Setari Cookie-uri

Alt fel de cafenea

De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 05:00:13
De la: marilyn37, la data 2011-02-09 04:58:21
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 04:56:44
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 04:55:19asa am inteles...///
azi te duci la servici/ o sa fim chiaune...

da, si merg la medic aici,pentru ca nu pot acum sa ajung la Bucuresti.O sa vin la Bucuresti, cred eu, la primavara.
eu lucrez pana la ora 22 diseara...cred ca adorm in metrou...

Ai grija sa nu se intample asta.Iti doresc servici usor si o zi super.
marilyn37
Postat pe 9 Februarie 2011 05:03
multumesc si tie la fel...
denis_roxana
Postat pe 9 Februarie 2011 05:09
denis_roxana
Postat pe 9 Februarie 2011 05:27
denis_roxana
Postat pe 9 Februarie 2011 05:27
denis_roxana
Postat pe 9 Februarie 2011 05:56
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 04:58:56


buna dimineata ! ce faceti ba!? stati la vrajeala toata noaptea?
pickard
Postat pe 9 Februarie 2011 06:23
da' nu am mai putut dormi...
denis_roxana
Postat pe 9 Februarie 2011 06:25
De la: pickard, la data 2011-02-09 06:23:58
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 04:58:56


buna dimineata ! ce faceti ba!? stati la vrajeala toata noaptea?
ma duc sa fac o cafeluta si vin...
denis_roxana
Postat pe 9 Februarie 2011 06:26
De la: marilyn37, la data 2011-02-09 04:28:44
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 04:25:50
De la: marilyn37, la data 2011-02-09 04:22:27Buna Roxi,nici eu nu am somn.
tu de ce nu ai?///pe mine m-a durut stomacu', toata noaptea si mi-a pierit somnul...

Nu stiu,m-a apucat o criza de alergie,stranut,simt o caldura in picioare si nu pot sta nici acoperita.E tare nasol.


helau carmen!
exact asa ma simteam si eu aseara si acum m-am trezit inainte sa sune ceasul cu senzatia ca nu pot respira eu am niste prostii pentru alergie si asm dar nu le-am mai folosit crezand ca mi-a trecut cred ca de dina e schimbarea de temperatura sau ceatza
pickard
Postat pe 9 Februarie 2011 06:27
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 06:26:14
De la: pickard, la data 2011-02-09 06:23:58
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 04:58:56


buna dimineata ! ce faceti ba!? stati la vrajeala toata noaptea?
ma duc sa fac o cafeluta si vin...


hai!ca la 7 plec !
pickard
Postat pe 9 Februarie 2011 06:28
gata...am sosit...
denis_roxana
Postat pe 9 Februarie 2011 06:35
De la: pickard, la data 2011-02-09 06:28:18
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 06:26:14
De la: pickard, la data 2011-02-09 06:23:58
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 04:58:56


buna dimineata ! ce faceti ba!? stati la vrajeala toata noaptea?
ma duc sa fac o cafeluta si vin...


hai!ca la 7 plec !
unde ai plecat/
denis_roxana
Postat pe 9 Februarie 2011 06:37
denis_roxana
Postat pe 9 Februarie 2011 06:38
nu mai e nimeni pe aici?
denis_roxana
Postat pe 9 Februarie 2011 06:41
De la: pickard, la data 2011-02-09 06:28:18
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 06:26:14
De la: pickard, la data 2011-02-09 06:23:58
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 04:58:56


buna dimineata ! ce faceti ba!? stati la vrajeala toata noaptea?
ma duc sa fac o cafeluta si vin...


hai!ca la 7 plec !
denis_roxana
Postat pe 9 Februarie 2011 06:42
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 06:41:34nu mai e nimeni pe aici?

mai sunt inca!
pickard
Postat pe 9 Februarie 2011 06:43
iar pleci la servici?...ziceai ca iei pauza...
denis_roxana
Postat pe 9 Februarie 2011 06:44
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 06:44:56iar pleci la servici?...ziceai ca iei pauza...

ho! ca nu mi-am dat inca demisia! pe 1 martie zic sa incep preavizul cred ca incep dincolo direct.n-am eu timp de pauze!
pickard
Postat pe 9 Februarie 2011 06:47
macar sa-ti fie mai bine....sa nu mai stai in buncare....
denis_roxana
Postat pe 9 Februarie 2011 06:51
De la: pickard, la data 2011-02-09 06:47:31
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 06:44:56iar pleci la servici?...ziceai ca iei pauza...

