Setari Cookie-uri

program pt abdomen

eu am un program pentru remodelarea abdomenului ...dak va tineti de el o sa vedeti rezultate :) a functionat in cazul fratelui meu...care avea burtica:) acum are 6 packs
melanya
Postat pe 9 August 2008 16:43
programul e pe profilul meu la video:p
melanya
Postat pe 9 August 2008 16:44
Doresc si eu informatii mai exacte despre acest program daca se poate va rog.

Postat pe 21 August 2008 22:14
apelati cu incredere la un cabinet de masaj.......nu uitati de dieta si binenteles.....MISCARE.....BAFTA!!!!!!!!!!
cristinelss
Postat pe 21 August 2008 22:36
mi-l poti timite si mie acel program ?
adresa mea este tess2x@yahoo.com
tess2x
Postat pe 29 August 2008 16:42
este un program pt remodelarea abdomenului...rezultatele se vad dar trebuie sa te ti de el.
melanya
Postat pe 30 August 2008 16:23
tess imi pare rau dar nu am cum sa til trimit pe mail deoarece programul e foarte lung
melanya
Postat pe 30 August 2008 16:24
Fetelor,voi ce parere aveti de centurile de vibromasaj>?Mi as cumpara si eu una?oare chiar functioneaza?Mai scade celulita?sau macar te simti mai bine dupa 30 de minute de folosire.Ma gandesc ca poate pune muschiul in actiune.Eu ma chinui sa scap de celulita,fac cam tot ce trebuie,abdomene,creme ,dieta etc...usor usor poate reusesc...Oare si o astfel de centura ar contribui vreun pic??
catalina2089
Postat pe 9 Septembrie 2008 16:04
incearca mai bine cu electrostimularea. vezi daca merge, nu are rost sa dai banii aiurea pe tot ce auzi. la mine a mers cu electrostimularea. si costa 105 lei 12 sedinte. www.maraviglia.ro acolo merg eu
kymy
Postat pe 13 Septembrie 2008 14:06
mersi kamy,chiar o sa incerc si e
catalina2089
Postat pe 14 Septembrie 2008 16:31
buna,sunt curioasa cam in cat timp poti scapa de burtica cu programul acela despre care ziceai
sesty
Postat pe 14 Noiembrie 2008 00:34
De la: melanya, la data 2008-08-09 16:44:49programul e pe profilul meu la video:p


eu nu vad nici un video la profil. ai doar poze...
Lexy87
Postat pe 27 Februarie 2009 01:56
Mai multe informatii ....pls...zdm236
machiajtatuaj
Postat pe 27 Februarie 2009 02:11
Pai...1 -trebuie sa te ti de o dieta stricta in caz ca organismul tau nu arde destul de bine ce bagi in tine. 2-este nevoie de exercitiu pt abdomen 1-2 ori pe zi ..cam 3-4X20 ab dimineata +3-4X20 seara ..este un muschi mic si in caz de supra antrenament el nu se dezvolta. 3- abdomenul til faci ..dar problema ii sa scapi de stratul adipos de pe abdomen ca sa se vada..definire maxima = cresti in masa dupa regim sa scazi f mult...atunci se vede tot sculptat.
Exercitiu si dieta + miscare pt a slabii mai mult...nimic de mancare seara doar un iaurt degresat sau salata cu mult otet pt a arde grasimile ....dimineata 1-2 felii paine cu unt (paine prajita) si la amiaz carne 250g cu salata ..destul de buna pt regim..tre sa schimbi carnea pui porc(slab) vita si seara daca vrei tai salata si bagi fructe portocale grefe kivi mere ...ceva ce contine acid acetic adica otet(sa nu beti otet pe stomacu gol :) ..dureri de stomac...ulcer)..have fun.

Postat pe 27 Februarie 2009 06:22
In cazu abdomenlor ..se fac bricege ..normale ...inclinate + ridicare de picioare din atarnat ...normal....dar grija la supraantrenament ...indicat cate 1 pe zi sau ..cum doriti.Important este ca trebuie facute corect...incet...si ambitia face tot...XD

Postat pe 27 Februarie 2009 06:25
Pt a slabi trebuie miscare ..dieta...ceva exercitii ..si este imposibil sa nu slabesti...daca esti supraponderal ..nu te complica cu abdomene ...alergat usor ...pe distanta suportabila ..si ambitie pt a te tine de alergat...incet incet ..creste rezistenta ta ..si vei slabi...0 alcool 0 fumat 0 grasime 0 zahar
pt rezultate rapide.

Postat pe 27 Februarie 2009 06:27
De la: tess2x, la data 2008-08-29 16:42:52mi-l poti timite si mie acel program ?
adresa mea este tess2x@yahoo.com



Uite aici. Poti accesa programul direct de pe youtube. Succes! E cam greu la inceput sa faci 8 minute de exercitii din astea. Faxci febra musculara cateva zile, dar cu timpul te obisnuiesti si in decurs de cateva saptamani sau 2-3 luni apar si rezultatele.

