Mai multe
De la: babyboomboom, la data 2011-01-18 20:30:48hello lumile baby bum bam....
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 18 Ianuarie 2011 20:32 |
||
|---|---|---|
De la: babyboomboom, la data 2011-01-18 20:30:48hello lumile baby bum bam....
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 18 Ianuarie 2011 20:32 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2011-01-18 20:32:25sara buna...si multumesc de cinste... tu mergi pe ideia mai rarut ca-i mai dragut... da nu-i chiar asa...vezi ca te uita lumea....
|
||
|
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 18 Ianuarie 2011 20:35 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-18 20:32:25De la: babyboomboom, la data 2011-01-18 20:30:48hello lumile
|
||
|
bombonik_babardik Postat pe 18 Ianuarie 2011 20:35 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-18 20:31:09De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-18 20:28:21De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-18 20:22:32 nasule cum mine o sa iti iei teapa mereu mie imi plac alte flori, eu tot astept raspunsul ala, mama lui de raspusn=))=))m haide hopa hopa
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 18 Ianuarie 2011 20:36 |
||
alfredo ti-ai deschis cabinet ca tot s-a legalizat acum hai poate punem bazele unei afaceri
|
||
|
bombonik_babardik Postat pe 18 Ianuarie 2011 20:37 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-18 20:36:14De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-18 20:31:09De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-18 20:28:21De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-18 20:22:32 multumesc... deci asa;;;am spart si globul de nervi...si ce raspuns...ca poate ti-l dau eu
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 18 Ianuarie 2011 20:39 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-18 20:39:04 pey vine azi sau maine? ma refer al cel acre trebuie sa dea raspunsul
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 18 Ianuarie 2011 20:41 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-18 20:35:07De la: eu_ovidiu, la data 2011-01-18 20:32:25sara buna...si multumesc de cinste... hmmmmmm.......no chance!!!.... ....oricum...s-au schimbat atat de multe persoane p`aci...ca parca...e si greu sa mai legi un dialog...care sa aibe si ceva miez... dar...mai bag ochiu`...cand am timp...mai salut... oricum...ms de tratare!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 18 Ianuarie 2011 20:41 |
||
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-18 20:41:33De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-18 20:39:04 ei bine afla ca vine maine... pe pariu...
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 18 Ianuarie 2011 20:48 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2011-01-18 20:41:53De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-18 20:35:07De la: eu_ovidiu, la data 2011-01-18 20:32:25sara buna...si multumesc de cinste... cu placere ...cred ca ma retrag si eu ...ca maine am de lucru mult...o seara placuta .
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 18 Ianuarie 2011 20:49 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-18 20:48:03De la: ipahebirowtnod, la data 2011-01-18 20:41:33De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-18 20:39:04 daca nu vine azi maine nu mai are rost
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 18 Ianuarie 2011 20:50 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=0v6VNTQ_0H4 hai hopa hopa
|
||
|
ipahebirowtnod Postat pe 18 Ianuarie 2011 20:50 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-18 20:05:27De la: pickard, la data 2011-01-18 19:51:14 hai ca am fost la masa!abia maine sa-l iau la serviciu sa -i bag sistem de operare si ce-o mai trebui
|
||
|
pickard Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:01 |
||
salut !! ce se mai discuta p'aci...??
|
||
|
stef80 Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:05 |
||
De la: mari58, la data 2011-01-18 18:57:18buna seara la toata lumea n-ai face rau cucule si luptator cum sunt ,sa vezi ce ma tavalesc cu ursoaica tzuc fata ..
|
||
|
stef80 Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:08 |
||
Buna seara,cafenea!Buna,Baby,Happy,Stef,Pickard,BEL-AMY,Ovidiu!
|
||
|
marilyn37 Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:12 |
||
buna marilyn..!!
|
||
|
stef80 Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:14 |
||
De la: marilyn37, la data 2011-01-18 21:12:07Buna seara,cafenea!Buna,Baby,Happy,Stef,Pickard,BEL-AMY,Ovidiu! bun venit...mari!!!!.... si...sper sa ai o seara relaxanta!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:14 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2011-01-18 21:14:52De la: marilyn37, la data 2011-01-18 21:12:07Buna seara,cafenea!Buna,Baby,Happy,Stef,Pickard,BEL-AMY,Ovidiu! Mersi,la fel! |
||
|
marilyn37 Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:15 |
||
De la: marilyn37, la data 2011-01-18 21:12:07Buna seara,cafenea!Buna,Baby,Happy,Stef,Pickard,BEL-AMY,Ovidiu! buna seara! Marylin!
|
||
|
pickard Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:16 |
||
seara buna cafenea! pupici multi...cu limbuta ca asa stim
|
||
|
roz5blue6lila7 Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:17 |
||
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-18 21:17:48seara buna cafenea! pupici multi...cu limbuta ca asa stim ...sigur? daca mai tii minunea aia...la vatar...ti-o fur...sa stii!!
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:19 |
||
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-18 21:17:48seara buna cafenea! pupici multi...cu limbuta ca asa stim Hello,Roz!
|
||
|
marilyn37 Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:19 |
||
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-18 21:17:48seara buna cafenea! pupici multi...cu limbuta ca asa stim ha ha! buna roza! te mananca limboaca!?
|
||
|
pickard Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:31 |
||
seara buna tuturor ..
|
||
|
crisalidda Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:32 |
||
De la: marilyn37, la data 2011-01-18 21:19:17De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-18 21:17:48seara buna cafenea! pupici multi...cu limbuta ca asa stim
|
||
|
roz5blue6lila7 Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:33 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-18 21:31:13De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-18 21:17:48seara buna cafenea! pupici multi...cu limbuta ca asa stim nu pe mine pe bebe...azi le-a pupat pe prietenele mele cu limba si le musca de buze...
|
||
|
roz5blue6lila7 Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:34 |
||
va tot mutati mereu ..nu mai e cafeaua buna ..pe aici sau sunt scaunele prea aproape??
|
||
|
crisalidda Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:34 |
||
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-18 21:34:20De la: pickard, la data 2011-01-18 21:31:13De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-18 21:17:48seara buna cafenea! pupici multi...cu limbuta ca asa stim eu ma gandeam la limboaca ta! vrabia mihai viteazu!
|
||
|
pickard Postat pe 18 Ianuarie 2011 21:36 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| FEMEIA INDEPENDENTA | 46 | De la: gya29 13 Februarie 2012 19:29 |
| ce melodii credeti ca sunt :dragutze, cool, funny si au un videoclip pe masura | 4 | De la: Adora_me 27 Iunie 2009 10:19 |
| Cafeneaua fetelor singure | 35 | De la: Donna_nobile 1 Noiembrie 2015 20:59 |
|
|
||
| de ce nu se opreste?pastila de a 2 a zi cauza? | 4 | De la: kudika_7881 20 Mai 2012 22:48 |
| Profitati acum!!! promotia este pana pe 08.10.2010 | 6 | De la: coldwind 3 Octombrie 2010 14:33 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.