ho! ca nu mi-am dat inca demisia! pe 1 martie zic sa incep preavizul cred ca incep dincolo direct.n-am eu timp de pauze!
eu pe unde am fost numai sal mici am avut parte...6 mil;6,2....chestii d;astea
denis_roxana
Postat pe 9 Februarie 2011 06:53
De la: pickard, la data 2011-02-09 06:47:31
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 06:44:56iar pleci la servici?...ziceai ca iei pauza...

ho! ca nu mi-am dat inca demisia! pe 1 martie zic sa incep preavizul cred ca incep dincolo direct.n-am eu timp de pauze!
daca nu mai vb eu plec....
denis_roxana
Postat pe 9 Februarie 2011 07:03
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 07:03:36
De la: pickard, la data 2011-02-09 06:47:31
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 06:44:56iar pleci la servici?...ziceai ca iei pauza...

ho! ca nu mi-am dat inca demisia! pe 1 martie zic sa incep preavizul cred ca incep dincolo direct.n-am eu timp de pauze!
daca nu mai vb eu plec....


si eu plec acum! pa .ne vedem mai tarziu
pickard
Postat pe 9 Februarie 2011 07:04
De la: pickard, la data 2011-02-09 07:04:45
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 07:03:36
De la: pickard, la data 2011-02-09 06:47:31
De la: denis_roxana, la data 2011-02-09 06:44:56iar pleci la servici?...ziceai ca iei pauza...

ho! ca nu mi-am dat inca demisia! pe 1 martie zic sa incep preavizul cred ca incep dincolo direct.n-am eu timp de pauze!
daca nu mai vb eu plec....


si eu plec acum! pa .ne vedem mai tarziu
PAAAAAAAA
denis_roxana
Postat pe 9 Februarie 2011 07:11
Neata!!!! cafea ptr toata lumeaaa!!!
ad__83
Postat pe 9 Februarie 2011 08:18
buna dimineata de la Cluj!!!!
azi se anunta o zi superba in orasul meu, prin urmare, ma asez sa-mi beau si eu cafeluta ca pe urma ma duc la dentist.
Lucia38
Postat pe 9 Februarie 2011 08:21
am uitat sa scriu ceva: de azi ma numesc Latifah...
Lucia38
Postat pe 9 Februarie 2011 08:22
De la: Lucia38, la data 2011-02-09 08:22:26am uitat sa scriu ceva: de azi ma numesc Latifah...


Latifah??? dc o noua schimbare?
ad__83
Postat pe 9 Februarie 2011 08:26
De la: ad_83, la data 2011-02-09 08:26:13
De la: Lucia38, la data 2011-02-09 08:22:26am uitat sa scriu ceva: de azi ma numesc Latifah...


Latifah??? dc o noua schimbare?


nu, mi-am facut ultimul test de pe kudika si mi-a iesit ca numele arabesc care mi s-ar potrivi este asta.
Lucia38
Postat pe 9 Februarie 2011 08:44
De la: Lucia38, la data 2011-02-09 08:21:53buna dimineata de la Cluj!!!!
azi se anunta o zi superba in orasul meu, prin urmare, ma asez sa-mi beau si eu cafeluta ca pe urma ma duc la dentist.


ahoe!
sa vezi ce o sa musti acum!
pickard
Postat pe 9 Februarie 2011 08:46
De la: pickard, la data 2011-02-09 08:46:13
De la: Lucia38, la data 2011-02-09 08:21:53buna dimineata de la Cluj!!!!
azi se anunta o zi superba in orasul meu, prin urmare, ma asez sa-mi beau si eu cafeluta ca pe urma ma duc la dentist.


ahoe!
sa vezi ce o sa musti acum!

cana de cafea?
Lucia38
Postat pe 9 Februarie 2011 08:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce credeti despre urtuna ravasitoare cu rahat din centrul Bucurestiului ? 17 De la: MONSENIORUL 23 Februarie 2014 18:34
remarca memorabila a unei pitipoance 13 De la: dienuscha 10 Iunie 2010 17:02
invitation 2all 3 De la: pamela_1 23 Martie 2009 15:40
ce ati zice sa va opriti pentru cateva momente din treaba (oricare ar fi ea) si sa priviti mai atent in jur..chiar va provoc..sesizati ceva diferit?:P 14 De la: fiammetta 17 Iunie 2009 09:45
Mary kay 2 De la: Lucia38 21 Februarie 2011 18:58