Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-30 15:58:08ce aiurea am postat anusca...cred ca s-a speriat fatuca ...o fi zis ce aiuriti sunt aici...


stai linistit ca ne cunoaste pe toti
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:00
De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 15:55:57Alfeeee...sper ca nu te-ai apucat de,, cantarile'' alea pentru Pickard nu stiu unde a disparut si iarasi a venit ala cu tapetuuuuuuuul......Pickard

anuscaaaa pai tu nu stii cum face pickard....scind da cu bita in balta...se duce la oglinda si tace malc...
BEL_AMY1
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:00
De la: pickard, la data 2011-01-30 16:00:43
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-30 15:58:08ce aiurea am postat anusca...cred ca s-a speriat fatuca ...o fi zis ce aiuriti sunt aici...


stai linistit ca ne cunoaste pe toti



si pe mine???????? ma indoiesc
anastasia_m
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:01
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-30 16:00:48
De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 15:55:57Alfeeee...sper ca nu te-ai apucat de,, cantarile'' alea pentru Pickard nu stiu unde a disparut si iarasi a venit ala cu tapetuuuuuuuul......Pickard

anuscaaaa pai tu nu stii cum face pickard....scind da cu bita in balta...se duce la oglinda si tace malc...


acum ce am mai facut?
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:02
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-30 16:00:48
De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 15:55:57Alfeeee...sper ca nu te-ai apucat de,, cantarile'' alea pentru Pickard nu stiu unde a disparut si iarasi a venit ala cu tapetuuuuuuuul......Pickard

anuscaaaa pai tu nu stii cum face pickard....scind da cu bita in balta...se duce la oglinda si tace malc...




hai ma ..... e asa un dragut
anastasia_m
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:03
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-30 15:53:10
darine iti mai dau citiva ... sa te detensionez...ca pre esti in priza... mai fa si tu o pauza ca abia maine incepe tambalaul...

mi-ai adus aminte ca ma asteapta o saptamana de-a dreptul nebuna...nu ca cea care a trecut, a fost altfel de ce nu m-a nascut mama vreo printesa, ceva...sa nu ma intereseze decat shopingul si din cand in cand, cateva acte caritabile
miss_darine
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:03
De la: pickard, la data 2011-01-30 16:00:43
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-30 15:58:08ce aiurea am postat anusca...cred ca s-a speriat fatuca ...o fi zis ce aiuriti sunt aici...


stai linistit ca ne cunoaste pe toti

nici cu mine nu a avut schimburi de ...asa ca nu pune mina pikule ca te arzi...
BEL_AMY1
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:03
De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:01:53
De la: pickard, la data 2011-01-30 16:00:43
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-30 15:58:08ce aiurea am postat anusca...cred ca s-a speriat fatuca ...o fi zis ce aiuriti sunt aici...


stai linistit ca ne cunoaste pe toti



si pe mine???????? ma indoiesc


ma refer la stilul nostru!
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:04
De la: miss_darine, la data 2011-01-30 16:03:07
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-30 15:53:10
darine iti mai dau citiva ... sa te detensionez...ca pre esti in priza... mai fa si tu o pauza ca abia maine incepe tambalaul...

mi-ai adus aminte ca ma asteapta o saptamana de-a dreptul nebuna...nu ca cea care a trecut, a fost altfel de ce nu m-a nascut mama vreo printesa, ceva...sa nu ma intereseze decat shopingul si din cand in cand, cateva acte caritabile

darine pai tu e3sti o printesa...de ce te desconsideri....deci esti o printesa nu mai fi suparata...
BEL_AMY1
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:05
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-30 16:03:41
De la: pickard, la data 2011-01-30 16:00:43
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-30 15:58:08ce aiurea am postat anusca...cred ca s-a speriat fatuca ...o fi zis ce aiuriti sunt aici...


stai linistit ca ne cunoaste pe toti

nici cu mine nu a avut schimburi de ...asa ca nu pune mina pikule ca te arzi...


ce schimburi!?
unde sa pun mana!?
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:06
De la: miss_darine, la data 2011-01-30 16:03:07
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-30 15:53:10
darine iti mai dau citiva ... sa te detensionez...ca pre esti in priza... mai fa si tu o pauza ca abia maine incepe tambalaul...

mi-ai adus aminte ca ma asteapta o saptamana de-a dreptul nebuna...nu ca cea care a trecut, a fost altfel de ce nu m-a nascut mama vreo printesa, ceva...sa nu ma intereseze decat shopingul si din cand in cand, cateva acte caritabile



io,am nume de mare contesa....de ce nu se puneeeee????????????????????........zici ca's Cenusareasa ....partea I-a
anastasia_m
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:07
De la: Ana_Maria_C, la data 2011-01-30 15:43:44
De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 15:38:43salutare tuturor .





eu am iesit putin pupicii tuturor, sa fiti cuminti poop
eu sunt dar nu stiu ceilalti
gabrielle_new
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:10
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-30 15:47:20
De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 15:41:25
De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 15:38:43salutare tuturor .



