Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: ad_83, la data 2010-12-30 14:32:32Dragilor eu in curand o sa" fug" de la servicu si vreau sa va urez din tot sufletul La Multi Ani si un an nou plin plin de bucurii sanatate si tot ce va doriti, sa ne reintalnim cu bine in 2011.

Va pup


la multi ani!
pickard
Postat pe 30 Decembrie 2010 14:47
ziua buna ...bem o cafeluta ..pe aici
crisalidda
Postat pe 30 Decembrie 2010 15:26
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:26:44ziua buna ...bem o cafeluta ..pe aici

eu sug un tantum verde pentru gat!
pickard
Postat pe 30 Decembrie 2010 15:31
De la: pickard, la data 2010-12-30 15:31:34
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:26:44ziua buna ...bem o cafeluta ..pe aici

eu sug un tantum verde pentru gat!
eu zic sa sugi linistit ..cineva vegheza pt tine
crisalidda
Postat pe 30 Decembrie 2010 15:35
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:35:51
De la: pickard, la data 2010-12-30 15:31:34
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:26:44ziua buna ...bem o cafeluta ..pe aici

eu sug un tantum verde pentru gat!
eu zic sa sugi linistit ..cineva vegheza pt tine


da!? cine!?
pickard
Postat pe 30 Decembrie 2010 15:36
De la: pickard, la data 2010-12-30 15:36:42
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:35:51
De la: pickard, la data 2010-12-30 15:31:34
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:26:44ziua buna ...bem o cafeluta ..pe aici

eu sug un tantum verde pentru gat!
eu zic sa sugi linistit ..cineva vegheza pt tine


da!? cine!?
kudika
crisalidda
Postat pe 30 Decembrie 2010 15:40
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:40:55
De la: pickard, la data 2010-12-30 15:36:42
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:35:51
De la: pickard, la data 2010-12-30 15:31:34
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:26:44ziua buna ...bem o cafeluta ..pe aici

eu sug un tantum verde pentru gat!
eu zic sa sugi linistit ..cineva vegheza pt tine


da!? cine!?
kudika

pickard
Postat pe 30 Decembrie 2010 15:44
si eu vreu un o cafeluta!
gya29
Postat pe 30 Decembrie 2010 15:49
De la: pickard, la data 2010-12-30 15:44:18
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:40:55
De la: pickard, la data 2010-12-30 15:36:42
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:35:51
De la: pickard, la data 2010-12-30 15:31:34
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 15:26:44ziua buna ...bem o cafeluta ..pe aici

eu sug un tantum verde pentru gat!
eu zic sa sugi linistit ..cineva vegheza pt tine


da!? cine!?
kudika

era doar o gluma
crisalidda
Postat pe 30 Decembrie 2010 15:54
De la: gya29, la data 2010-12-30 15:49:25si eu vreu un o cafeluta!

o cafeluta calda sau rece?!
pickard
Postat pe 30 Decembrie 2010 15:58
am baut si am plecat ... multumesc .. o zi placuta
crisalidda
Postat pe 30 Decembrie 2010 16:07
De la: pickard, la data 2010-12-30 15:58:43
De la: gya29, la data 2010-12-30 15:49:25si eu vreu un o cafeluta!

o cafeluta calda sau rece?!

cnu mai e nevoie!m-am servit singura!
gya29
Postat pe 30 Decembrie 2010 16:11
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 16:07:13am baut si am plecat ... multumesc .. o zi placuta

la revedere!
pickard
Postat pe 30 Decembrie 2010 16:20
De la: gya29, la data 2010-12-30 16:11:27
De la: pickard, la data 2010-12-30 15:58:43
De la: gya29, la data 2010-12-30 15:49:25si eu vreu un o cafeluta!

o cafeluta calda sau rece?!

cnu mai e nevoie!m-am servit singura!

asa! ca nu ai doua maini stangi!
pickard
Postat pe 30 Decembrie 2010 16:20
?
gya29
Postat pe 30 Decembrie 2010 17:25
De la: gya29, la data 2010-12-30 17:25:34?


adica te poti servi singurica daca nu sunt aci!
pickard
Postat pe 30 Decembrie 2010 17:27
De la: etta, la data 2009-12-30 22:38:20 ma asez la start...pentru ultima suta de ....minute ..pana la sosirea Noului An !!...si deja incep sa numar........100......99...98....97....96....95...... ....

