Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: moon_light_87, la data 2011-01-20 16:19:39
De la: moon_light_87, la data 2011-01-20 16:17:51Buna all!!! toata lumea este bine?? imi cer scuze ca am cam lipsit in ultimul timp..da` asa e cand ai treaba la birou si multe proiecte in desfasurare va tzuc pe toti Pickard, Alfre, Geo si fetele frumoase..iau o cafeluta in fuga si ma tirez...seara faina!


cred ca am uitat de Stef si pt tine dragule


draguta de tine...,dupa postari sunt sigur ca ai un suflet frumos si convis ca esti o bruneta superba ...
m-as bucura sa sa faci parte din scurta mea lista de prieteni
stef80
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:47
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:39:23

te cred...
nu vreau sa te imbat cu apa calda, asa ca am sa recunosc: plasturele e fix... apa de ploaie in cazul asta. [/quote]
mda... ...mi-ar trebui niste bombonele, bomboane cu visine, stiksuri ceva,,,sa rontai, sa musc...sa ma imbat...poate prind ceva proaspat pe aici sa-mi distraga atentia...
am sa deschid un topic de consolarea inimilor frante ...poate se ofera cineva...
carla11
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:49
dati batai ca mai aveti un pic si ajungeti la 1200
scorpyoW
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:49
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:45:44
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:40:14

si... ce-ti face?
ca daca merita, facem o lista de asteptare si... ne bagam si noi.

n-auzi..? ma critica in adunarea generala...sau, ma rog, cum se numeste pe aici...ca "Sfatul batranilor" nu cred ca aveti...
hai ca mi-am schimbat numele... [/quote]
nooooooooo, eu ma gandisem la altceva...
Lucia38
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:49
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:49:00
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:39:23

te cred...
nu vreau sa te imbat cu apa calda, asa ca am sa recunosc: plasturele e fix... apa de ploaie in cazul asta.

mda... ...mi-ar trebui niste bombonele, bomboane cu visine, stiksuri ceva,,,sa rontai, sa musc...sa ma imbat...poate prind ceva proaspat pe aici sa-mi distraga atentia...
am sa deschid un topic de consolarea inimilor frante ...poate se ofera cineva... [/quote]
hai ca-ti dau eu un umar, care-l vrei tu.
Lucia38
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:51
De la: scorpyoW, la data 2011-01-20 22:49:07dati batai ca mai aveti un pic si ajungeti la 1200

pe cine sa batem?
Lucia38
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:51
De la: pickard, la data 2011-01-20 22:47:05
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:39:29buna seara !!
ca de obicei..,in ultimul timp intru doar sa va salut.. :sml-ashamed0001
probleme cu timpul


da unde te grabesti!? pune frana timpului sa mai stea in loc!


nu ma grabesc acum capitane..,vorbeam in general de timpul liber
pup fetele dulci de pe aici ...,luci ,vali ..,de ce nu chiar si pe deliana ..
chiar daca nu am gustat din ea pana acum
stef80
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:51
altceva?..... numai prostioare cred ca-ti vajaie prin creieras.....
carla11
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:53
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:45:44
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:40:14

si... ce-ti face?
ca daca merita, facem o lista de asteptare si... ne bagam si noi.

n-auzi..? ma critica in adunarea generala...sau, ma rog, cum se numeste pe aici...ca "Sfatul batranilor" nu cred ca aveti...
hai ca mi-am schimbat numele... [/quote]

bai da ce repede te-am botezat!!
pickard
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:53
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:51:52
De la: pickard, la data 2011-01-20 22:47:05
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:39:29buna seara !!
ca de obicei..,in ultimul timp intru doar sa va salut.. :sml-ashamed0001
probleme cu timpul


da unde te grabesti!? pune frana timpului sa mai stea in loc!


nu ma grabesc acum capitane..,vorbeam in general de timpul liber
pup fetele dulci de pe aici ...,luci ,vali ..,de ce nu chiar si pe deliana ..
chiar daca nu am gustat din ea pana acum

eiiiiiiii...
iti zic eu ca e buuuuuuuuuuuuuuuna rau!
si dulceeeeeeee... asa cum numai... ea poate sa fie.
Lucia38
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:55
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:51:52
De la: pickard, la data 2011-01-20 22:47:05
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:39:29buna seara !!
ca de obicei..,in ultimul timp intru doar sa va salut.. :sml-ashamed0001
probleme cu timpul


da unde te grabesti!? pune frana timpului sa mai stea in loc!


nu ma grabesc acum capitane..,vorbeam in general de timpul liber
pup fetele dulci de pe aici ...,luci ,vali ..,de ce nu chiar si pe deliana ..
chiar daca nu am gustat din ea pana acum


vezi ca o cheama Carla acum! a botezat-o Lucia
pickard
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:55
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:53:26altceva?..... numai prostioare cred ca-ti vajaie prin creieras.....

