Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: marilyn37, la data 2011-01-15 21:00:36
Stai asa ca nu s-a intamplat nimic.Stef traieste si e bine,mersi.A scapat de incercarea lui Valy de a-l ucide intoxicandu-l cu fum de tigara.

cred ca data viitoare nu mai scapa, ulciorul nu merge de multe ori la apa
ipahebirowtnod
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:02
De la: marilyn37, la data 2011-01-15 21:00:36
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 20:57:42
De la: marilyn37, la data 2011-01-15 20:52:49
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 20:49:28
De la: marilyn37, la data 2011-01-15 20:47:16
Cu transmiteri in direct de la fata locului...

lasa ca ne uiotam maine al reluare si o comentam cu amanuntul

Happy,pai pe tine te -as fi vazut dand interviuri, explicatii, doar din cauza ta s-ar fi sinucis Stef.

ce am ratat nu mai sunt mare vedeta

Stai asa ca nu s-a intamplat nimic.Stef traieste si e bine,mersi.A scapat de incercarea lui Valy de a-l ucide intoxicandu-l cu fum de tigara.

Valy se dadea bine pe langa serf ca sa musamalizeze totul,sa para sinucidere.Ce sa mai,totul calculat ca-n filme.
marilyn37
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:03
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:58:48
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 20:48:51
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:45:10
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 20:41:39
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:33:58
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 20:27:52
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:23:14
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 20:02:27salutare .o cafea ..aveti ..


salutare..,daca accepti te servesc cu una
multumesc ..desigur ..


heeeeeeei ..,mai traiesti danelooo..??
sunt vie


i-am facut si soacra-mi una mai devreme si acum aud clopotele..,cred ca reteta-i de vina
deci si eu sunt pe drumul cel bun


mai traiesti sau au ajuns la capatul drumului..
la capatul drumului aici am baut atata cafea ca mi-a crescut tensiunea
crisalidda
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:04
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 21:00:37
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:53:20
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 20:48:29
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:47:10
mai zi odata ..,sa vezi tu cum imi iei pacatele..

lasa, ca te cunosc eu nu ai face tu de astea esti om cu scaun la cap


stii tu ..cate scaunele ..,atatea pasarele ,a se citi corect ,nu "pasarici ".

de sublinita, asta e indiciul cheie



eu am spus asta ??
stef80
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:05
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 21:04:27
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:58:48
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 20:48:51
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:45:10
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 20:41:39
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:33:58
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 20:27:52
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:23:14
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 20:02:27salutare .o cafea ..aveti ..


salutare..,daca accepti te servesc cu una
multumesc ..desigur ..


heeeeeeei ..,mai traiesti danelooo..??
sunt vie


i-am facut si soacra-mi una mai devreme si acum aud clopotele..,cred ca reteta-i de vina
deci si eu sunt pe drumul cel bun


mai traiesti sau au ajuns la capatul drumului..
la capatul drumului aici am baut atata cafea ca mi-a crescut tensiunea


intinde-te si stai linistista ..ca nici nu stii ce urmeaza ..
stef80
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:07
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:05:54
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 21:00:37
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:53:20
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 20:48:29
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:47:10
mai zi odata ..,sa vezi tu cum imi iei pacatele..

lasa, ca te cunosc eu nu ai face tu de astea esti om cu scaun la cap


stii tu ..cate scaunele ..,atatea pasarele ,a se citi corect ,nu "pasarici ".

de sublinita, asta e indiciul cheie



eu am spus asta ??

Nu tu,Stef,Altfel,Sultanul.Am uitat ceva?
marilyn37
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:07
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 21:02:58
De la: marilyn37, la data 2011-01-15 21:00:36
Stai asa ca nu s-a intamplat nimic.Stef traieste si e bine,mersi.A scapat de incercarea lui Valy de a-l ucide intoxicandu-l cu fum de tigara.

cred ca data viitoare nu mai scapa, ulciorul nu merge de multe ori la apa



si ce-mi faci daca ma prinzi..??
stef80
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:08
De la: marilyn37, la data 2011-01-15 21:07:35
Nu tu,Stef,Altfel,Sultanul.Am uitat ceva?

te asigur eu nu ai omis nimic
ipahebirowtnod
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:09

De la: marilyn37, la data 2011-01-15 21:07:35
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:05:54
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 21:00:37
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:53:20
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 20:48:29
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:47:10
mai zi odata ..,sa vezi tu cum imi iei pacatele..

lasa, ca te cunosc eu nu ai face tu de astea esti om cu scaun la cap


stii tu ..cate scaunele ..,atatea pasarele ,a se citi corect ,nu "pasarici ".

de sublinita, asta e indiciul cheie



eu am spus asta ??

