Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: Lucia38, la data 2011-01-20 23:07:02
De la: stef80, la data 2011-01-20 23:03:39
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:53:26altceva?..... numai prostioare cred ca-ti vajaie prin creieras.....


in primul rand ,comporta-te civilizat si nu mai scoate limba
dupa ..,vom vedea cum si de unde voi incepe..

da' mie mi-a scos limba si chiar mi-a placut...


te-a inebunit dumnezeu patroana ..??
si eu care credeam ca-ti stiu orientarile..
stef80
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:11
De la: carla11, la data 2011-01-20 23:07:15
De la: stef80, la data 2011-01-20 23:03:39
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:53:26altceva?..... numai prostioare cred ca-ti vajaie prin creieras.....


in primul rand ,comporta-te civilizat si nu mai scoate limba
dupa ..,vom vedea cum si de unde voi incepe..

tocmai imi muscasem limba....asa ca e in reparatii capitale... sa nu incepi cu ea...


stef80
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:13
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 23:09:30gata, ca incep sa o iau iar pe aratura...
(Pickard, ogoaie-te ca nu-s pe aratura ta ci pe una de-a mea, ardeleneasca. )
noapte buna va doresc si vise cat mai frumoase!!!!

ei, na...mie imi place pe aratura ta...cu prima ocazie sa ne plimbam mai mult pe acolo....
noapte buna !!! si ma retrag si eu !!! va pup!
carla11
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:14
De la: stef80, la data 2011-01-20 23:13:35
De la: carla11, la data 2011-01-20 23:07:15
De la: stef80, la data 2011-01-20 23:03:39
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:53:26altceva?..... numai prostioare cred ca-ti vajaie prin creieras.....


in primul rand ,comporta-te civilizat si nu mai scoate limba
dupa ..,vom vedea cum si de unde voi incepe..

tocmai imi muscasem limba....asa ca e in reparatii capitale... sa nu incepi cu ea...



aoleu !!!!....iaca si tu ti-ai muscat limba !!!! offf....doi peltici
carla11
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:15
De la: carla11, la data 2011-01-20 23:15:44
De la: stef80, la data 2011-01-20 23:13:35
De la: carla11, la data 2011-01-20 23:07:15
De la: stef80, la data 2011-01-20 23:03:39
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:53:26altceva?..... numai prostioare cred ca-ti vajaie prin creieras.....


in primul rand ,comporta-te civilizat si nu mai scoate limba
dupa ..,vom vedea cum si de unde voi incepe..

tocmai imi muscasem limba....asa ca e in reparatii capitale... sa nu incepi cu ea...



aoleu !!!!....iaca si tu ti-ai muscat limba !!!! offf....doi peltici


imi place bustul tau..
va tzuc si eu ...,noapte linistita !!
cafeaua de dimineata sa va fie delicioasa si virtuala vesela ,ziluca de maine cu realizari mari ...
va recitesc maine seara ...
stef80
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:22
..mimi
kudika195501
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:36
MIMI!!!...
kudika195501
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:42
De la: kudika195501, la data 2011-01-20 23:36:08..mimi


pe cine strigi ungure!? cine e MIMI!?
pickard
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:50
De la: stef80, la data 2011-01-20 23:22:13
De la: carla11, la data 2011-01-20 23:15:44
De la: stef80, la data 2011-01-20 23:13:35
De la: carla11, la data 2011-01-20 23:07:15
De la: stef80, la data 2011-01-20 23:03:39
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:53:26altceva?..... numai prostioare cred ca-ti vajaie prin creieras.....


in primul rand ,comporta-te civilizat si nu mai scoate limba
dupa ..,vom vedea cum si de unde voi incepe..

tocmai imi muscasem limba....asa ca e in reparatii capitale... sa nu incepi cu ea...



aoleu !!!!....iaca si tu ti-ai muscat limba !!!! offf....doi peltici


imi place bustul tau..
va tzuc si eu ...,noapte linistita !!
cafeaua de dimineata sa va fie delicioasa si virtuala vesela ,ziluca de maine cu realizari mari ...
va recitesc maine seara ...

noapte buna va zic si eu! am mai deschis odata sa vad daca merge cablul!
pickard
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:51
seara ..este cafea
gabrielle_new
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:51
De la: isabelle_11, la data 2011-01-20 23:51:34seara ..este cafea

este cafea dar eu nu mai beau nici sa ma tai la ora asta!
la revedere!
pickard
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:52
De la: pickard, la data 2011-01-20 23:52:57
De la: isabelle_11, la data 2011-01-20 23:51:34seara ..este cafea

este cafea dar eu nu mai beau nici sa ma tai la ora asta!
la revedere!
e tarziu dar merge ..
gabrielle_new
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:55
De la: pickard, la data 2011-01-20 23:50:08
De la: kudika195501, la data 2011-01-20 23:36:08..mimi


pe cine strigi ungure!? cine e MIMI!?

