Mai multe
De la: moon_light_87, la data 2011-01-20 16:19:39De la: moon_light_87, la data 2011-01-20 16:17:51Buna all!!! toata lumea este bine?? imi cer scuze ca am cam lipsit in ultimul timp..da` asa e cand ai treaba la birou si multe proiecte in desfasurare draguta de tine...,dupa postari sunt sigur ca ai un suflet frumos si convis ca esti o bruneta superba ... m-as bucura sa sa faci parte din scurta mea lista de prieteni
|
||
|
stef80 Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:47 |
||
|---|---|---|
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:39:23 te cred... nu vreau sa te imbat cu apa calda, asa ca am sa recunosc: plasturele e fix... apa de ploaie in cazul asta. [/quote] mda... ...mi-ar trebui niste bombonele, bomboane cu visine, stiksuri ceva,,,sa rontai, sa musc...sa ma imbat...poate prind ceva proaspat pe aici sa-mi distraga atentia...am sa deschid un topic de consolarea inimilor frante ...poate se ofera cineva...
|
||
|
carla11 Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:49 |
||
dati batai ca mai aveti un pic si ajungeti la 1200
|
||
|
|
||
|
scorpyoW Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:49 |
||
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:45:44De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:40:14 n-auzi..? ma critica in adunarea generala...sau, ma rog, cum se numeste pe aici...ca "Sfatul batranilor" nu cred ca aveti... hai ca mi-am schimbat numele... [/quote]nooooooooo, eu ma gandisem la altceva...
|
||
|
Lucia38 Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:49 |
||
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:49:00De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:39:23 mda... ...mi-ar trebui niste bombonele, bomboane cu visine, stiksuri ceva,,,sa rontai, sa musc...sa ma imbat...poate prind ceva proaspat pe aici sa-mi distraga atentia...am sa deschid un topic de consolarea inimilor frante ...poate se ofera cineva... [/quote]hai ca-ti dau eu un umar, care-l vrei tu.
|
||
|
Lucia38 Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:51 |
||
De la: scorpyoW, la data 2011-01-20 22:49:07dati batai ca mai aveti un pic si ajungeti la 1200 pe cine sa batem?
|
||
|
Lucia38 Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:51 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-20 22:47:05De la: stef80, la data 2011-01-20 22:39:29buna seara !! nu ma grabesc acum capitane..,vorbeam in general de timpul liber pup fetele dulci de pe aici ...,luci ,vali ..,de ce nu chiar si pe deliana .. chiar daca nu am gustat din ea pana acum
|
||
|
stef80 Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:51 |
||
altceva?..... numai prostioare cred ca-ti vajaie prin creieras.....
|
||
|
carla11 Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:53 |
||
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:45:44De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:40:14 n-auzi..? ma critica in adunarea generala...sau, ma rog, cum se numeste pe aici...ca "Sfatul batranilor" nu cred ca aveti... hai ca mi-am schimbat numele... [/quote] bai da ce repede te-am botezat!!
|
||
|
pickard Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:53 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:51:52De la: pickard, la data 2011-01-20 22:47:05De la: stef80, la data 2011-01-20 22:39:29buna seara !! eiiiiiiii... iti zic eu ca e buuuuuuuuuuuuuuuna rau! si dulceeeeeeee... asa cum numai... ea poate sa fie.
|
||
|
Lucia38 Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:55 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:51:52De la: pickard, la data 2011-01-20 22:47:05De la: stef80, la data 2011-01-20 22:39:29buna seara !! vezi ca o cheama Carla acum! a botezat-o Lucia
|
||
|
pickard Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:55 |
||
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:53:26altceva?..... numai prostioare cred ca-ti vajaie prin creieras..... mieeeeee???? la ora asta sper ca mi se iarta totusi micile scapari... si nu-s prostioare ci gingashii. |
||
|
Lucia38 Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:56 |
||
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:51:12De la: carla11, la data 2011-01-20 22:49:00De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:39:23 hai ca-ti dau eu un umar, care-l vrei tu. [/quote]eu speram la un umar mai vanjos...... dar ma bucur oricum de ajutor...ai si-o batista???
|
||
|
carla11 Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:56 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-20 22:55:16De la: stef80, la data 2011-01-20 22:51:52De la: pickard, la data 2011-01-20 22:47:05De la: stef80, la data 2011-01-20 22:39:29buna seara !! pentru ca eu asa o iubesc
|
||
|
Lucia38 Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:56 |
||
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:56:15De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:51:12De la: carla11, la data 2011-01-20 22:49:00De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:39:23 eu speram la un umar mai vanjos...... dar ma bucur oricum de ajutor...ai si-o batista???[/quote]vezi ca Pickard e disponibil, dar in cazul lui ai nevoie si de un scaun... Tocmai iti puneam o pila la Fane, ca are niste umeri... ioiiiiiii, Doamne!!! Numa' buni pentru consolat. |
||
|
Lucia38 Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:57 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:51:52De la: pickard, la data 2011-01-20 22:47:05De la: stef80, la data 2011-01-20 22:39:29buna seara !! ....vezi ca deja sunt mancata....daca nu te grabesti...cu ce vrei sa incepi?