deocamdata,in seara asta....va las niste pupicei dulci.....


aha! etta! erai aci anu trecut!
pickard
Postat pe 30 Decembrie 2010 17:40
etta te ajut la numarat ..deci 94 ..93 ..
crisalidda
Postat pe 30 Decembrie 2010 18:59
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 18:59:12etta te ajut la numarat ..deci 94 ..93 ..


si eu ajut! la numarat paharele!
pickard
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:06
De la: pickard, la data 2010-12-30 19:06:55
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 18:59:12etta te ajut la numarat ..deci 94 ..93 ..


si eu ajut! la numarat paharele!
..as vrea sa nu le incurc ..
crisalidda
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:09
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 19:09:52
De la: pickard, la data 2010-12-30 19:06:55
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 18:59:12etta te ajut la numarat ..deci 94 ..93 ..


si eu ajut! la numarat paharele!
..as vrea sa nu le incurc ..

cand ma vezi pe jos sa te opresti!
pickard
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:11
ma opresc din numarat sau din baut
crisalidda
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:14
De la: crisalidda, la data 2010-12-30 19:14:31ma opresc din numarat sau din baut

si si! ca sa nu ma inseli la pahare!
pickard
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:16
sper sa nu te insel ...
crisalidda
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:34
buna seara,cafenea!buna,Crissy,Pickard!
marilyn37
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:45
De la: marilyn37, la data 2010-12-30 19:45:17buna seara,cafenea!buna,Crissy,Pickard!

buna mary!
pickard
Postat pe 30 Decembrie 2010 19:48
De la: marilyn37, la data 2010-12-30 19:45:17buna seara,cafenea!buna,Crissy,Pickard!

buna seara la toti!Marilyn te-ai facut ingeras acum?
gya29
Postat pe 30 Decembrie 2010 20:08
De la: gya29, la data 2010-12-30 20:08:46
De la: marilyn37, la data 2010-12-30 19:45:17buna seara,cafenea!buna,Crissy,Pickard!

buna seara la toti!Marilyn te-ai facut ingeras acum?

buna,Gya!Imi plac ingerasii,nu stiu daca ma voi face vreodata unul!pupici!
marilyn37
Postat pe 30 Decembrie 2010 20:12
De la: marilyn37, la data 2010-12-30 20:12:33
De la: gya29, la data 2010-12-30 20:08:46
De la: marilyn37, la data 2010-12-30 19:45:17buna seara,cafenea!buna,Crissy,Pickard!

buna seara la toti!Marilyn te-ai facut ingeras acum?

buna,Gya!Imi plac ingerasii,nu stiu daca ma voi face vreodata unul!pupici!

iti sta bine!ori indeplinesti sh dorinte ca daca e eu as vrea o masina un audi sau un bmw x5
gya29
Postat pe 30 Decembrie 2010 20:14
De la: gya29, la data 2010-12-30 20:14:12
De la: marilyn37, la data 2010-12-30 20:12:33
De la: gya29, la data 2010-12-30 20:08:46
De la: marilyn37, la data 2010-12-30 19:45:17buna seara,cafenea!buna,Crissy,Pickard!

buna seara la toti!Marilyn te-ai facut ingeras acum?

buna,Gya!Imi plac ingerasii,nu stiu daca ma voi face vreodata unul!pupici!

iti sta bine!ori indeplinesti sh dorinte ca daca e eu as vrea o masina un audi sau un bmw x5

stai sa incerc!Hocus, pocus, preparatus.......nimic...
o sa ma gandesc la alta metoda.
marilyn37
Postat pe 30 Decembrie 2010 20:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 11 De la: Lacra___ 17 Septembrie 2009 15:56
O noua criza 4 De la: miss_darine 11 Ianuarie 2010 20:15
CAFEA CU PARFUM DE FEMEIE))) 61 De la: _dulcik_ 4 Septembrie 2009 09:25
Ce faceti in pauza de cafea? 33 De la: kudika228464 21 Octombrie 2010 16:53
Cafeneaua de poveste 5 De la: natasha69 24 Aprilie 2009 00:30