mieeeeee????
la ora asta sper ca mi se iarta totusi micile scapari...
si nu-s prostioare ci gingashii.
Lucia38
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:56
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:51:12
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:49:00
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:39:23

te cred...
nu vreau sa te imbat cu apa calda, asa ca am sa recunosc: plasturele e fix... apa de ploaie in cazul asta.

mda... ...mi-ar trebui niste bombonele, bomboane cu visine, stiksuri ceva,,,sa rontai, sa musc...sa ma imbat...poate prind ceva proaspat pe aici sa-mi distraga atentia...
am sa deschid un topic de consolarea inimilor frante ...poate se ofera cineva...

hai ca-ti dau eu un umar, care-l vrei tu. [/quote]
eu speram la un umar mai vanjos...... dar ma bucur oricum de ajutor...ai si-o batista???
carla11
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:56
De la: pickard, la data 2011-01-20 22:55:16
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:51:52
De la: pickard, la data 2011-01-20 22:47:05
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:39:29buna seara !!
ca de obicei..,in ultimul timp intru doar sa va salut.. :sml-ashamed0001
probleme cu timpul


da unde te grabesti!? pune frana timpului sa mai stea in loc!


nu ma grabesc acum capitane..,vorbeam in general de timpul liber
pup fetele dulci de pe aici ...,luci ,vali ..,de ce nu chiar si pe deliana ..
chiar daca nu am gustat din ea pana acum


vezi ca o cheama Carla acum! a botezat-o Lucia

pentru ca eu asa o iubesc
Lucia38
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:56
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:56:15
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:51:12
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:49:00
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:39:23

te cred...
nu vreau sa te imbat cu apa calda, asa ca am sa recunosc: plasturele e fix... apa de ploaie in cazul asta.

mda... ...mi-ar trebui niste bombonele, bomboane cu visine, stiksuri ceva,,,sa rontai, sa musc...sa ma imbat...poate prind ceva proaspat pe aici sa-mi distraga atentia...
am sa deschid un topic de consolarea inimilor frante ...poate se ofera cineva...

hai ca-ti dau eu un umar, care-l vrei tu.

eu speram la un umar mai vanjos...... dar ma bucur oricum de ajutor...ai si-o batista???[/quote]
vezi ca Pickard e disponibil, dar in cazul lui ai nevoie si de un scaun...
Tocmai iti puneam o pila la Fane, ca are niste umeri... ioiiiiiii, Doamne!!! Numa' buni pentru consolat.
Lucia38
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:57
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:51:52
De la: pickard, la data 2011-01-20 22:47:05
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:39:29buna seara !!
ca de obicei..,in ultimul timp intru doar sa va salut.. :sml-ashamed0001
probleme cu timpul


da unde te grabesti!? pune frana timpului sa mai stea in loc!


nu ma grabesc acum capitane..,vorbeam in general de timpul liber
pup fetele dulci de pe aici ...,luci ,vali ..,de ce nu chiar si pe deliana ..
chiar daca nu am gustat din ea pana acum

....vezi ca deja sunt mancata....daca nu te grabesti...cu ce vrei sa incepi?
carla11
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:58
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:55:03
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:51:52
De la: pickard, la data 2011-01-20 22:47:05
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:39:29buna seara !!
ca de obicei..,in ultimul timp intru doar sa va salut.. :sml-ashamed0001
probleme cu timpul


da unde te grabesti!? pune frana timpului sa mai stea in loc!


nu ma grabesc acum capitane..,vorbeam in general de timpul liber
pup fetele dulci de pe aici ...,luci ,vali ..,de ce nu chiar si pe deliana ..
chiar daca nu am gustat din ea pana acum

eiiiiiiii...
iti zic eu ca e buuuuuuuuuuuuuuuna rau!
si dulceeeeeeee... asa cum numai... ea poate sa fie.



vrei sa am insomnii..??
stef80
Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:59
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:57:42
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:56:15
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:51:12
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:49:00
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:39:23

te cred...
nu vreau sa te imbat cu apa calda, asa ca am sa recunosc: plasturele e fix... apa de ploaie in cazul asta.

mda... ...mi-ar trebui niste bombonele, bomboane cu visine, stiksuri ceva,,,sa rontai, sa musc...sa ma imbat...poate prind ceva proaspat pe aici sa-mi distraga atentia...
am sa deschid un topic de consolarea inimilor frante ...poate se ofera cineva...

hai ca-ti dau eu un umar, care-l vrei tu.

eu speram la un umar mai vanjos...... dar ma bucur oricum de ajutor...ai si-o batista???

vezi ca Pickard e disponibil, dar in cazul lui ai nevoie si de un scaun...
Tocmai iti puneam o pila la Fane, ca are niste umeri... ioiiiiiii, Doamne!!! Numa' buni pentru consolat.[/quote]
parca mai vii de-acasa....
cat despre Pik...stiu......el trebuie sa umble cu liftul in spate....
carla11
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:00
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:59:37



vrei sa am insomnii..?? [/quote]
...nu te bantui prin somn...stai linistit.... era pentru altii pedeapsa...
carla11
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:03
De la: carla11, la data 2011-01-20 23:00:53
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:57:42
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:56:15
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:51:12
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:49:00
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:39:23

te cred...
nu vreau sa te imbat cu apa calda, asa ca am sa recunosc: plasturele e fix... apa de ploaie in cazul asta.

