Mai multe
biiinneee..te cred ...
|
||
|
_oktober_ Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:30 |
||
|---|---|---|
| moamaaaaaaaa.........Pickard ....am crezut ca's io cea mai balbaita! | ||
|
anastasia_m Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:30 |
||
picule ai devenit balbait
|
||
|
|
||
|
miss_darine Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:30 |
||
De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:30:37moamaaaaaaaa.........Pickard ....am crezut ca's io cea mai balbaita! o sa fi cand te-o-i prinde
|
||
|
pickard Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:32 |
||
De la: eu_ovidiu, la data 2011-01-30 16:14:34sa fie !!tongue0023:De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 16:10:39De la: Ana_Maria_C, la data 2011-01-30 15:43:44eu sunt dar nu stiu ceilaltiDe la: isabelle_11, la data 2011-01-30 15:38:43salutare tuturor .
|
||
|
gabrielle_new Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:32 |
||
De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 15:41:25si crezi ca sta la trasDe la: isabelle_11, la data 2011-01-30 15:38:43salutare tuturor .
|
||
|
gabrielle_new Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:33 |
||
De la: miss_darine, la data 2011-01-30 16:30:38 da! mi se limba plimba in gura!
|
||
|
pickard Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:33 |
||
De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 16:33:19De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 15:41:25si crezi ca sta la trasDe la: isabelle_11, la data 2011-01-30 15:38:43salutare tuturor . eu mai mult trag decat sunt tras
|
||
|
pickard Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:34 |
||
De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:27:02bunaDe la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad
|
||
|
gabrielle_new Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:35 |
||
De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 16:35:10De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:27:02bunaDe la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad Scuze de indrazneala... Pickard,sustine ca ma cunosti ...asa e???
|
||
|
anastasia_m Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:50 |
||
De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:50:18De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 16:35:10De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:27:02bunaDe la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad eu de ana maria am zis ca ne cunoaste!
|
||
|
pickard Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:54 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-30 16:54:06De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:50:18De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 16:35:10De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:27:02bunaDe la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad iertare Capitaneeee..............
|
||
|
anastasia_m Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:55 |
||
De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-30 13:35:24De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 13:29:45Alfffffffffffffff...........cum reusesti tu sa ma faci sa am revenit
|
||
|
Ana_Maria_C Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:56 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-30 16:54:06De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:50:18De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 16:35:10De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:27:02bunaDe la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad si ca sa fiu mai clar: n-am zis ca ne cunoaste pe careva personal ci ca probabil a mai avut un cont pe kudika , ca multi altii si cunoaste stilul discutiilor pentru ca A CUNOASTE nu e egal cu A FACE SEX cum se induce ideea pe aici
|
||
|
pickard Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:57 |
||
De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:55:07De la: pickard, la data 2011-01-30 16:54:06De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:50:18De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 16:35:10De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:27:02bunaDe la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad vrei sa NE CUNOASTEM MAI BINE?!
|
||
|
pickard Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:58 |
||
De la: Ana_Maria_C, la data 2011-01-30 16:56:38De la: BEL_AMY1, la data 2011-01-30 13:35:24De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 13:29:45Alfffffffffffffff...........cum reusesti tu sa ma faci sa bine ai revenit!
|
||
|
pickard Postat pe 30 Ianuarie 2011 16:59 |
||
si daca ne cunoastem intre fetee? tot sex? nu mai bine shopping?
|
||
|
_oktober_ Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:02 |
||
De la: _oktober_, la data 2011-01-30 17:02:08si daca ne cunoastem intre fetee? acu mi-e mie clar de ce nu vrea alfredo sa ma cunoasca mai bine
|
||
|
pickard Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:03 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-30 16:57:03De la: pickard, la data 2011-01-30 16:54:06De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:50:18De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 16:35:10De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:27:02bunaDe la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad ce faceti? |
||
|
Ana_Maria_C Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:07 |
||
..adica....nu se pune daca m-am cunoscut cu cineva? trebuie sa o pui ca sa se puna?
