Mai multe
De la: valy90, la data 2011-02-04 15:10:47De la: BEL_AMY1, la data 2011-02-04 15:02:54AlfeeDe la: valy90, la data 2011-02-04 14:57:54De la: stef80, la data 2011-02-04 13:14:44MultumescDe la: valy90, la data 2011-02-03 23:09:34Sal'tare lume sunt suparat pe tine...nu ai zis nimic...ai venit tot la fel...
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 4 Februarie 2011 15:29 |
||
|---|---|---|
De la: BEL_AMY1, la data 2011-02-04 15:29:28De la: valy90, la data 2011-02-04 15:10:47De la: BEL_AMY1, la data 2011-02-04 15:02:54AlfeeDe la: valy90, la data 2011-02-04 14:57:54De la: stef80, la data 2011-02-04 13:14:44MultumescDe la: valy90, la data 2011-02-03 23:09:34Sal'tare lume De ce esti suparat Ce vrei sa zic??
|
||
|
Valy90 Postat pe 4 Februarie 2011 15:40 |
||
De la: mafia_nrr1, la data 2011-02-04 10:58:29De la: denis_roxana, la data 2011-02-04 10:44:16De la: pickard, la data 2011-02-04 10:40:44mie mi-a iesit 'statuia libertatii'//dar nu e in tabel///De la: BEL_AMY1, la data 2011-02-04 10:38:21ia sa va dau eu un mic test...sa vedem cum stati cu civicul...? si mie tot Basescu ! |
||
|
|
||
|
marilyn37 Postat pe 4 Februarie 2011 16:59 |
||
bonjour,cafenea!
|
||
|
marilyn37 Postat pe 4 Februarie 2011 17:01 |
||
De la: valy90, la data 2011-02-04 15:40:30De la: BEL_AMY1, la data 2011-02-04 15:29:28De la: valy90, la data 2011-02-04 15:10:47De la: BEL_AMY1, la data 2011-02-04 15:02:54AlfeeDe la: valy90, la data 2011-02-04 14:57:54De la: stef80, la data 2011-02-04 13:14:44MultumescDe la: valy90, la data 2011-02-03 23:09:34Sal'tare lume sa-mi zici ca pleci...ok ? ai fugit te-ai ascuns si eu te cautam pe aici...
|
||
|
BEL_AMY1 Postat pe 4 Februarie 2011 17:02 |
||
| BEL-AMY,mai pune o floare,ca sunt 8. | ||
|
marilyn37 Postat pe 4 Februarie 2011 17:19 |
||
AHOE! ce fac batranii cafegii!?
|
||
|
pickard Postat pe 4 Februarie 2011 18:37 |
||
prezent
|
||
|
mari58 Postat pe 4 Februarie 2011 18:40 |
||
.........Ahoe....ia fa o bere la batranu'
|
||
|
kudika195501 Postat pe 4 Februarie 2011 18:40 |
||
De la: pickard, la data 2011-02-04 18:37:18 Ahoe!Facem bine,dar nu suntem batrani,poate vechi!!
|
||
|
marilyn37 Postat pe 4 Februarie 2011 18:40 |
||
De la: mari58, la data 2011-02-04 18:40:27prezent Mari,salut!Pupicei!! |
||
|
marilyn37 Postat pe 4 Februarie 2011 18:41 |
||
De la: kudika195501, la data 2011-02-04 18:40:33.........Ahoe....ia fa o bere la batranu' buna seara!
|
||
|
marilyn37 Postat pe 4 Februarie 2011 18:42 |
||
BEL AMY....cu intarziere ....LA MULTI ANI!!!....SI SANATATE!......
|
||
|
kudika195501 Postat pe 4 Februarie 2011 18:43 |
||
| ceau Mary hai la un suc de al meu am mai scris dar nu stiu ce sa intimplat ma pedepsit kudika ieri ma felicitat si nu mai -pot sa scriu na,acum ma uit cum se deschide masina ce a tr alf,mia inghetat masina si o ora am stat sa o pot deschidept ca aveam in masina toate alea pt dezghetat | ||
|
mari58 Postat pe 4 Februarie 2011 18:48 |
||
nu pricep nimic cum o poti deschide cu telecomanda Alffffffff invatama ,am inghetat eu si masina nu am putut sa o deschid ,mafiutzo te pup scumpo
|
||
|
mari58 Postat pe 4 Februarie 2011 18:58 |
||
buna seara
|
||
|
_oktober_ Postat pe 4 Februarie 2011 19:01 |
||
..szervusz
|
||
|
kudika195501 Postat pe 4 Februarie 2011 19:25 |
||
De la: _oktober_, la data 2011-02-04 19:01:46buna seara scuze! am fost la masa! trebuie sa ma mentin in forma!
