Mai multe
De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:39:20De la: pickard, la data 2011-01-05 20:38:18De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:36:49slaba activitate....se vede ca lipseste Pickard care fete? hielau la toata suflarea
|
||
|
Ame_ly Postat pe 5 Ianuarie 2011 20:55 |
||
|---|---|---|
Buna seara!si la multi ani pe anul asta!sper ca sunteti la fel si ca noul an sa va aduca numai impliniri!Va pupacesc!Gya
|
||
|
gya29 Postat pe 5 Ianuarie 2011 20:55 |
||
De la: Ame_ly, la data 2011-01-05 20:55:13De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:39:20De la: pickard, la data 2011-01-05 20:38:18De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:36:49slaba activitate....se vede ca lipseste Pickard Hello,Ame-ly!
|
||
|
|
||
|
marilyn37 Postat pe 5 Ianuarie 2011 20:56 |
||
De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:52:59 da! cred ca un spirit rau a intrat in mine si mi-a vorbit gura fara voia mea chiar eu sunt oripilat de ceeea ce am putut sa debitez!imi pun capul pe buturuga sa mi-l taiati
|
||
|
pickard Postat pe 5 Ianuarie 2011 20:56 |
||
De la: gya29, la data 2011-01-05 20:55:57Buna seara!si la multi ani pe anul asta!sper ca sunteti la fel si ca noul an sa va aduca numai impliniri!Va pupacesc!Gya Gya,salutare,ce mai faci?
|
||
|
marilyn37 Postat pe 5 Ianuarie 2011 20:56 |
||
De la: Ame_ly, la data 2011-01-05 20:55:13De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:39:20De la: pickard, la data 2011-01-05 20:38:18De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:36:49slaba activitate....se vede ca lipseste Pickard ce bine ca ai ajuns!!! |
||
|
anastasia_m Postat pe 5 Ianuarie 2011 20:57 |
||
De la: Ame_ly, la data 2011-01-05 20:55:13De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:39:20De la: pickard, la data 2011-01-05 20:38:18De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:36:49slaba activitate....se vede ca lipseste Pickard pfuaa! inca doua pustoaice sexi! buna gya si amely! va pup gretzos!
|
||
|
pickard Postat pe 5 Ianuarie 2011 20:57 |
||
De la: gya29, la data 2011-01-05 20:55:57Buna seara!si la multi ani pe anul asta!sper ca sunteti la fel si ca noul an sa va aduca numai impliniri!Va pupacesc!Gya asemenea
|
||
|
anastasia_m Postat pe 5 Ianuarie 2011 20:57 |
||
De la: marilyn37, la data 2011-01-05 20:54:26De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:52:59 am fost cam racit! si sper sa nu fi molipsit pe cineva
|
||
|
pickard Postat pe 5 Ianuarie 2011 20:59 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-05 20:48:49 Alfreeeeeeeeeee !!!! unde ai fost cand aveam si noi nevoie de un pacificator???????? welcome back,da sa te pup
|
||
|
Ame_ly Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:00 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-05 20:48:49 Bonsoir!
|
||
|
marilyn37 Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:01 |
||
De la: marilyn37, la data 2011-01-05 20:56:56De la: gya29, la data 2011-01-05 20:55:57Buna seara!si la multi ani pe anul asta!sper ca sunteti la fel si ca noul an sa va aduca numai impliniri!Va pupacesc!Gya buna Mary!bine momentan!tu ce mai fc?ca esti cam gru de gasit!
|
||
|
gya29 Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:03 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-05 20:57:43De la: Ame_ly, la data 2011-01-05 20:55:13De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:39:20De la: pickard, la data 2011-01-05 20:38:18De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:36:49slaba activitate....se vede ca lipseste Pickard hmmmm,salut pickard
|
||
|
Ame_ly Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:03 |
||
De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:57:57De la: gya29, la data 2011-01-05 20:55:57Buna seara!si la multi ani pe anul asta!sper ca sunteti la fel si ca noul an sa va aduca numai impliniri!Va pupacesc!Gya buna seara!
|
||
|
gya29 Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:04 |
||
De la: gya29, la data 2011-01-05 21:03:12De la: marilyn37, la data 2011-01-05 20:56:56De la: gya29, la data 2011-01-05 20:55:57Buna seara!si la multi ani pe anul asta!sper ca sunteti la fel si ca noul an sa va aduca numai impliniri!Va pupacesc!Gya Cum greu? Pai in fiecare zi am intrat,chiar daca seara! |
||
|
marilyn37 Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:04 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-05 20:57:43De la: Ame_ly, la data 2011-01-05 20:55:13De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:39:20De la: pickard, la data 2011-01-05 20:38:18De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:36:49slaba activitate....se vede ca lipseste Pickard buna seara!dar de ce draga gretos?ori ti-a picat greu masa de rev sau esti insarcinat...cu ceva?