Buna ...tu vrei sa'l urechem pe Pickard ???? ...se tine de prostioare D'ul Goe Pickard vin'la mamitica sa-ti aranjez bonetica....nu'ti sta bine pe urechi

anuscaaaa fata asta (daca o fi fata) e iza sau bela...? deci ori e tiza ...ori e bela mea...ca eu nu stiu .nu stiu de astea ...jaga jaga...
poate numai bela vezi cum ne gasim rude
gabrielle_new
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:13
De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 16:10:39
De la: Ana_Maria_C, la data 2011-01-30 15:43:44
De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 15:38:43salutare tuturor .





eu am iesit putin pupicii tuturor, sa fiti cuminti poop
eu sunt dar nu stiu ceilalti




promit ca...si yo!!!
eu_ovidiu
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:14
De la: pickard, la data 2011-01-30 15:43:07
De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 15:38:43salutare tuturor .


buna ziua izabela!
buna cred ca esti mai linistit acum
gabrielle_new
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:15
helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad
ia...alinierea..vreau iexplicatii
_oktober_
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:23
De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 16:15:55
De la: pickard, la data 2011-01-30 15:43:07
De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 15:38:43salutare tuturor .


buna ziua izabela!
buna cred ca esti mai linistit acum


incerc!
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:26
De la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad
ia...alinierea..vreau iexplicatii



Ocktyyyy...exista o explicatie suntem doar in starea noastra de normalitate....cred
anastasia_m
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:27
De la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad
ia...alinierea..vreau iexplicatii


eu n-am facut nimic! am fost cuminte de data asta! cam prea cuminte, dar abia e 4.30 pana diseara am timp de o revolutie, doua!
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:29
De la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad
ia...alinierea..vreau iexplicatii


eu n-am facut nimic! am fost cuminte de data asta! cam prea cuminte, dar abia e 4.30 pana diseara am timp de o revolutie, doua!
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:29
De la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad
ia...alinierea..vreau iexplicatii


eu n-am facut nimic! am fost cuminte de data asta! cam prea cuminte, dar abia e 4.30 pana diseara am timp de o revolutie, doua!
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:29
De la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad
ia...alinierea..vreau iexplicatii


eu n-am facut nimic! am fost cuminte de data asta! cam prea cuminte, dar abia e 4.30 pana diseara am timp de o revolutie, doua!
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:29
De la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad
ia...alinierea..vreau iexplicatii


eu n-am facut nimic! am fost cuminte de data asta! cam prea cuminte, dar abia e 4.30 pana diseara am timp de o revolutie, doua!
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:29
De la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad
ia...alinierea..vreau iexplicatii


eu n-am facut nimic! am fost cuminte de data asta! cam prea cuminte, dar abia e 4.30 pana diseara am timp de o revolutie, doua!
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:29
De la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad
ia...alinierea..vreau iexplicatii


eu n-am facut nimic! am fost cuminte de data asta! cam prea cuminte, dar abia e 4.30 pana diseara am timp de o revolutie, doua!
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:29
De la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad
ia...alinierea..vreau iexplicatii


eu n-am facut nimic! am fost cuminte de data asta! cam prea cuminte, dar abia e 4.30 pana diseara am timp de o revolutie, doua!
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:29
De la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad
ia...alinierea..vreau iexplicatii


eu n-am facut nimic! am fost cuminte de data asta! cam prea cuminte, dar abia e 4.30 pana diseara am timp de o revolutie, doua!
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:29
De la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad
ia...alinierea..vreau iexplicatii


eu n-am facut nimic! am fost cuminte de data asta! cam prea cuminte, dar abia e 4.30 pana diseara am timp de o revolutie, doua!
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:29
De la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad
ia...alinierea..vreau iexplicatii


eu n-am facut nimic! am fost cuminte de data asta! cam prea cuminte, dar abia e 4.30 pana diseara am timp de o revolutie, doua!
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:29

pfua! credeam ca nu merge si am apsat de nebun pe enter!
pickard
Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
remarca memorabila a unei pitipoance 13 De la: dienuscha 10 Iunie 2010 17:02
Moniqa's caffe 12 De la: Caramell 8 Mai 2009 22:44
Cafenea de vara 349 De la: caty31 4 Mai 2010 10:48
:X:X:X 21 De la: andra_ale 20 August 2009 09:43
bunaaa 22 De la: valy90 19 Octombrie 2010 12:17