Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

ia sa ma uit eu la un film! pe cinemaxx.ro
pickard
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:40
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-16 10:41:18
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 10:38:29am plecat...va las sa va distrati frumos...intram mai tirziu...e frumos afara...

cand vin eu..hopa pleci!

offff pai ce sa-ti fac daca tu ...dormi mai mult sa-ti faci somnul de frumusete...
BEL_AMY1
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:45
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 14:45:08
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-16 10:41:18
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 10:38:29am plecat...va las sa va distrati frumos...intram mai tirziu...e frumos afara...

cand vin eu..hopa pleci!

offff pai ce sa-ti fac daca tu ...dormi mai mult sa-ti faci somnul de frumusete...


practic nici nu are nevoie de somn pentru a fi cum este
pickard
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:48
De la: pickard, la data 2011-01-16 14:48:29
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 14:45:08
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-16 10:41:18
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 10:38:29am plecat...va las sa va distrati frumos...intram mai tirziu...e frumos afara...

cand vin eu..hopa pleci!

offff pai ce sa-ti fac daca tu ...dormi mai mult sa-ti faci somnul de frumusete...


practic nici nu are nevoie de somn pentru a fi cum este

...da ai dreptate...da ce am citit pe aici ai buzunarul spart...?sau cineva te buzunareste si tu habar nu ai ?
BEL_AMY1
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:54
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 14:54:43
De la: pickard, la data 2011-01-16 14:48:29
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 14:45:08
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-16 10:41:18
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 10:38:29am plecat...va las sa va distrati frumos...intram mai tirziu...e frumos afara...

cand vin eu..hopa pleci!

offff pai ce sa-ti fac daca tu ...dormi mai mult sa-ti faci somnul de frumusete...


practic nici nu are nevoie de somn pentru a fi cum este

...da ai dreptate...da ce am citit pe aici ai buzunarul spart...?sau cineva te buzunareste si tu habar nu ai ?


nu pot zice ca e chiar fara fund buzunarul meu dar ceva am simtit eu
pickard
Postat pe 16 Ianuarie 2011 15:01
De la: pickard, la data 2011-01-16 15:01:09
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 14:54:43
De la: pickard, la data 2011-01-16 14:48:29
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 14:45:08
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-16 10:41:18
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 10:38:29am plecat...va las sa va distrati frumos...intram mai tirziu...e frumos afara...

cand vin eu..hopa pleci!

offff pai ce sa-ti fac daca tu ...dormi mai mult sa-ti faci somnul de frumusete...


practic nici nu are nevoie de somn pentru a fi cum este

...da ai dreptate...da ce am citit pe aici ai buzunarul spart...?sau cineva te buzunareste si tu habar nu ai ?


nu pot zice ca e chiar fara fund buzunarul meu dar ceva am simtit eu

de aia esti asa binedispus...cu toate ca ai gauri la buzunare ...
BEL_AMY1
Postat pe 16 Ianuarie 2011 15:05
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 15:05:31
De la: pickard, la data 2011-01-16 15:01:09
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 14:54:43
De la: pickard, la data 2011-01-16 14:48:29
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 14:45:08
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-16 10:41:18
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-16 10:38:29am plecat...va las sa va distrati frumos...intram mai tirziu...e frumos afara...

cand vin eu..hopa pleci!

offff pai ce sa-ti fac daca tu ...dormi mai mult sa-ti faci somnul de frumusete...


practic nici nu are nevoie de somn pentru a fi cum este

...da ai dreptate...da ce am citit pe aici ai buzunarul spart...?sau cineva te buzunareste si tu habar nu ai ?


nu pot zice ca e chiar fara fund buzunarul meu dar ceva am simtit eu

de aia esti asa binedispus...cu toate ca ai gauri la buzunare ...


sunt binedispus si cu gauri si fara si sper sa se molipseasca toti de la mine de optimism si chiar de la tine ca vad ca esti bine si tu
pickard
Postat pe 16 Ianuarie 2011 16:01
hello!!!! am intrat in cafenea sa vad daca ati dat pagina la 1111 o cafea tare si buna va rog!!!!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 16:50
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 16:50:49hello!!!! am intrat in cafenea sa vad daca ati dat pagina la 1111 o cafea tare si buna va rog!!!!!!!!!!!


ok! deci ceva tare! acum vine!
pickard
Postat pe 16 Ianuarie 2011 16:52
De la: pickard, la data 2011-01-16 16:52:18
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 16:50:49hello!!!! am intrat in cafenea sa vad daca ati dat pagina la 1111 o cafea tare si buna va rog!!!!!!!!!!!


ok! deci ceva tare! acum vine!


o vodca , un coneac zic! altceva nu e
pickard
Postat pe 16 Ianuarie 2011 16:57
Buna cafeaua ! Merci Pickard !
esti, ca intotdeauna, promt! pot sa te servesc si eu cu ceva ????
anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 16:58
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 16:58:10Buna cafeaua ! Merci Pickard !
esti, ca intotdeauna, promt! pot sa te servesc si eu cu ceva ????


