
Isi exprima parerile femeia ! Ca o mahalagioaik ce`i drept ...dar si le exprima ..exagereaza
Sabrina_Nede
Postat pe 6 Septembrie 2008 02:57
wah...cum sa imi placa stilul ei manelisto-penibilo-maladivo-psihotic? Sa ne gandim numai la haine si tatuaje...sa continuam la tonul si vocabularul pe care le foloseste...nu merita sa fie celebra. E doar o tzoapa...desteapta...proasta! kiar o duce capu' da nu-l foloseste peste tot

Postat pe 6 Septembrie 2008 05:36
Nu stiu cum Pepe s-a mai si insurat cu ea (sau...s-a maritat cu ea???) la ce gura are! Se da in spectacol de fiecare data si e cam grandomana si narcisista.
Deci nu-mi place stilul ei.
emyia
Postat pe 6 Septembrie 2008 09:30
Oana Zavoranu mi se pare cea mai urata persoana si cea mai mahalagioaica!!Nici macar nu stie sa se comporte in societate iar de vorbit numai zic

Postat pe 12 Septembrie 2008 10:17
nici mie nu imi place doamna mai sus mentionata
ralukiss
Postat pe 12 Septembrie 2008 10:27
Oana Zavoranu cred ca este cea mai inculta persoana ea cand dischide gura nu face decat sa scoata din ea doar porumbei!!

Postat pe 12 Septembrie 2008 16:34
este un normal cu bune si cu rele. nu sunt nici pro nici contra. imi este indiferenta.
alexutzab
Postat pe 22 Septembrie 2008 10:50
e o femeie urata si nu are nimic care te-ar putea atrage...nici macar felul cum se imbraca iar cand s-a mai apucat si de cantat numai zic era si mai distrusa ca inainte...

Postat pe 22 Septembrie 2008 19:17
O sa radeti dar nu e urata deloc!...Eu nu stiu ce e cu parerea asta ca ar fi urata cand are o fetisoara de papusik ...Ce lucreaza mass-media asta in capul oamenilor.....Radulesaca a lucrat mai mult la capitolul laude in presa si de aia e frumoasa!....Zavoranca a fost tot timpul injurata astfel ca devine urata ....eu cred ca daca o aduce cineva pe Miss World in aceasta tara si 2 luni e injurata sistematic in presa, lumea incepe sa zica ca e muma padurii oricat ar fi ea de perfecta dpdv fizic

Postat pe 24 Septembrie 2008 18:47
mai bine oana zavoranu decat monica columbeanu
fluturas_
Postat pe 25 Septembrie 2008 01:10
Nici una nici cealalta...zavoranca mi s-a parut asa de foarte multa vreme...si eu am vazut-o pe zavoranca asta vara si arata foarte naspa...nu are nici o fata de papusa asa cum crezi...o fi ea criticata dar totusi ar putea sa se abtina de la unele comentarii

Postat pe 25 Septembrie 2008 18:16
oana zavoranu?.. ..o insulta la adresa sexului frumos....cat despre monica...bravo ei..moscu bani si un piciora in gropa..s-a orientat bn fatuca....oricum de admiratie din partea mea..la nici unele....
butterly
Postat pe 27 Septembrie 2008 13:36
oana zavoaranu mi se pare o fitoasa inculta fara educatie ,o mahalagioaik.mama ei a gresit k in adolescenta i-a dat pe tava totul a rasfatat-o ptrea mult si acum a devacit un fel de femeie monstru.
s26
Postat pe 2 Octombrie 2008 18:26
OANA ZAVORANU-jalnica din toate punctele de vedere.
otto_otto2000
Postat pe 13 Octombrie 2008 15:06
e penibila din toate punctele de vedere: look, stil vestimentar, sa nu vb de tatuaje si de vocabular...mega naspa/:)
Xintia
Postat pe 14 Octombrie 2008 18:27
ma lasa rece...pur si simplu nu ma obosesc sa spun ce gandesc despre ea...doar ca nu e de bine

Postat pe 15 Octombrie 2008 15:02
eu ma bucur ca exista astfel de personaje :D asa avem si noi de cine sa radem :))

Postat pe 15 Octombrie 2008 15:04
e singura din toate vedetele din ziua de azi care nu se fereste de gura presei atunci cand vrea sa faca ceva sau sa spuna ceva....pai spune nene!!!!! Bravo Oana!
raluki_rtz
Postat pe 28 Octombrie 2008 17:50
nu am vazut una mai idioata si mai proasta ...e buna de impaiat nici frumoasa ,nici desteapta ...dar laptoasa si devreme acasa..eee cine stie ,poate Pepe.
danutzza_stefi
Postat pe 10 Noiembrie 2008 23:21
Mie imi place Oana Zavoranu...Faptul ca sunt aici atatea persoane care-i critica fizicul ,ma face sa cred ca vorbeste doar invidia,tipa aratand excelent.Este adevarat ca vorbeste mult si are inclinatii maxime in a-si expune viata ,dar o face doar dintr-o imensa dorinta de a arata nedreptatea pe care i-a facut-o propria ei mama.
Are un caracter puternic si ceea ce i s-a intamplat nu a facut decat s-o inraiasca,si sa nu mai accepte atacuri din partea nimanui.Si-a ales bine scoala pe care a urmat-o,Facultatea de Drept,Oana Zavoranu avand inclinatii certe catre apararea adevarului.Iar ca actrita mi se pare ca este mult mai talentata decat foarte multe altele cu studii de specialitate.

Postat pe 18 Noiembrie 2008 17:22
E talentata ca actrita pentru ca se joaca pe ea insasi, mahalagioaica pana la Dumnezeu. Cu Facultatea de Drept iar a dat-o in bara, legea nu inseamna intotdeauna dreptate ba chiar dimpotriva as zice.

De aratat arata bine, a trecut pe langa mine acum vreo doua saptamani cred, oricum la cate operatii estetice a facut ar fi fost si culmea sa fie urata!
Kathara
Postat pe 18 Noiembrie 2008 17:58

Recomandari