..unde-i mimi cptn...ca vreau sa o intreb ceva..
kudika195501
Postat pe 21 Ianuarie 2011 00:14
...sa aveti o noapte frumoasa...
kudika195501
Postat pe 21 Ianuarie 2011 00:20
http://www.youtube.com/watch?v=ZoEwR9_Sy_M ...noapte buna!
kudika195501
Postat pe 21 Ianuarie 2011 00:22
neata'ati baut cafeaua?incepe o noua zi de munca.... eu de acum sunt franta/si pana la noapte e cale lunga/
denis_roxana
Postat pe 21 Ianuarie 2011 06:45
cu ce va mai laudati?
denis_roxana
Postat pe 21 Ianuarie 2011 06:47
De la: denis_roxana, la data 2011-01-21 06:47:11cu ce va mai laudati?


buna dimineata! da ce faci in franta!?
pickard
Postat pe 21 Ianuarie 2011 06:54
De la: pickard, la data 2011-01-21 06:54:34
De la: denis_roxana, la data 2011-01-21 06:47:11cu ce va mai laudati?


buna dimineata! da ce faci in franta!?
cine a zis ca pleaca in franta?
denis_roxana
Postat pe 21 Ianuarie 2011 06:57
ati adormit?
denis_roxana
Postat pe 21 Ianuarie 2011 07:07
No no :) ,aici suntem ...sau doar eu
Neata si tie ,gata cafeaua ?
alexo88
Postat pe 21 Ianuarie 2011 07:09
De la: denis_roxana, la data 2011-01-21 06:57:06
De la: pickard, la data 2011-01-21 06:54:34
De la: denis_roxana, la data 2011-01-21 06:47:11cu ce va mai laudati?


buna dimineata! da ce faci in franta!?
cine a zis ca pleaca in franta?


scuze! ai zis ca esti franta iar eu somnoros am inteles ca esti in frantza vrabia mihai viteazu!
pickard
Postat pe 21 Ianuarie 2011 07:10
De la: alexo88, la data 2011-01-21 07:09:35No no :) ,aici suntem ...sau doar eu
Neata si tie ,gata cafeaua ?
ce mai faci ,decand nu ne-am auzit/
denis_roxana
Postat pe 21 Ianuarie 2011 07:11
De la: alexo88, la data 2011-01-21 07:09:35No no :) ,aici suntem ...sau doar eu
Neata si tie ,gata cafeaua ?

cafeaua mea e gata! am baut-o!
pickard
Postat pe 21 Ianuarie 2011 07:11
De la: pickard, la data 2011-01-21 07:10:56
De la: denis_roxana, la data 2011-01-21 06:57:06
De la: pickard, la data 2011-01-21 06:54:34
De la: denis_roxana, la data 2011-01-21 06:47:11cu ce va mai laudati?


buna dimineata! da ce faci in franta!?
cine a zis ca pleaca in franta?


scuze! ai zis ca esti franta iar eu somnoros am inteles ca esti in frantza vrabia mihai viteazu!
am vrut sa zic.ca esti somnoros /dar m-am abtinut/
denis_roxana
Postat pe 21 Ianuarie 2011 07:12
Tare rau aia cu franta Doamne cat am ras

Eu ma duc sa mai bag una bucata coffee nu stiu parca mai trebuie una ...Doreste care ?
alexo88
Postat pe 21 Ianuarie 2011 07:14
De la: alexo88, la data 2011-01-21 07:14:35Tare rau aia cu franta Doamne cat am ras

Eu ma duc sa mai bag una bucata coffee nu stiu parca mai trebuie una ...Doreste careva ?
alexo88
Postat pe 21 Ianuarie 2011 07:15
De la: alexo88, la data 2011-01-21 07:15:19
De la: alexo88, la data 2011-01-21 07:14:35Tare rau aia cu franta Doamne cat am ras

Eu ma duc sa mai bag una bucata coffee nu stiu parca mai trebuie una ...Doreste careva ?
doresc,eu/cred ca mai imi fac una/
denis_roxana
Postat pe 21 Ianuarie 2011 07:23
De la: denis_roxana, la data 2011-01-21 07:11:40
De la: alexo88, la data 2011-01-21 07:09:35No no :) ,aici suntem ...sau doar eu
Neata si tie ,gata cafeaua ?
ce mai faci ,decand nu ne-am auzit/


Bine bine , tu ?
alexo88
Postat pe 21 Ianuarie 2011 07:33
De la: alexo88, la data 2011-01-21 07:33:38
De la: denis_roxana, la data 2011-01-21 07:11:40
De la: alexo88, la data 2011-01-21 07:09:35No no :) ,aici suntem ...sau doar eu
Neata si tie ,gata cafeaua ?
ce mai faci ,decand nu ne-am auzit/


Bine bine , tu ?
dorm pe scaun/
denis_roxana
Postat pe 21 Ianuarie 2011 07:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
rugaminte !!! 4 De la: anaraoul 20 Noiembrie 2009 15:26
TOPICUL MEU 748 De la: kudika_nikole 11 Ianuarie 2012 00:32
Avertizare de furtuna geometrica in toate regiunile tarii - ce credeti despre asta ? 20 De la: MONSENIORUL 5 Ianuarie 2012 18:26
kudika nicoll,,m am indragostit de tn 16 De la: kudika_nikole 1 Ianuarie 2012 17:53
FARA VULGARITATI, FARA JIGNIRI SI FARA MINCIUNI 175 De la: franziska_eu 29 Ianuarie 2012 00:24