mda... ...mi-ar trebui niste bombonele, bomboane cu visine, stiksuri ceva,,,sa rontai, sa musc...sa ma imbat...poate prind ceva proaspat pe aici sa-mi distraga atentia...
am sa deschid un topic de consolarea inimilor frante ...poate se ofera cineva...

hai ca-ti dau eu un umar, care-l vrei tu.

eu speram la un umar mai vanjos...... dar ma bucur oricum de ajutor...ai si-o batista???

vezi ca Pickard e disponibil, dar in cazul lui ai nevoie si de un scaun...
Tocmai iti puneam o pila la Fane, ca are niste umeri... ioiiiiiii, Doamne!!! Numa' buni pentru consolat.

parca mai vii de-acasa....
cat despre Pik...stiu......el trebuie sa umble cu liftul in spate.... [/quote]


pardon! eu prefer sa am elevatorul in fatza!
pickard
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:03
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:53:26altceva?..... numai prostioare cred ca-ti vajaie prin creieras.....


in primul rand ,comporta-te civilizat si nu mai scoate limba
dupa ..,vom vedea cum si de unde voi incepe..
stef80
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:03
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:59:37
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:55:03
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:51:52
De la: pickard, la data 2011-01-20 22:47:05
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:39:29buna seara !!
ca de obicei..,in ultimul timp intru doar sa va salut.. :sml-ashamed0001
probleme cu timpul


da unde te grabesti!? pune frana timpului sa mai stea in loc!


nu ma grabesc acum capitane..,vorbeam in general de timpul liber
pup fetele dulci de pe aici ...,luci ,vali ..,de ce nu chiar si pe deliana ..
chiar daca nu am gustat din ea pana acum

eiiiiiiii...
iti zic eu ca e buuuuuuuuuuuuuuuna rau!
si dulceeeeeeee... asa cum numai... ea poate sa fie.



vrei sa am insomnii..??

nu ar fi din cauza mea, asa ca...
Lucia38
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:04
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:55:03

eiiiiiiii...
iti zic eu ca e buuuuuuuuuuuuuuuna rau!
si dulceeeeeeee... asa cum numai... ea poate sa fie. [/quote]
asa mamica....asa imi place !!! cred ca deja te doare umarul....am spus eu ca nu-i usor...
carla11
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:05
Noapte buna cafenea Somn usor vise placute,ingerii sa va sarute si pe buze si pe frunte
Valy90
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:05
De la: stef80, la data 2011-01-20 23:03:39
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:53:26altceva?..... numai prostioare cred ca-ti vajaie prin creieras.....


in primul rand ,comporta-te civilizat si nu mai scoate limba
dupa ..,vom vedea cum si de unde voi incepe..

da' mie mi-a scos limba si chiar mi-a placut...
Lucia38
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:07
De la: stef80, la data 2011-01-20 23:03:39
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:53:26altceva?..... numai prostioare cred ca-ti vajaie prin creieras.....


in primul rand ,comporta-te civilizat si nu mai scoate limba
dupa ..,vom vedea cum si de unde voi incepe..

tocmai imi muscasem limba....asa ca e in reparatii capitale... sa nu incepi cu ea...
carla11
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:07
De la: valy90, la data 2011-01-20 23:05:34 Noapte buna cafenea Somn usor vise placute,ingerii sa va sarute si pe buze si pe frunte


tzuc drag copil si noapte dulce..
stef80
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:09
De la: valy90, la data 2011-01-20 23:05:34 Noapte buna cafenea Somn usor vise placute,ingerii sa va sarute si pe buze si pe frunte

noapte buna nepoata!
pickard
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:09
De la: pickard, la data 2011-01-20 23:03:30



pardon! eu prefer sa am elevatorul in fatza! [/quote]
ups..!! ...si daca ramai in pana..in definitiv, e pana ta !!!!
carla11
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:09
gata, ca incep sa o iau iar pe aratura...
(Pickard, ogoaie-te ca nu-s pe aratura ta ci pe una de-a mea, ardeleneasca. )
noapte buna va doresc si vise cat mai frumoase!!!!
Lucia38
Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce-am facut azi? 174 De la: angelradios 22 Septembrie 2010 02:53
ati fii in stare sa donati 1 euro pt un caz umanitar??? 1 De la: omenie 24 Iunie 2010 21:33
am o problema :-s!!! 6 De la: jeanpierre 5 Februarie 2010 20:28
INTREBARE PENTRU FETELE DIN CRAIOVA 3 De la: andreea3006 8 Noiembrie 2009 22:27
poezioare de sfarsit de a-8-a 2 De la: pamela_1 15 Mai 2009 09:48