exercitii pilates

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent exercitii pilates: (4.3 din 3 voturi)

cocolino_pitica Avatarul lui cocolino_pitica

3 mesaje
Oras: alba-iulia

buna ziua, dragele mele, sunt o praspata sotie si mai noi membra in familia KUDIKA.
vin cu acest subiect, in speranta ca cineva ma poate ajuta.
daca stie cineva de unde pot downloada exercitiile pilates de pe net, sau hub pt strong dc++.
va pupacesc cu drag si astept mesaje de la voi
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
buna, cocolino_pitica! :) pe acest site www.feminis.ro gasesti exercitii pilates. t pup
ablazancadar Avatarul lui ablazancadar

306 mesaje

De la: cocolino_pitica, la data 2008-09-05 15:05:26buna ziua, dragele mele, sunt o praspata sotie si mai noi membra in familia KUDIKA.
vin cu acest subiect, in speranta ca cineva ma poate ajuta.
daca stie cineva de unde pot downloada exercitiile pilates de pe net, sau hub pt strong dc++.
va pupacesc cu drag si astept mesaje de la voi

eu mi-am descarcat tot programul pilates de pe Strong DC++, dar tipa de la care le-am luat nu prea sta online, eu sunt insa in fiecare noapte. Da "search" si gasesti de la mine.
Let me go!
Kittynelle Avatarul lui Kittynelle

920 mesaje

da pe odc 'Winsor pillates' si iti descarci toate exercitile facute de cea mai buna profa de pillates din State .
"Nu stiu pentru cine scriu, dar stiu de ce scriu. Scriu ca sa ma justific. In ochii cui? Am spus-o deja, dar infrunt ridicolul de a mai spune-o o data: in ochii copilului care am fost." Octavian Paler - Desertul pentru totdeauna (I simply adore him!!!)
Fosta membra Kudika.ro
buna! exercitii pilates eu fac cu antrenoare care face demonstratii pe feminis.ro si topsanatate.ro, D-na Daniela, de la palm saloon & spa ( www.palmsaloon.ro). Cel mai eficient rez le au asa, cu un profesionist, iar preturile sunt accesibile! Astept pareri!
elenaalina Avatarul lui elenaalina

56 mesaje
Oras: arad

dami add pe mess si iti trimit un video cu tae bo daca vrei....e super...dureaza 56 minute....
super oferta pt noii veniti in oriflame!-primesti in camp 16/17 portofelul by marcel la numai 5 lei...la urmatoarea campanie primesti la 5 lei parfumul giordani shine si la a 3-a campanie geanta bymarcel ...fiecare la 5 lei(comanda minima de participare e de 250 lei)...cadouri minunate pt tine,produse de calitate la pret de reprezentant si un nou mod de a castiga bani...comanda minima inafara ofertelor din campanii e de 50 de lei la care platesti doar 38.5...daca te intereseaza ma poti gasi pe yahoo la alina_blondy24@yahoo.com sau la tel 0758430260...cu drag alina!