Nu tu,Stef,Altfel,Sultanul.Am uitat ceva?


nu-i cunosc ,asa ca nu pot sa recunosc ..
stef80
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:10
deci si eu sunt pe drumul cel bun


mai traiesti sau au ajuns la capatul drumului..
la capatul drumului aici am baut atata cafea ca mi-a crescut tensiunea


intinde-te si stai linistista ..ca nici nu stii ce urmeaza .. mi se ia pulsul
crisalidda
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:10
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:08:43
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 21:02:58
De la: marilyn37, la data 2011-01-15 21:00:36
Stai asa ca nu s-a intamplat nimic.Stef traieste si e bine,mersi.A scapat de incercarea lui Valy de a-l ucide intoxicandu-l cu fum de tigara.

cred ca data viitoare nu mai scapa, ulciorul nu merge de multe ori la apa



si ce-mi faci daca ma prinzi..??

te inec in "putz"
ipahebirowtnod
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:13
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:10:31
De la: marilyn37, la data 2011-01-15 21:07:35
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:05:54
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 21:00:37
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:53:20
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 20:48:29
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:47:10
mai zi odata ..,sa vezi tu cum imi iei pacatele..

lasa, ca te cunosc eu nu ai face tu de astea esti om cu scaun la cap


stii tu ..cate scaunele ..,atatea pasarele ,a se citi corect ,nu "pasarici ".

de sublinita, asta e indiciul cheie



eu am spus asta ??

Nu tu,Stef,Altfel,Sultanul.Am uitat ceva?


nu-i cunosc ,asa ca nu pot sa recunosc ..

Nici eu,dar cica bantuie prin cafenea si pe mai stiu eu unde....
marilyn37
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:13
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 21:10:58deci si eu sunt pe drumul cel bun


mai traiesti sau au ajuns la capatul drumului..
la capatul drumului aici am baut atata cafea ca mi-a crescut tensiunea


intinde-te si stai linistista ..ca nici nu stii ce urmeaza .. mi se ia pulsul


resuscitare deja
stef80
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:15
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 21:13:05
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:08:43
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 21:02:58
De la: marilyn37, la data 2011-01-15 21:00:36
Stai asa ca nu s-a intamplat nimic.Stef traieste si e bine,mersi.A scapat de incercarea lui Valy de a-l ucide intoxicandu-l cu fum de tigara.

cred ca data viitoare nu mai scapa, ulciorul nu merge de multe ori la apa



si ce-mi faci daca ma prinzi..??

te inec in "putz"


e adanc "putzu'" asta ..??macar urechile sa-mi ramana afara
stef80
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:18
cafeneaua asta are si camera de terapie intensiva,ca tot e patroana asistenta,si Okto, si eu.
marilyn37
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:18
De la: marilyn37, la data 2011-01-15 21:13:25
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:10:31
De la: marilyn37, la data 2011-01-15 21:07:35
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:05:54
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 21:00:37
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:53:20
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 20:48:29
De la: stef80, la data 2011-01-15 20:47:10
mai zi odata ..,sa vezi tu cum imi iei pacatele..

lasa, ca te cunosc eu nu ai face tu de astea esti om cu scaun la cap


stii tu ..cate scaunele ..,atatea pasarele ,a se citi corect ,nu "pasarici ".

de sublinita, asta e indiciul cheie



eu am spus asta ??

Nu tu,Stef,Altfel,Sultanul.Am uitat ceva?


nu-i cunosc ,asa ca nu pot sa recunosc ..

Nici eu,dar cica bantuie prin cafenea si pe mai stiu eu unde....


vorbeste lumea..
stef80
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:19
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:18:09
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 21:13:05
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:08:43
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 21:02:58
De la: marilyn37, la data 2011-01-15 21:00:36
Stai asa ca nu s-a intamplat nimic.Stef traieste si e bine,mersi.A scapat de incercarea lui Valy de a-l ucide intoxicandu-l cu fum de tigara.

cred ca data viitoare nu mai scapa, ulciorul nu merge de multe ori la apa



si ce-mi faci daca ma prinzi..??

te inec in "putz"


e adanc "putzu'" asta ..??macar urechile sa-mi ramana afara

e adanc ai loc si ink alti vreo 10 langa tn
ipahebirowtnod
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:23
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:15:54
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 21:10:58deci si eu sunt pe drumul cel bun


mai traiesti sau au ajuns la capatul drumului..
la capatul drumului aici am baut atata cafea ca mi-a crescut tensiunea


intinde-te si stai linistista ..ca nici nu stii ce urmeaza .. mi se ia pulsul


resuscitare deja
este ..trebuie ..
crisalidda
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:23
De la: marilyn37, la data 2011-01-15 21:18:51cafeneaua asta are si camera de terapie intensiva,ca tot e patroana asistenta,si Okto, si eu.
las ca e bine suntem pe maini bune
crisalidda
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:26
nb eu am iesit sa aveti o noapte mirobolanta
ipahebirowtnod
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:27
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 21:23:36
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:15:54
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 21:10:58deci si eu sunt pe drumul cel bun


mai traiesti sau au ajuns la capatul drumului..
la capatul drumului aici am baut atata cafea ca mi-a crescut tensiunea


intinde-te si stai linistista ..ca nici nu stii ce urmeaza .. mi se ia pulsul


resuscitare deja
este ..trebuie ..



asa ..ramai datoare ..sa dai un pup la alina ,pediatrul copiilor sultanului cand o vezi..
stef80
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:27
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-15 21:27:00nb eu am iesit sa aveti o noapte mirobolanta

la fel si tie! cred ca o sa ies si eu!
marilyn37
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:28
azi e ziua marelui poet .! At�t de fraged�, te-asameni
Cu floarea alb� de cire�,
�i ca un �nger dintre oameni
�n calea vie�ii mele ie�i.

