Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: eu_ovidiu, la data 2011-01-19 11:46:29vitaminoooooooooo...........tu stii ca...fiind deja...dependent de tine...nu te las...asa...fara cafea...


deci sa inteleg ca te-ai gandit la mine cat iti faceai cafeaua?! offfffffffff, se pare ca si eu voi deveni dependenta................de cafeaua ta!
vitamina_c
Postat pe 19 Ianuarie 2011 11:52
,mno`...ca tare-i greu...da...merjem inainte...si...ramanem asa...dependenti...ce naiba sa facem?
eu_ovidiu
Postat pe 19 Ianuarie 2011 11:59
De la: vitamina_c, la data 2011-01-19 11:52:09
De la: eu_ovidiu, la data 2011-01-19 11:46:29vitaminoooooooooo...........tu stii ca...fiind deja...dependent de tine...nu te las...asa...fara cafea...


deci sa inteleg ca te-ai gandit la mine cat iti faceai cafeaua?! offfffffffff, se pare ca si eu voi deveni dependenta................de cafeaua ta!


eu vam pupat revin mai tarziu merg cu catelusa mea la vaccin:)
TIAdeea13
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:05
De la: vitamina_c, la data 2011-01-19 11:29:38

bine punctat!..............lui pickard ii plac "lucrurile" mici, mititele!

oare de ce?
miss_darine
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:10
Poate ptr ca sunt mai usor demanipulat deinvartit ...
Alex_Bodea
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:13
'na ziua lumile o cafelutza mica si la mn, las pupici in loc
ipahebirowtnod
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:13
De la: miss_darine, la data 2011-01-19 12:10:33
De la: vitamina_c, la data 2011-01-19 11:29:38

bine punctat!..............lui pickard ii plac "lucrurile" mici, mititele!

oare de ce?





eu_ovidiu
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:13
De la: vitamina_c, la data 2011-01-19 11:29:38
De la: TIAdeea13, la data 2011-01-19 11:21:47banuiesc ca a iesit asa deoarece prefer persoanele stabile,serioase si hotarate....si nu pustanii...tocmai de aia sotul meu e mai mare cu 5 ani decat mine:D nu prefer pustani de crescut iar tie la 40 si cv sa-ti iasa 16...e probabil pt k preferi o persoana mai tanara


bine punctat!..............lui pickard ii plac "lucrurile" mici, mititele!


aviz amatoarelor!
pickard
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:41
De la: Alex_Bodea, la data 2011-01-19 12:13:25Poate ptr ca sunt mai usor demanipulat deinvartit ...


poate! nu stiu! nu stiu d-astea!
pickard
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:41
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-19 12:13:37'na ziua lumile o cafelutza mica si la mn, las pupici in loc


acum vine!
pickard
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:42
De la: pickard, la data 2011-01-19 12:42:21
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-19 12:13:37'na ziua lumile o cafelutza mica si la mn, las pupici in loc


acum vine!


am cerut o cafea acum o pagina...si nimic sunt invizibilaa ...m-ati uitat....nu ma mai iubiti
_oktober_
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:45
De la: pickard, la data 2011-01-19 12:42:21
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-19 12:13:37'na ziua lumile o cafelutza mica si la mn, las pupici in loc


acum vine!

mersi tata acum pot sa ma duc sa dorm linistita pana disera
ipahebirowtnod
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:46
De la: pickard, la data 2011-01-19 12:41:02
De la: vitamina_c, la data 2011-01-19 11:29:38
De la: TIAdeea13, la data 2011-01-19 11:21:47banuiesc ca a iesit asa deoarece prefer persoanele stabile,serioase si hotarate....si nu pustanii...tocmai de aia sotul meu e mai mare cu 5 ani decat mine:D nu prefer pustani de crescut iar tie la 40 si cv sa-ti iasa 16...e probabil pt k preferi o persoana mai tanara


bine punctat!..............lui pickard ii plac "lucrurile" mici, mititele!


aviz amatoarelor!


mai exista astfel de amatoare?
vitamina_c
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:50
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 12:45:51
De la: pickard, la data 2011-01-19 12:42:21
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-19 12:13:37'na ziua lumile o cafelutza mica si la mn, las pupici in loc


acum vine!


am cerut o cafea acum o pagina...si nimic sunt invizibilaa ...m-ati uitat....nu ma mai iubiti
nu mai plange
Valy90
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:53
De la: valy90, la data 2011-01-19 12:53:41
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 12:45:51
De la: pickard, la data 2011-01-19 12:42:21
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-19 12:13:37'na ziua lumile o cafelutza mica si la mn, las pupici in loc


acum vine!


am cerut o cafea acum o pagina...si nimic sunt invizibilaa ...m-ati uitat....nu ma mai iubiti
nu mai plange


deranjez atmosfera cu plasul meu....nuuu?
_oktober_
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:55
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 12:45:51
De la: pickard, la data 2011-01-19 12:42:21
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-19 12:13:37'na ziua lumile o cafelutza mica si la mn, las pupici in loc


acum vine!


am cerut o cafea acum o pagina...si nimic sunt invizibilaa ...m-ati uitat....nu ma mai iubiti


te iubesc eu!
pickard
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:56
De la: vitamina_c, la data 2011-01-19 12:50:32
De la: pickard, la data 2011-01-19 12:41:02
De la: vitamina_c, la data 2011-01-19 11:29:38
De la: TIAdeea13, la data 2011-01-19 11:21:47banuiesc ca a iesit asa deoarece prefer persoanele stabile,serioase si hotarate....si nu pustanii...tocmai de aia sotul meu e mai mare cu 5 ani decat mine:D nu prefer pustani de crescut iar tie la 40 si cv sa-ti iasa 16...e probabil pt k preferi o persoana mai tanara


bine punctat!..............lui pickard ii plac "lucrurile" mici, mititele!