bine! astept! vezi ca eu nu folosesc baterii decat daca au vin in ele!
pickard
Postat pe 16 Ianuarie 2011 17:02
De la: pickard, la data 2011-01-16 17:02:08
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 16:58:10Buna cafeaua ! Merci Pickard !
esti, ca intotdeauna, promt! pot sa te servesc si eu cu ceva ????


bine! astept! vezi ca eu nu folosesc baterii decat daca au vin in ele!


ok! atunci vin sa fie!!!!

cu tine ma descurc mai usor!

anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 17:03
De la: pickard, la data 2011-01-16 17:02:08
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 16:58:10Buna cafeaua ! Merci Pickard !
esti, ca intotdeauna, promt! pot sa te servesc si eu cu ceva ????


bine! astept! vezi ca eu nu folosesc baterii decat daca au vin in ele!


ok! atunci vin sa fie!!!!

cu tine ma descurc mai usor!

anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 17:03
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 17:03:50
De la: pickard, la data 2011-01-16 17:02:08
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 16:58:10Buna cafeaua ! Merci Pickard !
esti, ca intotdeauna, promt! pot sa te servesc si eu cu ceva ????


bine! astept! vezi ca eu nu folosesc baterii decat daca au vin in ele!


ok! atunci vin sa fie!!!!

cu tine ma descurc mai usor!


da greu cu cine iti e?!
pickard
Postat pe 16 Ianuarie 2011 17:09
Cu restul .........


poate te ametesti si tu un pic!!!!

anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 17:11
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 17:11:24Cu restul .........


poate te ametesti si tu un pic!!!!


ia treci incoace ca i-am promis lui kiru ca-l ajut si sustin
pickard
Postat pe 16 Ianuarie 2011 17:27
De la: pickard, la data 2011-01-16 17:27:06
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 17:11:24Cu restul .........


poate te ametesti si tu un pic!!!!


ia treci incoace ca i-am promis lui kiru ca-l ajut si sustin



esti sigur??????????? Kyru ma vrea ca pe o fantoma vie!
anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 17:40
'na seara cafenea
ipahebirowtnod
Postat pe 16 Ianuarie 2011 17:41
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-16 17:41:13'na seara cafenea



hello....da, fata ce e cu tine????????????????
anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 17:45
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 17:45:32
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-16 17:41:13'na seara cafenea



hello....da, fata ce e cu tine????????????????

anastasia cum adica ce e cu mn
ipahebirowtnod
Postat pe 16 Ianuarie 2011 17:48
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-16 17:48:39
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 17:45:32
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-16 17:41:13'na seara cafenea



hello....da, fata ce e cu tine????????????????

anastasia cum adica ce e cu mn



lipsesti nemotivat!!
anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 17:52
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 17:52:54
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-16 17:48:39
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 17:45:32
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-16 17:41:13'na seara cafenea



hello....da, fata ce e cu tine????????????????

anastasia cum adica ce e cu mn



lipsesti nemotivat!!

cine te-a mintit am scutire pt toate absentele
ipahebirowtnod
Postat pe 16 Ianuarie 2011 17:54
seara buna !
roz5blue6lila7
Postat pe 16 Ianuarie 2011 17:54
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-16 17:54:14seara buna !

roz ce mai face frumuselul din avatar ?
ipahebirowtnod
Postat pe 16 Ianuarie 2011 17:55
parafata , stampilata????
anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 17:56
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 17:56:08parafata , stampilata????

tot semnata de sef
ipahebirowtnod
Postat pe 16 Ianuarie 2011 17:57
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-16 17:55:38
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-16 17:54:14seara buna !

roz ce mai face frumuselul din avatar ?

patruleaza...trebuie sa-l pun in mergator sa vada si dincolo de usa de la dormitor ce sa intampla...
roz5blue6lila7
Postat pe 16 Ianuarie 2011 18:00
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-16 17:57:10
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 17:56:08parafata , stampilata????

tot semnata de sef



deci tot seful e de vina !!!! stai ca apare acusi ...sa vedem ce ne confirma!!!

anastasia_m
Postat pe 16 Ianuarie 2011 18:01
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 18:01:14
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-16 17:57:10
De la: anastasia_m, la data 2011-01-16 17:56:08parafata , stampilata????

tot semnata de sef



deci tot seful e de vina !!!! stai ca apare acusi ...sa vedem ce ne confirma!!!


o sa evzi ca am avut dreptate, eu nu mint niciodata
ipahebirowtnod
Postat pe 16 Ianuarie 2011 18:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NU RATA , DEVINO PARTENER TRUST COMMUNITY SI VEI FI F BINE PLATIT + PREMIII MARI ...INSCRIERE GRATUITA !!! 1 De la: dana92 1 Februarie 2010 16:18
PORTRETE LA COMANDAAAA...vrea cineva?... 27 De la: lil_devil 18 Martie 2009 19:53
Cafenea de Noapte 12893 De la: fluturas_ 24 Mai 2013 17:35
Eu am crescut in apartament cu WC, dar intotdeauna m-am intrebat cum se proceda la tara... 15 De la: Baiat_virgin 14 Mai 2012 21:21
:X:X:X 21 De la: andra_ale 20 August 2009 09:43