Mai multe
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:35:02De la: marilyn37, la data 2010-12-29 17:04:42bonsoir,cafenea!mary... esti o draguta te provoc si pe tine! stiu ca ai zis ca cei vechi te stiu dar vreau si eu!
|
||
|
pickard Postat pe 29 Decembrie 2010 18:36 |
||
|---|---|---|
numai daca facem schimb primesc motanul tau
|
||
|
crisalidda Postat pe 29 Decembrie 2010 18:39 |
||
|
buna seara cafenea! |
||
|
|
||
|
roz5blue6lila7 Postat pe 29 Decembrie 2010 18:45 |
||
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-12-29 18:45:51buna seara cafenea!buna
|
||
|
crisalidda Postat pe 29 Decembrie 2010 18:47 |
||
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-12-29 18:45:51buna seara cafenea! buna!
|
||
|
pickard Postat pe 29 Decembrie 2010 18:48 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:39:04numai daca facem schimb da!sa ai si tu par pe limba! |
||
|
pickard Postat pe 29 Decembrie 2010 18:49 |
||
sara buna...gospodari!!! mai primiti cersetori de cafea?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 29 Decembrie 2010 18:49 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-29 18:49:19vezi nu am facut nicio afacereDe la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:39:04numai daca facem schimb las sa aibe motanul pe spinare
|
||
|
crisalidda Postat pe 29 Decembrie 2010 18:53 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!daca ceri asa dragut dau de la mine ..
|
||
|
crisalidda Postat pe 29 Decembrie 2010 18:54 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:54:34De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!daca ceri asa dragut si eu sunt cersetor!
|
||
|
pickard Postat pe 29 Decembrie 2010 18:57 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:54:34De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!daca ceri asa dragut multumesc.....si...daca-mi place...si mai vreau?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 29 Decembrie 2010 19:00 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=oWv9PvIcnOQ&feature=player_embedded#!.. ..
|
||
|
crisalidda Postat pe 29 Decembrie 2010 19:04 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 19:00:56apai daca mai este ..De la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:54:34De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!daca ceri asa dragut
|
||
|
crisalidda Postat pe 29 Decembrie 2010 19:06 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-29 18:57:12si vrei doar sa primesti ..nu sa daiDe la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:54:34De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!daca ceri asa dragut
|
||
|
crisalidda Postat pe 29 Decembrie 2010 19:07 |
||
buna seara...felicitari tuturor pt performanta...un ceai de ghimbir la masuta de fier forjat...thanks
|
||
|
_oktober_ Postat pe 29 Decembrie 2010 19:07 |
||
ce de-a lume!
|
||
|
roz5blue6lila7 Postat pe 29 Decembrie 2010 19:07 |
||
De la: _oktober_, la data 2010-12-29 19:07:40buna seara...felicitari tuturor pt performanta...un ceai de ghimbir la masuta de fier forjat...thanks okty...m-am si-nfiintzat langa masutza...am aprins si-o lumanarica...d`aia...stii tu...parfumata...am uitat ceva?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 29 Decembrie 2010 19:10 |
||
De la: _oktober_, la data 2010-12-29 19:07:40buna seara...felicitari tuturor pt performanta...un ceai de ghimbir la masuta de fier forjat...thanksbuna.. un bebe scump ..
|
||
|
crisalidda Postat pe 29 Decembrie 2010 19:12 |
||
buna seara va tzuc de nu va vedeti am fost vandra creanga si pina am citit din urma na alfredo un an bun si tie mary pup fetele mergem sa invatam autoaparare,am patit si eu ca voi nu se baga nimeni crede ca esti c...a lor,miau furat doua telefoane miau taiat geanta sau impins in mine au deschis buzunarul gentii si mai grav in plina zi in strada miau bagat mina intre picioare sau uitat oamenii dar sa intervina neeeeeeeeeeeeee asa la cursuri ,,acum am spray dar pina il scot,fane la multi ani sfintule ia de aici e cam tirziu dar am avut alti sfinti ca tine care erau mai aproape
|
||
|
mari58 Postat pe 29 Decembrie 2010 19:12 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 19:07:18De la: pickard, la data 2010-12-29 18:57:12si vrei doar sa primesti ..nu sa daiDe la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:54:34De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!daca ceri asa dragut si dau! eu sunt darnic!
