Mai multe
De la: ad_83, la data 2010-12-30 14:32:32Dragilor eu in curand o sa" fug" de la servicu si vreau sa va urez din tot sufletul La Multi Ani si un an nou plin plin de bucurii sanatate si tot ce va doriti, sa ne reintalnim cu bine in 2011. la multi ani! |
||
|
pickard Postat pe 30 Decembrie 2010 14:47 |
||
|---|---|---|
ziua buna ...bem o cafeluta ..pe aici
|
||
|
crisalidda Postat pe 30 Decembrie 2010 15:26 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:26:44ziua buna ...bem o cafeluta ..pe aici eu sug un tantum verde pentru gat!
|
||
|
|
||
|
pickard Postat pe 30 Decembrie 2010 15:31 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-30 15:31:34eu zic sa sugi linistit ..cineva vegheza pt tineDe la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:26:44ziua buna ...bem o cafeluta ..pe aici
|
||
|
crisalidda Postat pe 30 Decembrie 2010 15:35 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:35:51De la: pickard, la data 2010-12-30 15:31:34eu zic sa sugi linistit ..cineva vegheza pt tineDe la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:26:44ziua buna ...bem o cafeluta ..pe aici da!? cine!?
|
||
|
pickard Postat pe 30 Decembrie 2010 15:36 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-30 15:36:42kudikaDe la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:35:51De la: pickard, la data 2010-12-30 15:31:34eu zic sa sugi linistit ..cineva vegheza pt tineDe la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:26:44ziua buna ...bem o cafeluta ..pe aici
|
||
|
crisalidda Postat pe 30 Decembrie 2010 15:40 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:40:55De la: pickard, la data 2010-12-30 15:36:42kudikaDe la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:35:51De la: pickard, la data 2010-12-30 15:31:34eu zic sa sugi linistit ..cineva vegheza pt tineDe la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:26:44ziua buna ...bem o cafeluta ..pe aici
|
||
|
pickard Postat pe 30 Decembrie 2010 15:44 |
||
si eu vreu un o cafeluta!
|
||
|
gya29 Postat pe 30 Decembrie 2010 15:49 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-30 15:44:18era doar o glumaDe la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:40:55De la: pickard, la data 2010-12-30 15:36:42kudikaDe la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:35:51De la: pickard, la data 2010-12-30 15:31:34eu zic sa sugi linistit ..cineva vegheza pt tineDe la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:26:44ziua buna ...bem o cafeluta ..pe aici
|
||
|
crisalidda Postat pe 30 Decembrie 2010 15:54 |
||
De la: gya29, la data 2010-12-30 15:49:25si eu vreu un o cafeluta! o cafeluta calda sau rece?!
|
||
|
pickard Postat pe 30 Decembrie 2010 15:58 |
||
am baut si am plecat ... multumesc .. o zi placuta
|
||
|
crisalidda Postat pe 30 Decembrie 2010 16:07 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-30 15:58:43De la: gya29, la data 2010-12-30 15:49:25si eu vreu un o cafeluta! cnu mai e nevoie!m-am servit singura!
|
||
|
gya29 Postat pe 30 Decembrie 2010 16:11 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 16:07:13am baut si am plecat ... la revedere!
|
||
|
pickard Postat pe 30 Decembrie 2010 16:20 |
||
De la: gya29, la data 2010-12-30 16:11:27De la: pickard, la data 2010-12-30 15:58:43De la: gya29, la data 2010-12-30 15:49:25si eu vreu un o cafeluta! asa! ca nu ai doua maini stangi!
|
||
|
pickard Postat pe 30 Decembrie 2010 16:20 |
||
| ? | ||
|
gya29 Postat pe 30 Decembrie 2010 17:25 |
||
De la: gya29, la data 2010-12-30 17:25:34? adica te poti servi singurica daca nu sunt aci!