aviz amatoarelor!


mai exista astfel de amatoare?


nuuu stiiiu!
pickard
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:57
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 12:55:55
De la: valy90, la data 2011-01-19 12:53:41
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 12:45:51
De la: pickard, la data 2011-01-19 12:42:21
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-19 12:13:37'na ziua lumile o cafelutza mica si la mn, las pupici in loc


acum vine!


am cerut o cafea acum o pagina...si nimic sunt invizibilaa ...m-ati uitat....nu ma mai iubiti
nu mai plange


deranjez atmosfera cu plasul meu....nuuu?
Nuuu.Nu e bine sa plangi
Valy90
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:57
De la: pickard, la data 2011-01-19 12:56:16
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 12:45:51
De la: pickard, la data 2011-01-19 12:42:21
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-19 12:13:37'na ziua lumile o cafelutza mica si la mn, las pupici in loc


acum vine!


am cerut o cafea acum o pagina...si nimic sunt invizibilaa ...m-ati uitat....nu ma mai iubiti


te iubesc eu!


deci ma iubesti....
_oktober_
Postat pe 19 Ianuarie 2011 12:58
De la: valy90, la data 2011-01-19 12:57:58
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 12:55:55
De la: valy90, la data 2011-01-19 12:53:41
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 12:45:51
De la: pickard, la data 2011-01-19 12:42:21
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-19 12:13:37'na ziua lumile o cafelutza mica si la mn, las pupici in loc


acum vine!


am cerut o cafea acum o pagina...si nimic sunt invizibilaa ...m-ati uitat....nu ma mai iubiti
nu mai plange


deranjez atmosfera cu plasul meu....nuuu?
Nuuu.Nu e bine sa plangi


nimic nu fac bineeee

pot sa te pup?
_oktober_
Postat pe 19 Ianuarie 2011 13:00
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 13:00:10
De la: valy90, la data 2011-01-19 12:57:58
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 12:55:55
De la: valy90, la data 2011-01-19 12:53:41
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 12:45:51
De la: pickard, la data 2011-01-19 12:42:21
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-19 12:13:37'na ziua lumile o cafelutza mica si la mn, las pupici in loc


acum vine!


am cerut o cafea acum o pagina...si nimic sunt invizibilaa ...m-ati uitat....nu ma mai iubiti
nu mai plange


deranjez atmosfera cu plasul meu....nuuu?
Nuuu.Nu e bine sa plangi


nimic nu fac bineeee

pot sa te pup?
Sigur ca poti uite te pup si eu
Valy90
Postat pe 19 Ianuarie 2011 13:02
in sfarsit ma pupa si pe mine cinevaaa
_oktober_
Postat pe 19 Ianuarie 2011 13:04
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 13:04:53in sfarsit ma pupa si pe mine cinevaaa


MissRye
Postat pe 19 Ianuarie 2011 13:05
De la: eeuu, la data 2011-01-19 13:05:41
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 13:04:53in sfarsit ma pupa si pe mine cinevaaa




iiooaaii
_oktober_
Postat pe 19 Ianuarie 2011 13:07
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 13:07:26
De la: eeuu, la data 2011-01-19 13:05:41
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 13:04:53in sfarsit ma pupa si pe mine cinevaaa




iiooaaii

te pop si eu
am revenit

TIAdeea13
Postat pe 19 Ianuarie 2011 13:58
De la: TIAdeea13, la data 2011-01-19 13:58:49
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 13:07:26
De la: eeuu, la data 2011-01-19 13:05:41
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 13:04:53in sfarsit ma pupa si pe mine cinevaaa




iiooaaii

te pop si eu
am revenit


as vrea si eu o ciocolata cu frisca se ofera cineva?
TIAdeea13
Postat pe 19 Ianuarie 2011 14:03
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 13:04:53in sfarsit ma pupa si pe mine cinevaaa

si in loc sa razi, tu plangi!?
pickard
Postat pe 19 Ianuarie 2011 14:03
De la: pickard, la data 2011-01-19 14:03:37
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 13:04:53in sfarsit ma pupa si pe mine cinevaaa

si in loc sa razi, tu plangi!?



Probabil plange pentru ca doar ea il pupa ...
alexo88
Postat pe 19 Ianuarie 2011 14:05
nu intelegi nimic!!!!!

pickard,tia, ...mai un pic si imi trece...am avut cele mai bune colege din toata lumea asta...ieri ne-am despartit si de atunci plang! asa ca vreau ....si o cafea cu ceva ....tare
_oktober_
Postat pe 19 Ianuarie 2011 14:11
De la: _oktober_, la data 2011-01-19 14:11:39 nu intelegi nimic!!!!!

pickard,tia, ...mai un pic si imi trece...am avut cele mai bune colege din toata lumea asta...ieri ne-am despartit si de atunci plang! asa ca vreau ....si o cafea cu ceva ....tare

eh haide nu mai plange! cu pupicii astia ar trebui sa-ti treaca...eh stiu cum e cu despartirile sunt mai grele dar trec si ele....suntem aici cu buna dispozitie si o cafea tare si o sa-ti treaca
TIAdeea13
Postat pe 19 Ianuarie 2011 14:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o scuza buna...!! 5 De la: dandanaua_reloaded 27 Februarie 2010 19:21
Super Concurs Vichy!!! 1 De la: mirelagn 10 Aprilie 2010 14:01
roxana 3 De la: freakbabe 11 Decembrie 2009 19:17
Cafenea pentru fetele musulmane de pe forum 8245 De la: 10 Decembrie 2013 21:36
topic doar pentru care stiu sa scrie si sa se exprime cotrect in limba romana 33 De la: angelradios 19 Octombrie 2010 23:55