Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:35:02
De la: marilyn37, la data 2010-12-29 17:04:42bonsoir,cafenea!
mary... esti o draguta

te provoc si pe tine! stiu ca ai zis ca cei vechi te stiu dar vreau si eu!
pickard
Postat pe 29 Decembrie 2010 18:36
numai daca facem schimb primesc motanul tau
crisalidda
Postat pe 29 Decembrie 2010 18:39
buna seara cafenea!
roz5blue6lila7
Postat pe 29 Decembrie 2010 18:45
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-12-29 18:45:51buna seara cafenea!
buna
crisalidda
Postat pe 29 Decembrie 2010 18:47
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-12-29 18:45:51buna seara cafenea!


buna!
pickard
Postat pe 29 Decembrie 2010 18:48
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:39:04numai daca facem schimb primesc motanul tau


da!sa ai si tu par pe limba!
pickard
Postat pe 29 Decembrie 2010 18:49
sara buna...gospodari!!!
mai primiti cersetori de cafea?
eu_ovidiu
Postat pe 29 Decembrie 2010 18:49
De la: pickard, la data 2010-12-29 18:49:19
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:39:04numai daca facem schimb primesc motanul tau


da!sa ai si tu par pe limba!
vezi nu am facut nicio afacere las sa aibe motanul pe spinare
crisalidda
Postat pe 29 Decembrie 2010 18:53
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!
mai primiti cersetori de cafea?
daca ceri asa dragut dau de la mine ..
crisalidda
Postat pe 29 Decembrie 2010 18:54
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:54:34
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!
mai primiti cersetori de cafea?
daca ceri asa dragut dau de la mine ..

si eu sunt cersetor!
pickard
Postat pe 29 Decembrie 2010 18:57
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:54:34
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!
mai primiti cersetori de cafea?
daca ceri asa dragut dau de la mine ..





multumesc.....si...daca-mi place...si mai vreau?
eu_ovidiu
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:00
http://www.youtube.com/watch?v=oWv9PvIcnOQ&feature=player_embedded#!.. ..
crisalidda
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:04
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 19:00:56
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:54:34
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!
mai primiti cersetori de cafea?
daca ceri asa dragut dau de la mine ..





multumesc.....si...daca-mi place...si mai vreau?
apai daca mai este ..
crisalidda
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:06
De la: pickard, la data 2010-12-29 18:57:12
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:54:34
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!
mai primiti cersetori de cafea?
daca ceri asa dragut dau de la mine ..

si eu sunt cersetor!
si vrei doar sa primesti ..nu sa dai
crisalidda
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:07
buna seara...felicitari tuturor pt performanta...un ceai de ghimbir la masuta de fier forjat...thanks
_oktober_
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:07
ce de-a lume!
roz5blue6lila7
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:07
De la: _oktober_, la data 2010-12-29 19:07:40buna seara...felicitari tuturor pt performanta...un ceai de ghimbir la masuta de fier forjat...thanks





okty...m-am si-nfiintzat langa masutza...am aprins si-o lumanarica...d`aia...stii tu...parfumata...am uitat ceva?
eu_ovidiu
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:10
De la: _oktober_, la data 2010-12-29 19:07:40buna seara...felicitari tuturor pt performanta...un ceai de ghimbir la masuta de fier forjat...thanks
buna.. un bebe scump ..
crisalidda
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:12
buna seara va tzuc de nu va vedeti am fost vandra creanga si pina am citit din urma na alfredo un an bun si tie mary pup fetele mergem sa invatam autoaparare,am patit si eu ca voi nu se baga nimeni crede ca esti c...a lor,miau furat doua telefoane miau taiat geanta sau impins in mine au deschis buzunarul gentii si mai grav in plina zi in strada miau bagat mina intre picioare sau uitat oamenii dar sa intervina neeeeeeeeeeeeee asa la cursuri ,,acum am spray dar pina il scot,fane la multi ani sfintule ia de aici e cam tirziu dar am avut alti sfinti ca tine care erau mai aproape
mari58
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:12
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 19:07:18
De la: pickard, la data 2010-12-29 18:57:12
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:54:34
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!
mai primiti cersetori de cafea?
daca ceri asa dragut dau de la mine ..