|
||
|
pickard Postat pe 30 Decembrie 2010 17:27 |
||
De la: etta, la data 2009-12-30 22:38:20 ma asez la start...pentru ultima suta de ....minute ..pana la sosirea Noului An !!...si deja incep sa numar........100......99...98....97....96....95...... aha! etta! erai aci anu trecut! |
||
|
pickard Postat pe 30 Decembrie 2010 17:40 |
||
etta te ajut la numarat ..deci 94 ..93 ..
|
||
|
crisalidda Postat pe 30 Decembrie 2010 18:59 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 18:59:12etta si eu ajut! la numarat paharele!
|
||
|
pickard Postat pe 30 Decembrie 2010 19:06 |
||
De la: pickard, la data 2010-12-30 19:06:55..as vrea sa nu le incurc ..De la: crisalidda, la data 2010-12-30 18:59:12etta
|
||
|
crisalidda Postat pe 30 Decembrie 2010 19:09 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 19:09:52De la: pickard, la data 2010-12-30 19:06:55..as vrea sa nu le incurc ..De la: crisalidda, la data 2010-12-30 18:59:12etta cand ma vezi pe jos sa te opresti!
|
||
|
pickard Postat pe 30 Decembrie 2010 19:11 |
||
ma opresc din numarat sau din baut
|
||
|
crisalidda Postat pe 30 Decembrie 2010 19:14 |
||
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 19:14:31ma opresc din numarat sau din baut si si! ca sa nu ma inseli la pahare!
|
||
|
pickard Postat pe 30 Decembrie 2010 19:16 |
||
sper sa nu te insel ...
|
||
|
crisalidda Postat pe 30 Decembrie 2010 19:34 |
||
buna seara,cafenea!buna,Crissy,Pickard!
|
||
|
marilyn37 Postat pe 30 Decembrie 2010 19:45 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-12-30 19:45:17buna seara,cafenea!buna,Crissy,Pickard! buna mary!
|
||
|
pickard Postat pe 30 Decembrie 2010 19:48 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-12-30 19:45:17buna seara,cafenea!buna,Crissy,Pickard! buna seara la toti!Marilyn te-ai facut ingeras acum?
|
||
|
gya29 Postat pe 30 Decembrie 2010 20:08 |
||
De la: gya29, la data 2010-12-30 20:08:46De la: marilyn37, la data 2010-12-30 19:45:17buna seara,cafenea!buna,Crissy,Pickard! buna,Gya!Imi plac ingerasii,nu stiu daca ma voi face vreodata unul!pupici!
|
||
|
marilyn37 Postat pe 30 Decembrie 2010 20:12 |
||
De la: marilyn37, la data 2010-12-30 20:12:33De la: gya29, la data 2010-12-30 20:08:46De la: marilyn37, la data 2010-12-30 19:45:17buna seara,cafenea!buna,Crissy,Pickard! iti sta bine!ori indeplinesti sh dorinte ca daca e eu as vrea o masina un audi sau un bmw x5
|
||
|
gya29 Postat pe 30 Decembrie 2010 20:14 |
||
De la: gya29, la data 2010-12-30 20:14:12De la: marilyn37, la data 2010-12-30 20:12:33De la: gya29, la data 2010-12-30 20:08:46De la: marilyn37, la data 2010-12-30 19:45:17buna seara,cafenea!buna,Crissy,Pickard! stai sa incerc!Hocus, pocus, preparatus.......nimic... o sa ma gandesc la alta metoda. |
||
|
marilyn37 Postat pe 30 Decembrie 2010 20:18 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| buna | 11 | De la: Lacra___ 17 Septembrie 2009 15:56 |
| O noua criza | 4 | De la: miss_darine 11 Ianuarie 2010 20:15 |
| CAFEA CU PARFUM DE FEMEIE))) | 61 | De la: _dulcik_ 4 Septembrie 2009 09:25 |
|
|
||
| Ce faceti in pauza de cafea? | 33 | De la: kudika228464 21 Octombrie 2010 16:53 |
| Cafeneaua de poveste | 5 | De la: natasha69 24 Aprilie 2009 00:30 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.