|
||
|
carla11 Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:58 |
||
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:55:03De la: stef80, la data 2011-01-20 22:51:52De la: pickard, la data 2011-01-20 22:47:05De la: stef80, la data 2011-01-20 22:39:29buna seara !! vrei sa am insomnii..??
|
||
|
stef80 Postat pe 20 Ianuarie 2011 22:59 |
||
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:57:42De la: carla11, la data 2011-01-20 22:56:15De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:51:12De la: carla11, la data 2011-01-20 22:49:00De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:39:23 vezi ca Pickard e disponibil, dar in cazul lui ai nevoie si de un scaun... Tocmai iti puneam o pila la Fane, ca are niste umeri... ioiiiiiii, Doamne!!! Numa' buni pentru consolat.[/quote] parca mai vii de-acasa.... cat despre Pik...stiu......el trebuie sa umble cu liftul in spate....
|
||
|
carla11 Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:00 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:59:37 vrei sa am insomnii..?? [/quote]...nu te bantui prin somn...stai linistit.... era pentru altii pedeapsa... |
||
|
carla11 Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:03 |
||
De la: carla11, la data 2011-01-20 23:00:53De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:57:42De la: carla11, la data 2011-01-20 22:56:15De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:51:12De la: carla11, la data 2011-01-20 22:49:00De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:39:23 parca mai vii de-acasa.... cat despre Pik...stiu......el trebuie sa umble cu liftul in spate.... [/quote] pardon! eu prefer sa am elevatorul in fatza!
|
||
|
pickard Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:03 |
||
De la: carla11, la data 2011-01-20 22:53:26altceva?..... numai prostioare cred ca-ti vajaie prin creieras..... in primul rand ,comporta-te civilizat si nu mai scoate limba dupa ..,vom vedea cum si de unde voi incepe..
|
||
|
stef80 Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:03 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-20 22:59:37De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:55:03De la: stef80, la data 2011-01-20 22:51:52De la: pickard, la data 2011-01-20 22:47:05De la: stef80, la data 2011-01-20 22:39:29buna seara !! nu ar fi din cauza mea, asa ca...
|
||
|
Lucia38 Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:04 |
||
De la: Lucia38, la data 2011-01-20 22:55:03 eiiiiiiii... iti zic eu ca e buuuuuuuuuuuuuuuna rau! si dulceeeeeeee... asa cum numai... ea poate sa fie. [/quote]asa mamica....asa imi place !!! cred ca deja te doare umarul....am spus eu ca nu-i usor...
|
||
|
carla11 Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:05 |
||
Noapte buna cafenea Somn usor vise placute,ingerii sa va sarute si pe buze si pe frunte
|
||
|
Valy90 Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:05 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-20 23:03:39De la: carla11, la data 2011-01-20 22:53:26altceva?..... numai prostioare cred ca-ti vajaie prin creieras..... da' mie mi-a scos limba si chiar mi-a placut...
|
||
|
Lucia38 Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:07 |
||
De la: stef80, la data 2011-01-20 23:03:39De la: carla11, la data 2011-01-20 22:53:26altceva?..... numai prostioare cred ca-ti vajaie prin creieras..... tocmai imi muscasem limba....asa ca e in reparatii capitale... sa nu incepi cu ea... |
||
|
carla11 Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:07 |
||
De la: valy90, la data 2011-01-20 23:05:34 Noapte buna cafenea tzuc drag copil si noapte dulce..
|
||
|
stef80 Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:09 |
||
De la: valy90, la data 2011-01-20 23:05:34 Noapte buna cafenea noapte buna nepoata!
|
||
|
pickard Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:09 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-20 23:03:30 pardon! eu prefer sa am elevatorul in fatza! [/quote]ups..!! ...si daca ramai in pana..in definitiv, e pana ta !!!!
|
||
|
carla11 Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:09 |
||
|
gata, ca incep sa o iau iar pe aratura... (Pickard, ogoaie-te ca nu-s pe aratura ta ci pe una de-a mea, ardeleneasca. )noapte buna va doresc si vise cat mai frumoase!!!!
|
||
|
Lucia38 Postat pe 20 Ianuarie 2011 23:09 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Ce-am facut azi? | 174 | De la: angelradios 22 Septembrie 2010 02:53 |
| ati fii in stare sa donati 1 euro pt un caz umanitar??? | 1 | De la: omenie 24 Iunie 2010 21:33 |
| am o problema :-s!!! | 6 | De la: jeanpierre 5 Februarie 2010 20:28 |
|
|
||
| INTREBARE PENTRU FETELE DIN CRAIOVA | 3 | De la: andreea3006 8 Noiembrie 2009 22:27 |
| poezioare de sfarsit de a-8-a | 2 | De la: pamela_1 15 Mai 2009 09:48 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.