si eu sunt cersetor!
si vrei doar sa primesti ..nu sa dai

si dau! eu sunt darnic!
pickard
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:14
De la: _oktober_, la data 2010-12-29 19:07:40buna seara...felicitari tuturor pt performanta...un ceai de ghimbir la masuta de fier forjat...thanks

bine okto! ia loc!
pickard
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:15
De la: mari58, la data 2010-12-29 19:12:29buna seara va tzuc de nu va vedeti am fost vandra creanga si pina am citit din urma na alfredo un an bun si tie mary pup fetele mergem sa invatam autoaparare,am patit si eu ca voi nu se baga nimeni crede ca esti c...a lor,miau furat doua telefoane miau taiat geanta sau impins in mine au deschis buzunarul gentii si mai grav in plina zi in strada miau bagat mina intre picioare sau uitat oamenii dar sa intervina neeeeeeeeeeeeee asa la cursuri ,,acum am spray dar pina il scot,fane la multi ani sfintule ia de aici e cam tirziu dar am avut alti sfinti ca tine care erau mai aproape


mari ...si eu am patit asta dar era 6 dimineata,lumina ft putina....in zona garii....sa vezi cand am rotit umbrela mea cu bulinite in aer.....tzustii ala de frica!
_oktober_
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:17
De la: pickard, la data 2010-12-29 19:14:26
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 19:07:18
De la: pickard, la data 2010-12-29 18:57:12
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:54:34
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!
mai primiti cersetori de cafea?
daca ceri asa dragut dau de la mine ..

si eu sunt cersetor!
si vrei doar sa primesti ..nu sa dai

si dau! eu sunt darnic!
la motan ma refer ..ok ..
crisalidda
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:17
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-12-29 19:07:51ce de-a lume!


ma imbogatesc!
pickard
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:18
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 19:17:55
De la: pickard, la data 2010-12-29 19:14:26
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 19:07:18
De la: pickard, la data 2010-12-29 18:57:12
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:54:34
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!
mai primiti cersetori de cafea?
daca ceri asa dragut dau de la mine ..

si eu sunt cersetor!
si vrei doar sa primesti ..nu sa dai

si dau! eu sunt darnic!
la motan ma refer ..ok ..


bine!
pickard
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:19
ovi...mersi,totul e perfect...pickard fetelor ...din pacate in poza nu e bebelul meu dar sunt mare fan....si cand am primit mailu...nu m-am putut abtine
_oktober_
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:19
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 19:17:55
De la: pickard, la data 2010-12-29 19:14:26
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 19:07:18
De la: pickard, la data 2010-12-29 18:57:12
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:54:34
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!
mai primiti cersetori de cafea?
daca ceri asa dragut dau de la mine ..

si eu sunt cersetor!
si vrei doar sa primesti ..nu sa dai

si dau! eu sunt darnic!
la motan ma refer ..ok ..


bine!
pickard
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:19
De la: _oktober_, la data 2010-12-29 19:19:33ovi...mersi,totul e perfect...pickard fetelor ...din pacate in poza nu e bebelul meu dar sunt mare fan....si cand am primit mailu...nu m-am putut abtine

daca era alb negru credeam ca sunt eu:::))))
pickard
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:20
zici ca...n-am uitat nimic...okty? ....atunci...ma retrag...sa poti savura ceaiu`!!
eu_ovidiu
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:21
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 19:21:07zici ca...n-am uitat nimic...okty? ....atunci...ma retrag...sa poti savura ceaiu`!!


totusi...daca vrei sa ma surprinzi cu inca ceva
_oktober_
Postat pe 29 Decembrie 2010 19:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
important !!! 2 De la: greierash_is_back 17 Octombrie 2009 16:19
FATIMA 220 De la: contesina 15 Iulie 2011 14:23
O mana de ajutor,va rog ! 9 De la: kudika028960 25 Iunie 2009 23:09
O noua criza 4 De la: miss_darine 11 Ianuarie 2010 20:15
'neatza.... 22 De la: cocoyonela 24 Martie 2009 12:41