Link-ul este:

http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc
Alice20147
Postat pe 16 Martie 2009 16:35
rezultatele se vad cam in 2-3 luni..dar trebuie sa se tina cont si de alimentatie :)
melanya
Postat pe 17 Martie 2009 20:01
Si eu am nevoie fetelor sa scap de burtica. Ajutati-ma cu un sfat va rooggg!! Ce ati incercat voi si a dat rezultate?
Dorina1
Postat pe 18 Martie 2009 12:40
De la: catalina2089, la data 2008-09-09 16:04:30Fetelor,voi ce parere aveti de centurile de vibromasaj>?Mi as cumpara si eu una?oare chiar functioneaza?Mai scade celulita?sau macar te simti mai bine dupa 30 de minute de folosire.Ma gandesc ca poate pune muschiul in actiune.Eu ma chinui sa scap de celulita,fac cam tot ce trebuie,abdomene,creme ,dieta etc...usor usor poate reusesc...Oare si o astfel de centura ar contribui vreun pic??



Buna!Nu stiu daca voi avea pareri contra insa eu mi-am ameliorat aspectul cu creme!Sunt la inceputul luptei cu celulita si inafara faptului ca incerc sa beau multa ama si sa mananc sanatos am folosit goodbye cellulite de la nivea,m-am masurat la inceputul tratamentului si dupa 9 zile,atunci cand s-a terminat tubul m-am masurat din nou: -2 cm peste tot acum incerc supliform de la plafar care este mai ieftin(pe criza asta )l-am ales pentru ca l-a folosit prietena me a si a fost tare multumita si pe langa asta are in copozitie ingrediente active!O zii frumoasa!

Postat pe 20 Martie 2009 11:28
De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-20 11:28:35
De la: catalina2089, la data 2008-09-09 16:04:30Fetelor,voi ce parere aveti de centurile de vibromasaj>?Mi as cumpara si eu una?oare chiar functioneaza?Mai scade celulita?sau macar te simti mai bine dupa 30 de minute de folosire.Ma gandesc ca poate pune muschiul in actiune.Eu ma chinui sa scap de celulita,fac cam tot ce trebuie,abdomene,creme ,dieta etc...usor usor poate reusesc...Oare si o astfel de centura ar contribui vreun pic??



Buna!Nu stiu daca voi avea pareri contra insa eu mi-am ameliorat aspectul cu creme!Sunt la inceputul luptei cu celulita si inafara faptului ca incerc sa beau multa ama si sa mananc sanatos am folosit goodbye cellulite de la nivea,m-am masurat la inceputul tratamentului si dupa 9 zile,atunci cand s-a terminat tubul m-am masurat din nou: -2 cm peste tot acum incerc supliform de la plafar care este mai ieftin(pe criza asta )l-am ales pentru ca l-a folosit prietena me a si a fost tare multumita si pe langa asta are in copozitie ingrediente active!O zii frumoasa!



*apa

Postat pe 20 Martie 2009 11:29
eu am folosit nivea my silhouette...si de la garnier si de la plafar..dar sincer..eu nu am vazut rezultate.. ma bine mergeti la o sala de fitness sau faceti acasa exercitii.. si daca aveti posibilitatea mergeti la cateva sedinte de masaj anticelulitic
melanya
Postat pe 20 Martie 2009 16:51
De la: melanya, la data 2008-08-09 16:43:57eu am un program pentru remodelarea abdomenului ...dak va tineti de el o sa vedeti rezultate :) a functionat in cazul fratelui meu...care avea burtica:) acum are 6 packs


Salut.
Am vazut filmuletul cu programul de care spuneai. Din pacate am o mare problema. O malformatie a coloanei vertebrale in zona mijlocului care imi creeaza niste dureri crancene atunci cand incerc orice fel de exercitii fizice care imi solicita aceasta zona. Prin urmare, nici muschii abdomenului nu mi-i pot lucra prin exercitii clasice. De felul meu sunt o fire sportiva si in afara de abdomen restul muschilor sunt ok si la locul lor, bine formati. Aceasta zona din pacate, nu stiu cum sa o lucrez, astfel incat sa nu-mi provoc dureri acute ale spatelui. Poate cineva sa ma ajute? Stiti vre-un fel de exercitii care sa nu-mi omoare oasele si nervii din jurul mijlocului ?
Multumesc mult,
Alex
ghetzushu
Postat pe 21 Aprilie 2009 15:42
Buna Melanya,
Eu am folosit asha ceva, am primit'o cadou de la un amic, stia ca imi doresc asha ceva... Sa stii chiar functioneaza a fost folositoare si pt mama care de la 70 de kg a ajuns la 60 kg, asta fara dieta, cam in 2 luni sau ceva de gen, dak tii si o dieta va fi si mai bn
sweet_devil
Postat pe 18 Octombrie 2009 16:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
gambe groase 6 De la: Nolwenn 13 Iulie 2009 19:16
Celulita,bat-o focul! 33 De la: missteeq29 21 Mai 2010 15:36
vand stepper 1 De la: alecsandra10 23 Aprilie 2010 09:09
Fii frumoasa si pe timp de criza! 1 De la: kudika076021 21 Octombrie 2009 14:52
sanii mari 42 De la: GeoXL 17 Octombrie 2009 02:46