|
||
|
pickard Postat pe 4 Februarie 2011 20:01 |
||
De la: pickard, la data 2011-02-04 20:01:40De la: _oktober_, la data 2011-02-04 19:01:46buna seara daaarr..ce ai facut la masa?
|
||
|
_oktober_ Postat pe 4 Februarie 2011 20:12 |
||
De la: _oktober_, la data 2011-02-04 20:12:19De la: pickard, la data 2011-02-04 20:01:40De la: _oktober_, la data 2011-02-04 19:01:46buna seara am mancat!
|
||
|
pickard Postat pe 4 Februarie 2011 20:18 |
||
|
aha! atunci bem ceva aici? dar eu nu am mancat in seara asta
|
||
|
_oktober_ Postat pe 4 Februarie 2011 20:22 |
||
De la: pickard, la data 2011-02-04 20:01:40De la: _oktober_, la data 2011-02-04 19:01:46buna seara Buna seara cafenea
|
||
|
Ana_Maria_C Postat pe 4 Februarie 2011 20:24 |
||
De la: _oktober_, la data 2011-02-04 20:22:47 aha! pai ia de mananca! avem piept de pui la gratar , salata de morcovi cu telina rasa( )masline, branza, si miniprajituri
|
||
|
pickard Postat pe 4 Februarie 2011 20:25 |
||
De la: Ana_Maria_C, la data 2011-02-04 20:24:33De la: pickard, la data 2011-02-04 20:01:40De la: _oktober_, la data 2011-02-04 19:01:46buna seara ai nimerit cafeneaua!?
|
||
|
pickard Postat pe 4 Februarie 2011 20:26 |
||
De la: pickard, la data 2011-02-04 20:25:40De la: _oktober_, la data 2011-02-04 20:22:47 aha! iiooiii ...
|
||
|
_oktober_ Postat pe 4 Februarie 2011 20:28 |
||
Buna seara !Oktober,Ana,Pickard...
|
||
|
Sibel_16 Postat pe 4 Februarie 2011 20:29 |
||
De la: _oktober_, la data 2011-02-04 20:28:46De la: pickard, la data 2011-02-04 20:25:40De la: _oktober_, la data 2011-02-04 20:22:47 aha! eu as manca slanina cu ceapa dar miros
|
||
|
pickard Postat pe 4 Februarie 2011 20:46 |
||
De la: Sibel_16, la data 2011-02-04 20:29:26Buna seara !Oktober,Ana,Pickard... buna seara sibel!
|
||
|
pickard Postat pe 4 Februarie 2011 20:46 |
||
De la: pickard, la data 2011-02-04 20:46:06De la: _oktober_, la data 2011-02-04 20:28:46De la: pickard, la data 2011-02-04 20:25:40De la: _oktober_, la data 2011-02-04 20:22:47 aha! daca tai ceapa in doua si o lasi o ora in apa...nu mai miroase..cica...nu am incercat
|
||
|
_oktober_ Postat pe 4 Februarie 2011 20:48 |
||
buna siebel,pikard..lume ce e aici?? vorbiti de haleala?? k imi e o foame |
||
|
cristi_nne Postat pe 4 Februarie 2011 20:55 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| concurs | 2 | De la: a_ale 24 Ianuarie 2009 13:34 |
| lanseare www.lovedigital.ro | 6 | De la: kudika276169 22 Iulie 2010 01:07 |
| Vote request | 1 | De la: paulrs 28 Ianuarie 2010 17:34 |
|
|
||
| FEMEIA INDEPENDENTA | 46 | De la: gya29 13 Februarie 2012 19:29 |
| Sfaturi pentru toti | 9 | De la: kudika_nikole 31 Ianuarie 2012 18:41 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.