|
||
|
gya29 Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:05 |
||
De la: marilyn37, la data 2011-01-05 21:04:27De la: gya29, la data 2011-01-05 21:03:12De la: marilyn37, la data 2011-01-05 20:56:56De la: gya29, la data 2011-01-05 20:55:57Buna seara!si la multi ani pe anul asta!sper ca sunteti la fel si ca noul an sa va aduca numai impliniri!Va pupacesc!Gya serios?la mine e prima oara anul asta!asa o fi!tu esti din targu mures? |
||
|
gya29 Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:06 |
||
De la: gya29, la data 2011-01-05 21:05:42De la: pickard, la data 2011-01-05 20:57:43De la: Ame_ly, la data 2011-01-05 20:55:13De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:39:20De la: pickard, la data 2011-01-05 20:38:18De la: anastasia_m, la data 2011-01-05 20:36:49slaba activitate....se vede ca lipseste Pickard da, e insarcinat cu repararea masinii de spalat,si noi,zice-se, cu pregatirea cinei.. |
||
|
marilyn37 Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:07 |
||
De la: gya29, la data 2011-01-05 21:06:54De la: marilyn37, la data 2011-01-05 21:04:27De la: gya29, la data 2011-01-05 21:03:12De la: marilyn37, la data 2011-01-05 20:56:56De la: gya29, la data 2011-01-05 20:55:57Buna seara!si la multi ani pe anul asta!sper ca sunteti la fel si ca noul an sa va aduca numai impliniri!Va pupacesc!Gya Nu,din Tg-jiu!Daca e prima oara cand intri anul acesta,iti zic LA MULTI ANI,un 2011 magnific,care sa-ti aduca ceea ce vrei tu cel mai mult.Stii tu ce!
|
||
|
marilyn37 Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:09 |
||
De la: marilyn37, la data 2011-01-05 21:09:56De la: gya29, la data 2011-01-05 21:06:54De la: marilyn37, la data 2011-01-05 21:04:27De la: gya29, la data 2011-01-05 21:03:12De la: marilyn37, la data 2011-01-05 20:56:56De la: gya29, la data 2011-01-05 20:55:57Buna seara!si la multi ani pe anul asta!sper ca sunteti la fel si ca noul an sa va aduca numai impliniri!Va pupacesc!Gya Merci Mary!si tie la fel!
|
||
|
gya29 Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:15 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-05 20:45:55daca incui usa ..trebuie sa pui cheia bine ..De la: crisalidda, la data 2011-01-05 20:40:40seara buna ..
|
||
|
crisalidda Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:21 |
||
scuze! am fost nevoit sa mananc pentru a ma mentine la greutate
|
||
|
pickard Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:33 |
||
De la: crisalidda, la data 2011-01-05 21:21:10De la: pickard, la data 2011-01-05 20:45:55daca incui usa ..trebuie sa pui cheia bine ..De la: crisalidda, la data 2011-01-05 20:40:40seara buna .. avem mai multe chei! |
||
|
pickard Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:34 |
||
Pikard...pupa-ma si pe mine
|
||
|
carla11 Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:36 |
||
De la: deliana, la data 2011-01-05 21:36:33Pikard...pupa-ma si pe mine te pup pentru ca tu esti mamica mea!
|
||
|
pickard Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:41 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-05 21:41:30De la: deliana, la data 2011-01-05 21:36:33Pikard...pupa-ma si pe mine aoleu...eu spuneam ca-s sor'ta...chiar asa batrana ma faci??? |
||
|
carla11 Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:44 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-05 21:34:24or fi mai multe dar sa intre si altiDe la: crisalidda, la data 2011-01-05 21:21:10De la: pickard, la data 2011-01-05 20:45:55daca incui usa ..trebuie sa pui cheia bine ..De la: crisalidda, la data 2011-01-05 20:40:40seara buna ..
|
||
|
crisalidda Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:47 |
||
De la: deliana, la data 2011-01-05 21:44:25De la: pickard, la data 2011-01-05 21:41:30De la: deliana, la data 2011-01-05 21:36:33Pikard...pupa-ma si pe mine ok! scuze! la varsta ta ai mai putea sa-mi fi si iubita!
|
||
|
pickard Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:48 |
||
De la: crisalidda, la data 2011-01-05 21:47:15De la: pickard, la data 2011-01-05 21:34:24or fi mai multe dar sa intre si altiDe la: crisalidda, la data 2011-01-05 21:21:10De la: pickard, la data 2011-01-05 20:45:55daca incui usa ..trebuie sa pui cheia bine ..De la: crisalidda, la data 2011-01-05 20:40:40seara buna .. clientii cu abonament au chei ca sa intre cand vor in cafenea! |
||
|
pickard Postat pe 5 Ianuarie 2011 21:54 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2011-01-05 16:52:30am scris mesaje...la greu..si...nu stiu de ce n-au ajuns!!!nici mie ..ieri .cred ca nu ne cunoaste
|
||
|
crisalidda Postat pe 5 Ianuarie 2011 22:07 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| masca argila rosie anti ride clalrins si dior | 1 | De la: ocaziebuna 28 Octombrie 2010 13:54 |
| FREE CAFFE | 30155 | De la: jenesaispas 20 August 2013 16:04 |
| LA MULTI ANI MITURAAAAA!!!!!! | 45 | De la: Calandrinon 23 Ianuarie 2010 15:05 |
|
|
||
| imunitae scazuta! | 10 | De la: iulia069834 17 Martie 2021 16:02 |
| DRAGOSTEA SI IUBIREA!! | 21 | De la: amarutza 3 Iunie 2009 17:03 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.