Abia atingi covorul moale,
M�tasa sun� sub picior,
�i de la cre�tet p�n-�n poale
Plute�ti ca visul de u�or. sper sa va placa .o seara placuta ..
crisalidda
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:29
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:27:58
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 21:23:36
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:15:54
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 21:10:58deci si eu sunt pe drumul cel bun


mai traiesti sau au ajuns la capatul drumului..
la capatul drumului aici am baut atata cafea ca mi-a crescut tensiunea


intinde-te si stai linistista ..ca nici nu stii ce urmeaza .. mi se ia pulsul


resuscitare deja
este ..trebuie ..



asa ..ramai datoare ..sa dai un pup la alina ,pediatrul copiilor sultanului cand o vezi..
crisalidda
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:30

aplauze pentru eminescu ,aplauze si pentru voi ...
stef80
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:31
Eminescu,superb!Am si eu ceva tot de Eminescu.

Si motanul toarce-n soba de blazat ce-i. - Mai motane,
Vino-ncoa sa stam de vorba, unice amic si ornic.
De-ar fi-n lume-un sat de m�te, zau! ca-n el te-as pune vornic,
Ca sa stii si tu odata boieria ce-i, sarmane!

Oare ce g�ndeste h�trul de sta ghem si toarce-ntruna?
Ce idei se-nsira dulce �n m�teasca-i fantazie?
Vreo cucoana cu-alba blana cu amoru-i �l �mbie,
Rendez-vous i-a dat �n sura, ori �n pod, �n gavauna?

De-ar fi-n lume numai m�te - tot poet as fi? Totuna:
Mieun�nd �n ode nalte, tragic miorlaind - un Garrick,
Ziua tologit �n soare, p�ndind cozile de soaric,
Noaptea-n pod, cerdac si stresini heiniz�nd duios la luna.
marilyn37
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:32
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 21:30:58
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:27:58
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 21:23:36
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:15:54
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 21:10:58deci si eu sunt pe drumul cel bun


mai traiesti sau au ajuns la capatul drumului..
la capatul drumului aici am baut atata cafea ca mi-a crescut tensiunea


intinde-te si stai linistista ..ca nici nu stii ce urmeaza .. mi se ia pulsul


resuscitare deja
este ..trebuie ..



asa ..ramai datoare ..sa dai un pup la alina ,pediatrul copiilor sultanului cand o vezi..


a dat domnul ..dupa mai bine de doi ani de ignor din ambele parti (a mea si a ta )..am primit un tzuc in vazul lumii
nu pot sa raspund ,decat cu aceeasi unitate de masura ..
stef80
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:34
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:34:54
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 21:30:58
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:27:58
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 21:23:36
De la: stef80, la data 2011-01-15 21:15:54
De la: crisalidda, la data 2011-01-15 21:10:58deci si eu sunt pe drumul cel bun


mai traiesti sau au ajuns la capatul drumului..
la capatul drumului aici am baut atata cafea ca mi-a crescut tensiunea


intinde-te si stai linistista ..ca nici nu stii ce urmeaza .. mi se ia pulsul


resuscitare deja
este ..trebuie ..



asa ..ramai datoare ..sa dai un pup la alina ,pediatrul copiilor sultanului cand o vezi..


a dat domnul ..dupa mai bine de doi ani de ignor din ambele parti (a mea si a ta )..am primit un tzuc in vazul lumii
nu pot sa raspund ,decat cu aceeasi unitate de masura ..
sincer nu am avut cu nimeni nimik ..doar lipsa de comunicare !! sau vb cuiva,, nu am nimerit in topicul potrivit ,,
crisalidda
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:38
acum va las alaturi de versurile lui EMINESCU
crisalidda
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:40
e bine cand se termina cu bine..!!
topicul ..,nu-i problema mea
desi candva am pus tot sufletul ...
pupici la voi doamnelor si domnisoarelor si vise dulci !!

noapte buna tuturor !!
stef80
Postat pe 15 Ianuarie 2011 21:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cocktail...si barfa.. :) 13 De la: Barbie30 5 Septembrie 2010 20:27
Cafeneaua "de serviciu" 4456 De la: taiko 22 Octombrie 2009 16:05
anyFish_in_ur_coffee? 55 De la: agoldfish 25 Ianuarie 2009 13:31
LA MULTI ANI MITURAAAAA!!!!!! 45 De la: Calandrinon 23 Ianuarie 2010 15:05
DRAGOSTEA SI IUBIREA!! 21 De la: amarutza 3 Iunie 2009 17:03