|
||
|
_oktober_ Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:09 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-30 16:57:03De la: pickard, la data 2011-01-30 16:54:06De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:50:18De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 16:35:10De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:27:02bunaDe la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad ce faceti? |
||
|
Ana_Maria_C Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:10 |
||
De la: _oktober_, la data 2011-01-30 17:09:23..adica....nu se pune daca m-am cunoscut cu cineva? trebuie sa o pui ca sa se puna? Ocktyyyy....esti mortala!!!!! |
||
|
anastasia_m Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:10 |
||
De la: Ana_Maria_C, la data 2011-01-30 17:10:28De la: pickard, la data 2011-01-30 16:57:03De la: pickard, la data 2011-01-30 16:54:06De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:50:18De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 16:35:10De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:27:02bunaDe la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad nu cunosc pe nimeni aici doar am zis sa va salut ca asa e frumos
|
||
|
Ana_Maria_C Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:12 |
||
De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 17:10:33De la: _oktober_, la data 2011-01-30 17:09:23..adica....nu se pune daca m-am cunoscut cu cineva? trebuie sa o pui ca sa se puna? inseamna ca am pus-o! nu mai vrea nimeni sa ma cunoasc acum...pick,te risti?
|
||
|
_oktober_ Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:13 |
||
De la: _oktober_, la data 2011-01-30 17:09:23..adica....nu se pune daca m-am cunoscut cu cineva? trebuie sa o pui ca sa se puna? cam da! in gandirea unora INCANTAT DE CUNOSTINTA se transforma in INCANTAT CA TI-AM PUS-O asta e! |
||
|
pickard Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:15 |
||
De la: _oktober_, la data 2011-01-30 17:13:39De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 17:10:33De la: _oktober_, la data 2011-01-30 17:09:23..adica....nu se pune daca m-am cunoscut cu cineva? trebuie sa o pui ca sa se puna? mananci calule ovaz!? |
||
|
pickard Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:16 |
||
De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 17:10:33De la: _oktober_, la data 2011-01-30 17:09:23..adica....nu se pune daca m-am cunoscut cu cineva? trebuie sa o pui ca sa se puna? anastasia! vrei sa ma cunosti!?
|
||
|
pickard Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:17 |
||
De la: Ana_Maria_C, la data 2011-01-30 17:12:40De la: Ana_Maria_C, la data 2011-01-30 17:10:28De la: pickard, la data 2011-01-30 16:57:03De la: pickard, la data 2011-01-30 16:54:06De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:50:18De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 16:35:10De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:27:02bunaDe la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad normal! si eu cand am venit in bucuresti saltam lumea din metrou
|
||
|
pickard Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:18 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-30 17:17:33De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 17:10:33De la: _oktober_, la data 2011-01-30 17:09:23..adica....nu se pune daca m-am cunoscut cu cineva? trebuie sa o pui ca sa se puna? da, eu te cunosc ...tu nu ?????..........ai uitat????
|
||
|
anastasia_m Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:21 |
||
De la: pickard, la data 2011-01-30 17:18:53De la: Ana_Maria_C, la data 2011-01-30 17:12:40De la: Ana_Maria_C, la data 2011-01-30 17:10:28De la: pickard, la data 2011-01-30 16:57:03De la: pickard, la data 2011-01-30 16:54:06De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:50:18De la: isabelle_11, la data 2011-01-30 16:35:10De la: anastasia_m, la data 2011-01-30 16:27:02bunaDe la: _oktober_, la data 2011-01-30 16:23:27helaauu! cat am dormit ati cam facut ravagii vad tare asta
|
||
|
anastasia_m Postat pe 30 Ianuarie 2011 17:22 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Atentie! Asigurarile de locuinte devin obligatorii in vara anului 2010 | 1 | De la: smaraldu 9 Martie 2010 21:28 |
| Base loveste un copil - de neiertat | 351 | De la: marco918 12 Decembrie 2009 13:53 |
| nou pe kudika | 6 | De la: emaemia 9 Decembrie 2010 20:33 |
|
|
||
| votati-ma :* | 2 | De la: freakbabe 22 Ianuarie 2010 15:41 |
| o scuza buna...!! | 5 | De la: dandanaua_reloaded 27 Februarie 2010 19:21 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.