|
||
|
pickard Postat pe 29 Decembrie 2010 19:14 |
||
De la: _oktober_, la data 2010-12-29 19:07:40buna seara...felicitari tuturor pt performanta...un ceai de ghimbir la masuta de fier forjat...thanks bine okto! ia loc!
|
||
|
pickard Postat pe 29 Decembrie 2010 19:15 |
||
De la: mari58, la data 2010-12-29 19:12:29buna seara va tzuc de nu va vedeti mari ...si eu am patit asta dar era 6 dimineata,lumina ft putina....in zona garii....sa vezi cand am rotit umbrela mea cu bulinite in aer.....tzustii ala de frica!
|
||
|
_oktober_ Postat pe 29 Decembrie 2010 19:17 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-29 19:14:26la motan ma refer ..ok ..De la: crisalidda, la data 2010-12-29 19:07:18De la: pickard, la data 2010-12-29 18:57:12si vrei doar sa primesti ..nu sa daiDe la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:54:34De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!daca ceri asa dragut
|
||
|
crisalidda Postat pe 29 Decembrie 2010 19:17 |
||
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-12-29 19:07:51ce de-a lume! ma imbogatesc! |
||
|
pickard Postat pe 29 Decembrie 2010 19:18 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 19:17:55De la: pickard, la data 2010-12-29 19:14:26la motan ma refer ..ok ..De la: crisalidda, la data 2010-12-29 19:07:18De la: pickard, la data 2010-12-29 18:57:12si vrei doar sa primesti ..nu sa daiDe la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:54:34De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!daca ceri asa dragut bine!
|
||
|
pickard Postat pe 29 Decembrie 2010 19:19 |
||
ovi...mersi,totul e perfect...pickard fetelor ...din pacate in poza nu e bebelul meu dar sunt mare fan....si cand am primit mailu...nu m-am putut abtine
|
||
|
_oktober_ Postat pe 29 Decembrie 2010 19:19 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-29 19:17:55De la: pickard, la data 2010-12-29 19:14:26la motan ma refer ..ok ..De la: crisalidda, la data 2010-12-29 19:07:18De la: pickard, la data 2010-12-29 18:57:12si vrei doar sa primesti ..nu sa daiDe la: crisalidda, la data 2010-12-29 18:54:34De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 18:49:26sara buna...gospodari!!!daca ceri asa dragut bine!
|
||
|
pickard Postat pe 29 Decembrie 2010 19:19 |
||
De la: _oktober_, la data 2010-12-29 19:19:33ovi...mersi,totul e perfect...pickard daca era alb negru credeam ca sunt eu:::))))
|
||
|
pickard Postat pe 29 Decembrie 2010 19:20 |
||
zici ca...n-am uitat nimic...okty? ....atunci...ma retrag...sa poti savura ceaiu`!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 29 Decembrie 2010 19:21 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2010-12-29 19:21:07zici ca...n-am uitat nimic...okty? totusi...daca vrei sa ma surprinzi cu inca ceva
|
||
|
_oktober_ Postat pe 29 Decembrie 2010 19:22 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| important !!! | 2 | De la: greierash_is_back 17 Octombrie 2009 16:19 |
| FATIMA | 220 | De la: contesina 15 Iulie 2011 14:23 |
| O mana de ajutor,va rog ! | 9 | De la: kudika028960 25 Iunie 2009 23:09 |
|
|
||
| O noua criza | 4 | De la: miss_darine 11 Ianuarie 2010 20:15 |
| 'neatza.... | 22 | De la: cocoyonela 24 Martie 2009 12:41 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.